17.11.2018
|
12:00 |
BBA1080 |
01. Hafta |
TOROSLAR BELEDİYE |
42 - 84 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
A |
MERSİN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
| |
ZEYNETTİN BİNÇ |
SALİH OCAKOĞLU |
YETER DOĞAN |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
MEHMET ALİ ÖNCÜ |
LEVENT YORULMAZ |
MEHMET ALİ KÖROĞLU |
BERK MERT |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu |
|
17.11.2018
|
13:00 |
BBA1073 |
01. Hafta |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
62 - 88 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
B |
VAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi
| |
SONER TÜRKER |
BELKIS GÖKLER |
BARIŞ TURGUT |
METİN GÜRBÜZ |
ÖZNUR TURAY |
MUHAMMED COŞKUN |
MEMDUH CAN SANİ |
GAMZE BABA |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi |
|
17.11.2018
|
14:00 |
BBA1074 |
01. Hafta |
ARGE BASKETBOL |
43 - 60 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
A |
ESKİŞEHİR |
Mehmet Terzi S.S
| |
ERSEL BÜYÜKKARA |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
İLKER ERBEK |
GÜLŞEN ÖZTÜRK |
BURCU USTAER |
YASEMİN SEL |
EVREN ÖĞÜTVEREN |
BİLGE KURNAZ |
Mehmet Terzi S.S |
|
17.11.2018
|
18:00 |
BBA1075 |
01. Hafta |
BURHANİYE BELEDİYE |
60 - 66 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
A |
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
SEZER BOR |
BURAK KAAN TAN |
SERKAN İNCE |
EYLEM KAYA |
MAHMUT DEMİR |
OGÜN KURTULUŞ |
NESLİHAN ÇOBAN |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
18.11.2018
|
14:00 |
BBA1076 |
01. Hafta |
İZMİR BŞB. |
65 - 50 |
KOCAELİ BASKET |
A |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
SALİH ÖZYURT |
AYGÜN AKGÜL |
GÖZDE KAFADAR |
OKAN KAHRAMAN |
İLAYDA DİNÇEL |
MERAL DURMAZ |
YEŞİM DİLEK |
HALİL TEPEBAĞ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
18.11.2018
|
14:00 |
BBA1077 |
01. Hafta |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
31 - 85 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
NURİ DİLMEN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
MELİH ERGENE |
BÜŞRA KIRIKCI |
BİROL ÖZDAL |
FARUK RAMOĞLU |
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.11.2018
|
18:00 |
BBA1078 |
01. Hafta |
ADANA BŞB. |
39 - 59 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
B |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
BURAK İREM ÇELEBİ |
EMRE YELDAŞ |
EMRE DURSUN |
ALİ ŞAZ |
MEHTAP TOSUN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
HÜSEYİN ÖKMEN |
CANSU DİKİLİTAŞ |
Atatürk Spor Salonu |
|
19.11.2018
|
17:00 |
BBA1079 |
01. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
67 - 51 |
DÜZCE BELEDİYE |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
BURAK AKTAŞ |
ONUR AÇIKYÜZ |
FİLİZ ÖGET |
SELDA UZUN |
TUNCER ULUŞEKER |
MUHSİNE AYDIN |
NİHAN ÜNSAL |
Ankara Spor Salonu |
|
23.11.2018
|
14:00 |
BBA1081 |
02. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
96 - 33 |
ARGE BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
NURİ DİLMEN |
SALİH ACAR |
İLKER ERBEK |
NEJAT YENİATAKAN |
DEMET ÇAKAR |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
EBRU ULUDOĞAN |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
23.11.2018
|
17:30 |
BBA1082 |
02. Hafta |
DÜZCE BELEDİYE |
94 - 30 |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B |
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
SALİH ÖZYURT |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
ZEYNETTİN BİNÇ |
ZAFER ÖZGÜN |
YUNUS ZENGİN |
RESUL KAYA |
EMRE ARSLAN |
MESUT YILMAZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
24.11.2018
|
13:00 |
BBA1083 |
02. Hafta |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
53 - 59 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
B |
VAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi
| |
SEZER BOR |
BARAN VARLU |
AHMET OZANER KUTAY |
YAŞAR ARIĞTEKİN |
ÖZNUR TURAY |
MUHAMMED COŞKUN |
MEMDUH CAN SANİ |
BAŞAK KIVANÇ |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi |
|
24.11.2018
|
15:00 |
BBA1084 |
02. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
65 - 52 |
BOTAŞ GELİŞİM |
B |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
RAMAZAN SEZER BARAN |
SALİH OCAKOĞLU |
SAFA HALİT ÇAKIR |
YAŞAR TERZİOĞLU |
TUTKU MELİS AYGÜN |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
MERVE SAĞLAM |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
24.11.2018
|
16:00 |
BBA1085 |
02. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
80 - 56 |
ADANA BŞB. |
B |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
ONUR AÇIKYÜZ |
AYGÜN AKGÜL |
MEHMET KANER |
MELTEM ARGUN |
MEHMET KARADENİZ |
CENK ÖZŞANLI |
ELVİDE CEREN ERSOYSAL |
Nazilli Spor Salonu |
|
24.11.2018
|
17:00 |
BBA1086 |
02. Hafta |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
35 - 89 |
İZMİR BŞB. |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
BURAK AKTAŞ |
GÖZDE KAFADAR |
ENİS GÜREL |
HİLAL TARIER |
ÖZLEM DELİCE |
VAROL BOZ |
MİNEL ÇAKIR |
Çorlu Spor Salonu |
|
24.11.2018
|
18:00 |
BBA1088 |
02. Hafta |
TOROSLAR BELEDİYE |
41 - 87 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
A |
MERSİN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
BARIŞ TURGUT |
MEHMET BATAK |
NAMIK KEMAL ERGÜVEN |
FATMA ITIR ÖNCEL |
ÖZNUR ELMAS |
BERK MERT |
BETÜL ÖZCAN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu |
|
25.11.2018
|
17:00 |
BBA1087 |
02. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
79 - 74 |
BURHANİYE BELEDİYE |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ŞEVKİ ENES CAN |
DURSUN UĞRAL |
ABDULLAH ÖZKAN |
MEHMET İSMET BAYRİ |
BAŞAK KAÇAN |
SEVGİ CANDAZ |
ENGİN DANIŞMAN |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
1.12.2018
|
14:00 |
BBA1089 |
03. Hafta |
ARGE BASKETBOL |
54 - 42 |
TOROSLAR BELEDİYE |
A |
ESKİŞEHİR |
Mehmet Terzi S.S
| |
NİHAT KARA |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
ONUR AÇIKYÜZ |
GÜLŞEN ÖZTÜRK |
GUŞEF ERTOK |
İSMAHAN KÖSE |
FATİH TAYSI |
RECEP AKTAŞ |
Mehmet Terzi S.S |
|
1.12.2018
|
16:00 |
BBA1091 |
03. Hafta |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
79 - 36 |
KOCAELİ BASKET |
A |
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
SALİH ACAR |
İLKER ERBEK |
ŞEYMA NUR TALU |
EMİNE YAZAR |
AYNUR KONAR BAVUK |
AZİZE BİROL |
ŞADUMAN AKTAŞ |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
1.12.2018
|
17:00 |
BBA1094 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
54 - 85 |
DÜZCE BELEDİYE |
B |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
EMRE YELDAŞ |
SİBEL KOÇ |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
CEREN BARAN |
BERRİN TURAN |
YEŞİM DİLEK |
HALDUN TAŞKAVAK |
Halkapınar Spor Salonu |
|
1.12.2018
|
18:00 |
BBA1090 |
03. Hafta |
BURHANİYE BELEDİYE |
74 - 39 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
A |
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
METE MISIR |
MAHMUT DEMİR |
EYLEM KAYA |
OGÜN KURTULUŞ |
NESLİHAN ÇOBAN |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
14:00 |
BBA1092 |
03. Hafta |
İZMİR BŞB. |
61 - 65 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
A |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
SALİH ÖZYURT |
BARAN VARLU |
AHMET OZANER KUTAY |
AHMET ÖZTÜRK |
DİLEK DOĞAN KARACA |
MESUT KARABULUT |
FATMA DÖNMEZ |
HALİL TEPEBAĞ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
14:00 |
BBA1093 |
03. Hafta |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
39 - 95 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
BURAK KAAN TAN |
BURAK AKTAŞ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
TUĞÇE KAYA |
MURAT ÖZKAN |
BİROL ÖZDAL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.12.2018
|
18:00 |
BBA1095 |
03. Hafta |
ADANA BŞB. |
60 - 63 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
ERSEL BÜYÜKKARA |
SEZER BOR |
BELKIS GÖKLER |
VEYSİ ORUK |
CUMALİ TOSUN |
ŞİRİN AVCI |
DENİZ ORGÜN |
FATMA DİLRUBA AVCI |
Atatürk Spor Salonu |
|
3.12.2018
|
17:00 |
BBA1096 |
03. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
47 - 66 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| |
SEZER BOR |
BURAK İREM ÇELEBİ |
HANİFE AYTÜL PİRİM |
ÖNDER ŞENEL |
ARDA GÜRBÜZ |
NİHAN ÜNSAL |
MUHSİNE AYDIN |
MURAT TEMEL |
Ankara Spor Salonu |
|
7.12.2018
|
14:00 |
BBA1097 |
04. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
63 - 52 |
BURHANİYE BELEDİYE |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
AYGÜN AKGÜL |
BELKIS GÖKLER |
ELHAN ÜLGENER |
ALTAN CANDAN |
SEDA İŞLER |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
AHMET ERKASAP |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
12:00 |
BBA1104 |
04. Hafta |
TOROSLAR BELEDİYE |
51 - 85 |
İZMİR BŞB. |
A |
MERSİN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
SİBEL KOÇ |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
AYLİN ÖZER |
LEVENT YORULMAZ |
MEHMET ALİ KÖROĞLU |
ŞÖLEN TORUN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
13:00 |
BBA1098 |
04. Hafta |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
53 - 80 |
BOTAŞ GELİŞİM |
B |
VAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi
| |
ERSEL BÜYÜKKARA |
EMRE YELDAŞ |
MEHMET BATAK |
ERDEM EFE |
ÖZNUR TURAY |
GAMZE BABA |
MUHAMMED COŞKUN |
EBRU TOKCAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi |
|
8.12.2018
|
14:00 |
BBA1099 |
04. Hafta |
ARGE BASKETBOL |
46 - 70 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
A |
ESKİŞEHİR |
Mehmet Terzi S.S
| |
SALİH ÖZYURT |
BURAK AKTAŞ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
FİLİZ ÇOPUROĞLU |
GİZEM AYDOĞDU |
NEJAT İMRE |
MEHMET ÖZEMET |
Mehmet Terzi S.S |
|
8.12.2018
|
15:00 |
BBA1101 |
04. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
69 - 63 |
DÜZCE BELEDİYE |
B |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
NURİ DİLMEN |
BARIŞ TURGUT |
ZEYNEP BALCI |
GÜLCAN TANKURT |
CEYDA KAPKAÇ |
MERVE SAĞLAM |
MELDA ÇAKIRCA |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
16:00 |
BBA1100 |
04. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
95 - 26 |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SALİH ACAR |
ONUR AÇIKYÜZ |
İLKER ERBEK |
EMRE BAŞA |
ŞERİF ÇAKIN |
ÖZLEM CAN |
SALİH ALTIN |
ELVİDE CEREN ERSOYSAL |
Nazilli Spor Salonu |
|
8.12.2018
|
17:00 |
BBA1102 |
04. Hafta |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
59 - 69 |
KOCAELİ BASKET |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
SALİH OCAKOĞLU |
AHMET OZANER KUTAY |
MELİH ERGENE |
MELİKE AKGÜN |
DERYA GÜLBAHAR |
İLKER YAPRAK |
ÖMER DİNÇER |
Çorlu Spor Salonu |
|
9.12.2018
|
18:00 |
BBA1103 |
04. Hafta |
ADANA BŞB. |
70 - 51 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
B |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
BURAK KAAN TAN |
BESTAMİ GÜL |
MEHTAP TOSUN |
CUMALİ TOSUN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
GÜLŞAH GÜLER SEZEN |
Atatürk Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
14:00 |
BBA1106 |
05. Hafta |
BURHANİYE BELEDİYE |
77 - 45 |
TOROSLAR BELEDİYE |
A |
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
ABDULLAH ÖZKAN |
HANİFE AYTÜL PİRİM |
SERKAN İNCE |
GAMZE ATİLA |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
OGÜN KURTULUŞ |
MERVE TELLİBAYRAKTAR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
16:00 |
BBA1105 |
05. Hafta |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
58 - 33 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
A |
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
AHMET OZANER KUTAY |
BARIŞ TURGUT |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
MİHRİBAN ÇİĞDEM |
AYNUR KONAR BAVUK |
TANSEL TOPŞİR |
EMİNE YAZAR |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
17:00 |
BBA1110 |
05. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
51 - 70 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
ERSEL BÜYÜKKARA |
SİBEL KOÇ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
ATİF AL |
SEVGİ CANDAZ |
HANDE DEMİRKOL |
MAHMUT CAYLAN |
SEDA KARA |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.12.2018
|
17:00 |
BBA1111 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
58 - 51 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
B |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
GÖZDE KAFADAR |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
CEREN BARAN |
MERAL DURMAZ |
BERRİN TURAN |
MEHMET AKINCI |
Halkapınar Spor Salonu |
|
16.12.2018
|
14:00 |
BBA1107 |
05. Hafta |
İZMİR BŞB. |
97 - 47 |
ARGE BASKETBOL |
A |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
EMRE YELDAŞ |
BURAK KAAN TAN |
MUSTAFA FIRAT |
GÖZDE ONAN |
GÜNAY ALPUĞUZ |
DİLEK DOĞAN KARACA |
EMİNE KALKAN |
Celal Atik Spor Salonu |
|
16.12.2018
|
14:00 |
BBA1108 |
05. Hafta |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
34 - 101 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
RAMAZAN SEZER BARAN |
NURİ DİLMEN |
EMRE ÖZTEN |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
BÜŞRA KIRIKCI |
BİROL ÖZDAL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
CEYDA KAPKAÇ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2018
|
14:00 |
BBA1109 |
05. Hafta |
DÜZCE BELEDİYE |
87 - 70 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
B |
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
YUNUS ZENGİN |
EMRE ARSLAN |
ONUR OROÇ |
SERKAN ÖZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
17.12.2018
|
17:00 |
BBA1112 |
05. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
66 - 50 |
ADANA BŞB. |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| |
ONUR AÇIKYÜZ |
ZEYNETTİN BİNÇ |
BURAK AKTAŞ |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
MEHMET ÇARPAR |
NİHAN ÜNSAL |
SELDA UZUN |
VOLKAN PEHLİVANLI |
Ankara Spor Salonu |
|
21.12.2018
|
14:00 |
BBA1113 |
06. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
69 - 50 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
SALİH ÖZYURT |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
GÖZDE KAFADAR |
ZEYNEP BALCI |
VEDAT SAVAŞ |
EBRU ULUDOĞAN |
SEDA İŞLER |
ELA ZÜLEYHA ÖZER |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
22.12.2018
|
13:00 |
BBA1114 |
06. Hafta |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
66 - 82 |
DÜZCE BELEDİYE |
B |
VAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi
| |
ZEYNETTİN BİNÇ |
ONUR AÇIKYÜZ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
SEMAHATTİN YILDIZ |
ÖZNUR TURAY |
MUHAMMED COŞKUN |
MEMDUH CAN SANİ |
GAMZE BABA |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi |
|
22.12.2018
|
14:00 |
BBA1115 |
06. Hafta |
ARGE BASKETBOL |
31 - 76 |
BURHANİYE BELEDİYE |
A |
ESKİŞEHİR |
Mehmet Terzi S.S
| |
ONUR BOZAN |
BURAK İREM ÇELEBİ |
EMRE ÖZTEN |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
DUYGU ÜLKÜCÜ SAB |
MUTLU EMİN HÖKÜMDAR |
MURAT KÖSE |
GUŞEF ERTOK |
Mehmet Terzi S.S |
|
22.12.2018
|
16:00 |
BBA1116 |
06. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
57 - 58 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
B |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
SİBEL KOÇ |
MEHMET KANER |
MUSTAFA NARGIZ |
ÖZLEM CAN |
HAMZA ÖZDEMİR |
ELVİDE CEREN ERSOYSAL |
Nazilli Spor Salonu |
|
22.12.2018
|
18:00 |
BBA1120 |
06. Hafta |
TOROSLAR BELEDİYE |
32 - 56 |
KOCAELİ BASKET |
A |
MERSİN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
BURAK KAAN TAN |
İLKER ERBEK |
SERKAN SU |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
MELDA KÖKLÜER |
ŞÜKRÜ SITKI |
BERK MERT |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
14:00 |
BBA1117 |
06. Hafta |
İZMİR BŞB. |
40 - 65 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
A |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
NURİ DİLMEN |
SEZER BOR |
MUSTAFA FIRAT |
TUĞBERK TOPLU |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
ERKAN TURAN |
HALİL TEPEBAĞ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
23.12.2018
|
18:00 |
BBA1118 |
06. Hafta |
ADANA BŞB. |
113 - 28 |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
ERSEL BÜYÜKKARA |
SALİH OCAKOĞLU |
MEHMET BATAK |
VEYSİ ORUK |
HÜSEYİN ÖKMEN |
ŞİRİN AVCI |
CUMALİ TOSUN |
CANSU DİKİLİTAŞ |
Atatürk Spor Salonu |
|
24.12.2018
|
17:00 |
BBA1119 |
06. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
63 - 45 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
BARIŞ TURGUT |
AHMET OZANER KUTAY |
MURAT TEMUR |
ELİF CAN |
ANIL ENDER DURGUN |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
NİHAN ÜNSAL |
Ankara Spor Salonu |
|
29.12.2018
|
14:00 |
BBA1121 |
07. Hafta |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
66 - 62 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
A |
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ONUR AÇIKYÜZ |
ŞEYMA NUR TALU |
EBRU BÜŞRA ÖZTÜRK |
AYNUR KONAR BAVUK |
AZİZE BİROL |
TANSEL TOPŞİR |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
29.12.2018
|
17:00 |
BBA1123 |
07. Hafta |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
68 - 58 |
TOROSLAR BELEDİYE |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
NURİ DİLMEN |
BURAK KAAN TAN |
ENİS GÜREL |
HİLAL TARIER |
ÖZLEM DELİCE |
VAROL BOZ |
AHMET ERSÖZ |
Çorlu Spor Salonu |
|
29.12.2018
|
17:00 |
BBA1128 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
40 - 44 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
B |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
ZEYNETTİN BİNÇ |
YETER DOĞAN |
İSMET GÜNEŞ |
CANSU ÇOBAN |
GÜNAY ALPUĞUZ |
ŞAHİN ŞANLI |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
Halkapınar Spor Salonu |
|
29.12.2018
|
18:00 |
BBA1124 |
07. Hafta |
BURHANİYE BELEDİYE |
72 - 65 |
İZMİR BŞB. |
A |
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
BURAK AKTAŞ |
SİBEL KOÇ |
SERKAN İNCE |
MUSA ÇALIŞKAN |
IŞIL ÖZKAN |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
NESLİHAN ÇOBAN |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
30.12.2018
|
14:00 |
BBA1125 |
07. Hafta |
DÜZCE BELEDİYE |
74 - 54 |
ADANA BŞB. |
B |
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
ŞEVKİ ENES CAN |
SEZER BOR |
EMRE ÖZTEN |
ZAFER ÖZGÜN |
ONUR OROÇ |
UĞURCAN SALÇIK |
EMRE ARSLAN |
SERKAN ÖZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
30.12.2018
|
14:00 |
BBA1126 |
07. Hafta |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
34 - 69 |
BOTAŞ GELİŞİM |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
BARAN VARLU |
GÖZDE KAFADAR |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
BİROL ÖZDAL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
BEKİR SEVİMLİ |
MEHMET KAPUCU |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
30.12.2018
|
17:00 |
BBA1127 |
07. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
97 - 52 |
ARGE BASKETBOL |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
EMRE DURSUN |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
EBRU ÖZMEN |
GÜLAY DABAKOĞLU |
ENGİN DANIŞMAN |
VEYSEL ERDOĞAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
5.01.2019
|
15:00 |
BBA1122 |
07. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
20 - 0 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
SALİH OCAKOĞLU |
İLKER ERBEK |
BURAK DEMİR |
AYŞE SERVER SEZER |
ESER FIRIL |
GÜLTEKİN KABAŞ |
NEŞE KIRAN |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
11.01.2019
|
14:00 |
BBA1129 |
08. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
86 - 49 |
TOROSLAR BELEDİYE |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
BURAK AKTAŞ |
SİBEL KOÇ |
ZEYNEP BALCI |
ESER FIRIL |
EBRU ULUDOĞAN |
ECE DİKMENLİ |
ALTAN CANDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
12.01.2019
|
15:00 |
BBA1131 |
08. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
75 - 50 |
ADANA BŞB. |
B |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
AYGÜN AKGÜL |
ABDULLAH ÖZKAN |
TAYFUN AY |
AYŞE SERVER SEZER |
MERVE SAĞLAM |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.01.2019
|
16:00 |
BBA1132 |
08. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
85 - 83 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
EMRE YELDAŞ |
EMRE DURSUN |
MEHMET DURU |
MUSTAFA NARGIZ |
NECİP DERELİ |
ŞERİF ÇAKIN |
ÖZLEM CAN |
Nazilli Spor Salonu |
|
13.01.2019
|
17:00 |
BBA1135 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
55 - 23 |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SEZER BOR |
HANİFE AYTÜL PİRİM |
MUSTAFA FIRAT |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
HALİDE KAYA |
YEŞİM DİLEK |
MERVE KOÇAK |
Halkapınar Spor Salonu |
|
16.01.2019
|
17:00 |
BBA1134 |
08. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
51 - 42 |
İZMİR BŞB. |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
ERSEL BÜYÜKKARA |
GÖZDE KAFADAR |
MEHMET İSMET BAYRİ |
EBRU ÖZMEN |
SEVGİ CANDAZ |
VEYSEL ERDOĞAN |
YILDIZ BUĞDACI |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
16.01.2019
|
17:30 |
BBA1136 |
08. Hafta |
DÜZCE BELEDİYE |
82 - 52 |
BOTAŞ GELİŞİM |
B |
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
BARAN VARLU |
NURİ DİLMEN |
BURAK KAAN TAN |
ERDEM DEMİRSOY |
YUNUS ZENGİN |
MURAT ORHAN |
EMRE ARSLAN |
SERKAN ÖZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
22.01.2019
|
13:00 |
BBA1130 |
08. Hafta |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
44 - 65 |
BURHANİYE BELEDİYE |
A |
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
ZEYNETTİN BİNÇ |
ONUR AÇIKYÜZ |
BELKIS GÖKLER |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
NESRİN TOZLU TUTKUN |
AYNUR KONAR BAVUK |
ŞADUMAN AKTAŞ |
EBRU BÜŞRA ÖZTÜRK |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
30.01.2019
|
17:00 |
BBA1133 |
08. Hafta |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
57 - 50 |
ARGE BASKETBOL |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
MELİKŞAH MERCAN |
SALİH OCAKOĞLU |
YETER DOĞAN |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
VAROL BOZ |
MÜJDE ÖNGEL |
ATA UĞUR ÖNGEL |
DERYA GÜLBAHAR |
Çorlu Spor Salonu |
|
15.01.2019
|
17:00 |
BBA1141 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
82 - 53 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
BURAK AKTAŞ |
BURAK KAAN TAN |
MUSTAFA FIRAT |
MEHMET AYDIN |
SİNEM BİRTÜRK |
CANSU ÇOBAN |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
Halkapınar Spor Salonu |
|
19.01.2019
|
14:00 |
BBA1137 |
09. Hafta |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
95 - 40 |
TOROSLAR BELEDİYE |
A |
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
SAFA HALİT ÇAKIR |
CUMHUR ARSLAN |
EMİNE YAZAR |
AYNUR KONAR BAVUK |
AZİZE BİROL |
NESRİN TOZLU TUTKUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
19.01.2019
|
14:00 |
BBA1138 |
09. Hafta |
ARGE BASKETBOL |
41 - 60 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
A |
ESKİŞEHİR |
Mehmet Terzi S.S
| |
UĞUR ÇETİNEL |
AYGÜN AKGÜL |
BARIŞ TURGUT |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
YASEMİN SEL |
SEMA GÜLER |
EVREN ÖĞÜTVEREN |
RECEP AKTAŞ |
Mehmet Terzi S.S |
|
19.01.2019
|
18:00 |
BBA1139 |
09. Hafta |
BURHANİYE BELEDİYE |
65 - 45 |
KOCAELİ BASKET |
A |
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| Ege Türk TV |
BURAK İREM ÇELEBİ |
NURİ DİLMEN |
YETER DOĞAN |
MURAT KARTAL |
IŞIL ÖZKAN |
MUSA ÇALIŞKAN |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
YAĞMUR CEREN KARAGÖZ |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
14:00 |
BBA1140 |
09. Hafta |
İZMİR BŞB. |
72 - 30 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
A |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
EMRE DURSUN |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
SİNEM BİRTÜRK |
GÖZDE ONAN |
YEŞİM DİLEK |
SONER AKARSU |
Celal Atik Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
14:00 |
BBA1144 |
09. Hafta |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
48 - 87 |
DÜZCE BELEDİYE |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
ZEYNETTİN BİNÇ |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ABDULLAH ÖZKAN |
GENÇ OSMAN KOCAEREN |
EMRECAN ÇAKIRCA |
MERVE SAĞLAM |
MELDA ÇAKIRCA |
FATİH DEMİR |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.01.2019
|
18:00 |
BBA1142 |
09. Hafta |
ADANA BŞB. |
74 - 46 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
B |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
BARAN VARLU |
EMRE YELDAŞ |
AHMET ÖZKAN |
MEHTAP TOSUN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
MUSTAFA ERDİNÇ |
DENİZ ORGÜN |
Atatürk Spor Salonu |
|
21.01.2019
|
17:00 |
BBA1143 |
09. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
71 - 57 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| |
ERSEL BÜYÜKKARA |
GÖZDE KAFADAR |
MEHMET BATAK |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
ELİF CAN |
ONUR YEŞİLBAĞ |
İBRAHİM BULUT |
SERDAR KARAGÜÇ |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
25.01.2019
|
14:00 |
BBA1145 |
10. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
59 - 48 |
İZMİR BŞB. |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
NURİ DİLMEN |
ADNAN KIVANÇ |
ZEHRA AKAN |
KADER HAN TANRIVERDİ O |
GÜLTEKİN KABAŞ |
VEDAT SAVAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
15:00 |
BBA1152 |
10. Hafta |
TOROSLAR BELEDİYE |
46 - 68 |
ARGE BASKETBOL |
A |
MERSİN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
ABDULLAH ÖZKAN |
GÖZDE KAFADAR |
TURGAY KÖROĞLU |
BERK MERT |
FİKRET KARAYAĞMURLU |
SADIK ŞAHİN |
LEVENT YORULMAZ |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
16:00 |
BBA1149 |
10. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
65 - 61 |
BOTAŞ GELİŞİM |
B |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
SEZER BOR |
ZEYNETTİN BİNÇ |
EMRE BAŞA |
MEHMET KARADENİZ |
ŞERİF ÇAKIN |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
ELVİDE CEREN ERSOYSAL |
Nazilli Spor Salonu |
|
25.01.2019
|
17:30 |
BBA1146 |
10. Hafta |
DÜZCE BELEDİYE |
87 - 67 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
B |
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
ERSEL BÜYÜKKARA |
SALİH OCAKOĞLU |
İLKER ERBEK |
MUSTAFA KOCAEREN |
YUNUS ZENGİN |
MURAT ORHAN |
ONUR OROÇ |
SERKAN ÖZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
26.01.2019
|
15:00 |
BBA1148 |
10. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
61 - 43 |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
SALİH ÖZYURT |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
EMRE ÖZTEN |
BURAK DEMİR |
EROL TAHTAKESEN |
ZAFER RİFAİ |
BİROL ÖZDAL |
OSMAN OKUDAN |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
26.01.2019
|
17:00 |
BBA1150 |
10. Hafta |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
54 - 67 |
BURHANİYE BELEDİYE |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
BARAN VARLU |
EMRE YELDAŞ |
ENİS GÜREL |
MERYEM MUTLU KIYICI |
LEVENT KIYICI |
GÜLCAN AYRIK |
AHMET ERSÖZ |
Çorlu Spor Salonu |
|
27.01.2019
|
17:00 |
BBA1151 |
10. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
39 - 62 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
AYGÜN AKGÜL |
HANİFE AYTÜL PİRİM |
MEHMET İSMET BAYRİ |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
AYCAN PEKER |
GÜLAY DABAKOĞLU |
KÜBRA AYDOĞAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
28.01.2019
|
15:00 |
BBA1147 |
10. Hafta |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
47 - 89 |
ADANA BŞB. |
B |
VAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
AHMET OZANER KUTAY |
BARIŞ TURGUT |
YAŞAR ARIĞTEKİN |
EBRU TOKCAN |
MEMDUH CAN SANİ |
GAMZE BABA |
MUHAMMED COŞKUN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi |
|
2.02.2019
|
14:00 |
BBA1153 |
11. Hafta |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
82 - 44 |
ARGE BASKETBOL |
A |
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
METİN SARIOĞLU |
MUSTAFA SELÇUK |
SİBEL KOÇ |
CUMHUR ARSLAN |
MİHRİBAN ÇİĞDEM |
ŞADUMAN AKTAŞ |
AZİZE BİROL |
ZEYNEP BIÇAKCI |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
2.02.2019
|
18:00 |
BBA1154 |
11. Hafta |
BURHANİYE BELEDİYE |
69 - 74 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
A |
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| Ege Türk TV |
BARIŞ ÖZTÜRK |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
NİHAT KARA |
ATİF AL |
IŞIL ÖZKAN |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
OGÜN KURTULUŞ |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
14:00 |
BBA1155 |
11. Hafta |
İZMİR BŞB. |
84 - 43 |
TOROSLAR BELEDİYE |
A |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
ESMA KÜÇÜKŞENTÜRK |
SALİH ÖZYURT |
NURİ DİLMEN |
MUSTAFA FIRAT |
HASAN ÖZTÜRK |
İRFAN TEMELLİ |
GÜNAY ALPUĞUZ |
MUSTAFA MESCİ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
14:00 |
BBA1156 |
11. Hafta |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
52 - 69 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
BURAK AKTAŞ |
İLKER ERBEK |
EMRAH CAN TATLI |
KENAN YAŞA |
OSMAN AŞIK |
NEŞE KIRAN |
NEHİR ULUDAĞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
14:00 |
BBA1157 |
11. Hafta |
DÜZCE BELEDİYE |
59 - 68 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
B |
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
AYGÜN AKGÜL |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
ZAFER ÖZGÜN |
ONUR OROÇ |
MURAT ORHAN |
OZAN AYKUT TAN |
SERKAN ÖZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
14:00 |
BBA1158 |
11. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
71 - 44 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
A |
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
NECMETTİN ULUÖZLÜ |
SEZER BOR |
ABDULLAH ÖZKAN |
ERDEM DEMİRSOY |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
ALEV KÖROĞLU |
GÜLAY DABAKOĞLU |
YILDIZ BUĞDACI |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
3.02.2019
|
17:00 |
BBA1159 |
11. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
70 - 57 |
ADANA BŞB. |
B |
İZMİR |
Halkapınar Spor Salonu
| |
GÖRKEM SÜZEN |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
SAFA HALİT ÇAKIR |
BÜLENT GÖKÇE |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
MERAL DURMAZ |
YEŞİM DİLEK |
ABDULLAH DEMİR |
Halkapınar Spor Salonu |
|
4.02.2019
|
17:00 |
BBA1160 |
11. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
65 - 47 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| |
SONER TÜRKER |
ALPEREN BAŞER |
BURAK KAAN TAN |
ERDEM EFE |
KAMİL TOSUN |
NİHAN ÜNSAL |
FATMA ÇELİK |
ONUR YEŞİLBAĞ |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
5.02.2019
|
17:00 |
BBA1166 |
12. Hafta |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
27 - 76 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
SABRİ GÜNDÜZ |
BURAK İREM ÇELEBİ |
YAŞAR TERZİOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
SULTAN YAMAN |
GÜLCAN AYRIK |
MİNEL ÇAKIR |
Çorlu Spor Salonu |
|
9.02.2019
|
13:00 |
BBA1162 |
12. Hafta |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
51 - 71 |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B |
VAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi
| |
EYYÜP AYHAN |
UMUT MEMİŞ |
MEHMET BATAK |
METİN GÜRBÜZ |
EBRU TOKCAN |
ÖZNUR TURAY |
MEMDUH CAN SANİ |
GAMZE BABA |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi |
|
9.02.2019
|
14:00 |
BBA1163 |
12. Hafta |
ARGE BASKETBOL |
39 - 80 |
İZMİR BŞB. |
A |
ESKİŞEHİR |
Mehmet Terzi S.S
| |
GÖKHAN GÜRSOY |
ABDULLAH ÖZKAN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
NEJAT YENİATAKAN |
BURCU USTAER |
İSMAHAN KÖSE |
FATİH TAYSI |
MUTLU EMİN HÖKÜMDAR |
Mehmet Terzi S.S |
|
12.02.2019
|
14:00 |
BBA1164 |
12. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
52 - 73 |
DÜZCE BELEDİYE |
B |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
SEZER BOR |
BURAK AKTAŞ |
MUSTAFA FIRAT |
MELTEM ARGUN |
MEHMET KARADENİZ |
RECEP DAĞDELEN |
CEREN AÇIKGÖZ |
Nazilli Spor Salonu |
|
12.02.2019
|
14:00 |
BBA1161 |
12. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
65 - 34 |
KOCAELİ BASKET |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
BARIŞ ÖZTÜRK |
UĞUR AYDEMİR |
ALTAN CANDAN |
ESER FIRIL |
ŞÜKRÜ ALOĞLU |
ELA ZÜLEYHA ÖZER |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
12.02.2019
|
17:30 |
BBA1165 |
12. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
83 - 50 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
B |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
BATUHAN MERT GÜL |
AYGÜN AKGÜL |
YETER DOĞAN |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
EMRAH RİFAİ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
ZAFER RİFAİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
12.02.2019
|
18:00 |
BBA1167 |
12. Hafta |
ADANA BŞB. |
61 - 55 |
BOTAŞ GELİŞİM |
B |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
METİN SARIOĞLU |
KEMAL AFŞİN |
RABİHA TANK |
ALİ ŞAZ |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
ŞİRİN AVCI |
MEHTAP TOSUN |
CANSU DİKİLİTAŞ |
Atatürk Spor Salonu |
|
13.02.2019
|
18:00 |
BBA1168 |
12. Hafta |
TOROSLAR BELEDİYE |
48 - 80 |
BURHANİYE BELEDİYE |
A |
MERSİN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
EMRE YELDAŞ |
GÖZDE KAFADAR |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
BERK MERT |
MEHMET ALİ KÖROĞLU |
ŞÜKRÜ SITKI |
BEYHAN AYÜSTÜN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
14:00 |
BBA1170 |
13. Hafta |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
73 - 65 |
İZMİR BŞB. |
A |
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
HANİFE AYTÜL PİRİM |
AHMET OZANER KUTAY |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
MİHRİBAN ÇİĞDEM |
EBRU BÜŞRA ÖZTÜRK |
ŞADUMAN AKTAŞ |
NESRİN TOZLU TUTKUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
15.02.2019
|
17:30 |
BBA1169 |
13. Hafta |
DÜZCE BELEDİYE |
66 - 30 |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
BARIŞ ÖZTÜRK |
GÖZDE KAFADAR |
ZAFER ÖZGÜN |
ONUR OROÇ |
MURAT ORHAN |
EMRE ARSLAN |
SERKAN ÖZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
16.02.2019
|
15:00 |
BBA1171 |
13. Hafta |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
64 - 48 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
B |
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
BURAK İREM ÇELEBİ |
ABDULLAH ÖZKAN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
TUĞBA YURTSEVEN |
SAMET AKYÜREK |
TUTKU MELİS AYGÜN |
ZAFER RİFAİ |
RIFAT GÜRSES |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
16.02.2019
|
15:00 |
BBA1176 |
13. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
68 - 67 |
BOTAŞ GELİŞİM |
B |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
SALİH ÖZYURT |
EMRE DURSUN |
MUSTAFA FIRAT |
YEŞİM DİLEK |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
ERKAN TURAN |
SİNEM ÖZAYDIN |
Celal Atik Spor Salonu |
|
16.02.2019
|
17:00 |
BBA1172 |
13. Hafta |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
52 - 65 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
RAMAZAN SEZER BARAN |
OKAN BERK TUNÇEL |
İLKER ERBEK |
YAŞAR TERZİOĞLU |
MERYEM MUTLU KIYICI |
HALİME ÇAKIR |
LEVENT KIYICI |
MİNEL ÇAKIR |
Çorlu Spor Salonu |
|
16.02.2019
|
18:00 |
BBA1173 |
13. Hafta |
BURHANİYE BELEDİYE |
59 - 30 |
ARGE BASKETBOL |
A |
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
EMRE ÖZTEN |
MURAT KARTAL |
IŞIL ÖZKAN |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
HAKAN KÜLAHLI |
NESLİHAN ÇOBAN |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
17.02.2019
|
14:00 |
BBA1174 |
13. Hafta |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
50 - 48 |
ADANA BŞB. |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
SİBEL KOÇ |
BARIŞ TURGUT |
MELİH ERGENE |
FURKAN ATALAY |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
MERVE SAĞLAM |
OSMAN AŞIK |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.02.2019
|
17:00 |
BBA1175 |
13. Hafta |
KOCAELİ BASKET |
82 - 63 |
TOROSLAR BELEDİYE |
A |
KOCAELİ |
Başiskele Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
METİN SARIOĞLU |
ÖNDER ŞENEL |
ENGİN DANIŞMAN |
VEYSEL ERDOĞAN |
GÜLAY DABAKOĞLU |
MEHTAP DANIŞMAN |
Başiskele Spor Salonu |
|
23.02.2019
|
13:00 |
BBA1178 |
14. Hafta |
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
75 - 89 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
B |
VAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi
| |
SELENA GAMZE ÖGET ÇERÇİ |
ALİHAN CİVELEK |
HANİFE AYTÜL PİRİM |
NİYAZİ ALİŞAN |
ÖZNUR TURAY |
GAMZE BABA |
MUHAMMED COŞKUN |
EBRU TOKCAN |
100.Yıl Üniversitesi Yeni Spor Kompleksi |
|
23.02.2019
|
18:00 |
BBA1184 |
14. Hafta |
TOROSLAR BELEDİYE |
61 - 74 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
A |
MERSİN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu
| |
HÜSEYİN EMRE EROL |
ABDULLAH ÖZKAN |
ABDURRAHMAN İNAL |
SERDAR ALKAN |
FATMA ITIR ÖNCEL |
LEVENT YORULMAZ |
SADIK ŞAHİN |
BETÜL ÖZCAN |
Toroslar 7.Bölge Spor Salonu |
|
24.02.2019
|
14:00 |
BBA1179 |
14. Hafta |
ARGE BASKETBOL |
38 - 62 |
KOCAELİ BASKET |
A |
ESKİŞEHİR |
Mehmet Terzi S.S
| |
ECE AKMAN |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
OSMAN YETİŞKİN |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
FİLİZ ÇOPUROĞLU |
GİZEM AYDOĞDU |
MURAT KÖSE |
MEHMET ÖZEMET |
Mehmet Terzi S.S |
|
24.02.2019
|
14:00 |
BBA1180 |
14. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
63 - 51 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
B |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SALİH OCAKOĞLU |
MUSTAFA ÇELTİKER |
OKAN BERK TUNÇEL |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
MEHMET KARADENİZ |
GÖKHAN KILIÇ |
TUTKU BAKI |
ELVİDE CEREN ERSOYSAL |
Nazilli Spor Salonu |
|
24.02.2019
|
14:00 |
BBA1181 |
14. Hafta |
İZMİR BŞB. |
85 - 52 |
BURHANİYE BELEDİYE |
A |
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ZEYNETTİN BİNÇ |
İSMAİL ATLAYAN |
İLAYDA DİNÇEL |
MESUT KARABULUT |
ERKAN TURAN |
MUSTAFA MESCİ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
24.02.2019
|
14:00 |
BBA1183 |
14. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
73 - 55 |
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| |
ONUR BOZAN |
AYGÜN AKGÜL |
KÜBRA KENDİRLİ |
MUSTAFA KOCAEREN |
SİMAY ÇAKMAK |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
KAMİL TOSUN |
GÖZDE ÖZBEK |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
24.02.2019
|
14:00 |
BBA1177 |
14. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
56 - 51 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
ELİF İNCİ |
BERKAN YILMAZ |
SALİH ACAR |
EMİN FAZIL KESERATAR |
KADER HAN TANRIVERDİ O |
ŞÜKRÜ ALOĞLU |
GÜLTEKİN KABAŞ |
MURAT SONER DURADEMİR |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
24.02.2019
|
18:00 |
BBA1182 |
14. Hafta |
ADANA BŞB. |
71 - 66 |
DÜZCE BELEDİYE |
B |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
BARAN VARLU |
UMUT MEMİŞ |
İLKER ERBEK |
REMZİ ŞEN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
CUMALİ TOSUN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
DENİZ ORGÜN |
Atatürk Spor Salonu |
|
6.03.2019
|
14:00 |
BBA1186 |
Playoff Eleme Turu |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
60 - 49 |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
|
GİRESUN |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu
| |
ZEYNETTİN BİNÇ |
SEZER BOR |
ABDULLAH ÖZKAN |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
EBRU BÜŞRA ÖZTÜRK |
AYNUR KONAR BAVUK |
AZİZE BİROL |
TANSEL TOPŞİR |
19 Eylül Kapalı Spor Salonu |
|
6.03.2019
|
17:30 |
BBA1189 |
Playoff Eleme Turu |
DÜZCE BELEDİYE |
83 - 50 |
KOCAELİ BASKET |
|
DÜZCE |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
AHMET OZANER KUTAY |
GÖZDE KAFADAR |
BÜLENT TANESEN |
SANİYE AŞIK |
UĞURCAN SALÇIK |
OZAN AYKUT TAN |
SERKAN ÖZ |
Kalıcı Konutlar Merkez Spor Salonu |
|
6.03.2019
|
18:00 |
BBA1190 |
Playoff Eleme Turu |
NAZİLLİ BELEDİYE |
62 - 69 |
İZMİR BŞB. |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
AYGÜN AKGÜL |
BARIŞ TURGUT |
MEHMET KANER |
TUTKU BAKI |
UMUR OSKAY |
FATİH ALVAR |
AYTUNÇ SERGİN |
Nazilli Spor Salonu |
|
6.03.2019
|
18:00 |
BBA1187 |
Playoff Eleme Turu |
BURHANİYE BELEDİYE |
51 - 68 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
BALIKESİR |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu
| Ege Türk TV |
ECE AKMAN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
METİN IŞIK |
GÜRBÜZ KOÇOĞLU |
Burhaniye ATATÜRK Spor Salonu |
|
6.03.2019
|
18:00 |
BBA1185 |
Playoff Eleme Turu |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
65 - 46 |
ADANA BŞB. |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
UĞUR ÇETİNEL |
BURAK AKTAŞ |
EMRE YELDAŞ |
HAKAN AK |
AHMET ERKASAP |
ESER FIRIL |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
MUSTAFA BURAK SİNOPLUOĞLU |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
6.03.2019
|
18:30 |
BBA1188 |
Playoff Eleme Turu |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
77 - 45 |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
|
İSTANBUL |
Bayrampaşa Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
ESMA KÜÇÜKŞENTÜRK |
ONUR AÇIKYÜZ |
RAMAZAN ÖYLEK |
CEM TİMOÇİN |
ZAFER RİFAİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
YÜCEL FIRAT |
Bayrampaşa Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
13:00 |
BBA1195 |
Playoff Eleme Turu |
KOCAELİ BASKET |
47 - 71 |
DÜZCE BELEDİYE |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu
| |
TAHSİN ONUR BALSUN |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
NEJAT YENİATAKAN |
YILDIZ BUĞDACI |
VEYSEL ERDOĞAN |
GAMZE KURT |
MURAT ATAKAN VERSAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
14:00 |
BBA1196 |
Playoff Eleme Turu |
İZMİR BŞB. |
62 - 52 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu
| |
NUR AKÇA |
SONER ÖZAYDOĞAN |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MEHMET KANER |
SİNEM YENİ |
MERAL DURMAZ |
MESUT KARABULUT |
SEVERCAN GÜVEN |
Celal Atik Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
17:00 |
BBA1192 |
Playoff Eleme Turu |
KARŞIYAKA ÇARŞI TEMEL LİSESİ |
56 - 66 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
|
İZMİR |
Zübeyde Hanım Spor Salonu
| |
ŞEVKİ ENES CAN |
EMRE DURSUN |
YILDIZ TURAN |
BÜLENT GÖKÇE |
FATMA DÖNMEZ |
İRFAN TEMELLİ |
ELİF ÖZDALYAN |
HALİL TEPEBAĞ |
Zübeyde Hanım Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
17:00 |
BBA1193 |
Playoff Eleme Turu |
BOTAŞ GELİŞİM |
75 - 51 |
BURHANİYE BELEDİYE |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| |
SALİH ÖZYURT |
SALİH ACAR |
İLKER ERBEK |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
BETÜL HALICI |
GÖKHAN BAŞARAN |
İREM ERGÜN |
MUSA SAFA SARI |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
9.03.2019
|
17:00 |
BBA1194 |
Playoff Eleme Turu |
ÇERKEZKÖY BELEDİYE |
36 - 77 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
NURİ DİLMEN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
DERYA GÜLBAHAR |
SERAP MAVİSU |
AHMET ERSÖZ |
Çorlu Spor Salonu |
|
9.03.2019
|
18:00 |
BBA1191 |
Playoff Eleme Turu |
ADANA BŞB. |
61 - 72 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
ONUR BOZAN |
SALİH OCAKOĞLU |
SİBEL KOÇ |
SERKAN SU |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
BURAK SEZEN |
DENİZ ORGÜN |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
Atatürk Spor Salonu |
|
19.03.2019
|
13:00 |
BBA1197 |
Final Grubu |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
70 - 75 |
DÜZCE BELEDİYE |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
BURAK YILMAZ |
DERYA ÇELİK |
AHMET ÖZKAN |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
DENİZ ORGÜN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
CUMALİ TOSUN |
Atatürk Spor Salonu |
|
19.03.2019
|
15:15 |
BBA1198 |
Final Grubu |
İZMİR BŞB. |
70 - 71 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
HALİL ERKOÇ |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
BESTAMİ GÜL |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
BURAK SEZEN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
MEDİHA NUR ŞİMŞEK |
Atatürk Spor Salonu |
|
19.03.2019
|
17:30 |
BBA1199 |
Final Grubu |
BOTAŞ GELİŞİM |
53 - 59 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
SERTAN KIRKLAR |
NİHAT KARA |
NİYAZİ YASİN KAHRAMAN |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
MEHTAP TOSUN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
HÜSEYİN ÖKMEN |
BURAK SEZEN |
Atatürk Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
13:00 |
BBA1200 |
Final Grubu |
DÜZCE BELEDİYE |
94 - 44 |
İZMİR BŞB. |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
SERTAN KIRKLAR |
BURAK YILMAZ |
NİHAT KARA |
BESTAMİ GÜL |
MEHTAP TOSUN |
SEVDA YAŞAR |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
BURAK SEZEN |
Atatürk Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
15:15 |
BBA1201 |
Final Grubu |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
69 - 62 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
HALİL ERKOÇ |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
NİYAZİ YASİN KAHRAMAN |
VEYSİ ORUK |
MEHTAP TOSUN |
CUMALİ TOSUN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
DENİZ ORGÜN |
Atatürk Spor Salonu |
|
20.03.2019
|
17:30 |
BBA1202 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
59 - 71 |
BOTAŞ GELİŞİM |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
DERYA ÇELİK |
SÜLEYMAN AŞIK |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
BURAK SEZEN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
MEDİHA NUR ŞİMŞEK |
Atatürk Spor Salonu |
|
21.03.2019
|
13:00 |
BBA1203 |
Final Grubu |
İZMİR BŞB. |
64 - 72 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
DERYA ÇELİK |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
VEYSİ ORUK |
CUMALİ TOSUN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
HÜSEYİN ÖKMEN |
SEVDA YAŞAR |
Atatürk Spor Salonu |
|
21.03.2019
|
15:15 |
BBA1204 |
Final Grubu |
BOTAŞ GELİŞİM |
57 - 56 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
SERTAN KIRKLAR |
BURAK YILMAZ |
NİHAT KARA |
SÜLEYMAN AŞIK |
MEHTAP TOSUN |
DENİZ ORGÜN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
MEDİHA NUR ŞİMŞEK |
Atatürk Spor Salonu |
|
21.03.2019
|
17:30 |
BBA1205 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
69 - 85 |
DÜZCE BELEDİYE |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
HALİL ERKOÇ |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
NİYAZİ YASİN KAHRAMAN |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
CUMALİ TOSUN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
HÜSEYİN ÖKMEN |
SEVDA YAŞAR |
Atatürk Spor Salonu |
|
23.03.2019
|
13:00 |
BBA1206 |
Final Grubu |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
45 - 69 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BURAK YILMAZ |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
CUMALİ TOSUN |
CANSU DİKİLİTAŞ |
SEVDA YAŞAR |
Atatürk Spor Salonu |
|
23.03.2019
|
15:15 |
BBA1207 |
Final Grubu |
BOTAŞ GELİŞİM |
57 - 58 |
İZMİR BŞB. |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
HALİL ERKOÇ |
NİHAT KARA |
DERYA ÇELİK |
SİBEL KANIK |
MEHTAP TOSUN |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
DENİZ ORGÜN |
SEVDA YAŞAR |
Atatürk Spor Salonu |
|
23.03.2019
|
17:30 |
BBA1208 |
Final Grubu |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
58 - 59 |
DÜZCE BELEDİYE |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
SERTAN KIRKLAR |
NİYAZİ YASİN KAHRAMAN |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
AHMET ÖZKAN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
DENİZ ORGÜN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
BURAK SEZEN |
Atatürk Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
12:00 |
BBA1209 |
Final Grubu |
İZMİR BŞB. |
61 - 55 |
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
SERTAN KIRKLAR |
NİYAZİ YASİN KAHRAMAN |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
SİBEL KANIK |
HÜSEYİN ÖKMEN |
MUSTAFA ERDİNÇ |
CUMALİ TOSUN |
CANSU DİKİLİTAŞ |
Atatürk Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
14:15 |
BBA1210 |
Final Grubu |
DÜZCE BELEDİYE |
61 - 72 |
BOTAŞ GELİŞİM |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
DERYA ÇELİK |
SERKAN SU |
CANSU DİKİLİTAŞ |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
CUMALİ TOSUN |
BURAK SEZEN |
Atatürk Spor Salonu |
|
24.03.2019
|
16:30 |
BBA1211 |
Final Grubu |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
66 - 43 |
EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ |
Final Grubu |
ADANA |
Atatürk Spor Salonu
| |
HALİL ERKOÇ |
BURAK YILMAZ |
NİHAT KARA |
AHMET ÖZKAN |
EMİNE NUR ÖNCÜ |
DENİZ ORGÜN |
ERTUĞRUL BÜYÜKCE |
SEVDA YAŞAR |
Atatürk Spor Salonu |
|