11.10.2019
|
15:00 |
3EA1443 |
01. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
77 - 73 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
ÖZKAN TALO |
CAN YANAR |
BURAK PEHLİVAN |
DİDEM SÜER |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
MEHMET AYDIN |
ŞAHİN ŞANLI |
EMİNE KALKAN |
EGE Üniversitesi |
|
11.10.2019
|
17:00 |
3EA1445 |
01. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
79 - 77 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
NİHAT KARA |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
VEYSEL PEKDOĞAN |
ONUR YEŞİLBAĞ |
ANIL ENDER DURGUN |
TUNCER ULUŞEKER |
LEVENT UĞUR |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
11.10.2019
|
19:00 |
3EA1446 |
01. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
92 - 52 |
ÜNSPED SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
FIRAT ATAR |
MUSTAFA AKSOY |
MUSTAFA DURGUT |
EBRU ÖZMEN |
AYCAN PEKER |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
GAMZE KURT |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
17:00 |
3EA1448 |
01. Hafta |
GEÇİT SPOR |
80 - 96 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
ALPER ERİN |
İREM ERGEN |
FATİH DURGUT |
ERAY BABAHANOĞLU |
ÇİGDEM AKYILDIZ |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
18:00 |
3EA1449 |
01. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
58 - 51 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
ABDULLAH UYANIK |
KAMİL ALOK |
HASAN BORA AKSU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
CEREN BARAN |
BURÇİN DURAN |
GÖZDE ONAN |
DİLEK DOĞAN KARACA |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
12.10.2019
|
18:00 |
3EA1447 |
01. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
61 - 87 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
ANKARA |
Mamak Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HİKMET FEN |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
EREN KILINÇ |
EFKAN ASLAN |
FUNDA KONCA |
FATMA ÇELİK |
SERKAY GÜNEY |
TUNCER ULUŞEKER |
Mamak Belediyesi Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
17:00 |
3EA1444 |
01. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
82 - 66 |
İZMİR BŞB |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
ALPER GÖKÇEBEL |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
HİLAL TARIER |
SERAP MAVİSU |
ATA UĞUR ÖNGEL |
MERYEM MUTLU KIYICI |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
18:00 |
3EA1456 |
02. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
56 - 72 |
BORNOVA BOSSAN |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
TURGUT KARATOP |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
HALİME ULUDAĞ |
SİNEM YENİ |
CANSU ÇOBAN |
SONER AKARSU |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
18:30 |
3EA1455 |
02. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
58 - 69 |
GEÇİT SPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge |
|
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ÜNAL ÖZDEMİR |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
MELDA ÇAKIRCA |
TUTKU MELİS AYGÜN |
BİROL ÖZDAL |
Gazanfer Bilge |
|
19.10.2019
|
14:30 |
3EA1454 |
02. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
71 - 58 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
SABRİ GÜNDÜZ |
SALİH ACAR |
UĞUR MADIRGA |
TUNCER ULUŞEKER |
FATİH DEMİRCİ |
FATMA ÇELİK |
FUNDA KONCA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
16:00 |
3EA1450 |
02. Hafta |
İZMİR BŞB |
92 - 84 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
SEZER BOR |
FARUK MİLLİ |
MURAT MISIRLI |
ELİF ÖZDALYAN |
GÜLÇİN AKIN |
ALİ DEVECİ |
MESUT KARABULUT |
Celal Atik Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
17:30 |
3EA1452 |
02. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
58 - 98 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
BURAK DURMUŞ |
YUSUF SARPER DAĞLI |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
MUSTAFA DURGUT |
EROL TAHTAKESEN |
CEYDA KAPKAÇ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
SERTAÇ KAYA |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
18:00 |
3EA1451 |
02. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
65 - 63 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
AYGÜN AKGÜL |
GÖRKEM SÜZEN |
MEHMET KANER |
MEHMET KARADENİZ |
MUSTAFA NARGIZ |
ŞERİF ÇAKIN |
ÖZLEM CAN |
Nazilli Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
16:00 |
3EA1453 |
02. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
65 - 63 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
SAMET BİNER |
SALİH OCAKOĞLU |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
ZELİHA BAYRAKTAR |
DİDAR BUSE ÖZKORUCUKLU |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
SERDAR TEZGEL |
EMİRCAN ARAÇ |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
25.10.2019
|
15:00 |
3EA1457 |
03. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
71 - 83 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
HİKMET FEN |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
EMRE BAŞA |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
CANSU ÇOBAN |
SİNEM BİRTÜRK |
SİNEM YENİ |
EGE Üniversitesi |
|
25.10.2019
|
17:00 |
3EA1459 |
03. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
76 - 65 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
DORUKHAN KALYONCU |
BURAK PEHLİVAN |
MUSTAFA AKSOY |
VEYSEL PEKDOĞAN |
FATMA ÇELİK |
TUNCER ULUŞEKER |
ARDA GÜRBÜZ |
SERDAR KARAGÜÇ |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
26.10.2019
|
14:00 |
3EA1463 |
03. Hafta |
İZMİR BŞB |
89 - 93 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
BURAK ERKAN |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
GÖZDE ONAN |
BURÇİN DURAN |
GÜLÇİN AKIN |
GİZEM KULAKSIZ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
17:00 |
3EA1462 |
03. Hafta |
GEÇİT SPOR |
72 - 73 |
BORNOVA BOSSAN |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
DOĞU BERK İNNAL |
SEZER BOR |
ALPER ERİN |
İREM ERGEN |
TUĞBA ÖYLEK |
ESRA AL |
RUMEYSA YILDIZ |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
18:00 |
3EA1460 |
03. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
93 - 92 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
ANKARA |
Mamak Belediyesi Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
KAMİL ALOK |
TARIK ARAZ |
FİLİZ ÖGET |
ANIL ENDER DURGUN |
ARDA GÜRBÜZ |
İSMAİL FULSER |
SERKAY GÜNEY |
Mamak Belediyesi Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
17:00 |
3EA1461 |
03. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
74 - 60 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
ÖZKAN TALO |
EREN KILINÇ |
FIRAT ATAR |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
MURAT ÖZKAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
CEYDA KAPKAÇ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
27.10.2019
|
17:00 |
3EA1458 |
03. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
88 - 53 |
ÜNSPED SPOR |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
NİHAT KARA |
BURAK AKTAŞ |
MELİH ERGENE |
SULTAN YAMAN |
MİNEL ÇAKIR |
GÜLCAN AYRIK |
AHMET ERSÖZ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
18:00 |
3EA1469 |
04. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
86 - 58 |
GEÇİT SPOR |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
SABRİ GÜNDÜZ |
GÖRKEM SÜZEN |
MEHMET KANER |
SİNEM ÖZAYDIN |
FATMA DÖNMEZ |
MEHMET AYDIN |
SONER AKARSU |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
18:30 |
3EA1467 |
04. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
57 - 91 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
BURAK DURMUŞ |
YUSUF SARPER DAĞLI |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
MERVE SAĞLAM |
TUTKU MELİS AYGÜN |
DERYA ÖZTÜRK |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
14:30 |
3EA1466 |
04. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
74 - 78 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
ALPER GÖKÇEBEL |
FİLİZ ÖGET |
SAHRA ÇOKER |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
ARDA GÜRBÜZ |
ANIL GEÇER |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
18:00 |
3EA1470 |
04. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
78 - 71 |
İZMİR BŞB |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
TURGUT KARATOP |
HASAN BORA AKSU |
BURAK BABAOĞLU |
MEHMET KARADENİZ |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
EZGİ HAN |
TUTKU BAKI |
Nazilli Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
18:00 |
3EA1468 |
04. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
77 - 81 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
CAN YANAR |
SAMET BİNER |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
EDA NİHAN DUMAN |
ÖMER DURSUN |
İLAYDA DİNÇEL |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
2.11.2019
|
19:15 |
3EA1464 |
04. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
100 - 99 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SALİH OCAKOĞLU |
MACİT ZEREN |
AYŞE SERVER SEZER |
ALİ MALÇOK |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
FATOŞ SOYSAL COŞKUN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
16:00 |
3EA1465 |
04. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
75 - 83 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
SALİH SERKAN KOÇAK |
DOĞU BERK İNNAL |
AHMET KÖSE |
ZELİHA BAYRAKTAR |
İLKNUR ÖZGÜNEY |
DİDAR BUSE ÖZKORUCUKLU |
ŞERMİN BOZOĞLU |
GÖKŞEN KÜNİ |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
15:00 |
3EA1471 |
05. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
65 - 71 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
MURAT GENÇ |
EREN KILINÇ |
METİN SARIOĞLU |
EMRE BAŞA |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
MESUT KARABULUT |
MEHMET AKINCI |
MEHMET AYDIN |
EGE Üniversitesi |
|
8.11.2019
|
17:00 |
3EA1472 |
05. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
87 - 75 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
ALİ OSMAN KANIK |
BURAK ERKAN |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
MUSTAFA KOCAEREN |
FATMA ÇELİK |
ONUR YEŞİLBAĞ |
GÖKTÜRK FULSER |
SİMAY ÇAKMAK |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
9.11.2019
|
14:00 |
3EA1476 |
05. Hafta |
İZMİR BŞB |
96 - 73 |
ÜNSPED SPOR |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
KAMİL ALOK |
ÜNAL ÖZDEMİR |
MEHMET KANER |
GÖZDE ONAN |
ASUMAN ARICAN ATAY |
ŞAHİN ŞANLI |
GÜLÇİN AKIN |
Celal Atik Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
18:00 |
3EA1477 |
05. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
65 - 91 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
TARIK ARAZ |
MEHMET DURU |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
MURAT AKTEPE |
CEREN AÇIKGÖZ |
EZGİ HAN |
Nazilli Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
18:00 |
3EA1473 |
05. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
77 - 72 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
NİHAT KARA |
SALİH ACAR |
UĞUR MADIRGA |
SEVGİ CANDAZ |
BAYRAM TARIK TAŞKIN |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
MUSTAFA SALMAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
18:00 |
3EA1474 |
05. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
60 - 79 |
BORNOVA BOSSAN |
|
ANKARA |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
BURAK PEHLİVAN |
FARUK MİLLİ |
EFKAN ASLAN |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
YUNUS KAHRAMAN |
GÖKTÜRK FULSER |
SERDAR KARAGÜÇ |
Ankara Taha Akgül Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
17:00 |
3EA1475 |
05. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
60 - 80 |
GEÇİT SPOR |
|
İSTANBUL |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
DORUKHAN KALYONCU |
FIRAT ATAR |
AYGÜN AKGÜL |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİROL ÖZDAL |
GÜL URASLI |
MERVE SAĞLAM |
OSMAN AŞIK |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
15.11.2019
|
18:00 |
3EA1482 |
06. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
68 - 77 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
GÖRKEM SÜZEN |
EMRE BAŞA |
BÜŞRA YILDIZ |
MERAL DURMAZ |
BERRİN TURAN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
18:30 |
3EA1479 |
06. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
93 - 86 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
SABRİ GÜNDÜZ |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
NEŞE KIRAN |
BİROL ŞİMŞEK |
MURAT ÖZKAN |
EMRAH RİFAİ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
14:30 |
3EA1478 |
06. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
74 - 76 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
BURAK DURMUŞ |
SAMET BİNER |
FIRAT ATAR |
UĞUR MADIRGA |
SİMAY ÇAKMAK |
TUNCER ULUŞEKER |
FATİH ŞEN |
KAMİL TOSUN |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
14:30 |
3EA1481 |
06. Hafta |
GEÇİT SPOR |
91 - 88 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
ALPER GÖKÇEBEL |
UĞUR AYDEMİR |
HİLAL YÜKSEL TERCAN |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
TEOMAN ÖYLEK |
SİNEM DUR |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
17:00 |
3EA1484 |
06. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
66 - 86 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
SALİH SERKAN KOÇAK |
GÖNENÇ ÇETİN |
MUSTAFA AKSOY |
MUSTAFA DURGUT |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
NİLAY YILMAZ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
18:00 |
3EA1480 |
06. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
50 - 64 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
CANER BAHADIR |
SEZER BOR |
TURGUT KARATOP |
MEHMET DURU |
CEYDA SARICA KUZU |
ÖMER DURSUN |
GÜNAY ALPUĞUZ |
GÖZDE ONAN |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
17.11.2019
|
16:00 |
3EA1483 |
06. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
85 - 83 |
İZMİR BŞB |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
GÖKHAN GÜRSOY |
ZELİHA BAYRAKTAR |
ESRA KÖSEOĞLU |
MUHAMMED FATİH YENTİMUR |
SERDAR TEZGEL |
FERAY SAYGILIOĞLU |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
15:00 |
3EA1485 |
07. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
80 - 73 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
SEZER BOR |
BURAK PEHLİVAN |
TURGUT KARATOP |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
HÜSNİYE ÇOBAN |
FATMA DÖNMEZ |
ŞAHİN ŞANLI |
EMİNE KALKAN |
EGE Üniversitesi |
|
22.11.2019
|
17:00 |
3EA1487 |
07. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
71 - 47 |
BORNOVA BOSSAN |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
ÇETİN ARTAN |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
ALPER GÖKÇEBEL |
UĞUR MADIRGA |
SİMAY ÇAKMAK |
TUNCER ULUŞEKER |
FATİH ŞEN |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
23.11.2019
|
18:00 |
3EA1488 |
07. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
94 - 78 |
GEÇİT SPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
SAMET BİNER |
EREN KILINÇ |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
EBRU ÖZMEN |
ÖZGÜR YAMAN |
MUSTAFA SALMAN |
MUHAMMET YASİN KARABAŞ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
18:00 |
3EA1489 |
07. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
72 - 87 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
METİN SARIOĞLU |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
HÜSEYİN HAKAN KUDAK |
SERKAY GÜNEY |
FUNDA KONCA |
SERDAR KARAGÜÇ |
SİBEL FAZLIOĞLU |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
18:00 |
3EA1490 |
07. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
61 - 58 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
BURAK DURMUŞ |
BURAK ERKAN |
KAMİL ALOK |
MEHMET KANER |
ÖZLEM CAN |
PELİN ALA |
MEHMET METE ZERMAN |
YONCA DEMİRBİLEK |
Nazilli Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
19:15 |
3EA1491 |
07. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
79 - 75 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
DOĞU BERK İNNAL |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
ALPER ERİN |
BİROL ŞİMŞEK |
YUSUF YELESDAĞ |
EMRAH RİFAİ |
BİROL ÖZDAL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
17:00 |
3EA1486 |
07. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
77 - 51 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
ALİ OSMAN KANIK |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
MACİT ZEREN |
AHMET ERSÖZ |
SERAP MAVİSU |
ATA UĞUR ÖNGEL |
MÜJDE ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
18:00 |
3EA1496 |
08. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
78 - 65 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
NİHAT KARA |
SALİH ACAR |
EMRE BAŞA |
HALİDE KAYA |
ALİ DEVECİ |
ONUR BURAK |
MURAT GEDİK |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
18:30 |
3EA1492 |
08. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
66 - 72 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
CAN YANAR |
MUSTAFA AKSOY |
GÖRKEM SÜZEN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
DERYA ÖZTÜRK |
AYGÜN SEVGİL |
BİROL ŞİMŞEK |
ERMAN YÜCEL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
14:30 |
3EA1497 |
08. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
85 - 78 |
İZMİR BŞB |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
GÖNENÇ ÇETİN |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
FUNDA KONCA |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
MUSA SAFA SARI |
SERKAY GÜNEY |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
15:30 |
3EA1494 |
08. Hafta |
GEÇİT SPOR |
69 - 90 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
SALİH SERKAN KOÇAK |
SALİH OCAKOĞLU |
UĞUR AYDEMİR |
HANDE NUR DOĞAN |
EMEL ÖZTÜRK |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
ÖZLEM ÖZKAN |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
18:00 |
3EA1493 |
08. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
63 - 75 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
ABDULLAH UYANIK |
HİKMET FEN |
TARIK ARAZ |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
SİNEM ÖZAYDIN |
İLAYDA DİNÇEL |
MERAL DURMAZ |
GÖZDE ONAN |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
1.12.2019
|
16:00 |
3EA1498 |
08. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
93 - 71 |
ÜNSPED SPOR |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
FARUK MİLLİ |
HASAN BORA AKSU |
ZELİHA BAYRAKTAR |
FERAY SAYGILIOĞLU |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
ŞERMİN BOZOĞLU |
ENES MAZLUMOĞLU |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
17:00 |
3EA1495 |
08. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
79 - 88 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
İSTANBUL |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ÜNAL ÖZDEMİR |
ALPER ERİN |
YUNUS EMRE SEVER |
BEKİR SEVİMLİ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
GÖZDE TUNA YILDIZ |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
6.12.2019
|
15:00 |
3EA1499 |
09. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
67 - 58 |
BORNOVA BOSSAN |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
AHMET KÖSE |
SABRİ GÜNDÜZ |
ALİ OSMAN KANIK |
BURAK BABAOĞLU |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
TUĞBERK TOPLU |
ALİ DEVECİ |
MEHMET AKINCI |
EGE Üniversitesi |
|
6.12.2019
|
17:00 |
3EA1501 |
09. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
77 - 59 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
AYGÜN AKGÜL |
FİLİZ ÖGET |
ELİF CAN |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
İSMAİL FULSER |
SİBEL FAZLIOĞLU |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
7.12.2019
|
14:00 |
3EA1503 |
09. Hafta |
İZMİR BŞB |
84 - 77 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
SAMET BİNER |
EREN KILINÇ |
EMRE BAŞA |
SİNEM YENİ |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
İLAYDA DİNÇEL |
MEHMET AYDIN |
Celal Atik Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
16:00 |
3EA1502 |
09. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
113 - 96 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
FIRAT ATAR |
BURAK ERKAN |
KAMİL ALOK |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
HANDE DEMİRKOL |
ÖZGÜR YAMAN |
MUSTAFA SALMAN |
YILDIZ BUĞDACI |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
18:00 |
3EA1504 |
09. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
90 - 77 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
GAMZE TAŞ KANDEMİR |
TUTKU BAKI |
SEVCAN AKGÜL |
Nazilli Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
15:30 |
3EA1505 |
09. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
60 - 88 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
TURGUT KARATOP |
ALPER GÖKÇEBEL |
SEMAHATTİN YILDIZ |
İLKNUR ÖZGÜNEY |
MUHAMMED FATİH YENTİMUR |
FERAY SAYGILIOĞLU |
SERDAR TEZGEL |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
17:00 |
3EA1500 |
09. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
74 - 81 |
GEÇİT SPOR |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
SEZER BOR |
DOĞU BERK İNNAL |
BURAK PEHLİVAN |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
AHMET ERSÖZ |
MERYEM MUTLU KIYICI |
GÜLCAN AYRIK |
NAZMİYE ATAMAN |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
18:00 |
3EA1509 |
10. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
83 - 88 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
METİN SARIOĞLU |
MURAT KARTAL |
BÜŞRA YILDIZ |
HALİDE KAYA |
MURAT GEDİK |
MEHMET AYDIN |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
13.12.2019
|
18:30 |
3EA1511 |
10. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
101 - 73 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
ALİ OSMAN KANIK |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
DERYA ÖZTÜRK |
ERMAN YÜCEL |
SERDAR ERHAN |
MELDA ÇAKIRCA |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
14:00 |
3EA1506 |
10. Hafta |
GEÇİT SPOR |
65 - 100 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
SALİH ACAR |
TARIK ARAZ |
UĞUR AYDEMİR |
AYÇA ÜNLÜ |
TEOMAN ÖYLEK |
RÜMEYSA YILMAZ |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
14:30 |
3EA1512 |
10. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
72 - 59 |
ÜNSPED SPOR |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
SALİH SERKAN KOÇAK |
AYGÜN AKGÜL |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
MUSTAFA KOCAEREN |
ELİF CAN |
AKIN AYTEKİN |
FATMA ÇELİK |
BİLAL UZGÖREN |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
18:00 |
3EA1508 |
10. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
59 - 80 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
MUSTAFA AKSOY |
TURGUT KARATOP |
DERYA ANTAŞ |
FEVZİ CAN ÜRESİN |
ÖMÜR BAHTİYAROĞLU |
MUSA SAFA SARI |
YUNUS KAHRAMAN |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
18:00 |
3EA1510 |
10. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
81 - 95 |
İZMİR BŞB |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
HALDUN ÇOBAN |
DOĞU BERK İNNAL |
GÖRKEM SÜZEN |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
ELİF ÖZDALYAN |
GÜLÇİN AKIN |
CEREN BARAN |
GİZEM ÖZAYDIN |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
15.12.2019
|
17:00 |
3EA1507 |
10. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
80 - 65 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
NİHAT KARA |
SALİH OCAKOĞLU |
TAYFUN AY |
TUĞÇE KAYA |
EMRAH RİFAİ |
FATOŞ SOYSAL COŞKUN |
NİLAY YILMAZ |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
20.12.2019
|
15:00 |
3EA1513 |
11. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
78 - 76 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
AHMET MALİK ŞAN |
MUSTAFA FIRAT |
SİNEM ÖZAYDIN |
FATMA DÖNMEZ |
HALİDE KAYA |
SİNEM BİRTÜRK |
EGE Üniversitesi |
|
20.12.2019
|
17:00 |
3EA1515 |
11. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
62 - 57 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
DORUKHAN KALYONCU |
BURAK DURMUŞ |
BURAK PEHLİVAN |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
FATMA ÇELİK |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
FATİH DEMİRCİ |
TUNCER ULUŞEKER |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
21.12.2019
|
14:00 |
3EA1516 |
11. Hafta |
İZMİR BŞB |
81 - 82 |
GEÇİT SPOR |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
CAN YANAR |
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
BURAK ERKAN |
MUSTAFA SAİT BATTALGAZİ |
DİLEK KESGİN |
HALİL TEPEBAĞ |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
SONER AKARSU |
Celal Atik Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
18:00 |
3EA1517 |
11. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
77 - 65 |
BORNOVA BOSSAN |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
SEZER BOR |
SALİH ACAR |
MUSTAFA BİÇER |
MUSTAFA NARGIZ |
MEHMET KARADENİZ |
ŞERİF ÇAKIN |
EZGİ HAN |
Nazilli Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
19:15 |
3EA1518 |
11. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
82 - 88 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
FIRAT ATAR |
SABRİ GÜNDÜZ |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
MERVE SAĞLAM |
CEYDA KAPKAÇ |
MURAT SEVGİL |
GÖKHAN BAŞARAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
16:00 |
3EA1519 |
11. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
93 - 90 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
SAMET BİNER |
ÜNAL ÖZDEMİR |
FİLİZ ÖGET |
ÖZNUR TABU |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
OZAN ÇİFTÇİ |
SERDAR TEZGEL |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
22.12.2019
|
17:00 |
3EA1514 |
11. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
106 - 74 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
ALPER GÖKÇEBEL |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
HİLAL TARIER |
MÜJDE ÖNGEL |
GÜLCAN AYRIK |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
18:00 |
3EA1522 |
12. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
88 - 65 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
GÖNENÇ ÇETİN |
ALİ OSMAN KANIK |
MURAT KARTAL |
HÜSNİYE ÇOBAN |
DİLEK GEDİK HANGÜL |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
SİNEM ÖZAYDIN |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
18:30 |
3EA1526 |
12. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
79 - 84 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
AHMET KÖSE |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
OSMAN AŞIK |
GÖKHAN BAŞARAN |
OSMAN CEMİL SALİHOĞLU |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
19:00 |
3EA1521 |
12. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
76 - 61 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
TARIK ARAZ |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
AYCAN PEKER |
MEHTAP DANIŞMAN |
ENGİN DANIŞMAN |
TARIK ERDOĞAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
14:30 |
3EA1524 |
12. Hafta |
GEÇİT SPOR |
85 - 73 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
MUSTAFA AKSOY |
TURGUT KARATOP |
HAKAN AK |
HANDE NUR DOĞAN |
NİDA ECE |
ÖZLEM ÖZKAN |
ADEM ÇATALKAŞ |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
18:00 |
3EA1525 |
12. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
73 - 71 |
ÜNSPED SPOR |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
SERHAT DÜLKER |
EREN KILINÇ |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
MURAT MISIRLI |
ELİF ÖZDALYAN |
MERAL DURMAZ |
ÖMER DURSUN |
GÖZDE ONAN |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
28.12.2019
|
18:00 |
3EA1520 |
12. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
73 - 86 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
ALPER GÖKÇEBEL |
HASAN BORA AKSU |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH DEMİRCİ |
FATMA ÇELİK |
MELTEM KOLÇAK |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
29.12.2019
|
17:00 |
3EA1523 |
12. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
79 - 70 |
İZMİR BŞB |
|
İSTANBUL |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
ABDULLAH UYANIK |
KAMİL ALOK |
FARUK MİLLİ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
BİROL ÖZDAL |
ALİ MALÇOK |
LAL DENİZ ÇELİKER |
NİLAY YILMAZ |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
3.01.2020
|
15:00 |
3EA1527 |
13. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
64 - 73 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
CANER BAHADIR |
SEZER BOR |
AHMET ÖZTÜRK |
BÜŞRA YILDIZ |
SİNEM YENİ |
CEREN AYANÇANG |
ALİ DEVECİ |
EGE Üniversitesi |
|
4.01.2020
|
14:00 |
3EA1529 |
13. Hafta |
İZMİR BŞB |
78 - 86 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
AYGÜN AKGÜL |
MURAT MISIRLI |
BERRİN TURAN |
GİZEM ÖZAYDIN |
ERKAN TURAN |
İRFAN TEMELLİ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
14:30 |
3EA1533 |
13. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
72 - 87 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
NİHAT KARA |
KAMİL ALOK |
HALDUN KUNT |
FATMA ÇELİK |
FUNDA KONCA |
ARDA GÜRBÜZ |
TUNCER ULUŞEKER |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
17:00 |
3EA1531 |
13. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
67 - 89 |
GEÇİT SPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
BURAK DURMUŞ |
SAMET BİNER |
GÖRKEM SÜZEN |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
BURHAN DEMİR |
LAL DENİZ ÇELİKER |
GÖKHAN BAŞARAN |
GÜL URASLI |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
4.01.2020
|
18:00 |
3EA1530 |
13. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
68 - 86 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
DOĞU BERK İNNAL |
METİN SARIOĞLU |
MUSTAFA BİÇER |
ÖZLEM CAN |
MURAT AKTEPE |
TUĞBA MUT |
GÖKHAN KILIÇ |
Nazilli Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
16:00 |
3EA1532 |
13. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
74 - 77 |
BORNOVA BOSSAN |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
SALİH SERKAN KOÇAK |
SALİH OCAKOĞLU |
EMİN FAZIL KESERATAR |
FERAY SAYGILIOĞLU |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
OSMAN BAHADIR CULFA |
SERDAR TEZGEL |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
17:00 |
3EA1528 |
13. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
69 - 66 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
BURAK ERKAN |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
AHMET ERSÖZ |
MÜJDE ÖNGEL |
ÖZLEM DELİCE |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
17:00 |
3EA1534 |
14. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
76 - 67 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
SAMET BİNER |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
ULVİYE DEMİRÖRS |
SİBEL FAZLIOĞLU |
SİMAY ÇAKMAK |
NİHAN ÜNSAL |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
10.01.2020
|
18:00 |
3EA1535 |
14. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
69 - 64 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
FIRAT ATAR |
BURAK PEHLİVAN |
ALPER GÖKÇEBEL |
MURAT MISIRLI |
MEHMET AKINCI |
HÜSNİYE ÇOBAN |
İBRAHİM SERT |
ÖZGÜR TOPCU |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
10.01.2020
|
18:30 |
3EA1540 |
14. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
101 - 78 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
CAN YANAR |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
YUNUS EMRE SEVER |
MELDA ÇAKIRCA |
BİROL ŞİMŞEK |
GÖKHAN BAŞARAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
14:30 |
3EA1539 |
14. Hafta |
GEÇİT SPOR |
80 - 70 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
DORUKHAN KALYONCU |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
SERCAN SİNİRLİOĞLU |
ALPER ERİN |
SELİME ALTUNTAŞ |
ZEHRA PINAR ÖZGÜR |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
FATİH DURGUT |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
18:00 |
3EA1536 |
14. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
97 - 77 |
İZMİR BŞB |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
EREN KILINÇ |
TURGUT KARATOP |
UĞUR ERHAN DEDEŞAH |
MELTEM KISA |
AYCAN PEKER |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
BURAK ŞANCI |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
18:00 |
3EA1537 |
14. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
54 - 68 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
SABRİ GÜNDÜZ |
AHMET MALİK ŞAN |
FİLİZ ÖGET |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
YUNUS KAHRAMAN |
RESUL GEÇER |
SEVİM SATICI |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
17:00 |
3EA1538 |
14. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
93 - 61 |
ÜNSPED SPOR |
|
İSTANBUL |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
ÖZKAN TALO |
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
SALİH ACAR |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
TUĞÇE KAYA |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
BİROL ÖZDAL |
YÜCEL FIRAT |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
16.01.2020
|
14:00 |
3EA1542 |
15. Hafta |
İZMİR BŞB |
101 - 98 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
MEHMET AKINCI |
CANSU ÇOBAN |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
ALİ DEVECİ |
Celal Atik Spor Salonu |
|
16.01.2020
|
18:30 |
3EA1547 |
15. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
80 - 73 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
GÖNENÇ ÇETİN |
HASAN BORA AKSU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
OSMAN CEMİL SALİHOĞLU |
SEMRA AKDUMAN |
BİROL ÖZDAL |
MELDA ÇAKIRCA |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
17.01.2020
|
15:00 |
3EA1541 |
15. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
70 - 66 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
AHMET KÖSE |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
EMRE BAŞA |
HALİDE KAYA |
ŞAHİN ŞANLI |
SİNEM BİRTÜRK |
İLAYDA DİNÇEL |
EGE Üniversitesi |
|
17.01.2020
|
18:00 |
3EA1543 |
15. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
60 - 71 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
NİHAT KARA |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
MERT ELMA |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
TUTKU BAKI |
MEHMET METE ZERMAN |
YİĞİT KANDEMİR |
Nazilli Spor Salonu |
|
18.01.2020
|
14:30 |
3EA1546 |
15. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
74 - 67 |
BORNOVA BOSSAN |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
CANER BAHADIR |
FARUK MİLLİ |
ADNAN YAKUT |
FATMA ÇELİK |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
SEVİM SATICI |
ÖMÜR BAHTİYAROĞLU |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
18.01.2020
|
17:00 |
3EA1544 |
15. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
75 - 59 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
İSTANBUL |
Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
YUSUF SARPER DAĞLI |
METİN SARIOĞLU |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
NEŞE KIRAN |
MERT İĞDELİ |
REMZİ KILIÇ |
MURAT ÖZKAN |
Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu |
|
19.01.2020
|
16:00 |
3EA1545 |
15. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
54 - 79 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
FIRAT ATAR |
GÖRKEM SÜZEN |
SEMAHATTİN YILDIZ |
ESRA KÖSEOĞLU |
GÖKŞEN KÜNİ |
FERAY SAYGILIOĞLU |
ŞERMİN BOZOĞLU |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
18:30 |
3EA1554 |
16. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
75 - 62 |
BORNOVA BOSSAN |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
MUSTAFA AKSOY |
ÜNAL ÖZDEMİR |
BURAK DEMİR |
BURHAN DEMİR |
MERVE SAĞLAM |
DERYA ÖZTÜRK |
MURAT ÖZKAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
24.01.2020
|
19:00 |
3EA1548 |
16. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
83 - 74 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
BURAK ERKAN |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
AHMET ÖZTÜRK |
FATMA DÖNMEZ |
ONUR BURAK |
EMİNE KALKAN |
SİNEM BİRTÜRK |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
25.01.2020
|
14:30 |
3EA1553 |
16. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
78 - 71 |
GEÇİT SPOR |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
AYGÜN AKGÜL |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
FİLİZ ÖGET |
SAHRA ÇOKER |
YUNUS KAHRAMAN |
GİZEM ER |
ARDA GÜRBÜZ |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
25.01.2020
|
16:00 |
3EA1549 |
16. Hafta |
İZMİR BŞB |
72 - 62 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
SEZER BOR |
TARIK ARAZ |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
GÜNAY ALPUĞUZ |
GÜLÇİN AKIN |
DİLEK DOĞAN KARACA |
SONER AKARSU |
Celal Atik Spor Salonu |
|
25.01.2020
|
17:00 |
3EA1551 |
16. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
70 - 91 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
SALİH OCAKOĞLU |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
AYŞE SERVER SEZER |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
EMRAH RİFAİ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
25.01.2020
|
18:00 |
3EA1550 |
16. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
63 - 60 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
SERCAN SİNİRLİOĞLU |
TURGUT KARATOP |
MEHMET KANER |
MEHMET KARADENİZ |
MUSTAFA NARGIZ |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
26.01.2020
|
16:00 |
3EA1552 |
16. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
92 - 69 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
SAMET BİNER |
BURAK PEHLİVAN |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
BEDRAN BERAT FALAY |
ESRA KÖSEOĞLU |
ERAY BİRBEN |
OSMAN BAHADIR CULFA |
ŞERMİN BOZOĞLU |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
31.01.2020
|
15:00 |
3EA1555 |
17. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
102 - 86 |
İZMİR BŞB |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
ÖZKAN TALO |
FIRAT ATAR |
BARAN AVŞAR |
AHMET ÖZTÜRK |
FATMA DÖNMEZ |
KEMAL AYPARS |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
CEREN BARAN |
EGE Üniversitesi |
|
31.01.2020
|
17:00 |
3EA1557 |
17. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
98 - 51 |
ÜNSPED SPOR |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
CAN YANAR |
EREN KILINÇ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
VEYSEL PEKDOĞAN |
PELİN KUZU |
SİBEL FAZLIOĞLU |
LEVENT UĞUR |
TUNCER ULUŞEKER |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
1.02.2020
|
17:00 |
3EA1560 |
17. Hafta |
GEÇİT SPOR |
88 - 92 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
KAMİL ALOK |
SALİH ACAR |
ALPER ERİN |
SUELNUR ÇELİK |
NİDA ECE |
GÜLŞEN MÜGE KAHRAMAN |
TEOMAN ÖYLEK |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
1.02.2020
|
18:00 |
3EA1561 |
17. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
80 - 74 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
MURAT GENÇ |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
SİBEL KOÇ |
MURAT MISIRLI |
CEREN BARAN |
İRFAN TEMELLİ |
GÜNAY ALPUĞUZ |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
1.02.2020
|
18:00 |
3EA1558 |
17. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
96 - 70 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
AHMET KÖSE |
ALPER GÖKÇEBEL |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
SÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL |
ALEV KÖROĞLU |
TARIK ERDOĞAN |
MUSTAFA SALMAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
2.02.2020
|
17:00 |
3EA1559 |
17. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
73 - 82 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
İSTANBUL |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
RAHMİ GÜNER |
TUĞBA YURTSEVEN |
TUĞÇE KAYA |
LAL DENİZ ÇELİKER |
TUTKU MELİS AYGÜN |
MİHRİBAN İBEK |
Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi |
|
2.02.2020
|
17:00 |
3EA1556 |
17. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
81 - 58 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
SABRİ GÜNDÜZ |
GÖRKEM SÜZEN |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
İLKER YAPRAK |
SULTAN YAMAN |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
18:30 |
3EA1566 |
18. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
83 - 62 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
HÜSEYİN EMRE EROL |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
TUĞÇE KAYA |
MERVE SAĞLAM |
BİROL ŞİMŞEK |
GÖKHAN BAŞARAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
7.02.2020
|
19:00 |
3EA1568 |
18. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
83 - 68 |
İZMİR BŞB |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
ÇETİN ARTAN |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
SALİH OCAKOĞLU |
MURAT MISIRLI |
HÜSNİYE ÇOBAN |
ŞAHİN ŞANLI |
HALİL TEPEBAĞ |
ÖZGÜR TOPCU |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
14:30 |
3EA1565 |
18. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
71 - 68 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
ALİ OSMAN KANIK |
BURAK ERKAN |
ASLI KOÇAK |
FİLİZ ÖGET |
FUNDA KONCA |
PELİN KUZU |
FATİH DEMİRCİ |
ONUR YEŞİLBAĞ |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
17:00 |
3EA1563 |
18. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
73 - 79 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
MUSTAFA AKSOY |
AHMET MALİK ŞAN |
HURŞİT CEM AKAN |
BERK MERT |
EMRAH RİFAİ |
BİROL ŞİMŞEK |
GÖKHAN BAŞARAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
18:00 |
3EA1562 |
18. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
76 - 93 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
AYGÜN AKGÜL |
GÜNEY BİRLİK |
MUSTAFA BİÇER |
EZGİ HAN |
GÖKHAN KILIÇ |
CANSU EROL |
PELİN ALA |
Nazilli Spor Salonu |
|
8.02.2020
|
18:00 |
3EA1567 |
18. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
82 - 61 |
GEÇİT SPOR |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
MURAT AMAÇ |
SERCAN SİNİRLİOĞLU |
RIDVAN CÖMERT |
MEHMET DURU |
SİNEM YENİ |
ELİF ÖZDALYAN |
HALİME ULUDAĞ |
KEMAL AYPARS |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
10.02.2020
|
14:00 |
3EA1564 |
18. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
58 - 80 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
NİHAT KARA |
SALİH SERKAN KOÇAK |
SEMAHATTİN YILDIZ |
ESRA KÖSEOĞLU |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
FERAY SAYGILIOĞLU |
ŞERMİN BOZOĞLU |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
14.02.2020
|
15:00 |
3EA1569 |
19. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
73 - 63 |
ÜNSPED SPOR |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
ALİ OSMAN KANIK |
SİBEL KOÇ |
NİHAT KARA |
İLKE ORTAÇ ALATAN |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
ŞAHİN ŞANLI |
CANSU ÇOBAN |
MURAT GEDİK |
EGE Üniversitesi |
|
15.02.2020
|
14:00 |
3EA1573 |
19. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
62 - 73 |
BORNOVA BOSSAN |
|
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
SAMET BİNER |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
TUTKU MELİS AYGÜN |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
TUĞÇE KAYA |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.02.2020
|
17:00 |
3EA1574 |
19. Hafta |
GEÇİT SPOR |
68 - 70 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
EREN KILINÇ |
GÖRKEM SÜZEN |
ALPER ERİN |
HANDE NUR DOĞAN |
CEREN UZUNOĞLU YAVUZ |
ERAY BABAHANOĞLU |
HİLAL YÜKSEL TERCAN |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
15.02.2020
|
18:00 |
3EA1571 |
19. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
77 - 78 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
SERCAN SİNİRLİOĞLU |
YUSUF SARPER DAĞLI |
ZAFER ÖZGÜN |
EBRU ÖZMEN |
AYCAN PEKER |
TARIK ERDOĞAN |
ALEV KÖROĞLU |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
15.02.2020
|
18:00 |
3EA1572 |
19. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
92 - 88 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
SABRİ GÜNDÜZ |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SELDA UZUN |
YUNUS KAHRAMAN |
SERDAR KARAGÜÇ |
FATİH DEMİRCİ |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
16.02.2020
|
14:00 |
3EA1575 |
19. Hafta |
İZMİR BŞB |
72 - 90 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
GÖNENÇ ÇETİN |
BURAK ERKAN |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
MUSTAFA SAİT BATTALGAZİ |
YEŞİM DİLEK |
ELİF ÖZDALYAN |
FATMA DÖNMEZ |
DİLEK DOĞAN KARACA |
Celal Atik Spor Salonu |
|
16.02.2020
|
17:00 |
3EA1570 |
19. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
71 - 64 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
ABDULLAH UYANIK |
BARAN AVŞAR |
HURŞİT CEM AKAN |
HİLAL TARIER |
ÖZLEM DELİCE |
SERAP MAVİSU |
SEVİL GÜNAL ÇATAK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
21.02.2020
|
14:30 |
3EA1580 |
20. Hafta |
GEÇİT SPOR |
78 - 71 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
CAN YANAR |
SALİH OCAKOĞLU |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
UĞUR AYDEMİR |
SUELNUR ÇELİK |
SEVDA USTA |
BERNA EKBİÇ |
ESRA AL |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
21.02.2020
|
18:30 |
3EA1578 |
20. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
74 - 83 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
GÖRKEM SÜZEN |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
MERT İĞDELİ |
MERVE SAĞLAM |
DERYA ÖZTÜRK |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
21.02.2020
|
19:00 |
3EA1582 |
20. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
84 - 79 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
SEZER BOR |
BARAN AVŞAR |
SALİH ACAR |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
BERRİN TURAN |
ALİ DEVECİ |
ŞAHİN ŞANLI |
MURAT GEDİK |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
22.02.2020
|
14:30 |
3EA1577 |
20. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
56 - 76 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
MUSTAFA AKSOY |
TARIK ARAZ |
BURAK DEDE |
SAHRA ÇOKER |
TUNCER ULUŞEKER |
FATMA ÇELİK |
ONUR YEŞİLBAĞ |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
22.02.2020
|
17:00 |
3EA1581 |
20. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
84 - 107 |
İZMİR BŞB |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
KAMİL ALOK |
YAŞAR TERZİOĞLU |
GÖKHAN BAŞARAN |
YUSUF YELESDAĞ |
MELDA ÇAKIRCA |
SERTAÇ KAYA |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
22.02.2020
|
18:00 |
3EA1579 |
20. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
68 - 64 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
FIRAT ATAR |
TURGUT KARATOP |
ALPER GÖKÇEBEL |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
GÖZDE ONAN |
HALİDE KAYA |
ÖZGÜR TOPCU |
HALDUN TAŞKAVAK |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
23.02.2020
|
14:00 |
3EA1576 |
20. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
89 - 73 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
ERSEL BÜYÜKKARA |
AHMET MALİK ŞAN |
MEHMET BOZDAĞ |
ESRA KÖSEOĞLU |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
ŞERMİN BOZOĞLU |
OSMAN BAHADIR CULFA |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
28.02.2020
|
17:00 |
3EA1584 |
21. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
69 - 79 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
HİKMET FEN |
FIRAT ATAR |
GÖNENÇ ÇETİN |
ADNAN YAKUT |
SİMAY ÇAKMAK |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
İSMAİL FULSER |
BEDİRHAN ÖZBEN |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
29.02.2020
|
14:00 |
3EA1587 |
21. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
52 - 91 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
ABDULLAH UYANIK |
SABRİ GÜNDÜZ |
TAYLAN ÖZGÜR ÜLTEN |
MELİH ERGENE |
TUTKU MELİS AYGÜN |
BİROL ÖZDAL |
BÜŞRA KIRIKCI |
YUSUF YELESDAĞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
29.02.2020
|
18:00 |
3EA1585 |
21. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
58 - 67 |
BORNOVA BOSSAN |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SİBEL KOÇ |
SALİH ACAR |
EMİN FAZIL KESERATAR |
AYCAN PEKER |
TARIK ERDOĞAN |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
SUDENUR DUMAN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
29.02.2020
|
18:00 |
3EA1586 |
21. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
79 - 73 |
GEÇİT SPOR |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
SAMET BİNER |
HÜSEYİN EMRE EROL |
ABDULLAH ÖZSUVEREN |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH DEMİRCİ |
SERDAR KARAGÜÇ |
YUNUS KAHRAMAN |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
13:30 |
3EA1588 |
21. Hafta |
İZMİR BŞB |
86 - 91 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
ALİ OSMAN KANIK |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
TURGUT KARATOP |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
GİZEM ÖZAYDIN |
TUĞBERK TOPLU |
ALİ DEVECİ |
SONER AKARSU |
Celal Atik Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
17:00 |
3EA1583 |
21. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
68 - 60 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
CANER BAHADIR |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
HİLAL TARIER |
GÜLBAHAR DURGUN |
İLKER YAPRAK |
SEVİL GÜNAL ÇATAK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
1.03.2020
|
18:00 |
3EA1589 |
21. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
91 - 59 |
ÜNSPED SPOR |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
CAN YANAR |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ASLI KOÇAK |
MEHMET DURU |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
MUSTAFA NARGIZ |
MEHMET KARADENİZ |
ÖZLEM CAN |
Nazilli Spor Salonu |
|
6.03.2020
|
14:30 |
3EA1593 |
22. Hafta |
GEÇİT SPOR |
49 - 76 |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
SAMET FIRAT SAVAŞ |
BURAK ERKAN |
BARAN AVŞAR |
MURAT KARTAL |
SİNEM ERTEM |
HANDE NUR DOĞAN |
SUELNUR ÇELİK |
TEOMAN ÖYLEK |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
6.03.2020
|
17:00 |
3EA1591 |
22. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
54 - 80 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
ALİ OSMAN KANIK |
SALİH OCAKOĞLU |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
HURŞİT CEM AKAN |
BİROL ŞİMŞEK |
OSMAN AŞIK |
TUĞÇE KAYA |
GÖKHAN BAŞARAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
6.03.2020
|
19:00 |
3EA1596 |
22. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
104 - 54 |
ÜNSPED SPOR |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
GÜRKAN DEMİR |
RIDVAN CÖMERT |
MUSTAFA BİÇER |
HÜSNİYE ÇOBAN |
SİNEM BİRTÜRK |
MEHMET AYDIN |
MESUT KARABULUT |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
14:00 |
3EA1594 |
22. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
70 - 83 |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
NİHAT KARA |
YUSUF SARPER DAĞLI |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
BİROL ŞİMŞEK |
OSMAN AŞIK |
DERYA ÖZTÜRK |
BİROL ÖZDAL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
14:30 |
3EA1590 |
22. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
85 - 58 |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
MURAT GENÇ |
SAMET BİNER |
BAHA KAÇIN |
PELİN KUZU |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
SAHRA ÇOKER |
TUNCER ULUŞEKER |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
7.03.2020
|
18:00 |
3EA1592 |
22. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
65 - 57 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
CANER BAHADIR |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
KAMİL ALOK |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
HALİL TEPEBAĞ |
SONER AKARSU |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
GÜNAY ALPUĞUZ |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
8.03.2020
|
16:00 |
3EA1595 |
22. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
78 - 83 |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
MUSTAFA TOPALOĞLU |
FIRAT ATAR |
SİBEL KOÇ |
METİN GÜRBÜZ |
GÖKŞEN KÜNİ |
HANDE ÖZKORUCUKLU |
OSMAN BAHADIR CULFA |
SERDAR TEZGEL |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
13.03.2020
|
15:00 |
3EA1597 |
23. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
77 - 75 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
AHMET KÖSE |
SALİH SERKAN KOÇAK |
DİDEM SÜER |
MEHMET AKINCI |
SİNEM BİRTÜRK |
HALİDE KAYA |
HALDUN TAŞKAVAK |
EGE Üniversitesi |
|
13.03.2020
|
17:00 |
3EA1599 |
23. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
95 - 75 |
GEÇİT SPOR |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
SEZER BOR |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
AYGÜN AKGÜL |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
ANIL GEÇER |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
FURKAN YILMAZ |
FATİH ŞEN |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
13.03.2020
|
18:00 |
3EA1601 |
23. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
63 - 82 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
SAHRA ÇOKER |
TUNCER ULUŞEKER |
MÜZEYEN BALAMAN |
FATİH DEMİRCİ |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
13.03.2020
|
19:00 |
3EA1600 |
23. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
113 - 75 |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
HİKMET FEN |
SABRİ GÜNDÜZ |
AHMET MALİK ŞAN |
MUSTAFA DURGUT |
UĞUR TÜRKYILMAZ |
YILDIZ BUĞDACI |
MEHTAP DANIŞMAN |
EBRU ÖZMEN |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
14.03.2020
|
14:00 |
3EA1602 |
23. Hafta |
İZMİR BŞB |
91 - 86 |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
HALDUN ÇOBAN |
SERHAT DÜLKER |
EREN KILINÇ |
İLKE ORTAÇ ALATAN |
İLAYDA DİNÇEL |
İRFAN TEMELLİ |
BETÜL AKDOĞAN |
GİZEM ÖZAYDIN |
Celal Atik Spor Salonu |
|
14.03.2020
|
17:00 |
3EA1603 |
23. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
76 - 91 |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
MEHMET BURAK ANLATICI |
SALİH ACAR |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
GÖKHAN BAŞARAN |
EMRAH RİFAİ |
GÖZDE TUNA YILDIZ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.03.2020
|
17:00 |
3EA1598 |
23. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
62 - 72 |
BORNOVA BOSSAN |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
GÖNENÇ ÇETİN |
BURAK ERKAN |
EMİN FAZIL KESERATAR |
HİLAL TARIER |
MÜJDE ÖNGEL |
ATA UĞUR ÖNGEL |
ÖZLEM DELİCE |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1608 |
24. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
- |
İZMİR BŞB |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
MURAT GENÇ |
CAN YANAR |
SALİH ACAR |
MELİH ERGENE |
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1610 |
24. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
- |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
ÖZKAN TALO |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
SERKAN İNCE |
|
|
|
|
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1606 |
24. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
- |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
AHMET TUNCA EVCİL |
ASLI KOÇAK |
EMİN FAZIL KESERATAR |
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1609 |
24. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
- |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
SERHAT DÜLKER |
ALİ OSMAN KANIK |
ALPER GÖKÇEBEL |
UĞUR MADIRGA |
|
|
|
|
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1605 |
24. Hafta |
GEÇİT SPOR |
- |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
ÖMER SARI |
GÜRKAN DEMİR |
TURGUT KARATOP |
UĞUR AYDEMİR |
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1607 |
24. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
- |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
MURAT AMAÇ |
MUSTAFA AKSOY |
GÜNEY BİRLİK |
ZAFER ÖZGÜN |
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1604 |
24. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
- |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
ABDULLAH UYANIK |
SAMET BİNER |
SALİH OCAKOĞLU |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
|
|
|
|
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1611 |
25. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
- |
GEÇİT SPOR |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EGE Üniversitesi |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1615 |
25. Hafta |
İZMİR BŞB |
- |
BORNOVA BOSSAN |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celal Atik Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1613 |
25. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
- |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1617 |
25. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
- |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1616 |
25. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
- |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazilli Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1614 |
25. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1612 |
25. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
- |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1623 |
26. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
- |
ÜNSPED SPOR |
|
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1618 |
26. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
- |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1621 |
26. Hafta |
GEÇİT SPOR |
- |
İZMİR BŞB |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1624 |
26. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
- |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1622 |
26. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
- |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1619 |
26. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
- |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1620 |
26. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
- |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1625 |
27. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
- |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EGE Üniversitesi |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1627 |
27. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1628 |
27. Hafta |
İZMİR BŞB |
- |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celal Atik Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1630 |
27. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
- |
BORNOVA BOSSAN |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1629 |
27. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
- |
GEÇİT SPOR |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazilli Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1631 |
27. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
- |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1626 |
27. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
- |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1633 |
28. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
- |
ÇORLU BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1638 |
28. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
- |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1635 |
28. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
- |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1636 |
28. Hafta |
GEÇİT SPOR |
- |
ÜNSPED SPOR |
|
BURSA |
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bursa Atatürk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1637 |
28. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
- |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1634 |
28. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
- |
İZMİR BŞB |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1632 |
28. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
- |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1639 |
29. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
- |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
|
İZMİR |
EGE Üniversitesi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EGE Üniversitesi |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1641 |
29. Hafta |
İZMİR BŞB |
- |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
|
İZMİR |
Celal Atik Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celal Atik Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1645 |
29. Hafta |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
- |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
ANKARA |
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEB Beşevler Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1643 |
29. Hafta |
ÜNSPED SPOR |
- |
MURAT PAŞAOĞLU |
|
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1642 |
29. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYE |
- |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
|
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazilli Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1644 |
29. Hafta |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
- |
GEÇİT SPOR |
|
ERZURUM |
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erzurum Kapalı Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1640 |
29. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
- |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1647 |
30. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
- |
İZMİR BŞB |
|
ANKARA |
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S. |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1652 |
30. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
- |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
|
İZMİR |
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1650 |
30. Hafta |
MURAT PAŞAOĞLU |
- |
ERZURUM BŞB GENÇLİK |
|
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1651 |
30. Hafta |
BORNOVA BOSSAN |
- |
BAŞKENT YENİŞEHİR |
|
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1648 |
30. Hafta |
KOCAELİ BŞB KAĞITSPOR |
- |
NAZİLLİ BELEDİYE |
|
KOCAELİ |
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocaeli Atatürk Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1649 |
30. Hafta |
ANKARA KAYI GENÇLİK |
- |
ÜNSPED SPOR |
|
ANKARA |
Taha Akgül Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taha Akgül Spor Salonu |
|
İptal Edildi
|
- |
3EA1646 |
30. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
- |
EGE ÜNİVERSİTESİ GSK |
|
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|