Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

12 DABO Değerlendirme Toplantısı Konya’da Düzenlendi

01.02.2020


Garanti BBVA sponsorluğunda organize edilen 12 Dev Adam Basketbol Okulları’nda antrenörlerin katıldığı değerlendirme toplantısı sona erdi.

Eğitim faaliyetleri kapsamında ikinci günün sabah seansında U15 Milli Takım antrenörü Cüneyt Erden ile 12 DABO Teknik Sorumlusu İbrahim Daloğlu antrenörlerle bir araya geldi. Cüneyt Erden, altyapı milli takımlarında kullanılan fundamental teknikleri hakkında antrenörlere uygulamalı eğitim verirken, İbrahim Daloğlu da 9-12 yaş aralığındaki oyuncularda karar verme yeteneğini geliştirici çalışmalar hakkında uygulamalı eğitim verdi.

Öğleden sonraki seansta TBF Altyapı Faaliyetleri Yetkilisi Serdar Çelik, 12 DABO için özel olarak hazırlanan yazılım hakkında sunum yaparken, 12 DABO’nun idari konularında bilgiler verdi.

12 DABO antrenörleri son olarak, TBF Uluslararası U16 Turnuvası kapsamında Türkiye–Sırbistan arasında oynanan maçı izlediler.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)


  • İsim Sponsoru

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul