Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

A Erkek Milli Takımımız Dünya Kupası'ndaki İkinci Maçında ABD ile Karşılaşacak

02.09.2019

FIBA 2019 Dünya Kupası'nda mücadele eden A Erkek Milli Takımımız, E Grubu'ndaki ikinci maçında ABD ile karşı karşıya gelecek.


A Erkek Milli Takımımız, Çin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen FIBA 2019 Dünya Kupası'nda E Grubu'ndaki ikinci maçında ABD ile karşılaşacak.

Günü maçın oynanacağı Şanghay Oriental Spor Merkezi'nde gerçekleştirdiği tek antrenmanla tamamlayan Ay-yıldızlılar, 3 Ağustos Salı günü TSİ 15.30'da ABD karşısına çıkacak. Mücadele NTV'den naklen yayınlanacak.

Ay-yıldızlı ekibimiz, şampiyonadaki ilk maçında Japonya'yı 86-67 mağlup ederken, grubun diğer maçında ABD, Çekya'yı 88-67 yendi.

E Grubu'nda 3 Ağustos Salı gününün diğer maçında ise TSİ 11.30'da Japonya ile Çekya karşı karşıya gelecek. Millilerimiz, grubundaki son maçında 5 Eylül Perşembe günü TSİ 11.30'da Çekya ile karşılaşacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetim Kurulu üyeleri ve TBF yöneticilerinden oluşan bir heyet millilerimize akşam yemeğinde ziyarette bulunarak başarı dileklerini iletti.

Öte yandan, A Erkek Milli Takımımızın 1996 doğumlu oyuncusu Ege Arar'ın doğum günü kutlandı. Millilerimizin konakladığı oteldeki kutlamada teknik, idari ve oyuncu kadromuz yer aldı.
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul