Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

FIBA Altyapı Gelişim Projesi 1. Uluslararası Kampında Üçüncü Gün Geride Kaldı

01.04.2023


FIBA Altyapı Gelişim Projesi kapsamında 29 Mart – 2 Nisan 2023 tarihleri arasında Bulgaristan’da organize edilen 1. Uluslararası Kampı’nda üçüncü gün geride kaldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) koordinatörlüğünde; Bulgaristan, Kuzey Makedonya, Kosova ve Romanya Basketbol Federasyonlarının ortaklığında 2016 yılından bu yana düzenlenen FIBA Altyapı Gelişim Projesi, U14 kız ve erkek takımlarının potansiyel sahibi oyuncu, genç antrenör ve yöneticilerinin gelişimini amaçlıyor. 

Projenin üçüncü gününde kız ve erkek takımlarımız Kuzey Makedonya ile karşılaştı. Kampın 4. gününde kültürel ve sosyal etkileşimlerle devam edecek. Şehrin tarihi ve kültürel yapılarına geziler gerçekleştirilecek. Bulgaristan Basketbol Ligi’nde Levski Sofia - Chernomrets karşılaşması izlenecek.

2 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek FIBA Altyapı Gelişim Projesi 1. Uluslararası Kampı’nın Youtube maç yayınlarına ulaşmak için tıklayınız.
 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE