Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Herbalife Nutrition KBSL ve TKBL Lig Kurulu Toplantıları Düzenlendi

18.06.2021


Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) lig kurulu toplantıları, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) yöneticileri ve kulüp temsilcilerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Online olarak düzenlenen Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi lig kurulu toplantısında TBF Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Şerbetçioğlu ve Serhan Antalyalı, TBF CEO’su Ömer Onan, TBF Genel Sekreteri Emin Balcı, TBF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Recep Ankaralı ve TBF Kadın Ligleri Direktörü Murat Tümer’in yanı sıra TBF yetkilileri ile Herbalife Nutrition KBSL takımlarının temsilcileri yer aldı.

Yine online olarak gerçekleştirilen TKBL lig kurulu toplantısına ise TBF Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Şerbetçioğlu, TBF CEO’su Ömer Onan, TBF Genel Sekreteri Emin Balcı, TBF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Recep Ankaralı ve TBF Kadın Ligleri Direktörü Murat Tümer’in yanı sıra TBF yetkilileri ile TKBL takımlarının temsilcileri katıldı.

Toplantılarda geçtiğimiz sezonun değerlendirmesi yapılırken; 2021-2022 sezonunun da planlamaları üzerine duruldu.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul