Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Tahincioğlu All Star 2019’un En Hızlı Bebeği: Deniz Yavuz

21.01.2019

Tahincioğlu All-Star 2019’da düzenlenen ‘Emekleme Yarışı’ etkinliği birbirinden ilginç görüntülere sahne olurken, yarışmayı minik Deniz Yavuz kazandı.


Tahincioğlu All-Star 2019’da düzenlenen ‘Emekleme Yarışı’ etkinliği birbirinden ilginç görüntülere sahne oldu. Anne ve babaların farklı şekillerdeki ikna yöntemleri bazı bebekler üzerinde etki yaratmazken, yarışmayı minik Deniz Yavuz kazandı.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte, 6-15 aylık bebekler, anne ve babalarıyla birlikte hayatlarının ilk yarışında yer aldı. Bebekler kadar ailelerin de yarıştığı ‘Emekleme Yarışı’ etkinliği birbirinden renkli anlara sahne oldu. Bebeklerin emekleyerek yarışmayı tamamlaması için anne ve babaların denediği birbirinden ilginç yöntemler basketbol severlere keyifli anlar yaşattı. Aileler bebeklerini emeklemeleri için yönlendirmeye çalışırken, yarışmada adeta bebekler değil, anne ve babalar yarıştı.

Tahincioğlu All-Star 2019’da düzenlenen ‘Emekleme Yarışı’  etkinliğinde yer alan bebek ve ailelere etkinliğin sonunda çeşitli hediyeler takdim edildi.

 
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul