Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

A Erkek Milli Takımımız E Grubu’ndaki Son Maçında Çekya ile Karşılaşacak

04.09.2019

FIBA 2019 Dünya Kupası'nda mücadele eden A Erkek Milli Takımımız, E Grubu'ndaki son maçında Çekya ile karşı karşıya gelecek.


A Erkek Milli Takımımız, Çin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen FIBA 2019 Dünya Kupası'nda E Grubu'ndaki üçüncü ve son maçında Çekya karşısına çıkacak.

Günü karşılaşmanın oynanacağı Şanghay Oriental Spor Merkezi’nde yaptığı tek antrenmanla tamamlayan Ay-yıldızlılar, 5 Ağustos Perşembe, TSİ 11.30'da Çekya maçı ile üst tura çıkma mücadelesi verecek. Karşılaşma NTV'den naklen yayınlanacak.

Millilerimiz, rakibini yendiği takdirde olimpiyat elemelerine katılmayı garantileyecek. A Erkek Milli Takımımız, olası yenilgide ise olimpiyat elemeleri için klasman maçlarına çıkacak.

Grubundaki ilk maçında Japonya'yı 86-67 mağlup eden milli takımımız, ikinci karşılaşmada ise ABD'ye 93-92 mağlup oldu. Çekya ise ABD'ye 88-67 yenildikten sonra Japonya'yı 89-76 yenmeyi başardı.

Grubun diğer karşılaşmasında ise TSİ 15.30'da ABD ile Japonya karşı karşıya gelecek.Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul