Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Basketbol Yönetici Gelişim Semineri Sona Erdi

18.11.2021


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetici Eğitim Programı kapsamında düzenlenen Basketbol Yönetici Gelişim Semineri TBF Akademi uzaktan eğitim platformu üzerinden online olarak 16-17 Kasım tarihlerinde düzenlendi.

İki gün süren seminerin konuşmacıları ve konuları ise şu şekildeydi: Doç. Dr. Hümeyra Adıgüzel (Spor Kulüplerinde Finansal Raporlama ve Vergi), Doç. Dr. Veli Onur Çelik (21. Yüzyılda Spor Yönetimi Yaklaşımları), Yrd. Doç. Dr. Osman Emiroğlu (Basketbolda Uzun Vadeli Yetenek Yönetimi), Dr. Cem Tınaz (Teknoloji Çağında Küresel Spor Yönetimi) ve Turgay Zeytingöz (Basketbol Kulüp Yapısı ve Organizasyon).

Basketbol Yönetici Gelişim Semineri’ne yöneticiler, pazarlama ve iletişim uzmanları, antrenörler ve aktif sporcuların yanı sıra basketbolun tüm paydaşları katılma şansı yakaladı. 

Basketbol Yönetici Gelişim Semineri Covid-19 pandemi sürecinin sebep olduğu şartlar göz önünde bulundurularak online olarak düzenlenmiştir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul