Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

FIBA 16 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası’nın Teknik Toplantısı Düzenlendi

10.08.2023


Ülkemizin ev sahipliğinde İzmir’de düzenlenen FIBA 16 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası’nın teknik toplantısı gerçekleştirildi.
 
Egeyurt etkinlik salonunda gerçekleştirilen toplantıya FIBA Avrupa Teknik Delegesi Thomas Frydendal, FIBA Turnuva Sorumlusu Vailiki Kalaitzaki, Yerel Organizasyon Komitesi Direktörü Gökhan Sunter, Yerel Organizasyon Komitesi Direktör Yardımcısı Serdar Çelik, TBF yetkilileri ve FIBA 16 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan takımların temsilcileri katıldı.
 
Organizasyon yetkilileri ve takım temsilcilerinin bir araya geldiği toplantıda turnuvanın statüsü hakkında açıklamalar yapılırken, takımlar kadrolarını ve maçlarda giyecekleri forma renklerini belirleyerek teknik komiteye bilgi verdiler.
 
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu ve Bornova Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi'nin ev sahipliğinde yapılacak organizasyon 11- 19 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
Organizasyonun web sitesine ulaşmak için tıklayınız.
 
FIBA 16 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası maç programına ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE