Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

ING KBSL Nilay Aydoğan Sezonu’nda Finalin Adı: ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Fenerbahçe Alagöz Holding

20.04.2023


ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nda play-off karşılaşmaları oynanıyor.

Ligde normal sezon müsabakalarının tamamlanmasının ardından ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, Fenerbahçe Alagöz Holding, Galatasaray Çağdaş Faktoring, BOTAŞ, Emlak Konut, Nesibe Aydın, Beşiktaş ve Çankaya Üniversitesi play-off oynamaya hak kazandı.

Ligde normal sezonun tamamlanmasıyla oluşan puan durumuna ulaşmak için tıklayınız.

Play-off çeyrek finalinde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, Fenerbahçe Alagöz Holding, BOTAŞ ve Galatasaray Çağdaş Faktoring yarı finale yükselme başarısı gösterdiler.

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nda play-off çeyrek final karşılaşmalarının programı ve alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Play-off yarı finalinin ilk eşleşmesinde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, BOTAŞ karşı karşıya geldi. Seriyi 2-0 kazanan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi, finale yükselme başarısı gösterdi. Diğer yarı final eşleşmesinde ise Fenerbahçe Alagöz Holding, Galatasaray Çağdaş Faktoring'i 2-0 ile geçerek finale çıktı. 

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nda play-off yarı final karşılaşmalarında alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Ligin finalinde şampiyonluk için ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi ile Fenerbahçe Alagöz Holding karşılaşıyor. Seride Fenerbahçe Alagöz Holding'in 2-0'lık üstünlüğü bulunuyor.

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nda final maç programı ile alınan sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE