Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TBF Başkanı Türkoğlu, Mersin ve Adana Bölgesindeki Kulüplerle Bir Araya Geldi

05.06.2024


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Mersin ve Adana bölgesindeki kulüp yöneticilerine ziyarette bulundu.

Organize edilen yemekte kulüp yöneticileriyle bir araya gelen Hidayet Türkoğlu, Mersin ve Adana bölgesindeki mevcut basketbol faaliyetleri üzerine bir değerlendirme gerçekleştirdi.

Kulüplerin ihtiyaçlarının, basketbolun bölgedeki gelişiminin ve gelecek planlarının ele alındığı yemekte, TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun yanı sıra TBF Genel Sekreteri Dr. Serhan Antalyalı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi takımlarından Mersin Büyükşehir Belediyesi, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından ÇBK Mersin ve İlkem Yapı Tarsus Spor, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından ÇBK Mersin Gelişim, Seçil Kauçuk Mersin Üniversitesi ve 01 Adana Basketbol ile Türkiye Basketbol 2. Ligi takımlarından Adana Sertaş Spor kulüplerinin yöneticileri de yer aldı.

Hidayet Türkoğlu, ziyaretinin ardından kulüp yöneticilerine 'Türkiye'nin Basketbol Aşkı' isimli kitabını hediye etti.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE