TARİH |
GÜN |
SAAT |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SALON |
KTG |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ A GR 23 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -B- |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -41 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-B |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ E GR 25 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-A |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ C GR 21 |
|
|
|
|
|
|
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 KIZ A GR 10 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
11:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
EGE FAST SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 KIZ A GR 19 |
|
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
15:30 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ D GR 22 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
17:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ E GR 21 |
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 17 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ G GR 18 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ H GR 18 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
KINIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 KIZ C GR 18 |
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ B GR 24 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK B LİGİ G GR 19 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ A GR 25 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
KONAK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 KIZ A GR 16 |
|
|
|
|
|
|
|
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
PETKİM SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 ERK.-A LİGİ 14 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK B LİGİ H GR 19 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
MENEMEN SS. |
U10 ERK -B LİGİ D GR 24 |
9.03.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 19 |
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024 |
PAZAR |
10:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ G GR 17 |
10.03.2024 |
PAZAR |
12:00 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ D GR 21 |
10.03.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
İZFEN SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 19 |
10.03.2024 |
PAZAR |
16:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 18 |
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024 |
PAZAR |
15:30 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ A GR 22 |
10.03.2024 |
PAZAR |
17:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ G GR 20 |
10.03.2024 |
PAZAR |
18:30 |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ. |
SERDAR YERELİ SS |
U10 ERK -B LİGİ C GR 22 |
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024 |
PAZAR |
10:00 |
OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
GUTS SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ B GR 25 |
10.03.2024 |
PAZAR |
12:00 |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
ALTAY SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 19 |
10.03.2024 |
PAZAR |
14:00 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 20 |
10.03.2024 |
PAZAR |
16:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
SELÇUK BİLGİÇ (SB) SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ A GR 21 |
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR YEŞİLAY SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U11 KIZ -B LİGİ 12 |
10.03.2024 |
PAZAR |
12:00 |
İZMİRSPOR SPORKULÜBÜ |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 15 |
10.03.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-A |
ŞİRİNYER DORUK SPOR |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U12 ERK B LİGİ H GR 17 |
10.03.2024 |
PAZAR |
16:00 |
EGE FAST SPOR KULÜBÜ |
İZGA SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ C GR 25 |
|
|
|
|
|
|
|
10.03.2024 |
PAZAR |
10:00 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -36 |
10.03.2024 |
PAZAR |
12:00 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U10 ERK -B LİGİ C GR 23 |
10.03.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
GAZİEMİR SS. |
U12 ERK B LİGİ H GR 20 |
10.03.2024 |
PAZAR |
16:00 |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
GÜZELBAHÇE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U10 ERK -B LİGİ E GR 23 |
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 14/1 |
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 12/1 |
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 13/1 |
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ-B |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL-A |
CUMHURİYET SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 02/1 |
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -45 |
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U18 KIZ B LİG-35 |
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U16 KIZ B LİG 79 |
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-B |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 10/1 |
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -A |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 11/1 |
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U21 ERKEK B LİGİ 16 |
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ -B |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 04/1 |
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -35 |
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U21 ERK -A LİGİ -17 |
11.03.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
ANKA BASK SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-22 |
|
|
|
|
|
|
|
12.03.2024 |
SALI |
18:30 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -33 |
12.03.2024 |
SALI |
20:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
MENEMEN SS. |
U12 KIZ A GR 18 |
|
|
|
|
|
|
|
12.03.2024 |
SALI |
18:30 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
CUMHURİYET SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 75 |
|
|
|
|
|
|
|
12.03.2024 |
SALI |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A |
TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 05/1 |
12.03.2024 |
SALI |
20:00 |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -33 |
|
|
|
|
|
|
|
12.03.2024 |
SALI |
18:30 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 -B LİGİ FİN 09/1 |
12.03.2024 |
SALI |
20:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -34 |
|
|
|
|
|
|
|
12.03.2024 |
SALI |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK -A LİGİ 31 |
12.03.2024 |
SALI |
20:00 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
SERDAR YERELİ SS |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 08/1 |
|
|
|
|
|
|
|
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -43 |
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 73 |
|
|
|
|
|
|
|
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-B |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 07/1 |
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KUL-B |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -45 |
|
|
|
|
|
|
|
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ D GR 20 |
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -34 |
|
|
|
|
|
|
|
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
SİBA SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -45 |
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -34 |
|
|
|
|
|
|
|
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA UĞUR SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK B LİGİ F GR 18 |
13.03.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -43 |
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
İZGA SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U12 ERK B LİGİ E GR 20 |
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A |
İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.-B LİGİ H GR -35 |
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -44 |
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SK-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 03/1 |
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -A |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.-B LİGİ C GR -44 |
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
ERASLAN SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 15/1 |
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -A |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B |
BALÇOVA SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 01/1 |
|
|
|
|
|
|
|
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ F GR 17 |
14.03.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ |
ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U12 ERK B LİGİ E GR 19 |
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -44 |
15.03.2024 |
CUMA |
20:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 06/1 |
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024 |
CUMA |
18:30 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 32 |
15.03.2024 |
CUMA |
20:00 |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.-B LİGİ G GR -36 |
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 79 |
15.03.2024 |
CUMA |
20:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 78 |
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024 |
CUMA |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U11 ERK -A LİGİ 18 |
15.03.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ |
BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -43 |
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024 |
CUMA |
18:30 |
EGE ELİT SPORKULÜBÜ-A |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ D GR -42 |
15.03.2024 |
CUMA |
20:00 |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ-B |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -B |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.-B LİGİ E GR -42 |
|
|
|
|
|
|
|
15.03.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
FİGES SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U14 ERKEK B LİGİ FİN 16/1 |
15.03.2024 |
CUMA |
20:00 |
BATIYAKA SPOR KULÜBÜ |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.-B LİGİ F GR -36 |