Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Türkiye Basketbol Federasyonu İl Temsilcileri Buluşması 26-28 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara Letonya Otel de düzenlendi.

01.07.2019

Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri Serbülent ŞENGÜN'ün açılış konuşmalarının ardından Basketbolu Geliştirme Direktörü Fırat ESER 2018-2019 Sezonunun değerlendirmesini aktardı. Toplantının bir bölümünde Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı Can YALÇINKAYA Disiplin Talimatı hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.


Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri Serbülent ŞENGÜN'ün açılış konuşmalarının ardından Basketbolu Geliştirme Direktörü Fırat ESER 2018-2019 Sezonunun değerlendirmesini aktardı. Toplantının bir bölümünde Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı Can YALÇINKAYA Disiplin Talimatı  hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.Sırasıyla TBF SALON Kontrol Sistemi,TBF Akademi ,Tbf Belca-Sicil Lisans ,Yerel Ligler Talimatı ve Yurtiçi Faaliyetler Talimatı ile ilgili bilgiler aktarıldı.Toplantının son gününde Zaman Yönetimi ve Etkin Çalışma adlı  sunumuyla Dr.Osman EMİROĞLU bilgiler aktardı ve toplantı Basketbol Geliştirme Direktörü Fırat ESER'in kapanış konuşmalarıyla sona erdi.

Daha Fazla Haber Göster

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE