16.04.2019
|
10:00 |
EBS1146 |
01. Hafta |
ESKİŞEHİR BASKETBOL GENÇLİK |
109 - 41 |
TRABZON İDMANGÜCÜ |
A |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
16.04.2019
|
10:00 |
EBS1150 |
01. Hafta |
ORMANSPOR |
114 - 51 |
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR |
B |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
16.04.2019
|
12:00 |
EBS1147 |
01. Hafta |
FİNAL SPOR |
54 - 53 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK B |
A |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
16.04.2019
|
12:00 |
EBS1153 |
01. Hafta |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
109 - 62 |
AMASYA DSİ |
B |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
16.04.2019
|
14:00 |
EBS1157 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA |
89 - 40 |
MARMARİS AKADEMİ GENÇLİK |
C |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
16.04.2019
|
14:00 |
EBS1165 |
01. Hafta |
YÜKSEKÇITA |
56 - 68 |
GÜNEYSU SPOR |
D |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
16.04.2019
|
16:00 |
EBS1164 |
01. Hafta |
UŞAK BELEDİYESİ BASKETBOL |
65 - 67 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
D |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
16.04.2019
|
16:00 |
EBS1156 |
01. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
69 - 52 |
TRABZONSPOR |
C |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
10:00 |
EBS1144 |
02. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK B |
65 - 87 |
ESKİŞEHİR BASKETBOL GENÇLİK |
A |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
17.04.2019
|
10:00 |
EBS1162 |
02. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
78 - 36 |
YÜKSEKÇITA |
D |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
12:00 |
EBS1163 |
02. Hafta |
GÜNEYSU SPOR |
69 - 54 |
UŞAK BELEDİYESİ BASKETBOL |
D |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
12:00 |
EBS1145 |
02. Hafta |
TRABZON İDMANGÜCÜ |
40 - 60 |
FİNAL SPOR |
A |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
17.04.2019
|
14:00 |
EBS1152 |
02. Hafta |
AMASYA DSİ |
68 - 89 |
ORMANSPOR |
B |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
17.04.2019
|
14:00 |
EBS1159 |
02. Hafta |
TRABZONSPOR |
48 - 79 |
KARŞIYAKA |
C |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
17.04.2019
|
16:00 |
EBS1158 |
02. Hafta |
MARMARİS AKADEMİ GENÇLİK |
75 - 85 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
C |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
17.04.2019
|
16:00 |
EBS1151 |
02. Hafta |
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR |
60 - 93 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
B |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
10:00 |
EBS1160 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA |
70 - 51 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
C |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
10:00 |
EBS1166 |
03. Hafta |
YÜKSEKÇITA |
60 - 78 |
UŞAK BELEDİYESİ BASKETBOL |
D |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
18.04.2019
|
12:00 |
EBS1167 |
03. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
73 - 41 |
GÜNEYSU SPOR |
D |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
18.04.2019
|
12:00 |
EBS1161 |
03. Hafta |
TRABZONSPOR |
103 - 53 |
MARMARİS AKADEMİ GENÇLİK |
C |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
14:00 |
EBS1154 |
03. Hafta |
ORMANSPOR |
86 - 100 |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
B |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
18.04.2019
|
14:00 |
EBS1148 |
03. Hafta |
ESKİŞEHİR BASKETBOL GENÇLİK |
83 - 78 |
FİNAL SPOR |
A |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
16:00 |
EBS1149 |
03. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK B |
73 - 55 |
TRABZON İDMANGÜCÜ |
A |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
18.04.2019
|
16:00 |
EBS1155 |
03. Hafta |
AMASYA DSİ |
61 - 66 |
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR |
B |
MALATYA |
TECDE SPOR SALONU
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
TECDE SPOR SALONU |
|
19.04.2019
|
10:00 |
EBS1174 |
Yükselme Grubu |
FİNAL SPOR |
72 - 54 |
ERZİNCAN GENÇLİK SPOR |
4. Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
12:00 |
EBS1175 |
Yükselme Grubu |
ORMANSPOR |
80 - 48 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK B |
4. Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
14:00 |
EBS1168 |
Yükselme Grubu |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
83 - 62 |
UŞAK BELEDİYESİ BASKETBOL |
4. Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
19.04.2019
|
16:00 |
EBS1169 |
Yükselme Grubu |
GÜNEYSU SPOR |
47 - 58 |
TRABZONSPOR |
4. Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
10:00 |
EBS1180 |
Yükselme Grubu |
KARŞIYAKA |
86 - 40 |
FİNAL SPOR |
5. Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
12:00 |
EBS1181 |
Yükselme Grubu |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR |
72 - 58 |
ORMANSPOR |
5.Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
14:00 |
EBS1182 |
Yükselme Grubu |
ESKİŞEHİR BASKETBOL GENÇLİK |
56 - 71 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
5. Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|
20.04.2019
|
16:00 |
EBS1183 |
Yükselme Grubu |
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ |
82 - 74 |
TRABZONSPOR |
5. Gün Yükselme |
MALATYA |
Malatya Merkez Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Malatya Merkez Spor Salonu |
|