ING Basketbol Süper Ligi’nin ilk 3 haftasının programı belli oldu.
ING Basketbol Süper Ligi’nde 2020-2021 sezonunun ilk hava atışı 26 Eylül 2020 Cumartesi günü, saat 13.00’te Fenerbahçe Beko – OGM Ormanspor mücadelesinde yapılacak.
Ligde yer alan takımların Avrupa kupaları mücadelelerinin takvimlerindeki belirsizlik nedeniyle yalnızca ilk 3 hafta programı belirlenen ING Basketbol Süper Ligi’nde fikstür şu şekilde oluştu:
TARİH
|
GÜN
|
SAAT
|
ŞEHİR
|
SALON
|
A TAKIMI
|
B TAKIMI
|
26.09.2020
|
Cumartesi
|
13:00
|
İstanbul
|
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
|
FENERBAHÇE BEKO
|
OGM ORMANSPOR
|
26.09.2020
|
Cumartesi
|
15:15
|
Bursa
|
Tofaş Spor Salonu
|
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR
|
BEŞİKTAŞ
|
26.09.2020
|
Cumartesi
|
17:30
|
İstanbul
|
Sinan Erdem Spor Salonu
|
GALATASARAY
|
ANADOLU EFES
|
27.09.2020
|
Pazar
|
13:00
|
Afyonkarahisar
|
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
|
HDI SİGORTA AFYON BELEDİYESİ
|
GAZİANTEP BASKETBOL
|
27.09.2020
|
Pazar
|
15:15
|
İstanbul
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
|
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
|
TOFAŞ
|
27.09.2020
|
Pazar
|
17:30
|
İstanbul
|
Gazanfer Bilge Spor Salonu
|
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
|
PETKİM SPOR
|
27.09.2020
|
Pazar
|
20:00
|
İzmir
|
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
|
PINAR KARŞIYAKA
|
LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR
|
7.10.2020
(Erteleme)
|
Çarşamba
|
20:00
|
Ankara
|
Ankara Spor Salonu
|
TÜRK TELEKOM
|
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN
|
3.10.2020
|
Cumartesi
|
13:00
|
Gaziantep
|
Karataş Şahinbey Spor Salonu
|
GAZİANTEP BASKETBOL
|
PINAR KARŞIYAKA
|
3.10.2020
|
Cumartesi
|
15:15
|
Muğla
|
Fethiye Beşkaza Spor Salonu
|
LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR
|
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR
|
3.10.2020
|
Cumartesi
|
17:30
|
İstanbul
|
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
|
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN
|
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
|
3.10.2020
|
Cumartesi
|
20:00
|
Bursa
|
Tofaş Spor Salonu
|
TOFAŞ
|
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
|
4.10.2020
|
Pazar
|
13:00
|
Ankara
|
Ankara Spor Salonu
|
OGM ORMANSPOR
|
GALATASARAY
|
4.10.2020
|
Pazar
|
15:15
|
İzmir
|
Enka Spor Salonu
|
PETKİM SPOR
|
HDI SİGORTA AFYON BELEDİYESİ
|
4.10.2020
|
Pazar
|
17:30
|
İstanbul
|
Sinan Erdem Spor Salonu
|
ANADOLU EFES
|
TÜRK TELEKOM
|
4.10.2020
|
Pazar
|
20:00
|
İstanbul
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
|
BEŞİKTAŞ
|
FENERBAHÇE BEKO
|
10.10.2020
|
Cumartesi
|
13:00
|
Afyonkarahisar
|
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
|
HDI SİGORTA AFYON BELEDİYESİ
|
TOFAŞ
|
10.10.2020
|
Cumartesi
|
15:15
|
İstanbul
|
Sinan Erdem Spor Salonu
|
GALATASARAY
|
BEŞİKTAŞ
|
10.10.2020
|
Cumartesi
|
17:30
|
İzmir
|
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
|
PINAR KARŞIYAKA
|
PETKİM SPOR
|
10.10.2020
|
Cumartesi
|
20:00
|
İstanbul
|
Gazanfer Bilge Spor Salonu
|
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL
|
DARÜŞŞAFAKA TEKFEN
|
11.10.2020
|
Pazar
|
13:00
|
İstanbul
|
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
|
FENERBAHÇE BEKO
|
LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYE SPOR
|
11.10.2020
|
Pazar
|
15:15
|
Ankara
|
Ankara Spor Salonu
|
OGM ORMANSPOR
|
ANADOLU EFES
|
11.10.2020
|
Pazar
|
17:30
|
Bursa
|
Tofaş Spor Salonu
|
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR
|
GAZİANTEP BASKETBOL
|
11.10.2020
|
Pazar
|
20:00
|
İstanbul
|
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
|
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
|
TÜRK TELEKOM
|