29.09.2023
|
19:00 |
1EA4111 |
01. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
90 - 88 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
OSMAN CİNGİL |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÇAĞRI ÇATIKKAŞ |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
13:00 |
1EA4112 |
01. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
77 - 93 |
GALATASARAY EKMAS |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
AHMET TATLICI |
KEREM YILMAZ |
DİDEM SÜER |
MELTEM ARABACI |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
SARE NUR ELMAS |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
15:30 |
1EA4113 |
01. Hafta |
TOFAŞ |
104 - 91 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
İSMAİL BİNBİR |
HAKAN BEŞTEPE |
ESRA SOLAK |
NİDA ECE TÜZÜK |
NEBİYE SALLANTI |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
18:00 |
1EA4108 |
01. Hafta |
ANADOLU EFES |
89 - 78 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET ŞAHİN |
ZİYA ÖZORHON |
DUHAN KÖYİÇİ |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
GÖKHAN BAŞARAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
EMRAH RİFAİ |
SEMRA AKDUMAN |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
30.09.2023
|
20:30 |
1EA4107 |
01. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
72 - 68 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
ERDEM DEMİRSOY |
PELİN KUZU |
FATİH ŞEN |
FUNDA KONCA |
SİBEL FAZLIOĞLU |
Ankara Spor Salonu |
|
1.10.2023
|
13:00 |
1EA4110 |
01. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
81 - 69 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALPER ÖZGÖK |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
AHMET ÖNEY |
GİZEM ÖZAYDIN |
ÖMER DURSUN |
OKAN ÇETİNBAŞ |
BETÜL AKDOĞAN |
Enka Spor Salonu |
|
1.10.2023
|
15:30 |
1EA4106 |
01. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
64 - 61 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ ŞAKACI |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
POLAT PARLAK |
ÖMER KESKİN |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
ALPER LAÇİNKAYA |
DİNÇER ADİLLER |
ERMAN YÜCEL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
1.10.2023
|
18:00 |
1EA4109 |
01. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
95 - 58 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
TOLGA EDİS |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
TUNAHAN DEMİR |
ZEHRA AKAN |
SERHAT LEVENT |
AHMET ERKASAP |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
6.10.2023
|
19:00 |
1EA4120 |
02. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
95 - 85 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ALİ SERKAN EMLEK |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
DUHAN KÖYİÇİ |
SEMİH KAYA |
SEDA ÖZDEMİR |
UĞURCAN MEMİŞ |
MERTCAN ALTUN |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
7.10.2023
|
13:00 |
1EA4118 |
02. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
91 - 80 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
KEREM BAKİ |
KEREM YILMAZ |
FERHAT SUNA |
SİNAN ERSOY |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
ZEHRA AKAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
7.10.2023
|
15:30 |
1EA4115 |
02. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
84 - 83 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
FATİH ARSLANOĞLU |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
ERKAN URASLI |
MURAT ÖZKAN |
YUSUF YELESDAĞ |
BİROL ŞİMŞEK |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
7.10.2023
|
18:00 |
1EA4114 |
02. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
68 - 64 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ZAFER YILMAZ |
FATİH GÜLER |
BURAK YILMAZ |
MUSTAFA DURGUT |
SUELNUR ÇELİK |
NİDA ECE TÜZÜK |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
TUĞBA ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
8.10.2023
|
13:00 |
1EA4119 |
02. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
85 - 81 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
GÖKSUN ÖZ |
BERK KURTULMUŞ |
EMRULLAH DAĞ |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
AHMET YILDIZ |
ERMAN YÜCEL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
8.10.2023
|
15:30 |
1EA4116 |
02. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
75 - 87 |
ANADOLU EFES |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
EMRE BAŞA |
HİKMET NİSA YILDIZ |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
EVREN ERTOY |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
8.10.2023
|
20:30 |
1EA4121 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
69 - 54 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
ALİGÜRHAN UZUNAY |
NEŞE KIRAN |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
TUNA TAŞ |
BURHAN DEMİR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
9.10.2023
|
20:30 |
1EA4117 |
02. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
84 - 79 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
HÜSEYİN ÇELİK |
ERHAN GÜRSEL |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
CANSU ÇOBAN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
CUMHUR AĞCAHAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
13.10.2023
|
19:00 |
1EA4128 |
03. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
93 - 97 |
TOFAŞ |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
HÜSEYİN ÇELİK |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BURAK YILMAZ |
MEHMET KANER |
MELTEM ARABACI |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MUHAMMET SALİH KARA |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
13:00 |
1EA4127 |
03. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
90 - 60 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ZİYA ÖZORHON |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
OKAN KAHRAMAN |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Muradiye Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
15:30 |
1EA4122 |
03. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
84 - 80 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
BERK KURTULMUŞ |
VOLKAN KILIÇ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
MERT İĞDELİ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
18:00 |
1EA4129 |
03. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
82 - 76 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ALİ SERKAN EMLEK |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
TOLGA EDİS |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ELİZ ŞEN |
NİDA ECE TÜZÜK |
ELİF ERGÜÇ |
TEOMAN ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
14.10.2023
|
20:30 |
1EA4124 |
03. Hafta |
ANADOLU EFES |
101 - 85 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ ŞAKACI |
AHMET TATLICI |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
BEKİR GENÇAL |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
ZAFER RİFAİ |
YUSUF YELESDAĞ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
13:00 |
1EA4123 |
03. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
73 - 60 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
MEHMET ŞAHİN |
ERHAN GÜRSEL |
HALDUN KUNT |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
FATİH DEMİRCİ |
HASAN BAŞKURT |
ALİ MURAT SUNGUR |
Ankara Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
15:30 |
1EA4126 |
03. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
76 - 74 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
CAN MAVİSU |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
MURAT KARTAL |
DİLEK KESGİN |
MESUT KARABULUT |
SERCAN DEMİRÖREN |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Enka Spor Salonu |
|
15.10.2023
|
18:00 |
1EA4125 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
113 - 98 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
ALPER ÖZGÖK |
İSMAİL BİNBİR |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
SEHER KAZANÇ |
SERHAT LEVENT |
ZEHRA AKAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
20.10.2023
|
18:00 |
1EA4134 |
04. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
67 - 81 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ZAFER YILMAZ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
KAYA EREZ |
PELİN ESMA CAYVARLI |
ŞÜKRİYE NUR KIZIL |
ESRA BAYZAT |
ÇAĞATAY ÖZKOCA |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
21.10.2023
|
13:00 |
1EA4130 |
04. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
89 - 73 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
ALPER ÖZGÖK |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
OKAN ÖZER |
HİKMET NİSA YILDIZ |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
SEVGİ ÖZKAN |
EVREN ERTOY |
Menteşe Spor Salonu |
|
21.10.2023
|
15:30 |
1EA4136 |
04. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
79 - 58 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
GÖKSUN ÖZ |
EMİN FAZIL KESERATAR |
PINAR YÜKSEL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
LAL DENİZ ÇELİKER |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
21.10.2023
|
18:00 |
1EA4131 |
04. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
100 - 80 |
TÜRK TELEKOM |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ÖZLEM YALMAN |
ZİYA ÖZORHON |
DUHAN KÖYİÇİ |
DİDEM SÜER |
İLAYDA DİNÇEL |
ALİ DEVECİ |
GÖKHAN YAZ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
13:00 |
1EA4135 |
04. Hafta |
TOFAŞ |
77 - 89 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
FATİH GÜLER |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
MACİT ZEREN |
NEBİYE SALLANTI |
TEOMAN ÖYLEK |
AYÇA ÜNLÜ |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
15:30 |
1EA4137 |
04. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
75 - 70 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
KEREM YILMAZ |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
BİROL ŞİMŞEK |
ERMAN YÜCEL |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
22.10.2023
|
18:00 |
1EA4132 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
80 - 87 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
HÜSEYİN ÇELİK |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
POLAT PARLAK |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
ZEHRA AKAN |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
İREM KESKİN |
ALTAN CANDAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
22.10.2023
|
20:30 |
1EA4133 |
04. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
62 - 74 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
MEHMET KARABİLECEN |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
ERKAN URASLI |
MERT İĞDELİ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
GÖKHAN BAŞARAN |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
13:00 |
1EA4145 |
05. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
70 - 86 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
ÖZLEM YALMAN |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
RIFAT GÜRSES |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
15:30 |
1EA4142 |
05. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
107 - 100 |
TOFAŞ |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
ZİYA ÖZORHON |
POLAT PARLAK |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
GİZEM ÖZAYDIN |
MESUT KARABULUT |
SADIK ERGÜL |
KEMAL AYPARS |
Enka Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
18:00 |
1EA4138 |
05. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
83 - 78 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
ÇETİN ŞİMŞEK |
AYBERK PARALI |
ALPER LAÇİNKAYA |
EMRAH RİFAİ |
AHMET YILDIZ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
28.10.2023
|
20:30 |
1EA4139 |
05. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
92 - 95 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
ERDEM EFE |
VOLKAN DARCAN |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
FATMA ÇELİK |
AKIN AYTEKİN |
Ankara Spor Salonu |
|
29.10.2023
|
13:00 |
1EA4144 |
05. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
83 - 69 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALİ ŞAKACI |
BERK KURTULMUŞ |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
AYÇA ÜNLÜ |
BERNA EKBİÇ |
MUHARREM KAYAL |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
29.10.2023
|
15:30 |
1EA4143 |
05. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
93 - 76 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
İSMAİL BİNBİR |
AHMET ÖNEY |
RAMAZAN YAŞAR |
ÜMİT KONCA |
ENGİN ABATAY |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Muradiye Spor Salonu |
|
29.10.2023
|
18:00 |
1EA4141 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
83 - 53 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
YENER YILMAZ |
AHMET TATLICI |
BURAK YILMAZ |
ERDEM DEMİRSOY |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
ESER FIRIL |
SEHER KAZANÇ |
EBRU ULUDOĞAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
29.10.2023
|
20:30 |
1EA4140 |
05. Hafta |
ANADOLU EFES |
76 - 95 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ERHAN GÜRSEL |
TOLGA EDİS |
ÖMER KESKİN |
TUĞÇE KAYA |
YUSUF YELESDAĞ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
13:00 |
1EA4153 |
06. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
83 - 79 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
AHMET TATLICI |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
EVREN ERTOY |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
EMRE TURAN |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
4.11.2023
|
15:30 |
1EA4146 |
06. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
86 - 93 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
ZİYA ÖZORHON |
DUHAN KÖYİÇİ |
EMİR GÜNEY |
GÖRKEM GÖRGÜLÜ |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
SERHAT LEVENT |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
4.11.2023
|
18:00 |
1EA4151 |
06. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
76 - 73 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
HÜSEYİN ÇELİK |
ALPER ÖZGÖK |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
KEREM SIRMAGİL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
AYBERK PARALI |
ZAFER RİFAİ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
5.11.2023
|
13:00 |
1EA4152 |
06. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
95 - 75 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
SİNEM BİRTÜRK |
ÖMER DURSUN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
5.11.2023
|
15:30 |
1EA4148 |
06. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
73 - 93 |
ANADOLU EFES |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
FATİH GÜLER |
GÖKSUN ÖZ |
SEMİH KAYA |
SEDA ÖZDEMİR |
UĞURCAN MEMİŞ |
ESRA BAYZAT |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
5.11.2023
|
18:00 |
1EA4147 |
06. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
75 - 76 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ZAFER YILMAZ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MERT ELMA |
ERMAN YÜCEL |
ALPER LAÇİNKAYA |
TUNA TAŞ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
5.11.2023
|
20:30 |
1EA4149 |
06. Hafta |
TOFAŞ |
86 - 95 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALİ ŞAKACI |
KEREM YILMAZ |
ELA ONAT |
AYÇA ÜNLÜ |
NİDA ECE TÜZÜK |
ERAY BABAHANOĞLU |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
6.11.2023
|
19:00 |
1EA4150 |
06. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
63 - 61 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
TOLGA EDİS |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
SERKAN İNCE |
AYŞE ATA |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MELTEM ARABACI |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
10.11.2023
|
19:00 |
1EA4160 |
07. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
75 - 93 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ALİ SERKAN EMLEK |
TOLGA EDİS |
BURAK YILMAZ |
VEYSİ ORUK |
ERMAN YÜCEL |
ZAFER RİFAİ |
BİROL ŞİMŞEK |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
13:00 |
1EA4155 |
07. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
89 - 69 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
POLAT PARLAK |
BERK KURTULMUŞ |
KARDELEN ERDAŞ |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATİH ŞEN |
SAMET CAN ALICI |
YUNUS KAHRAMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
15:30 |
1EA4154 |
07. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
75 - 72 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
HÜSEYİN ÇELİK |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
İSMAİL BİNBİR |
GÖKHAN ZEKERİYA ARSLAN |
MERT İĞDELİ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
TUĞBA DURNAOĞLU |
KEREM SIRMAGİL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
18:00 |
1EA4156 |
07. Hafta |
ANADOLU EFES |
85 - 75 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET KARABİLECEN |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
ASYAGÜL KOCATEPE AYDOĞAN |
ZAFER RİFAİ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
PINAR ŞAHİN |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
11.11.2023
|
20:30 |
1EA4157 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
90 - 64 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
FATİH GÜLER |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
SİNAN ERSOY |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
SERHAT LEVENT |
GÖRKEM GÖRGÜLÜ |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
12.11.2023
|
13:00 |
1EA4161 |
07. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
82 - 90 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
HALDUN KUNT |
EMRE TURAN |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
12.11.2023
|
15:30 |
1EA4158 |
07. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
94 - 74 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beINSports |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
DUHAN KÖYİÇİ |
KAAN KARTAL |
GİZEM ÖZAYDIN |
OKAN ÇETİNBAŞ |
SADIK ERGÜL |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Enka Spor Salonu |
|
12.11.2023
|
18:00 |
1EA4159 |
07. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
104 - 91 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
ERHAN GÜRSEL |
GÖKSUN ÖZ |
HAKAN BEŞTEPE |
ELİF ERGÜÇ |
TEOMAN ÖYLEK |
MUHARREM KAYAL |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Tofaş Spor Salonu |
|
17.11.2023
|
19:00 |
1EA4167 |
08. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
80 - 82 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ÖZLEM YALMAN |
ZİYA ÖZORHON |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
AYBERK PARALI |
MERT İĞDELİ |
DERYA ÖZTÜRK |
OSMAN AŞIK |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
13:00 |
1EA4162 |
08. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
90 - 98 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
VEYSEL PEKDOĞAN |
PELİN ESMA CAYVARLI |
SEDA ÖZDEMİR |
TUANA ATEŞ |
OĞUZHAN KARAMAN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
15:30 |
1EA4163 |
08. Hafta |
TOFAŞ |
79 - 62 |
TÜRK TELEKOM |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ALPER ÖZGÖK |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
AYÇA ÜNLÜ |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
ERAY BABAHANOĞLU |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
18.11.2023
|
18:00 |
1EA4166 |
08. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
66 - 62 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
YENER YILMAZ |
AHMET TATLICI |
BERK KURTULMUŞ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
ZAFER RİFAİ |
NEŞE KIRAN |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
19.11.2023
|
15:30 |
1EA4164 |
08. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
64 - 79 |
ANADOLU EFES |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
CAN MAVİSU |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
MEHMET KANER |
SARE NUR ELMAS |
MELEK ERYÜRÜK |
MELTEM ARABACI |
AYŞE ATA |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
18:00 |
1EA4165 |
08. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
69 - 82 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
MUSA KAZIM ÇETİN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
AHMET ÖNEY |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
19.11.2023
|
20:30 |
1EA4168 |
08. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
98 - 90 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALİ ŞAKACI |
MURAT CİNER |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
TİMUR TOPUZ |
ESER FIRIL |
SERHAT LEVENT |
SİNAN ERSOY |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
20.11.2023
|
19:00 |
1EA4169 |
08. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
90 - 82 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
KEREM YILMAZ |
MURATCAN KOCABAY |
EMİNE KALKAN |
CUMHUR AĞCAHAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
BERRİN TURAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
13:00 |
1EA4176 |
09. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
74 - 80 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
MUSA KAZIM ÇETİN |
BURAK YILMAZ |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
EMRE TURAN |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
15:30 |
1EA4175 |
09. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
61 - 70 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
ALPER ÖZGÖK |
FATİH GÜLER |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
SEDAT BAYRAM |
SEMRA AKDUMAN |
BİROL ŞİMŞEK |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
18:00 |
1EA4177 |
09. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
94 - 85 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET ŞAHİN |
ZİYA ÖZORHON |
İSMAİL BİNBİR |
ÇETİN ŞİMŞEK |
SİNEM BİRTÜRK |
ALİ DEVECİ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ÖMER DURSUN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
25.11.2023
|
20:30 |
1EA4171 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
112 - 89 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
ALİ ŞAKACI |
MURAT CİNER |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
GÖZDE ÖZBEK |
RESUL GEÇER |
SERCAN YILDIRIM |
YÜSRA BAKIRCI |
Ankara Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
13:00 |
1EA4170 |
09. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
76 - 82 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ERHAN GÜRSEL |
EMİN FAZIL KESERATAR |
AYBERK PARALI |
EMRAH RİFAİ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
ERMAN YÜCEL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
15:30 |
1EA4174 |
09. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
78 - 74 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
HÜSEYİN ÇELİK |
DUHAN KÖYİÇİ |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
HAKAN BEŞTEPE |
SUELNUR ÇELİK |
NİDA ECE TÜZÜK |
AYÇA ÜNLÜ |
ERAY BABAHANOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
26.11.2023
|
18:00 |
1EA4173 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
96 - 85 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
GÖKSUN ÖZ |
ÖMER KESKİN |
UFUK CAN SARI |
SERHAT LEVENT |
ZEHRA AKAN |
EDA ELFİDAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
27.11.2023
|
19:00 |
1EA4172 |
09. Hafta |
ANADOLU EFES |
99 - 79 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
POLAT PARLAK |
KAYA EREZ |
PINAR YÜKSEL |
ZAFER RİFAİ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
GÜL URASLI |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
1.12.2023
|
19:00 |
1EA4185 |
10. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
85 - 93 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET KARABİLECEN |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
BERK KURTULMUŞ |
VOLKAN KILIÇ |
EBRU ULUDOĞAN |
ZEHRA AKAN |
SERHAT LEVENT |
BUKET ÖZDEMİR |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
2.12.2023
|
13:00 |
1EA4179 |
10. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
81 - 67 |
TÜRK TELEKOM |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
HÜSEYİN ÇELİK |
BURAK YILMAZ |
OKAN KAHRAMAN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
OSMAN CİNGİL |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
15:30 |
1EA4178 |
10. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
83 - 81 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
AHMET TATLICI |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
EMRE BAŞA |
ASLI GÖLCÜ |
AYŞE ATA |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
18:00 |
1EA4183 |
10. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
67 - 71 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KEREM BAKİ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
SEDA ÖZDEMİR |
UĞURCAN MEMİŞ |
ESRA BAYZAT |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
2.12.2023
|
20:30 |
1EA4181 |
10. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
68 - 64 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ÖZLEM YALMAN |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
EMİN FAZIL KESERATAR |
MURAT ÖZKAN |
ZAFER RİFAİ |
CEYDA KAPKAÇ |
KEREM SIRMAGİL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
15:30 |
1EA4180 |
10. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
92 - 101 |
ANADOLU EFES |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
KEREM YILMAZ |
DİDEM SÜER |
GİZEM ÖZAYDIN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
ARİF SOSYAL |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Enka Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
18:00 |
1EA4182 |
10. Hafta |
TOFAŞ |
91 - 85 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
TOLGA EDİS |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
MUSTAFA DURGUT |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
EMEL ÖZTÜRK |
ERAY BABAHANOĞLU |
TUĞBA ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
3.12.2023
|
20:30 |
1EA4184 |
10. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
77 - 87 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
CAN MAVİSU |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
EMRULLAH DAĞ |
HAKAN ÜNAL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
YUSUF YELESDAĞ |
SEMRA AKDUMAN |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
8.12.2023
|
19:00 |
1EA4191 |
11. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
71 - 83 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
YENER YILMAZ |
ÖZLEM YALMAN |
MURAT CİNER |
KAAN KARTAL |
SEVGİ ÖZKAN |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
15:30 |
1EA4193 |
11. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
95 - 94 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
ALPER LAÇİNKAYA |
DİNÇER ADİLLER |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
9.12.2023
|
18:00 |
1EA4192 |
11. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
98 - 76 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
MURATCAN KOCABAY |
İLAYDA DİNÇEL |
CUMHUR AĞCAHAN |
ŞAHİN ŞANLI |
ONUR BURAK |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
9.12.2023
|
20:30 |
1EA4190 |
11. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
84 - 82 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
ZİYA ÖZORHON |
GÖKSUN ÖZ |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
BİROL ŞİMŞEK |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ALPER LAÇİNKAYA |
NEŞE KIRAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
13:00 |
1EA4186 |
11. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
87 - 89 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
DUHAN KÖYİÇİ |
FERHAT SUNA |
TUNA TAŞ |
PINAR ŞAHİN |
AYBERK PARALI |
EMRAH RİFAİ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
15:30 |
1EA4187 |
11. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
81 - 79 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ERHAN GÜRSEL |
FATİH GÜLER |
MUTLU HİÇYILMAZ |
YASEMİN YILDIRIM |
NİHAN ÜNSAL |
YENER SALMAN |
ALPER KESEN |
Ankara Spor Salonu |
|
10.12.2023
|
18:00 |
1EA4189 |
11. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
85 - 87 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET ŞAHİN |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
POLAT PARLAK |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
ESRA SOLAK |
BERNA EKBİÇ |
SUELNUR ÇELİK |
ELİF ERGÜÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
11.12.2023
|
19:00 |
1EA4188 |
11. Hafta |
ANADOLU EFES |
81 - 80 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ALİ ŞAKACI |
ALPER ÖZGÖK |
ERSİN ÇELİK |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
ERMAN YÜCEL |
MERT İĞDELİ |
CEYDA KAPKAÇ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
15.12.2023
|
18:00 |
1EA4194 |
12. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
112 - 78 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
EMİN MOĞULKOÇ |
HÜSEYİN ÇELİK |
İSMAİL BİNBİR |
SERKAN İNCE |
SİNEM BİRTÜRK |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Enka Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
15:30 |
1EA4199 |
12. Hafta |
TOFAŞ |
102 - 82 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
HAKAN BEŞTEPE |
SUELNUR ÇELİK |
ESRA SOLAK |
BERNA EKBİÇ |
ELİF ERGÜÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
18:00 |
1EA4200 |
12. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
80 - 82 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
KAYA EREZ |
MELİSA YAMAN |
ESRA BAYZAT |
ŞÜKRİYE NUR KIZIL |
UFUK YÜKSEL |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
16.12.2023
|
20:30 |
1EA4196 |
12. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
85 - 77 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
FATİH ARSLANOĞLU |
BURAK YILMAZ |
ÖMER KESKİN |
DİLARA YEŞİLDAL |
MERVE SAĞLAM |
ALPER LAÇİNKAYA |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
17.12.2023
|
13:00 |
1EA4197 |
12. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
98 - 95 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
AHMET TATLICI |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
BARIŞ KILIÇKAYA |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
KADİR ERDEN |
ÜMİT KONCA |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
15:30 |
1EA4201 |
12. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
86 - 92 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ZİYA ÖZORHON |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
FURKAN DEDE |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
GÜLTEKİN KABAŞ |
GÜL URASLI |
GÖKHAN BAŞARAN |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
17.12.2023
|
18:00 |
1EA4195 |
12. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
99 - 71 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
CAN MAVİSU |
TOLGA EDİS |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
SERHAT LEVENT |
ESER FIRIL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
18.12.2023
|
19:00 |
1EA4198 |
12. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
64 - 78 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
KEREM YILMAZ |
MUSTAFA BİÇER |
AYŞE ATA |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
13:00 |
1EA4208 |
13. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
98 - 69 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
TOLGA EDİS |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
MELİH ERGENE |
TUĞÇE KAYA |
ZAFER RİFAİ |
CEYDA KAPKAÇ |
MERT İĞDELİ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
23.12.2023
|
15:30 |
1EA4206 |
13. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
88 - 84 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
HÜSEYİN ÇELİK |
ZİYA ÖZORHON |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
DİDEM SÜER |
HİKMET NİSA YILDIZ |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
EVREN ERTOY |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
18:00 |
1EA4205 |
13. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
103 - 76 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ÖZLEM YALMAN |
FATİH GÜLER |
ERHAN GÜRSEL |
HAKAN ŞAHİN |
AYGÜN SEVGİL |
YUSUF YELESDAĞ |
HAKAN ÜNAL |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
23.12.2023
|
20:30 |
1EA4204 |
13. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
94 - 84 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
GÖKSUN ÖZ |
ÇETİN ŞİMŞEK |
NİDA ECE TÜZÜK |
TEOMAN ÖYLEK |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
13:00 |
1EA4209 |
13. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
89 - 83 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALİ ŞAKACI |
DUHAN KÖYİÇİ |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
15:30 |
1EA4207 |
13. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
98 - 71 |
TOFAŞ |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALPER ÖZGÖK |
POLAT PARLAK |
AHMET ÖNEY |
EMİNE KALKAN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
DİLEK KESGİN |
MESUT KARABULUT |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
24.12.2023
|
18:00 |
1EA4203 |
13. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
69 - 71 |
ANADOLU EFES |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
VOLKAN DARCAN |
FATİH DEMİRCİ |
TUNCER ULUŞEKER |
BİLAL UZGÖREN |
Ankara Spor Salonu |
|
25.12.2023
|
19:00 |
1EA4202 |
13. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
56 - 98 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET KARABİLECEN |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MURAT CİNER |
MEHMET İSMET BAYRİ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
ERMAN YÜCEL |
ALPER LAÇİNKAYA |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
29.12.2023
|
18:00 |
1EA4215 |
14. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
107 - 94 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
DUHAN KÖYİÇİ |
MEHMET KANER |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MELTEM ARABACI |
MELEK ERYÜRÜK |
AYŞE ATA |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
29.12.2023
|
18:00 |
1EA4217 |
14. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
70 - 72 |
GALATASARAY EKMAS |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| BeINSports Max HD 2,beIN SPORTS HABER |
FATİH ARSLANOĞLU |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BURAK YILMAZ |
KAYA EREZ |
TUANA ATEŞ |
SEDA ÖZDEMİR |
UĞURCAN MEMİŞ |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
29.12.2023
|
20:30 |
1EA4216 |
14. Hafta |
TOFAŞ |
88 - 86 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| BeINSports Max HD 1 |
YENER YILMAZ |
AHMET TATLICI |
İSMAİL BİNBİR |
MACİT ZEREN |
ESRA SOLAK |
AYÇA ÜNLÜ |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
29.12.2023
|
20:30 |
1EA4214 |
14. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
65 - 79 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
OKAN ÖZER |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
OSMAN CİNGİL |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
13:00 |
1EA4213 |
14. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
99 - 95 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
KAAN KARTAL |
DİLEK KESGİN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
EMİNE KALKAN |
Enka Spor Salonu |
|
30.12.2023
|
15:30 |
1EA4211 |
14. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
77 - 66 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
ALPER ÖZGÖK |
KEREM YILMAZ |
ERKAN URASLI |
TUĞÇE KAYA |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
DİNÇER ADİLLER |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
30.12.2023
|
18:00 |
1EA4212 |
14. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
97 - 90 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KEREM BAKİ |
ZİYA ÖZORHON |
FATİH GÜLER |
FURKAN DEDE |
EBRU ULUDOĞAN |
ALTAN CANDAN |
ZEHRA AKAN |
ESER FIRIL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
30.12.2023
|
20:30 |
1EA4210 |
14. Hafta |
ANADOLU EFES |
85 - 78 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
CAN MAVİSU |
POLAT PARLAK |
EMRULLAH DAĞ |
GÜL URASLI |
ERMAN YÜCEL |
KEREM SIRMAGİL |
ZAFER RİFAİ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
5.01.2024
|
19:00 |
1EA4223 |
15. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
86 - 79 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET ŞAHİN |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
TAYFUN AY |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
ZEHRA AKAN |
ALTAN CANDAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
6.01.2024
|
13:00 |
1EA4225 |
15. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
70 - 76 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
AHMET TATLICI |
ERHAN GÜRSEL |
SEMİH KAYA |
SEDA ÖZDEMİR |
UĞURCAN MEMİŞ |
MELİSA YAMAN |
MERTCAN ALTUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
15:30 |
1EA4224 |
15. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
95 - 76 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
MEHMET KARABİLECEN |
BERK KURTULMUŞ |
BURAK DEDE |
KEREM SIRMAGİL |
ALPER LAÇİNKAYA |
GÜL URASLI |
YUSUF YELESDAĞ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
18:00 |
1EA4222 |
15. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
87 - 91 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
YENER YILMAZ |
MURAT CİNER |
TOLGA EDİS |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
GİZEM ÖZAYDIN |
OKAN ÇETİNBAŞ |
BERRİN TURAN |
EMİNE KALKAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
6.01.2024
|
20:30 |
1EA4220 |
15. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
58 - 89 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
HÜSEYİN ÇELİK |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
TUĞÇE KAYA |
GÖKHAN BAŞARAN |
BİROL ŞİMŞEK |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
13:00 |
1EA4221 |
15. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
62 - 80 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALİ ŞAKACI |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
EMRE BAŞA |
YAŞAR TOPUZ |
EVREN ERTOY |
EMRE TURAN |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
15:30 |
1EA4218 |
15. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
86 - 84 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
ZİYA ÖZORHON |
GÖKSUN ÖZ |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
DİLARA YEŞİLDAL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
NEŞE KIRAN |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
7.01.2024
|
18:00 |
1EA4219 |
15. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
73 - 83 |
ANADOLU EFES |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MUSTAFA DURGUT |
AYÇA ÜNLÜ |
EMEL ÖZTÜRK |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
ELİF ERGÜÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
13:00 |
1EA4226 |
16. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
88 - 72 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
DİLARA YEŞİLDAL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
KEREM SIRMAGİL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
13.01.2024
|
15:30 |
1EA4233 |
16. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
87 - 86 |
TOFAŞ |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
KAAN BÜYÜKÇİL |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
KAYA EREZ |
SEDA ÖZDEMİR |
UĞURCAN MEMİŞ |
MELİSA YAMAN |
UFUK YÜKSEL |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
13.01.2024
|
18:00 |
1EA4230 |
16. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
90 - 74 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
CAN MAVİSU |
HÜSEYİN ÇELİK |
BURAK YILMAZ |
AHMET ÖNEY |
SİNEM BİRTÜRK |
MESUT KARABULUT |
GÖKHAN YAZ |
ONUR BURAK |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
13:00 |
1EA4229 |
16. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
92 - 93 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
POLAT PARLAK |
DUHAN KÖYİÇİ |
MURATCAN KOCABAY |
HİKMET NİSA YILDIZ |
EVREN ERTOY |
EMRE TURAN |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
15:30 |
1EA4232 |
16. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
87 - 102 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALPER ÖZGÖK |
FATİH GÜLER |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
SUDE BAŞAK |
ALPER LAÇİNKAYA |
GÜL URASLI |
ERMAN YÜCEL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
18:00 |
1EA4227 |
16. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
69 - 103 |
TÜRK TELEKOM |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
FATİH ARSLANOĞLU |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
İSMAİL BİNBİR |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
ELİF ERGÜÇ |
NİDA ECE TÜZÜK |
ERAY BABAHANOĞLU |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
14.01.2024
|
20:30 |
1EA4228 |
16. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
70 - 79 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
MURAT CİNER |
KEREM YILMAZ |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
EMRECAN ÇAKIRCA |
GÖKHAN BAŞARAN |
SEMRA AKDUMAN |
YUSUF YELESDAĞ |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
15.01.2024
|
19:00 |
1EA4231 |
16. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
78 - 81 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ALİ ŞAKACI |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
EMİR GÜNEY |
EDA ELFİDAN |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
TUĞBA DURNAOĞLU |
UFUK CAN SARI |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
20.01.2024
|
13:00 |
1EA4239 |
17. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
80 - 83 |
GALATASARAY EKMAS |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ZİYA ÖZORHON |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
15:30 |
1EA4238 |
17. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
76 - 61 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
FATİH ARSLANOĞLU |
MURAT CİNER |
KAAN KARTAL |
İLAYDA DİNÇEL |
ŞAHİN ŞANLI |
CEMRE ÇEKAL |
DİLEK KESGİN |
Enka Spor Salonu |
|
20.01.2024
|
18:00 |
1EA4241 |
17. Hafta |
TOFAŞ |
81 - 85 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
CAN MAVİSU |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
BURAK YILMAZ |
HAKAN BEŞTEPE |
SUELNUR ÇELİK |
NİDA ECE TÜZÜK |
TEOMAN ÖYLEK |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
13:00 |
1EA4234 |
17. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
94 - 85 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
AHMET TATLICI |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
HASAN VOLKAN KARA |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
ZAFER RİFAİ |
CEYDA KAPKAÇ |
GÜL URASLI |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
15:30 |
1EA4236 |
17. Hafta |
ANADOLU EFES |
87 - 79 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
ERHAN GÜRSEL |
TOLGA EDİS |
MEHMET KANER |
LAL DENİZ ÇELİKER |
AHMET YILDIZ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
18:00 |
1EA4235 |
17. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
71 - 74 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
DUHAN KÖYİÇİ |
BERK KURTULMUŞ |
VEYSEL PEKDOĞAN |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
SİBEL FAZLIOĞLU |
SERCAN YILDIRIM |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
Ankara Spor Salonu |
|
21.01.2024
|
20:30 |
1EA4237 |
17. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
93 - 63 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALİ ŞAKACI |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
BEKİR GENÇAL |
SEHER KAZANÇ |
SERHAT LEVENT |
AHMET ERKASAP |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
22.01.2024
|
19:00 |
1EA4240 |
17. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
83 - 74 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ÖZLEM YALMAN |
MUSA KAZIM ÇETİN |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
MELTEM ARABACI |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MUHAMMET SALİH KARA |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
13:00 |
1EA4246 |
18. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
90 - 88 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beINSports |
ÖZLEM YALMAN |
KEREM BAKİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HALDUN KUNT |
SUDE BAŞAK |
GÜL URASLI |
LAL DENİZ ÇELİKER |
ZAFER RİFAİ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
15:30 |
1EA4247 |
18. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
71 - 77 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beINSports |
EMİN MOĞULKOÇ |
FATİH ARSLANOĞLU |
İSMAİL BİNBİR |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
ESRA BAYZAT |
UĞURCAN MEMİŞ |
TUANA ATEŞ |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
27.01.2024
|
18:00 |
1EA4249 |
18. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
88 - 59 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beINSports |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ZİYA ÖZORHON |
POLAT PARLAK |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
KEREM SIRMAGİL |
AHMET YILDIZ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
27.01.2024
|
20:30 |
1EA4245 |
18. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
105 - 110 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beINSports |
MEHMET ŞAHİN |
CAN MAVİSU |
KEREM YILMAZ |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
GÜLTEKİN KABAŞ |
SERHAT LEVENT |
ESER FIRIL |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
28.01.2024
|
15:30 |
1EA4243 |
18. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
79 - 88 |
TÜRK TELEKOM |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beINSports |
HÜSEYİN ÇELİK |
ALPER ÖZGÖK |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
MUSTAFA BİÇER |
SEVGİ ÖZKAN |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
HİKMET NİSA YILDIZ |
DUYGU ÇİMEN |
Menteşe Spor Salonu |
|
28.01.2024
|
18:00 |
1EA4244 |
18. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
99 - 81 |
ANADOLU EFES |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beINSports |
ALİ SERKAN EMLEK |
KAAN BÜYÜKÇİL |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
DİLEK KESGİN |
ALİ DEVECİ |
SADIK ERGÜL |
KEMAL AYPARS |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
28.01.2024
|
20:30 |
1EA4248 |
18. Hafta |
TOFAŞ |
98 - 77 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beINSports |
YENER YILMAZ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
GÖKSUN ÖZ |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
ELİF ERGÜÇ |
TEOMAN ÖYLEK |
ERAY BABAHANOĞLU |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
29.01.2024
|
19:00 |
1EA4242 |
18. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
80 - 88 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beINSports |
MEHMET KARABİLECEN |
FATİH GÜLER |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
RAHMAN CANGÜL |
OSMAN AŞIK |
MERT İĞDELİ |
EMRECAN ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
15:30 |
1EA4256 |
19. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
73 - 83 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
BERK KURTULMUŞ |
MERT ELMA |
MELTEM ARABACI |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
SARE NUR ELMAS |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
18:00 |
1EA4251 |
19. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
70 - 81 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ERHAN GÜRSEL |
GÖKHAN ZEKERİYA ARSLAN |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATİH DEMİRCİ |
ALİ MURAT SUNGUR |
RESUL GEÇER |
Ankara Spor Salonu |
|
3.02.2024
|
20:30 |
1EA4257 |
19. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
94 - 81 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
TOLGA EDİS |
BURAK YILMAZ |
FİLİZ ÖGET |
AYÇA ÜNLÜ |
NİDA ECE TÜZÜK |
SUELNUR ÇELİK |
ERAY BABAHANOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
13:00 |
1EA4255 |
19. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
91 - 89 |
TOFAŞ |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALİ ŞAKACI |
DUHAN KÖYİÇİ |
BARIŞ KILIÇKAYA |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
ENGİN ABATAY |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Muradiye Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
15:30 |
1EA4254 |
19. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
93 - 83 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
ZİYA ÖZORHON |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
DİDEM SÜER |
GİZEM ÖZAYDIN |
İLAYDA DİNÇEL |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Enka Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
18:00 |
1EA4252 |
19. Hafta |
ANADOLU EFES |
91 - 82 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
EMİN FAZIL KESERATAR |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
GÜL URASLI |
ALPER LAÇİNKAYA |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
4.02.2024
|
20:30 |
1EA4253 |
19. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
90 - 74 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
AHMET TATLICI |
MURAT CİNER |
FERHAT SUNA |
ZEHRA AKAN |
SERHAT LEVENT |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
5.02.2024
|
19:00 |
1EA4250 |
19. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
97 - 103 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KEREM BAKİ |
CAN MAVİSU |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
NURSEN AYDIN |
AHSEN CANBULAT |
ZAFER RİFAİ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
MERVE SAĞLAM |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
10.02.2024
|
13:00 |
1EA4259 |
20. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
90 - 92 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SEMİH VURAL |
FATİH GÜLER |
ÖMER KESKİN |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
AHMET ERKASAP |
GÖRKEM GÖRGÜLÜ |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
10.02.2024
|
15:30 |
1EA4258 |
20. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
86 - 98 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
HÜSEYİN ÇELİK |
POLAT PARLAK |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
CEMRE ÇEKAL |
ŞAHİN ŞANLI |
BERRİN TURAN |
ÖMER DURSUN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
10.02.2024
|
18:00 |
1EA4263 |
20. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
82 - 68 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
CAN MAVİSU |
AHMET TATLICI |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
MEHMET KANER |
MUHAMMET SALİH KARA |
MELEK ERYÜRÜK |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
AYŞE ATA |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
10.02.2024
|
20:30 |
1EA4265 |
20. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
85 - 72 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
ALPER ÖZGÖK |
İSMAİL BİNBİR |
ERKAN URASLI |
MERVE SAĞLAM |
AHMET YILDIZ |
TUĞÇE KAYA |
MERT İĞDELİ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
11.02.2024
|
13:00 |
1EA4260 |
20. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
92 - 95 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ ŞAKACI |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
GÜL URASLI |
ZAFER RİFAİ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
15:30 |
1EA4261 |
20. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
75 - 96 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
DUHAN KÖYİÇİ |
GÖKSUN ÖZ |
BURAK DEDE |
SEDA ÖZDEMİR |
UFUK YÜKSEL |
OĞUZHAN KARAMAN |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
11.02.2024
|
18:00 |
1EA4262 |
20. Hafta |
TOFAŞ |
84 - 71 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET KARABİLECEN |
TOLGA EDİS |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ESRA SOLAK |
NİDA ECE TÜZÜK |
ERAY BABAHANOĞLU |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Tofaş Spor Salonu |
|
12.02.2024
|
19:00 |
1EA4264 |
20. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
87 - 76 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
FATİH ARSLANOĞLU |
KEREM YILMAZ |
MURATCAN KOCABAY |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
EBRU AYDIN |
Menteşe Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
18:00 |
1EA4266 |
21. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
68 - 75 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
CAN MAVİSU |
ZİYA ÖZORHON |
BURAK YILMAZ |
ERKAN URASLI |
CEYDA KAPKAÇ |
ZAFER RİFAİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
GÜL URASLI |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
1.03.2024
|
20:30 |
1EA4272 |
21. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
68 - 102 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
MEHMET KARABİLECEN |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
HAKAN BEŞTEPE |
NİDA ECE TÜZÜK |
BÜŞRA HEKİMOĞLU |
AYÇA ÜNLÜ |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Tofaş Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
13:00 |
1EA4271 |
21. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
78 - 70 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
SEMİH VURAL |
MURAT CİNER |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
15:30 |
1EA4267 |
21. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
90 - 92 |
GALATASARAY EKMAS |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
CENGİZ AKAR |
PELİN KUZU |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
FUNDA KONCA |
ALPER KESEN |
Ankara Spor Salonu |
|
2.03.2024
|
18:00 |
1EA4273 |
21. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
108 - 71 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
EMİN MOĞULKOÇ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
ENİS GÜREL |
MELDA ÇAKIRCA |
YUSUF YELESDAĞ |
EMRECAN ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
15:30 |
1EA4268 |
21. Hafta |
ANADOLU EFES |
91 - 86 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
BERK KURTULMUŞ |
HAKAN EMRE ÇINAR |
MERVE SAĞLAM |
DİNÇER ADİLLER |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
ALPER LAÇİNKAYA |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
18:00 |
1EA4270 |
21. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
89 - 81 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
HÜSEYİN ÇELİK |
ERHAN GÜRSEL |
AHMET ÖNEY |
EMİNE KALKAN |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
GÖKHAN YAZ |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Enka Spor Salonu |
|
3.03.2024
|
20:30 |
1EA4269 |
21. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
109 - 77 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
MERVE SERDAR |
SERHAT LEVENT |
TUĞBA DURNAOĞLU |
ALTAN CANDAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
9.03.2024
|
13:00 |
1EA4275 |
22. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
55 - 75 |
TÜRK TELEKOM |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
AHMET TATLICI |
POLAT PARLAK |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
SİBEL KANIK |
TUANA ATEŞ |
UĞURCAN MEMİŞ |
UFUK YÜKSEL |
ŞÜKRAN İNCE |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
15:30 |
1EA4278 |
22. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
90 - 106 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
KEREM YILMAZ |
ELA ONAT |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
OSMAN CİNGİL |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
18:00 |
1EA4277 |
22. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
68 - 93 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ALİ ŞAKACI |
TOLGA EDİS |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
DİDEM SÜER |
AYŞE ATA |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MUHAMMET SALİH KARA |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
9.03.2024
|
20:30 |
1EA4274 |
22. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
95 - 78 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
DUHAN KÖYİÇİ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
NURSEL İSLAM |
MERVE GÜLDAŞ |
ZAFER RİFAİ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
KEREM SIRMAGİL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
10.03.2024
|
13:00 |
1EA4280 |
22. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
93 - 87 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ZİYA ÖZORHON |
GÖKSUN ÖZ |
SİBEL SARIDAĞ |
GİZEM ÖZAYDIN |
MESUT KARABULUT |
MEHMET AKINCI |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
10.03.2024
|
15:30 |
1EA4276 |
22. Hafta |
TOFAŞ |
93 - 95 |
ANADOLU EFES |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
CAN MAVİSU |
İSMAİL BİNBİR |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
ESRA SOLAK |
TEOMAN ÖYLEK |
ERAY BABAHANOĞLU |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
10.03.2024
|
18:00 |
1EA4281 |
22. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
96 - 90 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
FATİH ARSLANOĞLU |
KAAN BÜYÜKÇİL |
FATİH GÜLER |
IRMAK BAŞAK KAN |
NEŞE KIRAN |
MERT İĞDELİ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
10.03.2024
|
20:30 |
1EA4279 |
22. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
67 - 80 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALPER ÖZGÖK |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
FATMA GÖK |
SERHAT LEVENT |
SİNAN ERSOY |
BEKİR BAHÇE |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
15.03.2024
|
18:00 |
1EA4282 |
23. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
108 - 78 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
SEMİH VURAL |
MURAT CİNER |
KEREM YILMAZ |
HASAN VOLKAN KARA |
MEHMET NECATİ EROĞUL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
15:30 |
1EA4283 |
23. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
87 - 83 |
TOFAŞ |
|
ANKARA |
Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
GÖKHAN ZEKERİYA ARSLAN |
HASAN BAŞKURT |
FATİH ŞEN |
TUNCER ULUŞEKER |
FATMA ÇELİK |
Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
18:00 |
1EA4289 |
23. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
97 - 98 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
YENER YILMAZ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
EMRE BAŞA |
SEVGİ CANDAZ |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
HİKMET NİSA YILDIZ |
SÜLEYMAN ALPER YILDIZ |
Menteşe Spor Salonu |
|
16.03.2024
|
20:30 |
1EA4285 |
23. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
98 - 82 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
HÜSEYİN ÇELİK |
ALPER ÖZGÖK |
BERK KURTULMUŞ |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
SEHER KAZANÇ |
SERHAT LEVENT |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
ESER FIRIL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
17.03.2024
|
13:00 |
1EA4286 |
23. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
58 - 70 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
MUSA KAZIM ÇETİN |
AHMET ÖNEY |
EMİNE KALKAN |
MESUT KARABULUT |
GÖKHAN YAZ |
KEMAL AYPARS |
Enka Spor Salonu |
|
17.03.2024
|
15:30 |
1EA4287 |
23. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
65 - 81 |
GALATASARAY EKMAS |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ALİ ŞAKACI |
ERHAN GÜRSEL |
DİDEM SÜER |
AYÇA ÜNLÜ |
NİDA ECE TÜZÜK |
SUELNUR ÇELİK |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
17.03.2024
|
18:00 |
1EA4284 |
23. Hafta |
ANADOLU EFES |
83 - 77 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
FATİH ARSLANOĞLU |
BURAK YILMAZ |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
MERVE SAĞLAM |
ALPER LAÇİNKAYA |
GÜL URASLI |
YUSUF YELESDAĞ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
18.03.2024
|
20:30 |
1EA4288 |
23. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
75 - 68 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
MELİH ERGENE |
EMRECAN ÇAKIRCA |
MERVE SAĞLAM |
BURHAN DEMİR |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
22.03.2024
|
18:00 |
1EA4294 |
24. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
80 - 108 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KAAN BÜYÜKÇİL |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
İSMAİL BİNBİR |
SEMİH KAYA |
SEDA ÖZDEMİR |
SALİH TOPAL |
MELİSA YAMAN |
İSMAİL DANIŞAN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
15:30 |
1EA4291 |
24. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
95 - 81 |
TÜRK TELEKOM |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
ZİYA ÖZORHON |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
MERT ELMA |
AYŞE ATA |
MELEK ERYÜRÜK |
SELİN BAYRAM DOĞRAMACI |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
23.03.2024
|
18:00 |
1EA4296 |
24. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
89 - 86 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
KEREM BAKİ |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
GÖKSUN ÖZ |
DERYA ANTAŞ |
FATMA GÖK |
ALTAN CANDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
ESER FIRIL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
23.03.2024
|
20:30 |
1EA4297 |
24. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
115 - 66 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
ALİ ŞAKACI |
DUHAN KÖYİÇİ |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
DİNÇER ADİLLER |
YUSUF YELESDAĞ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
24.03.2024
|
15:30 |
1EA4292 |
24. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
76 - 81 |
ANADOLU EFES |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
ZAFER YILMAZ |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
AHMET ÖNEY |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
KADİR ERDEN |
SONGÜL ÇELİK |
SALİH KARAKURT |
Muradiye Spor Salonu |
|
24.03.2024
|
18:00 |
1EA4295 |
24. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
96 - 101 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
POLAT PARLAK |
EMİN FAZIL KESERATAR |
LAL DENİZ ÇELİKER |
AHMET YILDIZ |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
24.03.2024
|
20:30 |
1EA4290 |
24. Hafta |
TOFAŞ |
83 - 90 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
TOLGA EDİS |
FATİH GÜLER |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ELİF ERGÜÇ |
TEOMAN ÖYLEK |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
25.03.2024
|
20:30 |
1EA4293 |
24. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
59 - 81 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
AHMET TATLICI |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
DİDEM SÜER |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
ALİ DEVECİ |
OKAN ÇETİNBAŞ |
ŞAHİN ŞANLI |
Enka Spor Salonu |
|
29.03.2024
|
18:00 |
1EA4303 |
25. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
96 - 58 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| BeINSports Max HD 1 |
MEHMET KARABİLECEN |
MUSA KAZIM ÇETİN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
VOLKAN KILIÇ |
MELDA ÇAKIRCA |
ERMAN YÜCEL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
29.03.2024
|
18:00 |
1EA4304 |
25. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
77 - 81 |
GALATASARAY EKMAS |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
CAN MAVİSU |
ZİYA ÖZORHON |
BURAK YILMAZ |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
DUYGU ÇİMEN |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
Menteşe Spor Salonu |
|
29.03.2024
|
20:30 |
1EA4302 |
25. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
89 - 95 |
TOFAŞ |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
MURAT CİNER |
MUSTAFA DURGUT |
ESRA SOLAK |
NİDA ECE TÜZÜK |
AYÇA ÜNLÜ |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
30.03.2024
|
13:00 |
1EA4299 |
25. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
79 - 83 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
MEHMET ŞAHİN |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ERDEM EFE |
SERCAN YILDIRIM |
RESUL GEÇER |
ALİ MURAT SUNGUR |
YUNUS KAHRAMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
30.03.2024
|
15:30 |
1EA4298 |
25. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
86 - 88 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
MERVE SAĞLAM |
TUĞÇE KAYA |
ALPER LAÇİNKAYA |
GÜL URASLI |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
30.03.2024
|
18:00 |
1EA4305 |
25. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
92 - 76 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
HÜSEYİN ÇELİK |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
KEREM YILMAZ |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
İLAYDA DİNÇEL |
ÖMER DURSUN |
CEMRE ÇEKAL |
CUMHUR AĞCAHAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
2.04.2024
|
18:00 |
1EA4300 |
25. Hafta |
ANADOLU EFES |
98 - 73 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ÖZLEM YALMAN |
SEMİH VURAL |
BERK KURTULMUŞ |
IRMAK BAŞAK KAN |
CEYDA KAPKAÇ |
ZAFER RİFAİ |
PINAR YÜKSEL |
ERMAN YÜCEL |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
18.04.2024
|
19:30 |
1EA4301 |
25. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
87 - 66 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ALPER ÖZGÖK |
ERHAN GÜRSEL |
ÖMER KESKİN |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
SERHAT LEVENT |
ZEHRA AKAN |
ALTAN CANDAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
5.04.2024
|
18:00 |
1EA4311 |
26. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
61 - 100 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ALİ ŞAKACI |
ALPER ÖZGÖK |
FATİH GÜLER |
RAHMAN CANGÜL |
ŞÜKRAN İNCE |
MELİH ÖZUYSAL |
SEDA ÖZDEMİR |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
13:00 |
1EA4309 |
26. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
82 - 87 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
SEMİH VURAL |
GÖKSUN ÖZ |
EMRE BAŞA |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MELEK ERYÜRÜK |
MELTEM ARABACI |
AYŞE ATA |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
15:30 |
1EA4312 |
26. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
86 - 92 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
ZAFER YILMAZ |
TOLGA EDİS |
ERSİN ÇELİK |
DİLARA YEŞİLDAL |
ZAFER RİFAİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
SEMRA AKDUMAN |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
6.04.2024
|
18:00 |
1EA4313 |
26. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
96 - 93 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET ŞAHİN |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
POLAT PARLAK |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
FATMA GÖK |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
ESER FIRIL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
7.04.2024
|
13:00 |
1EA4306 |
26. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
69 - 62 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
AHMET TATLICI |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
MURAT KARTAL |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
RAUF ŞENEL |
İSMAİL ATAR |
ÜMİT KONCA |
Muradiye Spor Salonu |
|
7.04.2024
|
15:30 |
1EA4307 |
26. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
96 - 94 |
TÜRK TELEKOM |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
İSMAİL BİNBİR |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
GÖKHAN YAZ |
KEMAL AYPARS |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Enka Spor Salonu |
|
7.04.2024
|
18:00 |
1EA4310 |
26. Hafta |
TOFAŞ |
73 - 94 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ZİYA ÖZORHON |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
UMUT GEDİK |
AYÇA ÜNLÜ |
NİDA ECE TÜZÜK |
SUELNUR ÇELİK |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
8.04.2024
|
20:30 |
1EA4308 |
26. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
80 - 90 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
DUHAN KÖYİÇİ |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
EDA ELFİDAN |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
ZEHRA AKAN |
BEKİR BAHÇE |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
13.04.2024
|
13:00 |
1EA4320 |
27. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
103 - 71 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
MURAT CİNER |
İSMAİL BİNBİR |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
GİZEM ÖZAYDIN |
MESUT KARABULUT |
BERRİN TURAN |
MEHMET AKINCI |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
13.04.2024
|
15:30 |
1EA4318 |
27. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
76 - 78 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
AHMET TATLICI |
KEREM YILMAZ |
EMİN FAZIL KESERATAR |
MELDA ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
BİROL ÖZDAL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
13.04.2024
|
18:00 |
1EA4321 |
27. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
90 - 89 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ÖZLEM YALMAN |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
OSMAN OKUDAN |
ESER FIRIL |
SİNAN ERSOY |
EBRU ULUDOĞAN |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
14.04.2024
|
13:00 |
1EA4316 |
27. Hafta |
ANADOLU EFES |
90 - 75 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
HÜSEYİN ÇELİK |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
ERKAN URASLI |
GÜL URASLI |
ALPER LAÇİNKAYA |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
14.04.2024
|
18:00 |
1EA4317 |
27. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
102 - 94 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET KARABİLECEN |
ALPER ÖZGÖK |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
ÇETİN ŞİMŞEK |
BERNA EKBİÇ |
TEOMAN ÖYLEK |
ELİF ERGÜÇ |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
15.04.2024
|
18:00 |
1EA4314 |
27. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
72 - 83 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
ALİ ŞAKACI |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
BURHAN DEMİR |
ZAFER RİFAİ |
TUĞÇE KAYA |
MERVE SAĞLAM |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
15.04.2024
|
20:30 |
1EA4315 |
27. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
95 - 91 |
FENERBAHÇE BEKO |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
BURAK YILMAZ |
HALDUN KUNT |
PELİN KUZU |
FATİH ŞEN |
FATMA ÇELİK |
FUNDA KONCA |
Ankara Spor Salonu |
|
1.05.2024
|
18:00 |
1EA4319 |
27. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
78 - 80 |
TOFAŞ |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beINSports |
YENER YILMAZ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
ERHAN GÜRSEL |
MUSTAFA BİÇER |
|
|
|
|
Menteşe Spor Salonu |
|
20.04.2024
|
13:00 |
1EA4328 |
28. Hafta |
REEDER SAMSUNSPOR |
69 - 105 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
DUHAN KÖYİÇİ |
TOLGA EDİS |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
SEMİH KAYA |
TUANA ATEŞ |
UĞURCAN MEMİŞ |
ŞÜKRİYE NUR KIZIL |
ANIL DURAN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
20.04.2024
|
15:30 |
1EA4322 |
28. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
110 - 77 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
HÜSEYİN ÇELİK |
GÖKSUN ÖZ |
FURKAN DEDE |
GÜLTEKİN KABAŞ |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
FATMA GÖK |
ESER FIRIL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
20.04.2024
|
18:00 |
1EA4326 |
28. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
83 - 68 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ZAFER YILMAZ |
ÖZLEM YALMAN |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
BURAK DEDE |
AYŞE ATA |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MELTEM ARABACI |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
21.04.2024
|
13:00 |
1EA4325 |
28. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
94 - 93 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
BERK KURTULMUŞ |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Muradiye Spor Salonu |
|
21.04.2024
|
15:30 |
1EA4324 |
28. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
78 - 94 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
ZİYA ÖZORHON |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
DİDEM SÜER |
EMİNE KALKAN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
SADIK ERGÜL |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Enka Spor Salonu |
|
21.04.2024
|
18:00 |
1EA4327 |
28. Hafta |
TOFAŞ |
111 - 91 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
MEHMET ŞAHİN |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
HAKAN BEŞTEPE |
AYÇA ÜNLÜ |
NİDA ECE TÜZÜK |
ERAY BABAHANOĞLU |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
21.04.2024
|
20:30 |
1EA4323 |
28. Hafta |
ANADOLU EFES |
81 - 82 |
TÜRK TELEKOM |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
EMİN MOĞULKOÇ |
POLAT PARLAK |
FATİH GÜLER |
FERHAT SUNA |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
ZAFER RİFAİ |
GÜL URASLI |
YUSUF YELESDAĞ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
22.04.2024
|
20:30 |
1EA4329 |
28. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
76 - 77 |
GALATASARAY EKMAS |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5 |
YENER YILMAZ |
SEMİH VURAL |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
ALPER LAÇİNKAYA |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
DİNÇER ADİLLER |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
26.04.2024
|
18:00 |
1EA4337 |
29. Hafta |
GALATASARAY EKMAS |
113 - 69 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
FATİH ARSLANOĞLU |
ERHAN GÜRSEL |
KEREM YILMAZ |
HASAN VOLKAN KARA |
CEYDA KAPKAÇ |
KEREM SIRMAGİL |
HALİL İBRAHİM SEVİLİR |
SEMRA AKDUMAN |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
27.04.2024
|
15:30 |
1EA4335 |
29. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
97 - 73 |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
|
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
CAN MAVİSU |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
AHMET ÖNEY |
SİNEM BİRTÜRK |
OKAN ÇETİNBAŞ |
CEMRE ÇEKAL |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
27.04.2024
|
18:00 |
1EA4334 |
29. Hafta |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
67 - 87 |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
|
MUĞLA |
Menteşe Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET ŞAHİN |
ZİYA ÖZORHON |
İSMAİL BİNBİR |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
SEVGİ ÖZKAN |
EMRE TURAN |
YAŞAR TOPUZ |
SÜLEYMAN ALPER YILDIZ |
Menteşe Spor Salonu |
|
28.04.2024
|
15:30 |
1EA4333 |
29. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
96 - 94 |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
|
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
MURAT CİNER |
EMİR GÜNEY |
EMRECAN ÇAKIRCA |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
AYGÜN SEVGİL |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
28.04.2024
|
18:00 |
1EA4331 |
29. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
83 - 89 |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ALİ ŞAKACI |
MUSA KAZIM ÇETİN |
ERGÜN GÜNGÖR |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
FATİH DEMİRCİ |
BİLAL UZGÖREN |
YUNUS KAHRAMAN |
Ankara Spor Salonu |
|
28.04.2024
|
20:30 |
1EA4336 |
29. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
85 - 90 |
TOFAŞ |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALİ SERKAN EMLEK |
AHMET TATLICI |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
SİNAN ERSOY |
SERHAT LEVENT |
TOLGAY ÖZCAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|
29.04.2024
|
19:00 |
1EA4330 |
29. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
74 - 87 |
ANADOLU EFES |
|
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
ÖZLEM YALMAN |
ALPER ÖZGÖK |
BURAK YILMAZ |
HAKAN EMRE ÇINAR |
ALTAN CANDAN |
MERT İĞDELİ |
TUĞÇE KAYA |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
11.05.2024
|
19:00 |
1EA4332 |
29. Hafta |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
- |
FENERBAHÇE BEKO |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beINSports |
EMİN MOĞULKOÇ |
MUSA KAZIM ÇETİN |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
IRMAK BAŞAK KAN |
|
|
|
|
Tofaş Spor Salonu |
|
3.05.2024
|
18:00 |
1EA4345 |
30. Hafta |
BEŞİKTAŞ EMLAKJET |
111 - 55 |
REEDER SAMSUNSPOR |
|
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| beIN SPORTS 5,beIN SPORTS HABER |
AHMET TATLICI |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
NAZLI ÇİSİL GÜNGÖR |
BEKİR GENÇAL |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
BURHAN DEMİR |
GÜL URASLI |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
4.05.2024
|
15:30 |
1EA4342 |
30. Hafta |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
80 - 98 |
PINAR KARŞIYAKA |
|
MANİSA |
Muradiye Spor Salonu
| beIN SPORTS HABER |
YENER YILMAZ |
SEMİH VURAL |
FATİH GÜLER |
HAKAN EMRE ÇINAR |
|
|
|
|
Muradiye Spor Salonu |
|
4.05.2024
|
15:30 |
1EA4344 |
30. Hafta |
TOFAŞ |
102 - 107 |
GALATASARAY EKMAS |
|
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ZAFER YILMAZ |
HÜSEYİN ÇELİK |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
ESRA SOLAK |
TEOMAN ÖYLEK |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
4.05.2024
|
18:00 |
1EA4341 |
30. Hafta |
ALİAĞA PETKİMSPOR |
120 - 76 |
ÇAĞDAŞ BODRUM SPOR |
|
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
MEHMET KARABİLECEN |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
DUHAN KÖYİÇİ |
AHMET ÖNEY |
GİZEM ÖZAYDIN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Enka Spor Salonu |
|
5.05.2024
|
13:00 |
1EA4343 |
30. Hafta |
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
86 - 75 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
|
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
FATİH ARSLANOĞLU |
KAAN BÜYÜKÇİL |
POLAT PARLAK |
KAAN KARTAL |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MELEK ERYÜRÜK |
MELTEM ARABACI |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
5.05.2024
|
19:30 |
1EA4338 |
30. Hafta |
TÜRK TELEKOM |
90 - 71 |
DARÜŞŞAFAKA LASSA |
|
ANKARA |
Ankara Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
KEREM BAKİ |
CAN MAVİSU |
BERK KURTULMUŞ |
ERDEM EFE |
|
|
|
|
Ankara Spor Salonu |
|
6.05.2024
|
18:00 |
1EA4339 |
30. Hafta |
ANADOLU EFES |
90 - 98 |
BURSASPOR İNFO YATIRIM |
|
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| beIN SPORTS 5 |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
TOLGA EDİS |
EMRULLAH DAĞ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
MERT İĞDELİ |
ZAFER RİFAİ |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
13.05.2024
|
18:00 |
1EA4340 |
30. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
- |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
| beIN SPORTS 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu |
|