11.11.2022
|
13:00 |
3EA2199 |
01. Hafta |
NEF |
64 - 66 |
AYKANAT SPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
BEKİR GENÇAL |
BİROL ŞİMŞEK |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
GÜL URASLI |
CEYDA KAPKAÇ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.11.2022
|
16:00 |
3EA2206 |
01. Hafta |
GEÇİT SPOR |
53 - 78 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
BURAK PEHLİVAN |
ALİ RIZA PİNAT |
MUSA ONUR SAVAŞ |
MACİT ZEREN |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
TUĞBA ÖYLEK |
GÜLSEREN KAÇIR |
FATİH DURGUT |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
11.11.2022
|
16:00 |
3EA2207 |
01. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
81 - 88 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
FATİH OĞUZHAN |
FİLİZ ÖGET |
ASLI DİNÇEL |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
YASEMİN YILDIRIM |
SÜLEYMAN YALÇIN TORUNOĞLU |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
11.11.2022
|
19:00 |
3EA2196 |
01. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
70 - 93 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BURAK KAAN TAN |
TAYLAN KAYA |
LEVENT KANTAR |
VOLKAN DARCAN |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
SAMET CAN ALICI |
SERCAN YILDIRIM |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
13:00 |
3EA2203 |
01. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
63 - 78 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
HAKAN AK |
ZELİHA DEMİR |
AYNUR SAĞINDIK |
NURSEVİL AKYOL |
GÜLEN SÖNMEZ |
90. Yıl Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
14:00 |
3EA2211 |
01. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
70 - 90 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
EMRE YELDAŞ |
MAHSUN ALANKO |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
GÜVEN AYDOĞAN |
MEHTAP TOSUN |
DENİZ ORGÜN |
CUMALİ TOSUN |
Menderes Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
15:00 |
3EA2209 |
01. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
68 - 54 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
DERYA ÇELİK |
KADİR GİRAY ESEN |
METİN AÇIKALIN |
MELDA ÇAKIRCA |
SEMRA AKDUMAN |
BİROL ŞİMŞEK |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
15:00 |
3EA2195 |
01. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
70 - 62 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
NURİ DİLMEN |
TEOMAN ALTAR AKIN |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
DERYA GÜLBAHAR |
ÖZLEM DELİCE |
ŞULE AYLANÇ |
AHMET ERSÖZ |
Çorlu Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
16:00 |
3EA2197 |
01. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
80 - 78 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
MURAT AMAÇ |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
EREN AKPULAT |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
ERDEM ERGÜN |
SUDENUR DUMAN |
BERFU BARUT |
ALİ AYBERK SAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
16:00 |
3EA2202 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
66 - 57 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ESRA YILDIZ |
ALPER CAN BOZYEL |
MURAT MISIRLI |
EMİNE KALKAN |
MESUT KARABULUT |
ALEYNA ÇETİN |
SİNEM BİRTÜRK |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
17:00 |
3EA2208 |
01. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
74 - 80 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
SİBEL KOÇ |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
ALİGÜRHAN UZUNAY |
BEGÜM SAVAŞ |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
NALAN TAGA |
DEMET ÇAKAR |
Caferağa Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
17:30 |
3EA2210 |
01. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
70 - 67 |
İSTANBUL BBSK |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
OZAN GÜNDÜZ |
GÜNEY BİRLİK |
MELİH ERGENE |
BİLGİNAR KARABIYIK |
HİLAL TARIER |
NAZMİYE ATAMAN |
FECRİYE GÜDER |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
18:00 |
3EA2205 |
01. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
76 - 62 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
SERAY AK |
EMRE ÖZÜTOK |
OKAN ÖZER |
MEHMET KARADENİZ |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
PELİN ALA |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
14:00 |
3EA2200 |
01. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
88 - 85 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ÖMER KESKİN |
AHSEN CANBULAT |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
EROL TAHTAKESEN |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
15:00 |
3EA2201 |
01. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
74 - 69 |
HIGH TOUCH HT |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
SÜLEYMAN TEPE |
SAMİ İREK |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
DENİZ DEMİREL |
ADEM DELİAVCI |
SAMET ALTINAY |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
18:00 |
3EA2198 |
01. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
48 - 97 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
HASAN MESUT DEMİR |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
ERGÜN GÜNGÖR |
EREN UYGUN |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
VOLKAN DARCAN |
SERCAN YILDIRIM |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
18:30 |
3EA2193 |
01. Hafta |
LİMA SPOR |
68 - 73 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SEYHAN TOPALOĞLU |
ENES DURAN |
YUNUS EMRE ALICI |
TUĞBA YURTSEVEN |
TUĞÇE KAYA |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
GÜL URASLI |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
14.11.2022
|
18:00 |
3EA2204 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE |
65 - 85 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
GÖZDE KAFADAR |
ÖMER UMUT TURHAN |
UĞUR TÜRKEL |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
ESER FIRIL |
RAMAZAN KOÇ |
EBRU ULUDOĞAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
18.11.2022
|
14:00 |
3EA2222 |
02. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
56 - 80 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| |
MAHSUN ALANKO |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
TAYLAN KAYA |
MUSTAFA KOCAEREN |
BURCU NUR KIVRAK |
HASAN BAŞKURT |
EMRULLAH ŞİMŞEK |
FİKRET MERCAN |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
18.11.2022
|
15:00 |
3EA2217 |
02. Hafta |
AYKANAT SPOR |
85 - 76 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| |
DEYER AKÇAY |
ALİ CAN YILMAZ |
SAİT NEDİM ÇELİK |
TURGAY KÖROĞLU |
ÖZNUR ELMAS |
LEVENT YORULMAZ |
SABAHİTTİN KAZAN |
CANER SERTEL |
Edip Buran Spor Salonu |
|
18.11.2022
|
15:00 |
3EA2227 |
02. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
62 - 72 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
GÖRKEM SÜZEN |
ALİ RIZA PİNAT |
GÜNAY YAYLI |
ELİF ERGÜÇ |
ESRA AL |
TAHSİN TİRYAKİ |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
18.11.2022
|
15:00 |
3EA2229 |
02. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
85 - 56 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
KADİR GİRAY ESEN |
ENES DURAN |
ERKAN URASLI |
KÜBRA TOPAL |
MEHMET KAPUCU |
EYÜP KÜLLE |
DİLEK ELİF ALBAYRAK |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
18.11.2022
|
16:00 |
3EA2228 |
02. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
69 - 55 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
SÜLEYMAN TEPE |
MUSTAFA SELÇUK |
FATİH ŞAFAK |
LEVENT KANTAR |
ASLI DİNÇEL |
FATMA ÇELİK |
VOLKAN DARCAN |
EREN UYGUN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
18.11.2022
|
16:00 |
3EA2224 |
02. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
76 - 82 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
EREN KILINÇ |
SALİH OCAKOĞLU |
OSMAN YETİŞKİN |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
EKMEL CENGİZ |
MEHMET AKİF GÜLŞEN |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
18.11.2022
|
16:00 |
3EA2213 |
02. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
78 - 70 |
VEFA |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
SEDAT ERKOL |
BÜLENT GÖKÇE |
MEHMET AKINCI |
DİLEK KESGİN |
TUĞBA ERTE |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
18.11.2022
|
18:00 |
3EA2219 |
02. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
73 - 64 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
DERYA ÇELİK |
ARTUN BAYRAKTAR |
SAMİ İREK |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
ECE DİKMENLİ |
NALAN TAGA |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
19.11.2022
|
14:00 |
3EA2218 |
02. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
55 - 46 |
NEF |
B |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi
| |
SEDEF YARICI |
OZAN GÜNDÜZ |
RAHMİ GÜNER |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
HİLAL TARIER |
ÖZLEM DELİCE |
FECRİYE GÜDER |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi |
|
19.11.2022
|
14:00 |
3EA2230 |
02. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
97 - 66 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
BATUHAN MERT GÜL |
SERAY AK |
EMRE ÖZÜTOK |
VOLKAN KILIÇ |
ÖZLEM TUNA |
EMRAH RİFAİ |
FATİH DEMİR |
SAMET AKYÜREK |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
19.11.2022
|
15:00 |
3EA2215 |
02. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
88 - 60 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
YUSUF SARPER DAĞLI |
TEOMAN ALTAR AKIN |
FERHAT SUNA |
NAZLI YENER |
BEKİR SEVİMLİ |
EYÜP KÜLLE |
AYGÜN SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.11.2022
|
16:00 |
3EA2223 |
02. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
88 - 71 |
TEŞVİKİYE |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
NİHAT KARA |
HASAN TUNÇ KESKİN |
NURSEL İSLAM |
ÖZER COŞKUN |
ERAY CİVELEK |
ERTUĞRUL YAVAŞOĞLU |
MURAT AY PERÇEM |
Çayırova Spor Salonu |
|
19.11.2022
|
16:00 |
3EA2226 |
02. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
71 - 84 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
SONER TÜRKER |
BURAK KAAN TAN |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
NALAN TAGA |
EBRU ULUDOĞAN |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
NİLAY YILMAZ |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
19.11.2022
|
16:00 |
3EA2214 |
02. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
81 - 63 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
IRMAK BAŞAK KAN |
SİMAY ÇAKMAK |
NİHAN ÜNSAL |
FİKRET CAN AYDIN |
YUNUS KAHRAMAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
19.11.2022
|
18:00 |
3EA2225 |
02. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
81 - 67 |
GEÇİT SPOR |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
FATİH ERDOĞAN |
HALİL ATA GÜNAL |
BERKE NÜFER |
SERDAR ÇELİK |
ONUR İLHAN |
BİROL ÖZDAL |
REMZİ KILIÇ |
OSMAN AŞIK |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
20.11.2022
|
15:00 |
3EA2221 |
02. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
83 - 58 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
ERHAN ERDOĞAN |
BETÜL YENİSU |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SADETTİN YAMAN |
AYKUT ÇETİN |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
20.11.2022
|
15:00 |
3EA2216 |
02. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
79 - 77 |
LİMA SPOR |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
ALPER CAN BOZYEL |
İSMAİL BALPETEK |
OKAN KAHRAMAN |
SEVGİ SELVİ |
ABDULLAH KURT |
HİLAL TÜRKMEN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
21.11.2022
|
17:00 |
3EA2220 |
02. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
89 - 71 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
EMRE YELDAŞ |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
ENES HİKMET ERMANER |
EMRECAN ÇAKIRCA |
AYGÜN SEVGİL |
SERDAR ERHAN |
BİROL ÖZDAL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.11.2022
|
13:00 |
3EA2236 |
03. Hafta |
NEF |
100 - 70 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
AHMET KÖSE |
YUNUS EMRE ALICI |
ÖMER ÖVEZ |
CEYDA KAPKAÇ |
BARIŞ AKSAKAL |
GÜL URASLI |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.11.2022
|
16:00 |
3EA2243 |
03. Hafta |
GEÇİT SPOR |
70 - 84 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
ONUR AÇIKYÜZ |
SEDAT ERKOL |
MAHMUT TAN |
SEVCAN ÖNER |
ESRA AL |
ESRA İYİDOĞAN |
TUĞBA ÖYLEK |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
25.11.2022
|
16:00 |
3EA2244 |
03. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
62 - 71 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
HACI MUSTAFA BORA |
SELDA UZUN |
HASAN BAŞKURT |
FİLİZ UYGUN |
YASEMİN YILDIRIM |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
25.11.2022
|
16:00 |
3EA2245 |
03. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
60 - 70 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
HİKMET FEN |
HAMZA ÇALIŞKAN |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
UĞUR ŞAHAN |
KÜBRA SAVAR |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
25.11.2022
|
17:30 |
3EA2249 |
03. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
74 - 84 |
İSTANBUL BBSK |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
FATİH OĞUZHAN |
YASEMİN KUNDAKÇI |
RAHMAN CANGÜL |
SEDA ÖZDEMİR |
ZEHRA DERİCİ |
MELTEM TEKAY |
AHMET BARIŞ YAZICI |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
25.11.2022
|
18:00 |
3EA2240 |
03. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
69 - 85 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
OSMAN YETİŞKİN |
MUSA ONUR SAVAŞ |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
DUYGU USTAOĞLU |
ALTAN CANDAN |
MURAT GÜRKAN |
ECE DİKMENLİ |
Caferağa Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
14:00 |
3EA2248 |
03. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
66 - 86 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
EMRE YELDAŞ |
ERSEL BÜYÜKKARA |
ALİ CAN YILMAZ |
AHMET ÖZKAN |
SEVDA YAŞAR |
MEHTAP TOSUN |
CEMİLE YAKLAV ÖNÜN |
İBRAHİM YALANCA |
Menderes Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
15:00 |
3EA2246 |
03. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
75 - 68 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
AYGÜN AKGÜL |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
ERSİN ÇELİK |
SEMRA AKDUMAN |
BİROL ŞİMŞEK |
MURAT ÖZKAN |
EMRE YAZICI |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
15:00 |
3EA2232 |
03. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
121 - 90 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
CANER BAHADIR |
ÖMER KALAYDIN |
TARIK ARAZ |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
MELİKE AKGÜN |
DERYA GÖROĞLU |
UMUT PEKTAŞ |
MÜJDE ÖNGEL |
Çorlu Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
15:00 |
3EA2234 |
03. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
83 - 86 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
SEDEF YARICI |
ESRA YILDIZ |
KUBİLAY SERDAR DURAN |
HAKAN AK |
AYŞE YÜKSEL |
GİZEM ŞAHİN |
EGEMEN KELLECİ |
TÜRKER YILMAZ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
16:00 |
3EA2235 |
03. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
86 - 63 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
YASEMİN YILDIRIM |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
FİKRET MERCAN |
ATAKAN EFE DEVECİ |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
26.11.2022
|
16:00 |
3EA2239 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
69 - 66 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SONER ÖZAYDOĞAN |
GÜNEY BİRLİK |
AHMET ÖNEY |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
HALİL TEPEBAĞ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
ONUR BURAK |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
17:00 |
3EA2241 |
03. Hafta |
TEŞVİKİYE |
60 - 71 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
MAHSUN ALANKO |
HALİL İBRAHİM CANTÜRK |
ÖMER KESKİN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
FATMA GÖK |
SERHAT LEVENT |
Caferağa Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
17:30 |
3EA2247 |
03. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
83 - 62 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HALUK YAKIN |
SALİH ARDA UNUL |
SADETTİN BAYCAN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
ŞULE AYLANÇ |
NASIF ÇELİK |
ÖZLEM DELİCE |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
18:00 |
3EA2242 |
03. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
73 - 86 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
MURAT GENÇ |
ENES DURAN |
BURAK METE ÖZTÜRK |
MURATCAN KOCABAY |
TUTKU BAKI |
GÖKHAN KILIÇ |
HÜLYA KOZAN |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
Nazilli Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
18:00 |
3EA2231 |
03. Hafta |
VEFA |
67 - 64 |
LİMA SPOR |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
UYGAR KURT |
RAHMİ GÜNER |
TARIK ENES BAŞ |
CAN MAHMUT ÇELEBİ |
NAZLI YENER |
AYGÜN SEVGİL |
ERMAN YÜCEL |
TUĞÇE KAYA |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
27.11.2022
|
14:00 |
3EA2237 |
03. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
59 - 69 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ALİHAN CİVELEK |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
AHMET YILDIZ |
NEŞE KIRAN |
EROL TAHTAKESEN |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
27.11.2022
|
15:00 |
3EA2238 |
03. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
74 - 76 |
AYKANAT SPOR |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
BURAK PEHLİVAN |
GÖZDE KAFADAR |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
DENİZ DEMİREL |
MEHMET YILMAZ |
SAMET ALTINAY |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
2.12.2022
|
14:00 |
3EA2260 |
04. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
89 - 83 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
KAAN ÖZKAN |
ASYAGÜL KOCATEPE AYDOĞAN |
SEDA KIDIK |
RESUL GEÇER |
ESİN KALELİ |
TUNCER ULUŞEKER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
2.12.2022
|
15:00 |
3EA2255 |
04. Hafta |
AYKANAT SPOR |
79 - 69 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| |
TAYLAN KAYA |
DEYER AKÇAY |
DENİZ SENİR |
SERKAN SU |
SONGÜL HAZIMOĞLU |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
MURAT ACAR |
MELDA KÖKLÜER |
Edip Buran Spor Salonu |
|
2.12.2022
|
15:00 |
3EA2265 |
04. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
81 - 57 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
ÖMER UMUT TURHAN |
ATİF AL |
NİDA ECE |
TUĞBA ÖYLEK |
AHMET CAN ŞAPÇI |
ESRA AL |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
2.12.2022
|
16:00 |
3EA2266 |
04. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
97 - 66 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
ALİ RIZA PİNAT |
KAMİL TALHA OLGUN |
SÜLEYMAN TEPE |
HACI MUSTAFA BORA |
BURCU NUR KIVRAK |
FATİH DEMİRCİ |
ALPER KESEN |
MERT YILMAZ |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
2.12.2022
|
16:00 |
3EA2251 |
04. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
89 - 82 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
KEREM ALTINTAŞ |
AHMET ÖNEY |
ELİF ÖZDALYAN |
HALİL TEPEBAĞ |
EMİNE KALKAN |
MEHMET AKINCI |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
3.12.2022
|
13:30 |
3EA2263 |
04. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
79 - 56 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
BETÜL YENİSU |
ARMAN ATLI |
HASAN VOLKAN KARA |
ÖZLEM TUNA |
MURAT SEVGİL |
MURAT SÜMER |
TUĞÇE KAYA |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
3.12.2022
|
14:00 |
3EA2256 |
04. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
55 - 74 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi
| |
HALUK YAKIN |
GÖRKEM SÜZEN |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
ÖZLEM DELİCE |
GÜLCAN AYRIK |
SERAP MAVİSU |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi |
|
3.12.2022
|
14:00 |
3EA2268 |
04. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
73 - 75 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
FURKAN ÇALIŞKAN |
BURAK METE ÖZTÜRK |
EMRULLAH DAĞ |
MERVE GÜLDAŞ |
EMRAH RİFAİ |
EROL TAHTAKESEN |
SAMET AKYÜREK |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
3.12.2022
|
15:00 |
3EA2253 |
04. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
75 - 64 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
RAHMİ GÜNER |
EMRE ÖZÜTOK |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
GÜL URASLI |
SERDAR ERHAN |
REMZİ KILIÇ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.12.2022
|
16:00 |
3EA2264 |
04. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
87 - 73 |
TEŞVİKİYE |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
İSMAİL BALPETEK |
MURAT BERK KAYA |
ERSİN YILDIZ |
NALAN TAGA |
ZEHRA AKAN |
BEGÜM SAVAŞ |
ESER FIRIL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
3.12.2022
|
16:00 |
3EA2261 |
04. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
93 - 57 |
GEÇİT SPOR |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CANER BAHADIR |
METİN ÜSTER |
ERHAN ERDOĞAN |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
ERDEM ERGÜN |
BERFU BARUT |
ERAY CİVELEK |
TÜRKER YILMAZ |
Çayırova Spor Salonu |
|
3.12.2022
|
17:00 |
3EA2267 |
04. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
76 - 84 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
İREM KORKMAZ |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
İSMAİL EVREN YÜZÜGÜZEL |
EDA ELFİDAN |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
DEMET ÇAKAR |
BÜŞRA ERKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
3.12.2022
|
18:00 |
3EA2254 |
04. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
85 - 64 |
VEFA |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN MERT GÜL |
BARIŞ ÖZTÜRK |
HAKKI ÜNVER |
OKAN KAHRAMAN |
SEVGİ SELVİ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
SALİH KARAKURT |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
4.12.2022
|
15:00 |
3EA2257 |
04. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
58 - 96 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
SALİH SERKAN KOÇAK |
OZAN GÜNDÜZ |
IRMAK BAŞAK KAN |
SELDA UZUN |
FATMA ÇELİK |
ANIL ENDER DURGUN |
YUNUS KAHRAMAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
4.12.2022
|
15:00 |
3EA2259 |
04. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
77 - 71 |
NEF |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
EMRE YELDAŞ |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
PINAR ÖNER |
SAMİ ADAK |
RABİA UZUNTÜRK |
ÖMER FARUK SARI |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
4.12.2022
|
18:00 |
3EA2252 |
04. Hafta |
LİMA SPOR |
64 - 89 |
KAPAKLI SPOR |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
IŞILAY ÇAPRAZ |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
ZAFER RİFAİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
EROL TAHTAKESEN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
5.12.2022
|
18:00 |
3EA2258 |
04. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
72 - 73 |
HIGH TOUCH HT |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MURAT AMAÇ |
ALPEREN BAŞER |
EREN AKPULAT |
ENES HİKMET ERMANER |
DİLEK ELİF ALBAYRAK |
AYGÜN SEVGİL |
BERNA ÇOLAK |
MURAT SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.12.2022
|
18:00 |
3EA2262 |
04. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
65 - 76 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH ARDA UNUL |
ONUR AÇIKYÜZ |
SALİH ACAR |
ÇETİN ŞİMŞEK |
NURSEVİL AKYOL |
EMİNE AK |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
GÜLEN SÖNMEZ |
90. Yıl Spor Salonu |
|
9.12.2022
|
15:00 |
3EA2282 |
05. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
94 - 83 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
HİKMET FEN |
SALİH OCAKOĞLU |
SALİH DALMAN |
VEYSİ ORUK |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
MEHMET AKİF GÜLŞEN |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
9.12.2022
|
15:00 |
3EA2287 |
05. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
66 - 56 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
YUSUF SARPER DAĞLI |
OĞUZHAN GÜZEL |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
KÜBRA TOPAL |
REMZİ KILIÇ |
BARIŞ AKSAKAL |
MEHMET KAPUCU |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
9.12.2022
|
16:00 |
3EA2281 |
05. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
69 - 87 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
KAMİL TALHA OLGUN |
ÇELEBİ YAŞAR |
MÜBERRA ÖZTÜRK |
MİNE KARAMAN |
FATİH DEMİRCİ |
FİLİZ UYGUN |
MERT YILMAZ |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
9.12.2022
|
18:00 |
3EA2276 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
69 - 55 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
MURAT MISIRLI |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
İLAYDA DİNÇEL |
GÖKHAN YAZ |
HALİL TEPEBAĞ |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
9.12.2022
|
18:00 |
3EA2277 |
05. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
76 - 71 |
AYKANAT SPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
KADİR GİRAY ESEN |
EMİRHAN SERTOĞLU |
UĞUR TÜRKEL |
FATMA GÖK |
ZEHRA AKAN |
ARZU KÖRKEN |
ESER FIRIL |
Caferağa Spor Salonu |
|
9.12.2022
|
18:30 |
3EA2286 |
05. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
69 - 82 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
TAYLAN KAYA |
BURAK ALKAN |
BURAK KARAMUSTAFAOĞLU |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
ESRA BAYZAT |
SEDA ÖZDEMİR |
NERGİS KAHRAMAN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
9.12.2022
|
19:00 |
3EA2280 |
05. Hafta |
GEÇİT SPOR |
53 - 79 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
NİHAT KARA |
SERAY AK |
İSMAİL BALPETEK |
ÇETİN ŞİMŞEK |
GÜLSEREN KAÇIR |
TEOMAN ÖYLEK |
AHMET CAN ŞAPÇI |
ADEM ÇATALKAŞ |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
9.12.2022
|
19:00 |
3EA2270 |
05. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
77 - 87 |
LİMA SPOR |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
TAYFUN KARAKUM |
HAKAN EMRE ÇINAR |
EREN UYGUN |
FATİH DEMİRCİ |
SAMET CAN ALICI |
MERT YILMAZ |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
10.12.2022
|
14:00 |
3EA2285 |
05. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
94 - 76 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
ERSEL BÜYÜKKARA |
SÜLEYMAN TEPE |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
MEHMET MURAT KÖMÜRHANLI |
CUMALİ TOSUN |
İBRAHİM YALANCA |
SEVDA YAŞAR |
Menderes Spor Salonu |
|
10.12.2022
|
15:00 |
3EA2271 |
05. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
110 - 108 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
BURAK KAAN TAN |
ERKMEN KAYA |
MEHMET İSMET BAYRİ |
AYŞE YÜKSEL |
ERDEM ERGÜN |
GİZEM ŞAHİN |
SUDENUR DUMAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
10.12.2022
|
15:00 |
3EA2273 |
05. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
97 - 59 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
AYGÜN AKGÜL |
ENES DURAN |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
FATİH DEMİR |
REMZİ KILIÇ |
SERDAR ERHAN |
YUSUF YELESDAĞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
10.12.2022
|
15:00 |
3EA2269 |
05. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
103 - 56 |
VEFA |
A |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
İREM KORKMAZ |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
BİLGİNAR KARABIYIK |
ŞULE AYLANÇ |
ÖZLEM DELİCE |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
10.12.2022
|
17:00 |
3EA2283 |
05. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
72 - 73 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
BURAK PEHLİVAN |
EMRE YELDAŞ |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
BİROL ÖZDAL |
ZAFER RİFAİ |
BEKİR SEVİMLİ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
10.12.2022
|
17:30 |
3EA2284 |
05. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
78 - 72 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ALPER CAN BOZYEL |
GÜNEY BİRLİK |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
FECRİYE GÜDER |
MÜJDE ÖNGEL |
SERAP MAVİSU |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
10.12.2022
|
18:00 |
3EA2279 |
05. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
89 - 69 |
TEŞVİKİYE |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
MEHMET ONUR SÖNMEZ |
GÖZDE KAFADAR |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
OKAN ÖZER |
TUTKU BAKI |
YONCA DEMİRBİLEK |
HÜLYA KOZAN |
YİĞİT KANDEMİR |
Nazilli Spor Salonu |
|
11.12.2022
|
14:00 |
3EA2274 |
05. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
62 - 47 |
NEF |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
ALİHAN CİVELEK |
KUBİLAY SERDAR DURAN |
MUSTAFA TUNA ÖZKEPİR |
AHSEN CANBULAT |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
PINAR YÜKSEL |
EROL TAHTAKESEN |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
11.12.2022
|
15:00 |
3EA2275 |
05. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
122 - 68 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
NUR AKÇA |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
SAMET ALTINAY |
ADEM DELİAVCI |
DENİZ DEMİREL |
MEHMET YILMAZ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
12.12.2022
|
18:00 |
3EA2278 |
05. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
63 - 59 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
DERYA ÇELİK |
YUNUS EMRE ALICI |
ALİ CAN YILMAZ |
BURÇİN KESKİN |
AYGÜN SEVGİL |
MERVE SAĞLAM |
SERDAR ERHAN |
MURAT SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2022
|
13:00 |
3EA2296 |
06. Hafta |
NEF |
68 - 80 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MELİK KAYA |
CEM ATMACA |
YEŞİM AKAN |
ERMAN YÜCEL |
EMRE YAZICI |
GÜLÇİHAN SEVDA |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.12.2022
|
14:00 |
3EA2298 |
06. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
81 - 68 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
HAMDİ KEREM ACUN |
BÜLENT TANESEN |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
RESUL GEÇER |
EMRULLAH ŞİMŞEK |
MERT YILMAZ |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
16.12.2022
|
15:00 |
3EA2303 |
06. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
66 - 62 |
İSTANBUL BBSK |
D |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
OZAN İNCE |
HAKAN BEŞTEPE |
RABİA KUNUK |
ESRA AL |
TAHSİN TİRYAKİ |
NİDA ECE |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
16.12.2022
|
16:00 |
3EA2304 |
06. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
76 - 78 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
DEYER AKÇAY |
İSMAİL BAYRAM |
ERDEM DEMİRSOY |
AYSU İNALTUN |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
FİLİZ UYGUN |
KAMİL TOSUN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
16.12.2022
|
16:00 |
3EA2289 |
06. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
73 - 76 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ONUR AÇIKYÜZ |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
TOLGA AKSULAR |
İLAYDA DİNÇEL |
CEREN BARAN |
CUMHUR AĞCAHAN |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
16.12.2022
|
19:00 |
3EA2300 |
06. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
75 - 64 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
UMUT GEDİK |
ZELİHA DEMİR |
NURAY SORUŞ |
SELÇUK KURT |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
14:00 |
3EA2294 |
06. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
59 - 74 |
HIGH TOUCH HT |
B |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi
| |
ABDULLAH UYANIK |
MURAT GENÇ |
SENAY ÇANDAR |
MELİH ERGENE |
MELİKE AKGÜN |
ÖZLEM DELİCE |
ŞULE AYLANÇ |
BİLGİNAR KARABIYIK |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi |
|
17.12.2022
|
15:00 |
3EA2306 |
06. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
79 - 77 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
EMİN KOÇ |
ERSİN ÇELİK |
NAZLI YENER |
BİROL ŞİMŞEK |
MURAT YAZ |
SEDAT BAYRAM |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
16:00 |
3EA2299 |
06. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
69 - 57 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
AYGÜN AKGÜL |
YUNUS EMRE YILDIZ |
FERHAT SUNA |
YILDIZ BUĞDACI |
MERT TEKİN |
AYCAN PEKER |
ERAY CİVELEK |
Çayırova Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
16:00 |
3EA2302 |
06. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
72 - 78 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
SEDEF YARICI |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
OSMAN OZAN ÇALAP |
ERDEM BAŞAR |
BEGÜM SAVAŞ |
ESER FIRIL |
SİNAN ERSOY |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
17.12.2022
|
17:00 |
3EA2305 |
06. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
77 - 74 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
EMİR GÜNEY |
DUYGU USTAOĞLU |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
ZEHRA AKAN |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
18:00 |
3EA2291 |
06. Hafta |
VEFA |
63 - 75 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
HÜSEYİN MELİH GÜDEN |
BİROL ÖZDAL |
ONUR İLHAN |
BERNA ÇOLAK |
MURAT SÜMER |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
17.12.2022
|
18:00 |
3EA2292 |
06. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
65 - 66 |
KAPAKLI SPOR |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ RIZA PİNAT |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
SERKAN İNCE |
ESRA GÜLSUYU |
ABDULLAH KURT |
SEVGİ SELVİ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
18.12.2022
|
15:00 |
3EA2297 |
06. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
72 - 66 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
SÜLEYMAN TEPE |
NAMİ SUNAY SOYDAN |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SULTAN MERVE AK |
HEDİYE BALIKCI |
SADETTİN YAMAN |
MÜŞERREF KELEŞ |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
18.12.2022
|
16:00 |
3EA2293 |
06. Hafta |
AYKANAT SPOR |
62 - 69 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| |
HİKMET FEN |
TAYFUN KARAKUM |
FURKAN ÜNLÜ |
SERKAN SU |
CANER CANDAR |
LEVENT YORULMAZ |
MELDA KÖKLÜER |
SABAHİTTİN KAZAN |
Edip Buran Spor Salonu |
|
18.12.2022
|
18:00 |
3EA2295 |
06. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
76 - 84 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HALUK YAKIN |
SALİH ARDA UNUL |
KAZIM KILIÇ |
ÖZCAN KAŞKATEPE |
YENER SALMAN |
VOLKAN DARCAN |
FİKRET MERCAN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
19.12.2022
|
18:00 |
3EA2290 |
06. Hafta |
LİMA SPOR |
69 - 79 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
DERYA ÇELİK |
BATUHAN MERT GÜL |
ZEKİ BAYRAM |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
TUNA TAŞ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
HALİL İBRAHİM SEVİLİR |
MURAT SEVGİL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
19.12.2022
|
20:00 |
3EA2301 |
06. Hafta |
TEŞVİKİYE |
76 - 54 |
GEÇİT SPOR |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
EMRE YELDAŞ |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
BURHAN BAŞARAN |
AYSEL GÜNER |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
ARZU KÖRKEN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
23.12.2022
|
14:00 |
3EA2324 |
07. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
83 - 46 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
HALUK YAKIN |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
CELAL GÖRMÜŞ |
FURKAN DEDE |
KÜBRA TOPAL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
EMRE YAZICI |
MEHMET KAPUCU |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
23.12.2022
|
16:00 |
3EA2317 |
07. Hafta |
GEÇİT SPOR |
64 - 81 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
MURAT GENÇ |
ALPEREN BAŞER |
SÜLEYMAN TEPE |
MUSTAFA DURGUT |
GÜLSEREN KAÇIR |
NİDA ECE |
AHMET CAN ŞAPÇI |
ADEM ÇATALKAŞ |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
23.12.2022
|
16:00 |
3EA2318 |
07. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
68 - 74 |
TEŞVİKİYE |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
VEYSEL ASLAN |
BETÜL YENİSU |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
MİNE KARAMAN |
FATİH DEMİRCİ |
SAMET CAN ALICI |
YASEMİN YILDIRIM |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
23.12.2022
|
16:00 |
3EA2319 |
07. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
98 - 74 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
ORÇUN AKGÜL |
ALİ CAN YILMAZ |
YUNUS ÖZTÜRK |
VEYSİ ORUK |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
MEHMET MUSTAFA POLAT |
MEHMET AKİF GÜLŞEN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
23.12.2022
|
17:30 |
3EA2323 |
07. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
65 - 97 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
SONER TÜRKER |
FATİH OĞUZHAN |
İSMAİL BAYRAM |
CUMHUR ARSLAN |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
SEFER ZİNNUR YİRMİBEŞOĞLU |
MELTEM TEKAY |
BATUHAN BERK DEMİR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
23.12.2022
|
18:00 |
3EA2313 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
56 - 66 |
NEF |
B |
İZMİR |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi
| |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
BÜLENT GÖKÇE |
SEVİL KÜÇÜKLER |
OKAN ÇETİNBAŞ |
HURİYE BUDAK |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Altındağ Atatürk Spor Kompleksi |
|
23.12.2022
|
18:00 |
3EA2314 |
07. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
96 - 62 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
FATİH ERDOĞAN |
HAMDİ KEREM ACUN |
ENES HİKMET ERMANER |
EDA ELFİDAN |
SERCAN DEMİRÖREN |
MURAT GÜRKAN |
DEMET ÇAKAR |
Caferağa Spor Salonu |
|
23.12.2022
|
19:00 |
3EA2307 |
07. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
67 - 77 |
KAPAKLI SPOR |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
GÖZDE KAFADAR |
ÇELEBİ YAŞAR |
MUTLU HİÇYILMAZ |
AZRA ÖZKAN |
ONUR YEŞİLBAĞ |
SAMET CAN ALICI |
EREN UYGUN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
24.12.2022
|
13:00 |
3EA2325 |
07. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
88 - 87 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ALPER CAN BOZYEL |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
ALİGÜRHAN UZUNAY |
BİROL ÖZDAL |
PINAR ŞAHİN |
MERVE GÜLDAŞ |
ÖZLEM TUNA |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
24.12.2022
|
15:00 |
3EA2308 |
07. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
81 - 74 |
VEFA |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
NİHAT KARA |
TAYFUN KARAKUM |
MAHMUT TAN |
ÖZGÜR COŞKUN |
TÜRKER YILMAZ |
BİLGE SARBAN |
MURAT AY PERÇEM |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
24.12.2022
|
15:00 |
3EA2310 |
07. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
90 - 71 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
DEYER AKÇAY |
KAZIM KILIÇ |
TUĞBA EŞKİL |
MERT İĞDELİ |
YUSUF YELESDAĞ |
REMZİ KILIÇ |
AYGÜN SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.12.2022
|
16:00 |
3EA2309 |
07. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
98 - 79 |
LİMA SPOR |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
BURAK ALKAN |
NİYAZİ ALİŞAN |
BEYZA MERYEM BOLAT |
ATAKAN EFE DEVECİ |
SERCAN YILDIRIM |
EREN UYGUN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
24.12.2022
|
16:00 |
3EA2320 |
07. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
82 - 75 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SİBEL KOÇ |
EMRE YELDAŞ |
NAMİ SUNAY SOYDAN |
MUSTAFA AHİOĞLU |
HAKAN ÜNAL |
ONUR İLHAN |
SERDAR ERHAN |
TUĞÇE KAYA |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
24.12.2022
|
16:00 |
3EA2321 |
07. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
97 - 88 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
AYGÜN AKGÜL |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
BEGÜM SAVAŞ |
BÜŞRA ERKAN |
ARZU KÖRKEN |
EBRU ULUDOĞAN |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
24.12.2022
|
16:00 |
3EA2322 |
07. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
62 - 99 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
AHMET BASRİ YILDIZ |
EREN KILINÇ |
MEHMET AKÇADAĞ |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
MEHTAP TOSUN |
CUMALİ TOSUN |
İBRAHİM YALANCA |
DENİZ ORGÜN |
Menderes Spor Salonu |
|
25.12.2022
|
15:00 |
3EA2316 |
07. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
69 - 73 |
AYKANAT SPOR |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
HAMZA ÇALIŞKAN |
İREM ÖZDERE |
PINAR ÖNER |
MÜŞERREF KELEŞ |
ÖMER FARUK SARI |
SEFA KELEŞ |
SULTAN MERVE AK |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
25.12.2022
|
15:00 |
3EA2312 |
07. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
61 - 55 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
SEDEF YARICI |
BURAK KAAN TAN |
İSMAİL BALPETEK |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
DENİZ DEMİREL |
OLCAY KORKMAZ |
GÜLTEN KURDEN |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
26.12.2022
|
18:00 |
3EA2315 |
07. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
62 - 82 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
MUSTAFA ÇELTİKER |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
ERSİN ÇELİK |
MERT İĞDELİ |
AYGÜN SEVGİL |
MURAT YAZ |
YUSUF YELESDAĞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.01.2023
|
13:00 |
3EA2333 |
08. Hafta |
NEF |
61 - 57 |
HIGH TOUCH HT |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK PEHLİVAN |
CELAL GÖRMÜŞ |
BURAK ALKAN |
UĞUR TÜRKEL |
BARIŞ AKSAKAL |
ERMAN YÜCEL |
EMRE YAZICI |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
6.01.2023
|
16:00 |
3EA2341 |
08. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
69 - 64 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
SÜLEYMAN TEPE |
SUHEYL İSMAİL HEKİM |
BÜLENT TANESEN |
AZRA ÖZKAN |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
YASEMİN YILDIRIM |
TUNCER ULUŞEKER |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
6.01.2023
|
19:00 |
3EA2330 |
08. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
61 - 57 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
TAYLAN KAYA |
ÇELEBİ YAŞAR |
HACI MUSTAFA BORA |
BEYZA MERYEM BOLAT |
FİKRET MERCAN |
YASEMİN YILDIRIM |
TUNCER ULUŞEKER |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
13:00 |
3EA2337 |
08. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
79 - 71 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
BARIŞ ÖZTÜRK |
MELİK KAYA |
HAKAN AK |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
NURAY SORUŞ |
SELÇUK KURT |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
14:00 |
3EA2331 |
08. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
43 - 72 |
AYKANAT SPOR |
B |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ONUR AÇIKYÜZ |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
MELİH ERGENE |
AHMET ERSÖZ |
HANDE DERİCİOĞLU |
BURAK ALTIN |
NAZMİYE ATAMAN |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi |
|
7.01.2023
|
15:00 |
3EA2329 |
08. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
82 - 71 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
ALPER CAN BOZYEL |
ALPEREN BAŞER |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
ŞULE AYLANÇ |
METİN AKA |
ÖZLEM DELİCE |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
16:00 |
3EA2340 |
08. Hafta |
GEÇİT SPOR |
78 - 87 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
BATUHAN MERT GÜL |
MUSTAFA ÇELTİKER |
OĞUZHAN GÜZEL |
YEŞER KARABULUT |
AYTUNÇ SERTYILMAZ |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
AYPERİ SILA KIROĞLU |
MUHARREM KAYAL |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
7.01.2023
|
17:00 |
3EA2342 |
08. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
80 - 94 |
İSTANBUL BBSK |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
CANER BAHADIR |
SALİH ARDA UNUL |
SENAY ÇANDAR |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
BEGÜM SAVAŞ |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
EDA ELFİDAN |
ALTAN CANDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
17:30 |
3EA2344 |
08. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
100 - 54 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
NAMİ SUNAY SOYDAN |
HAKAN ŞAHİN |
HİLAL TARIER |
DERYA GÖROĞLU |
DERYA GÜLBAHAR |
MÜJDE ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
18:00 |
3EA2339 |
08. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
76 - 67 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
ENES DURAN |
RAMAZAN YENİ |
EMRE BAŞA |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
PELİN ALA |
MEHMET KARADENİZ |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
18:00 |
3EA2336 |
08. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
75 - 67 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
HALUK YAKIN |
OZAN İNCE |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
BERFU BARUT |
ÖZER COŞKUN |
TÜRKER YILMAZ |
EYYÜP MERCİMEK |
Çayırova Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
18:00 |
3EA2328 |
08. Hafta |
VEFA |
51 - 70 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SİBEL KOÇ |
EMRE YELDAŞ |
MAHSUN ALANKO |
FERHAT SUNA |
BERNA ÇOLAK |
BİROL ÖZDAL |
SERDAR ERHAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
7.01.2023
|
19:00 |
3EA2343 |
08. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
64 - 74 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
BURAK KAAN TAN |
İREM GÖRDES |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
SEMRA AKDUMAN |
EMRE YAZICI |
BARIŞ AKSAKAL |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
8.01.2023
|
13:00 |
3EA2334 |
08. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
80 - 96 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİHAN CİVELEK |
DEYER AKÇAY |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
ULVİ ARIKAN |
PINAR ŞAHİN |
NEŞE KIRAN |
DİLARA YEŞİLDAL |
AYBERK PARALI |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
8.01.2023
|
14:00 |
3EA2332 |
08. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
71 - 84 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYGÜN AKGÜL |
FATİH OĞUZHAN |
KAZIM KILIÇ |
MUTLU HİÇYILMAZ |
BURCU NUR KIVRAK |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
VOLKAN DARCAN |
FİKRET MERCAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
8.01.2023
|
15:00 |
3EA2335 |
08. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
73 - 60 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
ZEKİ BAYRAM |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
DENİZ DEMİREL |
ADEM DELİAVCI |
SAMET ALTINAY |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
9.01.2023
|
16:30 |
3EA2338 |
08. Hafta |
TEŞVİKİYE |
71 - 72 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
GÜNEY BİRLİK |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
ERSİN YILDIZ |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
FATMA GÖK |
GÜLTEKİN KABAŞ |
NİLAY YILMAZ |
Caferağa Spor Salonu |
|
9.01.2023
|
17:00 |
3EA2327 |
08. Hafta |
LİMA SPOR |
77 - 84 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
ÖMER KALAYDIN |
ERAY BİRBEN |
HALİL SERTDURAK |
NEŞE KIRAN |
AYBERK PARALI |
DİLARA YEŞİLDAL |
TUNA TAŞ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
13.01.2023
|
13:00 |
3EA2356 |
09. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
74 - 83 |
GEÇİT SPOR |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
BURAK PEHLİVAN |
OSMAN OZAN ÇALAP |
ERDEM EFE |
AZRA ÖZKAN |
SAMET CAN ALICI |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
13.01.2023
|
14:00 |
3EA2355 |
09. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
83 - 70 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
SALİH SERKAN KOÇAK |
HAMZA ÇALIŞKAN |
RAHMAN CANGÜL |
BEYZA MERYEM BOLAT |
RESUL GEÇER |
FATMA ÇELİK |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
13.01.2023
|
15:00 |
3EA2362 |
09. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
53 - 46 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
NİHAT KARA |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
ÖMER KESKİN |
KÜBRA TOPAL |
MERVE SAĞLAM |
EMRE YAZICI |
MEHMET KAPUCU |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
13.01.2023
|
16:00 |
3EA2357 |
09. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
81 - 76 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
HİKMET FEN |
VEYSEL ASLAN |
HASAN KORKMAZ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
ÖZLEM ADIYAMAN |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
EYÜP KOSKA |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
13.01.2023
|
18:00 |
3EA2352 |
09. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
83 - 88 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
MURAT GENÇ |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
EMRE YELDAŞ |
CEM ATMACA |
BEGÜM SAVAŞ |
ESER FIRIL |
DEMET ÇAKAR |
MERVE SERDAR |
Caferağa Spor Salonu |
|
13.01.2023
|
18:00 |
3EA2360 |
09. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
90 - 77 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
MUSTAFA ÇELTİKER |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
MUSTAFA DURGUT |
GÜLSEREN KAÇIR |
SEVDA USTA |
AHMET CAN ŞAPÇI |
FATİH DURGUT |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
13.01.2023
|
18:30 |
3EA2361 |
09. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
71 - 79 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
SÜLEYMAN TEPE |
SALİH DALMAN |
ARMAN ATLI |
BARIŞ ÖZİNAN |
BUSE BEYZA ÖZÇELİK |
SEFER ZİNNUR YİRMİBEŞOĞLU |
MELİH CEVDET PEHLİVANLI |
BATUHAN BERK DEMİR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
13:00 |
3EA2363 |
09. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
62 - 78 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
ÖMER KALAYDIN |
CELAL GÖRMÜŞ |
MUSTAFA AHİOĞLU |
ÖZLEM TUNA |
ZAFER RİFAİ |
TUĞBA AKYÜZ |
SAMET AKYÜREK |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
15:00 |
3EA2348 |
09. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
87 - 73 |
VEFA |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
GÖRKEM SÜZEN |
ONUR AÇIKYÜZ |
HASAN VOLKAN KARA |
VİLDAN ÇAKAL |
AYGÜN SEVGİL |
BİROL ÖZDAL |
YUSUF YELESDAĞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
15:00 |
3EA2349 |
09. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
73 - 74 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN MERT GÜL |
AYGÜN AKGÜL |
OZAN İNCE |
OKAN KAHRAMAN |
BÜŞRA KORKUT |
ESRA HOZANLI |
ÇAĞRI ÇATIKKAŞ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
15:00 |
3EA2346 |
09. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
81 - 74 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
SALİH ARDA UNUL |
RAMAZAN YENİ |
UĞUR ERHAN DEDEŞAH |
SUDENUR DUMAN |
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
ÖZGE ERÇETİN |
ERAY CİVELEK |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
16:00 |
3EA2347 |
09. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
55 - 67 |
KAPAKLI SPOR |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
DEYER AKÇAY |
MİHRİBAN PEKER |
ZAFER ÖZGÜN |
AFET ÖYKÜ KILIÇ |
SAMET CAN ALICI |
EREN UYGUN |
FİKRET MERCAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
14.01.2023
|
16:00 |
3EA2351 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
63 - 76 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
AHMET KÖSE |
ERKMEN KAYA |
MURATCAN KOCABAY |
BERRİN TURAN |
İLAYDA DİNÇEL |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
18:00 |
3EA2350 |
09. Hafta |
AYKANAT SPOR |
106 - 45 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| |
EREN KILINÇ |
ORÇUN AKGÜL |
YUNUS ÖZTÜRK |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
KADİR GÖZENER |
MERVE YAĞMA |
ZEKİYE EZER |
TUFAN EZER |
Edip Buran Spor Salonu |
|
15.01.2023
|
15:00 |
3EA2354 |
09. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
86 - 69 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
BURAK KAAN TAN |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
ÖZER SAMİ KART |
SULTAN MERVE AK |
ÖMER FARUK SARI |
MÜŞERREF KELEŞ |
SADETTİN YAMAN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
15.01.2023
|
16:00 |
3EA2358 |
09. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
67 - 73 |
TEŞVİKİYE |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
HALUK YAKIN |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
BETÜL YENİSU |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
ONUR İLHAN |
MURAT ÖZKAN |
EMRE YAZICI |
TUĞÇE KAYA |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
15.01.2023
|
16:00 |
3EA2359 |
09. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
83 - 88 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
ALİHAN CİVELEK |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ESER FIRIL |
MURAT GÜRKAN |
DEMET ÇAKAR |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
16.01.2023
|
16:00 |
3EA2353 |
09. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
85 - 80 |
NEF |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
DERYA ÇELİK |
ALPEREN BAŞER |
ZEKİ BAYRAM |
ERSİN ÇELİK |
BURHAN DEMİR |
EMRECAN ÇAKIRCA |
FATİH DEMİR |
MURAT ÖZKAN |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.01.2023
|
14:00 |
3EA2375 |
10. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
73 - 82 |
TEŞVİKİYE |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SONER TÜRKER |
SÜLEYMAN TEPE |
FATİH OĞUZHAN |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
SELDA UZUN |
FATİH ŞEN |
EMRULLAH ŞİMŞEK |
TUNCER ULUŞEKER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
20.01.2023
|
15:00 |
3EA2370 |
10. Hafta |
AYKANAT SPOR |
102 - 66 |
NEF |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ALİ CAN YILMAZ |
FURKAN ÜNLÜ |
TURGAY KÖROĞLU |
EMİNE SEYREK |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
FATMA ITIR ÖNCEL |
ZİYA ERTAŞ |
Edip Buran Spor Salonu |
|
20.01.2023
|
15:00 |
3EA2380 |
10. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
77 - 67 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
NİHAT KARA |
GÖZDE KAFADAR |
YUNUS EMRE ALICI |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
NİDA ECE |
AHMET CAN ŞAPÇI |
SEVDA USTA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
20.01.2023
|
15:00 |
3EA2382 |
10. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
101 - 51 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ENES DURAN |
KADİR GİRAY ESEN |
EMİR GÜNEY |
KÜBRA TOPAL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
NEŞE KIRAN |
REMZİ KILIÇ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
20.01.2023
|
16:00 |
3EA2377 |
10. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
107 - 89 |
GEÇİT SPOR |
C |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
EREN KILINÇ |
ORÇUN AKGÜL |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
SERKAN SU |
ÇAĞLA USLUCA |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
ÖZLEM ADIYAMAN |
UĞUR ŞAHAN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
20.01.2023
|
16:00 |
3EA2379 |
10. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
69 - 68 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
OĞUZHAN GÜZEL |
RAHMAN CANGÜL |
ASLI DİNÇEL |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
FİLİZ UYGUN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
20.01.2023
|
16:00 |
3EA2364 |
10. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
69 - 82 |
LİMA SPOR |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
DERYA ÇELİK |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ÖZKAN ALTINÖRS |
TOLGA AKSULAR |
EMİNE KALKAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
ERKAN TURAN |
CEREN BARAN |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
20.01.2023
|
18:00 |
3EA2372 |
10. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
53 - 76 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ARMAN ATLI |
ENES HİKMET ERMANER |
ESER FIRIL |
EBRU ULUDOĞAN |
MERVE SERDAR |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
21.01.2023
|
13:00 |
3EA2381 |
10. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
83 - 63 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
MURAT GENÇ |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
VOLKAN KILIÇ |
SAMET AKYÜREK |
EMRAH RİFAİ |
MERT İĞDELİ |
ZAFER RİFAİ |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
21.01.2023
|
15:00 |
3EA2366 |
10. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
79 - 69 |
KAPAKLI SPOR |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
AHMET KÖSE |
ZEKİ BAYRAM |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
AYGÜN SEVGİL |
TUĞÇE KAYA |
FARUK RAMOĞLU |
MERVE GÜLDAŞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
21.01.2023
|
16:00 |
3EA2367 |
10. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
87 - 76 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
MELİKŞAH MERCAN |
GÖRKEM SÜZEN |
NİYAZİ ALİŞAN |
AYSU İNALTUN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
UMUT AYBULUT |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
21.01.2023
|
18:00 |
3EA2374 |
10. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
86 - 75 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEYHAN TOPALOĞLU |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
ALPEREN BAŞER |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
SUDENUR DUMAN |
TARIK ERDOĞAN |
ERDEM ERGÜN |
ERAY CİVELEK |
Çayırova Spor Salonu |
|
21.01.2023
|
18:00 |
3EA2378 |
10. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
133 - 79 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
MİHRİBAN PEKER |
TAYFUN AY |
ALTAN CANDAN |
ZEHRA AKAN |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
ESER FIRIL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
21.01.2023
|
19:00 |
3EA2369 |
10. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
84 - 77 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi
| |
CANER BAHADIR |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
CELAL GÖRMÜŞ |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
DERYA GÜLBAHAR |
ÖZLEM DELİCE |
DERYA GÖROĞLU |
SERAP MAVİSU |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi |
|
22.01.2023
|
15:00 |
3EA2373 |
10. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
58 - 63 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
AHMET BASRİ YILDIZ |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
TAYFUN KARAKUM |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SULTAN MERVE AK |
AYKUT ÇETİN |
MÜŞERREF KELEŞ |
SADETTİN YAMAN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
15:00 |
3EA2368 |
10. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
77 - 80 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ALİ RIZA PİNAT |
HAKKI ÜNVER |
MURATCAN KOCABAY |
İSMAİL ATAR |
ÜMİT KONCA |
RAUF ŞENEL |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
16:00 |
3EA2376 |
10. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
85 - 77 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
BATUHAN MERT GÜL |
OZAN GÜNDÜZ |
KUBİLAY SERDAR DURAN |
TUĞBA EŞKİL |
FARUK RAMOĞLU |
YUSUF YELESDAĞ |
TUNA TAŞ |
MURAT SEVGİL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
23.01.2023
|
18:00 |
3EA2371 |
10. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
71 - 65 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
İREM GÖRDES |
İSMAİL EVREN YÜZÜGÜZEL |
MURAT SÜMER |
TUĞÇE KAYA |
KÜBRA TOPAL |
FATİH DEMİR |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
27.01.2023
|
13:00 |
3EA2386 |
11. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
58 - 90 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
EMRE YELDAŞ |
ÇAĞRI TEMUR |
HACI MUSTAFA BORA |
AZRA ÖZKAN |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
27.01.2023
|
13:00 |
3EA2389 |
11. Hafta |
NEF |
73 - 78 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
EMRE EFE CİHAN |
HALİL SERTDURAK |
KÜBRA TOPAL |
MERVE SAĞLAM |
CEYDA KAPKAÇ |
NEŞE KIRAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
27.01.2023
|
13:30 |
3EA2400 |
11. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
48 - 87 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
ERHAN ERDOĞAN |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
ÇELEBİ YAŞAR |
BURAK KARAMUSTAFAOĞLU |
GAMZE ÇAKIR |
SEDA ÖZDEMİR |
KADİR BERDAN ŞEKER |
SONA YAVUZ |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
27.01.2023
|
16:00 |
3EA2395 |
11. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
71 - 99 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA ÇELTİKER |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
TAYFUN KARAKUM |
SİBEL KANIK |
ASLI DİNÇEL |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
27.01.2023
|
16:00 |
3EA2396 |
11. Hafta |
GEÇİT SPOR |
61 - 77 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
FATİH ERDOĞAN |
KADİR GİRAY ESEN |
SAMİ İREK |
RAMAZAN ÖYLEK |
TUĞBA ÖYLEK |
AYÇA ÜNLÜ |
SUELNUR ÇELİK |
TEOMAN ÖYLEK |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
27.01.2023
|
20:00 |
3EA2394 |
11. Hafta |
TEŞVİKİYE |
73 - 79 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
DERYA ÇELİK |
TEOMAN ALTAR AKIN |
CEM ATMACA |
MURAT GÜRKAN |
BÜŞRA ERKAN |
TİMUR TOPUZ |
EBRU ULUDOĞAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
14:00 |
3EA2401 |
11. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
59 - 100 |
İSTANBUL BBSK |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
HAMZA ÇALIŞKAN |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
GÜVEN AYDOĞAN |
BETÜL AĞAR |
EDA AYDOĞAN |
DENİZ ORGÜN |
Menderes Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
15:00 |
3EA2385 |
11. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
82 - 87 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
BURAK PEHLİVAN |
TARIK ARAZ |
HAKAN AK |
BERFU BARUT |
TÜRKER YILMAZ |
YILDIZ BUĞDACI |
SUDENUR DUMAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
16:00 |
3EA2390 |
11. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
96 - 67 |
HIGH TOUCH HT |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
NUR AKÇA |
ÖZKAN ALTINÖRS |
HATİCE DİLHUN SUKAN |
GİZEM ÖZAYDIN |
MEHMET AKINCI |
ARZU AKINCI |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
17:00 |
3EA2397 |
11. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
102 - 82 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
OZAN GÜNDÜZ |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
UMUT GEDİK |
EMİNE AK |
TAYFUN CAN DEMİR |
YELDA KARAHASAN |
İBRAHİM HALİL SİVİL |
90. Yıl Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
17:30 |
3EA2398 |
11. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
84 - 74 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
MELİH ERGENE |
MELİKE AKGÜN |
HİLAL TARIER |
ÖZLEM DELİCE |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
18:00 |
3EA2399 |
11. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
93 - 60 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
AHMET BASRİ YILDIZ |
MAHSUN ALANKO |
MELİK KAYA |
SERDAR ÇELİK |
EMRE YAZICI |
BİROL ŞİMŞEK |
SEDAT BAYRAM |
MURAT ÖZKAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
18:00 |
3EA2393 |
11. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
67 - 57 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
OKAN ÖZER |
KARDELEN ÖZERUZ |
GÖKHAN KILIÇ |
OSMAN ATMACA |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
Nazilli Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
18:00 |
3EA2391 |
11. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
51 - 70 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SONER ÖZAYDOĞAN |
FATİH KURT |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
SAMET ALTINAY |
ADEM DELİAVCI |
DENİZ DEMİREL |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
18:00 |
3EA2388 |
11. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
76 - 63 |
AYKANAT SPOR |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
FATİH OĞUZHAN |
BATUHAN BARUT |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
MERVE GÜLDAŞ |
ALPER LAÇİNKAYA |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
19:00 |
3EA2384 |
11. Hafta |
VEFA |
55 - 66 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SEDEF YARICI |
NİHAT KARA |
ARTUN BAYRAKTAR |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
GÜL URASLI |
YUSUF YELESDAĞ |
MURAT SÜMER |
KEREM SIRMAGİL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
29.01.2023
|
18:00 |
3EA2392 |
11. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
59 - 103 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ALİ RIZA PİNAT |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
GÖKHAN ÇAĞLIYAN |
FİKRET MERCAN |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
YENER SALMAN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
30.01.2023
|
19:00 |
3EA2387 |
11. Hafta |
LİMA SPOR |
71 - 72 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ESRA YILDIZ |
KAAN ÖZKAN |
EMİR GÜNEY |
TUNA TAŞ |
EMRAH RİFAİ |
PINAR YÜKSEL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
3.02.2023
|
14:00 |
3EA2414 |
12. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
86 - 69 |
GEÇİT SPOR |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
AHMET KÖSE |
MELİKŞAH MERCAN |
HACI MUSTAFA BORA |
BURCU NUR KIVRAK |
FATİH ŞEN |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
3.02.2023
|
14:00 |
3EA2415 |
12. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
77 - 50 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SİBEL KOÇ |
EREN KILINÇ |
TEOMAN ALTAR AKIN |
FURKAN DEDE |
BURHAN DEMİR |
GÖKHAN BAŞARAN |
MEHMET KAPUCU |
ALİ FIRAT KILEY |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
3.02.2023
|
15:00 |
3EA2419 |
12. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
88 - 84 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
ABDULLAH UYANIK |
SAMİ İREK |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
MEHMET İSMET BAYRİ |
SEVCAN ÖNER |
ESRA AL |
AHMET CAN ŞAPÇI |
NİDA ECE |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
3.02.2023
|
16:00 |
3EA2418 |
12. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
68 - 105 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ÇAĞRI TEMUR |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
FERHAT DOĞAN |
SAMET CAN ALICI |
SİNA KÜÇÜKDİLEK |
ASLI DİNÇEL |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
3.02.2023
|
16:00 |
3EA2403 |
12. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
79 - 84 |
KAPAKLI SPOR |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ALİ RIZA PİNAT |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
CEREN BARAN |
MESUT KARABULUT |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
3.02.2023
|
19:00 |
3EA2402 |
12. Hafta |
LİMA SPOR |
77 - 67 |
VEFA |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
TARIK ARAZ |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
HASAN VOLKAN KARA |
FUNDA KARTAL |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
YEŞİM AKAN |
MERT İĞDELİ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
4.02.2023
|
13:00 |
3EA2412 |
12. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
95 - 74 |
TEŞVİKİYE |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH ERDOĞAN |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
FATİH ŞAFAK |
HAKAN AK |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
NURAY SORUŞ |
ESRA YOLCU ESEN |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
4.02.2023
|
13:00 |
3EA2420 |
12. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
116 - 48 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
KAAN ÖZKAN |
BATUHAN BARUT |
FATİH KURT |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
PINAR ŞAHİN |
ZAFER RİFAİ |
EMRAH RİFAİ |
AHMET YILDIZ |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
4.02.2023
|
14:00 |
3EA2408 |
12. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
73 - 82 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
OZAN GÜNDÜZ |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
YAŞAR TERZİOĞLU |
AHMET ERSÖZ |
ONURCAN KAYNAK |
MERSİYE YALNIZ |
NAZMİYE ATAMAN |
Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksi |
|
4.02.2023
|
15:00 |
3EA2405 |
12. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
110 - 69 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
ERSEL BÜYÜKKARA |
TAYFUN KARAKUM |
VOLKAN KILIÇ |
SERDAR ERHAN |
ALİ FIRAT KILEY |
TUĞÇE KAYA |
MURAT SÜMER |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
4.02.2023
|
16:00 |
3EA2416 |
12. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
96 - 92 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
DERYA ÇELİK |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
ZEHRA AKAN |
SEHER KAZANÇ |
BEGÜM SAVAŞ |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
4.02.2023
|
18:00 |
3EA2413 |
12. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
79 - 68 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
ORÇUN AKGÜL |
ALPEREN BAŞER |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
ÖZGE ERÇETİN |
İSMET MUHAMMED DEMİRER |
ERAY CİVELEK |
GAMZE KURT |
Çayırova Spor Salonu |
|
4.02.2023
|
18:30 |
3EA2409 |
12. Hafta |
AYKANAT SPOR |
66 - 60 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
BETÜL YENİSU |
SERKAN SU |
AHMET ÖZDOĞAN |
CANER SERTEL |
TUFAN EZER |
MELDA KÖKLÜER |
Edip Buran Spor Salonu |
|
5.02.2023
|
15:00 |
3EA2406 |
12. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
71 - 78 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
EMRE YELDAŞ |
KADİR GİRAY ESEN |
OZAN İNCE |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
İSMAİL ATAR |
RAMAZAN YAŞAR |
RAUF ŞENEL |
SALİH KARAKURT |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
5.02.2023
|
15:00 |
3EA2407 |
12. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
87 - 101 |
NEF |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SONER TÜRKER |
NUR AKÇA |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
HALDUN KUNT |
EROL TUNCEL |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
ATAKAN EFE DEVECİ |
NİHAN ÜNSAL |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
5.02.2023
|
15:00 |
3EA2411 |
12. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
58 - 69 |
HIGH TOUCH HT |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
KAMİL TALHA OLGUN |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
PINAR ÖNER |
SERHAT ÜSTÜN |
ÖMER FARUK SARI |
RUKİYE YILDIRIM |
SULTAN MERVE AK |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
8.03.2023
|
17:30 |
3EA2417 |
12. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
61 - 113 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
SALİH ARDA UNUL |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
ERSİN YILDIZ |
DUYGU USTAOĞLU |
ALTAN CANDAN |
FATMA GÖK |
ZEHRA AKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
22.03.2023
|
18:00 |
3EA2410 |
12. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
87 - 80 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
BARIŞ ÖZTÜRK |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
TAYFUN KARAKUM |
ERKAN URASLI |
BERNA ÇOLAK |
BEKİR SEVİMLİ |
MURAT SÜMER |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.03.2023
|
14:30 |
3EA2436 |
13. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
50 - 101 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
ÇAĞRI TEMUR |
BURAK ALKAN |
BARIŞ ÖZİNAN |
KADİR BERDAN ŞEKER |
TUANA ATEŞ |
MELİSA YAMAN |
ŞÜKRİYE NUR KIZIL |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
3.03.2023
|
15:00 |
3EA2439 |
13. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
75 - 78 |
İSTANBUL BBSK |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
MURAT AMAÇ |
EMRE YELDAŞ |
EMİR GÜNEY |
KÜBRA TOPAL |
MURAT SEVGİL |
REMZİ KILIÇ |
ALİ FIRAT KILEY |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
3.03.2023
|
16:00 |
3EA2431 |
13. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
56 - 107 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
DERYA ÇELİK |
TAYFUN KARAKUM |
ÜMİT ÇETİNKAYA |
SİMGE ÇAKICI |
SAMET CAN ALICI |
MERT YILMAZ |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
3.03.2023
|
17:00 |
3EA2430 |
13. Hafta |
NEF |
45 - 63 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
ALİ CAN YILMAZ |
EMİN KOÇ |
NURSEL İSLAM |
BERNA ÇOLAK |
ERMAN YÜCEL |
FATİH DEMİR |
BİROL ÖZDAL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.03.2023
|
18:00 |
3EA2429 |
13. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
58 - 65 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
BEYHAN ERBİLGİN |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
ESER FIRIL |
FATMA GÖK |
EBRU ULUDOĞAN |
ZEHRA AKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
3.03.2023
|
19:00 |
3EA2422 |
13. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
82 - 71 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
SONER TÜRKER |
ARMAN ATLI |
DİNÇER ÇERİBAŞ |
AZRA ÖZKAN |
MEHMET AKİF CUMHURLU |
FİKRET MERCAN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
4.03.2023
|
14:00 |
3EA2426 |
13. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
66 - 62 |
AYKANAT SPOR |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
SEDEF YARICI |
HASAN MESUT DEMİR |
BURAK METE ÖZTÜRK |
MURAT KARTAL |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
ALİ DEVECİ |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
4.03.2023
|
15:00 |
3EA2423 |
13. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
102 - 64 |
LİMA SPOR |
A |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
MUSTAFA ÇELTİKER |
KAZIM KILIÇ |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
ÖZLEM DELİCE |
MÜJDE ÖNGEL |
SERAP MAVİSU |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
4.03.2023
|
16:00 |
3EA2424 |
13. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
70 - 68 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
DEYER AKÇAY |
ÖZCAN KAŞKATEPE |
FİLİZ UYGUN |
ALİ MURAT SUNGUR |
EREN UYGUN |
VOLKAN DARCAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
4.03.2023
|
17:00 |
3EA2428 |
13. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
101 - 89 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ATAKAN KAYMAK |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
YUNUS ÖZTÜRK |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
BÜŞRA ERKAN |
MERVE SERDAR |
EBRU ULUDOĞAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
4.03.2023
|
17:30 |
3EA2438 |
13. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
100 - 70 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
RAMAZAN YENİ |
HAKAN ŞAHİN |
AHMET ERSÖZ |
FECRİYE GÜDER |
MERSİYE YALNIZ |
NAZMİYE ATAMAN |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
4.03.2023
|
18:00 |
3EA2433 |
13. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
71 - 60 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
AHMET KÖSE |
AYGÜN AKGÜL |
YUSUF SARPER DAĞLI |
MURATCAN KOCABAY |
TUTKU BAKI |
YONCA DEMİRBİLEK |
YİĞİT KANDEMİR |
MEHMET KARADENİZ |
Nazilli Spor Salonu |
|
4.03.2023
|
18:00 |
3EA2425 |
13. Hafta |
VEFA |
85 - 72 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
YUNUS EMRE YILDIZ |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
ZUHAL SUKAN |
BERNA ÇOLAK |
MURAT ÖZKAN |
BURHAN DEMİR |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
5.03.2023
|
00:00 |
3EA2437 |
13. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
0 - 20 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Menderes Spor Salonu |
|
5.03.2023
|
15:00 |
3EA2427 |
13. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
90 - 75 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
TARIK ARAZ |
METİN ÜSTER |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
DENİZ DEMİREL |
ADEM DELİAVCI |
OLCAY KORKMAZ |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
5.03.2023
|
16:30 |
3EA2432 |
13. Hafta |
GEÇİT SPOR |
99 - 108 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
BURAK PEHLİVAN |
CANER BAHADIR |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
YEŞER KARABULUT |
SUELNUR ÇELİK |
AYÇA ÜNLÜ |
AYPERİ SILA KIROĞLU |
FATİH DURGUT |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
5.03.2023
|
16:30 |
3EA2435 |
13. Hafta |
TEŞVİKİYE |
75 - 61 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
ALPEREN BAŞER |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
ESER FIRIL |
FATMA GÖK |
TUĞBA DURNAOĞLU |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Caferağa Spor Salonu |
|
21.03.2023
|
14:00 |
3EA2434 |
13. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
71 - 88 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
GÖZDE KAFADAR |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
EMİR GÜNEY |
MELTEM KISA |
YAĞIZ KAAN SERT |
BERFU BARUT |
MURAT ATAKAN VERSAN |
Çayırova Spor Salonu |
|
10.03.2023
|
14:00 |
3EA2453 |
14. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
99 - 95 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
EMRE YELDAŞ |
HAKAN EMRE ÇINAR |
SİMGE ÇAKICI |
RESUL GEÇER |
EZGİ KILIÇ |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
10.03.2023
|
16:00 |
3EA2457 |
14. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
98 - 82 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SONER TÜRKER |
ÇELEBİ YAŞAR |
İREM ÖZDERE |
ASYAGÜL KOCATEPE AYDOĞAN |
AYSU İNALTUN |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
MİNE KARAMAN |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
10.03.2023
|
17:00 |
3EA2442 |
14. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
91 - 72 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
MURAT GENÇ |
ALİ RIZA PİNAT |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
BORA HAZIR |
SEVİL KÜÇÜKLER |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
15:00 |
3EA2444 |
14. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
61 - 68 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SERHAT DÜLGER |
SONER ÖZAYDOĞAN |
ÖZKAN ALTINÖRS |
MURAT KARTAL |
ESRA HOZANLI |
ÜMİT KONCA |
SONGÜL ÇELİK |
SALİH KARAKURT |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
15:00 |
3EA2447 |
14. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
56 - 69 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
BURAK PEHLİVAN |
NİHAT KARA |
FATİH KURT |
FERHAT SUNA |
BİLGİNAR KARABIYIK |
DERYA GÜLBAHAR |
ÖZLEM DELİCE |
NAZMİYE ATAMAN |
Çorlu Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
15:00 |
3EA2449 |
14. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
72 - 69 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
ERSEL BÜYÜKKARA |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
MURAT DEMİRATAN |
ÖMER FARUK SARI |
HEDİYE BALIKCI |
SADETTİN YAMAN |
AYKUT ÇETİN |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
15:00 |
3EA2451 |
14. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
114 - 117 |
GEÇİT SPOR |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
SALİH ACAR |
ERAY BİRBEN |
HAKAN AK |
ZELİHA DEMİR |
NURAY SORUŞ |
AYNUR SAĞINDIK |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
16:00 |
3EA2448 |
14. Hafta |
AYKANAT SPOR |
71 - 57 |
HIGH TOUCH HT |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
HAMZA ÇALIŞKAN |
SAİT NEDİM ÇELİK |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
MELDA KÖKLÜER |
LEVENT YORULMAZ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
SABAHİTTİN KAZAN |
Edip Buran Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
16:00 |
3EA2454 |
14. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
72 - 82 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
CANER BAHADIR |
HASAN MESUT DEMİR |
BEŞİR FATİH TATLICI |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
ARZU KÖRKEN |
ZEHRA AKAN |
MERVE SERDAR |
TOLGAY ÖZCAN |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
11.03.2023
|
18:00 |
3EA2455 |
14. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
70 - 60 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ALİ CAN YILMAZ |
TAYFUN KARAKUM |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
NAZLI YENER |
MURAT ÖZKAN |
EMRE YAZICI |
BİROL ŞİMŞEK |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
18:00 |
3EA2452 |
14. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
126 - 40 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
MAHSUN ALANKO |
IŞILAY ÇAPRAZ |
ARİF ÖZBAŞ |
SEVGİ CANDAZ |
ÖZER COŞKUN |
ERTUĞRUL YAVAŞOĞLU |
ERAY CİVELEK |
Çayırova Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
19:00 |
3EA2440 |
14. Hafta |
VEFA |
56 - 77 |
KAPAKLI SPOR |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SİBEL KOÇ |
MİHRİBAN PEKER |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
MERVE GÜLDAŞ |
GÖKHAN BAŞARAN |
ONUR İLHAN |
BURHAN DEMİR |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
11.03.2023
|
19:00 |
3EA2441 |
14. Hafta |
LİMA SPOR |
69 - 79 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
OZAN GÜNDÜZ |
RAHMİ GÜNER |
UĞUR TÜRKEL |
KEREM SIRMAGİL |
MERT İĞDELİ |
LAL DENİZ ÇELİKER |
NEŞE KIRAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
12.03.2023
|
00:00 |
3EA2456 |
14. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
20 - 0 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Caferağa Spor Salonu |
|
12.03.2023
|
15:00 |
3EA2458 |
14. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
68 - 85 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
KADİR GİRAY ESEN |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
NURİ DİLMEN |
ZİYNİŞ ORUÇ |
BERNA EKBİÇ |
SEVDA USTA |
TUĞBA ÖYLEK |
ERAY BABAHANOĞLU |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
12.03.2023
|
18:00 |
3EA2446 |
14. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
94 - 124 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SUHEYL İSMAİL HEKİM |
HASAN KORKMAZ |
MEHMET KAAN KANTAR |
EROL TUNCEL |
GÖZDE ÖZBEK |
BEYZA MERYEM BOLAT |
YUNUS KAHRAMAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
13.03.2023
|
20:00 |
3EA2450 |
14. Hafta |
TEŞVİKİYE |
84 - 93 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
BATUHAN BARUT |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
MERVE SERDAR |
ESER FIRIL |
DEMET ÇAKAR |
EDA ELFİDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
13.03.2023
|
20:00 |
3EA2445 |
14. Hafta |
NEF |
80 - 70 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH ERDOĞAN |
ALPEREN BAŞER |
YUNUS ÖZTÜRK |
ENES HİKMET ERMANER |
AYGÜN SEVGİL |
YUSUF YELESDAĞ |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
ERMAN YÜCEL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
13:00 |
3EA2469 |
15. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
63 - 69 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
KADİR GİRAY ESEN |
KAMİL TALHA OLGUN |
SAMİ İREK |
TAYFUN AY |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
MURAT ÖZKAN |
DİLARA YEŞİLDAL |
CEYDA KAPKAÇ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
17.03.2023
|
14:00 |
3EA2468 |
15. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
50 - 78 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
SONER TÜRKER |
ERHAN ERDOĞAN |
CEM ATMACA |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
EBRU ULUDOĞAN |
TOLGAY ÖZCAN |
ALTAN CANDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
15:00 |
3EA2474 |
15. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
93 - 87 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
ÖMER KESKİN |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
NEŞE KIRAN |
EMRE YAZICI |
YEŞİM AKAN |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
15:00 |
3EA2475 |
15. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
87 - 66 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
YUNUS ÖZTÜRK |
EMİN KOÇ |
TUĞBA EŞKİL |
AYBERK PARALI |
ÖZLEM TUNA |
KÜBRA TOPAL |
REMZİ KILIÇ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
17.03.2023
|
15:00 |
3EA2476 |
15. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
93 - 73 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
NİHAT KARA |
DERYA ÇELİK |
BATUHAN BARUT |
BARIŞ ÖZİNAN |
SEDA ÖZDEMİR |
ŞÜKRİYE NUR KIZIL |
ESRA BAYZAT |
ÖMER BURAK YILDIRIM |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
16:00 |
3EA2471 |
15. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
92 - 121 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
SALİH OCAKOĞLU |
SALİH DALMAN |
MEHMET KAAN KANTAR |
AZRA ÖZKAN |
SAMET CAN ALICI |
FİLİZ UYGUN |
YASEMİN YILDIRIM |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
17:00 |
3EA2465 |
15. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
69 - 63 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ALİ CAN YILMAZ |
ARTUN BAYRAKTAR |
İSMAİL EVREN YÜZÜGÜZEL |
NALAN TAGA |
ALTAN CANDAN |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
18:00 |
3EA2464 |
15. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
87 - 81 |
AYKANAT SPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
TEOMAN ALTAR AKIN |
MELİK KAYA |
HALİL SERTDURAK |
FATİH DEMİR |
BİROL ŞİMŞEK |
MURAT SÜMER |
MURAT SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
18:30 |
3EA2467 |
15. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
73 - 64 |
NEF |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
BURAK METE ÖZTÜRK |
SERMET AL |
SAMET ALTINAY |
DENİZ DEMİREL |
OLCAY KORKMAZ |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
17.03.2023
|
19:00 |
3EA2462 |
15. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
75 - 64 |
VEFA |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
YUSUF SARPER DAĞLI |
BURAK ALKAN |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
UMUT AYBULUT |
SERCAN YILDIRIM |
FİKRET MERCAN |
VOLKAN DARCAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
18.03.2023
|
15:00 |
3EA2463 |
15. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
99 - 52 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
MURAT AMAÇ |
ALPER CAN BOZYEL |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
ENES HİKMET ERMANER |
AHMET ERSÖZ |
FECRİYE GÜDER |
UMUT PEKTAŞ |
NAZMİYE ATAMAN |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
18.03.2023
|
15:00 |
3EA2461 |
15. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
85 - 101 |
LİMA SPOR |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
RAMAZAN YENİ |
YEŞER KARABULUT |
YILDIZ BUĞDACI |
SUDENUR DUMAN |
EGEMEN KELLECİ |
ERAY CİVELEK |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
18.03.2023
|
16:00 |
3EA2460 |
15. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
78 - 69 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
CANER BAHADIR |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
ÖZCAN KAŞKATEPE |
BEYZA MERYEM BOLAT |
SERCAN YILDIRIM |
FİKRET MERCAN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
18.03.2023
|
16:30 |
3EA2472 |
15. Hafta |
GEÇİT SPOR |
95 - 91 |
TEŞVİKİYE |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
FATİH ERDOĞAN |
AHMET TAYLAN ÖZTÜRK |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
RAMAZAN ÖYLEK |
AYTUNÇ SERTYILMAZ |
TEOMAN ÖYLEK |
AYPERİ SILA KIROĞLU |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
18.03.2023
|
17:00 |
3EA2466 |
15. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
103 - 72 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
REŞAT ATAY |
SİNEM BİRTÜRK |
HAKAN DÖNMEZ |
ANIL DOĞAN |
TANER ÇİFTÇİ |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
18.03.2023
|
18:00 |
3EA2473 |
15. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
56 - 83 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
OZAN GÜNDÜZ |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
EMRE GÜLŞEN |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
PELİN ALA |
HÜLYA KOZAN |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
18.03.2023
|
18:00 |
3EA2470 |
15. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
76 - 89 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
ALİ RIZA PİNAT |
ATAKAN KAYMAK |
BURHAN BAŞARAN |
BİLGE SARBAN |
TÜRKER YILMAZ |
ERDEM ERGÜN |
TARIK ERDOĞAN |
Çayırova Spor Salonu |
|
19.03.2023
|
00:00 |
3EA2477 |
15. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
0 - 20 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Menderes Spor Salonu |
|
24.03.2023
|
14:00 |
3EA2492 |
16. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
91 - 85 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
EMRE YELDAŞ |
OSMAN OZAN ÇALAP |
ÜMİT ÇETİNKAYA |
SELDA UZUN |
RESUL GEÇER |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
24.03.2023
|
16:00 |
3EA2484 |
16. Hafta |
NEF |
74 - 72 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
TAYFUN KARAKUM |
EMRE EFE CİHAN |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
BARIŞ AKSAKAL |
ERMAN YÜCEL |
ALİ FIRAT KILEY |
TUĞÇE KAYA |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.03.2023
|
16:00 |
3EA2496 |
16. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
77 - 90 |
İSTANBUL BBSK |
D |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
FATİH OĞUZHAN |
HASAN KORKMAZ |
MUSTAFA KOCAEREN |
AYSU İNALTUN |
EREN UYGUN |
FİLİZ UYGUN |
YASEMİN YILDIRIM |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
24.03.2023
|
17:00 |
3EA2481 |
16. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
56 - 89 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
SONER ÖZAYDOĞAN |
OZAN İNCE |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
SEDEF ÜSTÜNER |
EMİNE KALKAN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
KEMAL AYPARS |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
24.03.2023
|
18:00 |
3EA2489 |
16. Hafta |
TEŞVİKİYE |
99 - 65 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SONER TÜRKER |
DEYER AKÇAY |
OĞUZHAN GÜZEL |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
BEGÜM SAVAŞ |
TUĞBA DURNAOĞLU |
DEMET ÇAKAR |
EBRU ULUDOĞAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
00:00 |
3EA2493 |
16. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
20 - 0 |
ADANA SERTAŞ SPOR |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
14:00 |
3EA2483 |
16. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
48 - 74 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
HAMZA ÇALIŞKAN |
KAAN ÖZKAN |
VOLKAN KILIÇ |
EDA ELFİDAN |
ALTAN CANDAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
15:00 |
3EA2478 |
16. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
87 - 69 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
CANER BAHADIR |
YUNUS ÖZTÜRK |
HALİL SERTDURAK |
BİLGİNAR KARABIYIK |
ÖZLEM DELİCE |
ŞULE AYLANÇ |
MÜJDE ÖNGEL |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
15:00 |
3EA2490 |
16. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
71 - 60 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
SUHEYL İSMAİL HEKİM |
CEM ATMACA |
ZELİHA DEMİR |
GÜLEN SÖNMEZ |
NURSEVİL AKYOL |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
16:00 |
3EA2486 |
16. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
82 - 101 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
OZAN GÜNDÜZ |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
IŞILAY ÇAPRAZ |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
DERYA GÜLBAHAR |
FECRİYE GÜDER |
NAZMİYE ATAMAN |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
16:00 |
3EA2487 |
16. Hafta |
AYKANAT SPOR |
62 - 67 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
ALİ CAN YILMAZ |
İREM ÖZDERE |
AHMET ÖZKAN |
NİMET USANDIRMAZ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
AHMET ÖZDOĞAN |
LEVENT YORULMAZ |
Edip Buran Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
17:00 |
3EA2495 |
16. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
65 - 92 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
HASAN MESUT DEMİR |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
FURKAN ÜNLÜ |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
TUĞBA DURNAOĞLU |
EDA ELFİDAN |
FATMA GÖK |
ALTAN CANDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
18:00 |
3EA2494 |
16. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
118 - 46 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
FATİH ŞAFAK |
FATİH KURT |
ZEKİ BAYRAM |
MUSTAFA AHİOĞLU |
ZUHAL SUKAN |
HAKAN ÜNAL |
EMRE YAZICI |
YUSUF YELESDAĞ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
18:00 |
3EA2488 |
16. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
81 - 61 |
GEÇİT SPOR |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SALİH ARDA UNUL |
NUR AKÇA |
ÖMER UMUT TURHAN |
BORA HAZIR |
YONCA DEMİRBİLEK |
OSMAN ATMACA |
SELİN İÇDEMİR |
GÖKHAN KILIÇ |
Nazilli Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
18:00 |
3EA2491 |
16. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
92 - 58 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ESRA YILDIZ |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
ENES HİKMET ERMANER |
ERDEM ERGÜN |
EGEMEN KELLECİ |
SUDENUR DUMAN |
TÜRKER YILMAZ |
Çayırova Spor Salonu |
|
25.03.2023
|
18:30 |
3EA2479 |
16. Hafta |
VEFA |
84 - 81 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
SÜLEYMAN TEPE |
EMRE ÖZÜTOK |
İSMAİL BAYRAM |
BOĞAÇHAN ŞERBETCİOĞLU |
BARIŞ AKSAKAL |
MURAT SEVGİL |
MURAT SÜMER |
TUNA TAŞ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
26.03.2023
|
13:00 |
3EA2480 |
16. Hafta |
LİMA SPOR |
70 - 72 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
VEYSEL ASLAN |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
ULVİ ARIKAN |
TUNA TAŞ |
MERT İĞDELİ |
NAZLI YENER |
AYBERK PARALI |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
26.03.2023
|
18:00 |
3EA2485 |
16. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
72 - 108 |
HIGH TOUCH HT |
B |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORÇUN AKGÜL |
MİHRİBAN PEKER |
ÇELEBİ YAŞAR |
TAHA UMAY UZUN |
EROL TUNCEL |
FİKRET MERCAN |
SERCAN YILDIRIM |
YENER SALMAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
31.03.2023
|
13:00 |
3EA2508 |
17. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
59 - 64 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
C |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
TEOMAN ALTAR AKIN |
ERSİN ÇELİK |
BİROL ŞİMŞEK |
ÖZLEM TUNA |
TUNA TAŞ |
FATİH DEMİR |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
31.03.2023
|
14:00 |
3EA2507 |
17. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
74 - 80 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
C |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
AHMET KÖSE |
CANER BAHADIR |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
UMUT AYBULUT |
RESUL GEÇER |
ESİN KALELİ |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
31.03.2023
|
14:30 |
3EA2515 |
17. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
45 - 116 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
D |
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
| |
ÇAĞRI TEMUR |
BURAK ALKAN |
SALİH DALMAN |
RAHMAN CANGÜL |
AYŞEGÜL TEKAY |
MELİH ÖZUYSAL |
ÇAĞLA KEÇELİ |
UĞURCAN MEMİŞ |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
31.03.2023
|
15:00 |
3EA2514 |
17. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
68 - 65 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
D |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
EMRE YELDAŞ |
METİN ÜSTER |
TUĞBA EŞKİL |
MEHMET KAPUCU |
BİROL ÖZDAL |
KÜBRA TOPAL |
REMZİ KILIÇ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
31.03.2023
|
16:00 |
3EA2510 |
17. Hafta |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
50 - 91 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
C |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| |
HALİL ATA GÜNAL |
MELİK KAYA |
ARMAN ATLI |
ÜMİT ÇETİNKAYA |
AZRA ÖZKAN |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
YASEMİN YILDIRIM |
SİMGE ÇAKICI |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
31.03.2023
|
16:00 |
3EA2502 |
17. Hafta |
AYKANAT SPOR |
94 - 86 |
SARAY SPOR 1953 |
B |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
ORÇUN AKGÜL |
BETÜL YENİSU |
YALÇIN DEDE |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
MELDA KÖKLÜER |
GAMZE TURKAN |
ZİYA ERTAŞ |
Edip Buran Spor Salonu |
|
31.03.2023
|
18:00 |
3EA2504 |
17. Hafta |
HIGH TOUCH HT |
52 - 74 |
NEF |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
HALUK YAKIN |
TAYLAN KAYA |
HASAN MESUT DEMİR |
UĞUR TÜRKEL |
EDA ELFİDAN |
SERHAT LEVENT |
ESER FIRIL |
ZEHRA AKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
31.03.2023
|
18:00 |
3EA2512 |
17. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
91 - 84 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
D |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
KADİR GİRAY ESEN |
İREM KORKMAZ |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ESRA SOLAK |
TEOMAN ÖYLEK |
ESRA AL |
TUĞBA ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
1.04.2023
|
13:00 |
3EA2513 |
17. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
120 - 54 |
KADIKÖY İSTANBUL |
D |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
ATAKAN KAYMAK |
SADETTİN BAYCAN |
İREM GÖRDES |
EMRULLAH DAĞ |
BURHAN DEMİR |
GÖKHAN BAŞARAN |
MERT İĞDELİ |
MEHMET KAPUCU |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
1.04.2023
|
14:00 |
3EA2509 |
17. Hafta |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
95 - 91 |
TEŞVİKİYE |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN MERT GÜL |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
HASAN TUNÇ KESKİN |
ALİGÜRHAN UZUNAY |
AYBÜKE GAMZE ÖZEN |
SUDENUR DUMAN |
GİZEM ŞAHİN |
ERAY CİVELEK |
Çayırova Spor Salonu |
|
1.04.2023
|
15:00 |
3EA2501 |
17. Hafta |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
54 - 76 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
A |
MANİSA |
Akhisar Belediye Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ALPER CAN BOZYEL |
SERAY AK |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
SEVGİ SELVİ |
SALİH KARAKURT |
Akhisar Belediye Spor Salonu |
|
1.04.2023
|
15:00 |
3EA2498 |
17. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
76 - 67 |
LİMA SPOR |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
BURAK PEHLİVAN |
DEYER AKÇAY |
BEYHAN ERBİLGİN |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
MURAT ÖZKAN |
TUĞÇE KAYA |
BERNA ÇOLAK |
MURAT SÜMER |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.04.2023
|
16:00 |
3EA2499 |
17. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
79 - 88 |
VEFA |
A |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
MAHSUN ALANKO |
HASAN KORKMAZ |
ALPER DÖNMEZ |
UMUT AYBULUT |
ALİ MURAT SUNGUR |
YUNUS KAHRAMAN |
YENER SALMAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
1.04.2023
|
16:00 |
3EA2505 |
17. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
58 - 65 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
NUR AKÇA |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
AHMET ÖNEY |
BETÜL AKDOĞAN |
MEHMET AKINCI |
ÖZGÜR TOPCU |
ANIL DOĞAN |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
1.04.2023
|
16:00 |
3EA2511 |
17. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
88 - 96 |
GEÇİT SPOR |
C |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
KAAN ÖZKAN |
TUNAHAN DEMİR |
DİLAN SARIBULAK |
SERCAN DEMİRÖREN |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
MERVE SERDAR |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
1.04.2023
|
18:00 |
3EA2500 |
17. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
88 - 102 |
KAPAKLI SPOR |
A |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
KAMİL TALHA OLGUN |
KUBİLAY SERDAR DURAN |
ATİF AL |
CANSU ŞEFKATLİ |
TÜRKER YILMAZ |
ERDEM ERGÜN |
HACER SAHRA DURAK |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
2.04.2023
|
15:00 |
3EA2506 |
17. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
62 - 59 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
B |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
AYGÜN AKGÜL |
ERSEL BÜYÜKKARA |
YASEMİN KUNDAKÇI |
ÖZER SAMİ KART |
SADETTİN YAMAN |
AYKUT ÇETİN |
SEFA KELEŞ |
MÜŞERREF KELEŞ |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
4.04.2023
|
18:00 |
3EA2503 |
17. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
138 - 52 |
ANKARA ANADOLU BASKET |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SONER TÜRKER |
ALİ CAN YILMAZ |
ÖMER KESKİN |
BURHAN DEMİR |
MURAT SÜMER |
AYGÜN SEVGİL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
00:00 |
3EA2532 |
18. Hafta |
ADANA SERTAŞ SPOR |
0 - 20 |
SAMSUN BASKETBOL AKADEMİ |
D |
ADANA |
Menderes Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Menderes Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2517 |
18. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
84 - 75 |
KARAMÜRSEL GSK |
A |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
SONER TÜRKER |
ENES DURAN |
BAHA KAÇIN |
AZRA ÖZKAN |
EREN UYGUN |
BEYZA MERYEM BOLAT |
SAMET CAN ALICI |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2518 |
18. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
79 - 64 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
A |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
MELİH ERGENE |
AHMET ERSÖZ |
FECRİYE GÜDER |
GÜLCAN AYRIK |
NAZMİYE ATAMAN |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2519 |
18. Hafta |
VEFA |
57 - 71 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
A |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| |
METİN ÜSTER |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
BETÜL YENİSU |
ENES HİKMET ERMANER |
AHSEN CANBULAT |
KEREM SIRMAGİL |
GÖKHAN BAŞARAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2520 |
18. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
81 - 89 |
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL |
A |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
BURAK PEHLİVAN |
AYGÜN AKGÜL |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
REŞAT ATAY |
DİLEK DOĞAN KARACA |
KEMAL AYPARS |
GÖKHAN YAZ |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2521 |
18. Hafta |
ANKARA ANADOLU BASKET |
46 - 105 |
AYKANAT SPOR |
B |
ANKARA |
Ankara Spor Salonu (Küçük)
| Youtube / TBF TV |
DERYA ÇELİK |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
ZEKİ BAYRAM |
KARDELEN ERDAŞ |
SELDA UZUN |
TUNCER ULUŞEKER |
ESİN KALELİ |
MUSTAFA KAYA |
Ankara Spor Salonu (Küçük) |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2522 |
18. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
77 - 70 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
B |
UŞAK |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu
| |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SÜLEYMAN TEPE |
YUNUS EMRE ALICI |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
SAMET ALTINAY |
ADEM DELİAVCI |
DENİZ DEMİREL |
MUTLU AKBAŞ |
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2523 |
18. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
81 - 78 |
HIGH TOUCH HT |
B |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
TARIK ARAZ |
YUNUS EMRE YILDIZ |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
DİLARA YEŞİLDAL |
CEYDA KAPKAÇ |
NAZLI YENER |
YEŞİM AKAN |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2524 |
18. Hafta |
NEF |
80 - 76 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
ÖMER KALAYDIN |
MELİK KAYA |
BURHAN BAŞARAN |
BİROL ÖZDAL |
BERNA ÇOLAK |
MURAT SÜMER |
MURAT SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2525 |
18. Hafta |
SARAY SPOR 1953 |
66 - 78 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
B |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Spor Salonu
| |
MURAT AMAÇ |
ALİ RIZA PİNAT |
CELAL GÖRMÜŞ |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
MÜJDE ÖNGEL |
DERYA GÖROĞLU |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çorlu Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2526 |
18. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
75 - 70 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
C |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
DEYER AKÇAY |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
HAKAN AK |
EMİNE AK |
HANİFE CELEPOĞLU |
ESRA YOLCU ESEN |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2527 |
18. Hafta |
GEÇİT SPOR |
136 - 80 |
BÜYÜK ANADOLU SPOR |
C |
BURSA |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi
| |
MUSTAFA ÇELTİKER |
KADİR GİRAY ESEN |
ALİ CAN YILMAZ |
YEŞER KARABULUT |
SEVİLAY ÖZDEMİR |
EMEL ÖZTÜRK |
AHMET CAN ŞAPÇI |
ESRA AL |
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2528 |
18. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
77 - 62 |
DOĞA KOLEJİ GAZİANTEP GENÇLİK |
C |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
FATİH ERDOĞAN |
SONER ÖZAYDOĞAN |
İSMAİL BALPETEK |
SERMET AL |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
TUTKU BAKI |
OSMAN ATMACA |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2529 |
18. Hafta |
TEŞVİKİYE |
59 - 70 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
C |
İSTANBUL |
İTO Yakacık Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HALUK YAKIN |
HASAN MESUT DEMİR |
ONUR AÇIKYÜZ |
ERSİN YILDIZ |
MUSTAFA GÖKMEN DEMİRAY |
ZEHRA AKAN |
NALAN TAGA |
EBRU ULUDOĞAN |
İTO Yakacık Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2530 |
18. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
74 - 52 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
C |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
MAHMUT TAN |
ERDEM ERGÜN |
AYCAN PEKER |
ERTUĞRUL YAVAŞOĞLU |
TARIK ERDOĞAN |
Çayırova Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2531 |
18. Hafta |
KADIKÖY İSTANBUL |
53 - 76 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
D |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
FATİH KURT |
SUHEYL İSMAİL HEKİM |
FURKAN DEDE |
DİLAN SARIBULAK |
ESER FIRIL |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
OSMAN OKUDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2533 |
18. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
64 - 63 |
ESENLER EROKSPOR |
D |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
MURAT GENÇ |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
SERHAT DÜLGER |
YAŞAR TERZİOĞLU |
HİLAL TARIER |
SELÇUK ADIYAMAN |
ÖZLEM DELİCE |
SERAP MAVİSU |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
7.04.2023
|
16:00 |
3EA2534 |
18. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
76 - 66 |
İSTANBUL BBSK |
D |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
CANER BAHADIR |
ALPEREN BAŞER |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
CEM ATMACA |
EMRE YAZICI |
OSMAN AŞIK |
SEDAT BAYRAM |
MURAT ÖZKAN |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
14.04.2023
|
14:00 |
3EA2541 |
19. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
93 - 84 |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
Eleme Turu Müsabakaları |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
BAHA KAÇIN |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
RESUL GEÇER |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
ESİN KALELİ |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
14.04.2023
|
15:00 |
3EA2536 |
19. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
92 - 52 |
KARAMÜRSEL GSK |
Eleme Turu Müsabakaları |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
SONER ÖZAYDOĞAN |
DERYA ÇELİK |
MURAT DEMİRATAN |
RUKİYE YILDIRIM |
ÖMER FARUK SARI |
SADETTİN YAMAN |
HEDİYE BALIKCI |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
14.04.2023
|
15:30 |
3EA2535 |
19. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
91 - 64 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
Eleme Turu Müsabakaları |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
AHMET BASRİ YILDIZ |
SONER TÜRKER |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
SALTUK BUĞRA ASLAN |
MİNE KARAMAN |
FATİH ŞEN |
MELİKE DENİZ BAYRAM |
FATİH DEMİRCİ |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
14.04.2023
|
16:00 |
3EA2542 |
19. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
70 - 66 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
Eleme Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
ÖMER ÖVEZ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
KEREM SIRMAGİL |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
MURAT SEVGİL |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
14.04.2023
|
16:00 |
3EA2540 |
19. Hafta |
AYKANAT SPOR |
74 - 73 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
Eleme Turu Müsabakaları |
MERSİN |
Servet Tazegül Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ORÇUN AKGÜL |
ERSEL BÜYÜKKARA |
MUSTAFA KEMAL ERSÖZ |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
MELDA KÖKLÜER |
EMİNE SEYREK |
LEVENT YORULMAZ |
Servet Tazegül Spor Salonu |
|
14.04.2023
|
17:00 |
3EA2537 |
19. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
65 - 70 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
Eleme Turu Müsabakaları |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
EMRE YELDAŞ |
OZAN GÜNDÜZ |
MACİT ZEREN |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
HANİFE CELEPOĞLU |
SELÇUK KURT |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
14.04.2023
|
18:00 |
3EA2538 |
19. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
58 - 77 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
Eleme Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
ALİ RIZA PİNAT |
DEYER AKÇAY |
TAYFUN AY |
MURAT ÖZKAN |
SEMRA AKDUMAN |
MURAT YAZ |
MERT İĞDELİ |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
14.04.2023
|
18:00 |
3EA2539 |
19. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
82 - 76 |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
Eleme Turu Müsabakaları |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
HALUK YAKIN |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
UMUT AYBULUT |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
YASEMİN YILDIRIM |
VOLKAN DARCAN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
17.04.2023
|
14:00 |
3EA2549 |
20. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSA |
82 - 90 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
Eleme Turu Müsabakaları |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SEYHAN TOPALOĞLU |
SÜLEYMAN TEPE |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
AYTUNÇ SERTYILMAZ |
ADEM ÇATALKAŞ |
NEBİYE SALLANTI |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
17.04.2023
|
15:00 |
3EA2550 |
20. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
70 - 39 |
İSTANBUL BBSK |
Eleme Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
FATİH ERDOĞAN |
ONUR AÇIKYÜZ |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
ZUHAL SUKAN |
KEREM SIRMAGİL |
REMZİ KILIÇ |
BERNA ÇOLAK |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
17.04.2023
|
16:00 |
3EA2544 |
20. Hafta |
KARAMÜRSEL GSK |
68 - 78 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
Eleme Turu Müsabakaları |
KOCAELİ |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu
| |
BURAK PEHLİVAN |
KADİR GİRAY ESEN |
SAMİ İREK |
YEŞER KARABULUT |
YILDIZ BUĞDACI |
GAMZE KURT |
BERK BATUHAN ARICI |
TARIK ERDOĞAN |
Karamürsel ATATÜRK Spor Salonu |
|
17.04.2023
|
16:00 |
3EA2545 |
20. Hafta |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
66 - 76 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
Eleme Turu müsabakaları |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
MELİKŞAH MERCAN |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
ESİN KALELİ |
YASEMİN YILDIRIM |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
17.04.2023
|
16:00 |
3EA2546 |
20. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
85 - 87 |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
Eleme Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
MURAT AMAÇ |
SALİH ARDA UNUL |
CANER BAHADIR |
ENES HİKMET ERMANER |
BEGÜM SAVAŞ |
ESER FIRIL |
ALPER LAÇİNKAYA |
ZEHRA AKAN |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
17.04.2023
|
17:00 |
3EA2548 |
20. Hafta |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
75 - 74 |
AYKANAT SPOR |
Eleme Turu Müsabakaları |
İZMİR |
Ege Üniversitesi Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
AYGÜN AKGÜL |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
BORA HAZIR |
MEHMET AKINCI |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ARİF SOSYAL |
EMİNE KALKAN |
Ege Üniversitesi Spor Salonu |
|
17.04.2023
|
18:00 |
3EA2547 |
20. Hafta |
KARŞIYAKA BELEDİYESPOR |
66 - 73 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
Eleme Turu Müsabakaları |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
AHMET KÖSE |
ATAKAN KAYMAK |
SERMET AL |
ERSOY TURAN |
ONUR BURAK |
TANER ÇİFTÇİ |
ŞAHİN ŞANLI |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
17.04.2023
|
18:00 |
3EA2543 |
20. Hafta |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
73 - 65 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
Eleme Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA ÇELTİKER |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
FURKAN SÖYLEMEZOĞLU |
MELİH ERGENE |
AYGÜN SEVGİL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
MURAT SÜMER |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
20.04.2023
|
13:00 |
3EA2551 |
21. Hafta |
İSTANBUL BBSK |
55 - 65 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
Eleme Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Cebeci İBB Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
MURAT AMAÇ |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
TUĞBA YURTSEVEN |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
NEŞE KIRAN |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
KEREM SIRMAGİL |
Cebeci İBB Spor Salonu |
|
20.04.2023
|
15:00 |
3EA2555 |
21. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
81 - 61 |
NADİR GOLD İSTANBUL BASKET |
Eleme Turu Müsabakaları |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
FATİH ERDOĞAN |
KADİR GİRAY ESEN |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
UMUT AYBULUT |
ALİ MURAT SUNGUR |
EROL TUNCEL |
MUSTAFA KAYA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
20.04.2023
|
16:00 |
3EA2553 |
21. Hafta |
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL |
81 - 82 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
Eleme Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Beylikdüzü Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
BURAK PEHLİVAN |
EMRE YELDAŞ |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
MURAT ÖZKAN |
MERT İĞDELİ |
EMRE YAZICI |
BİROL ŞİMŞEK |
Beylikdüzü Spor Salonu |
|
20.04.2023
|
16:00 |
3EA2554 |
21. Hafta |
AYKANAT SPOR |
85 - 50 |
EGE ÜNİVERSİTESİ DAÇKA |
Eleme Turu Müsabakaları |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
DERYA ÇELİK |
DEYER AKÇAY |
TURGAY KÖROĞLU |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
MELDA KÖKLÜER |
ZİYA ERTAŞ |
MERVE YAĞMA |
Edip Buran Spor Salonu |
|
20.04.2023
|
17:00 |
3EA2552 |
21. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
84 - 75 |
NET DEĞERLEME MAVİ BİRLİK |
Eleme Turu Müsabakaları |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
MAHMUT TAN |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
NURAY SORUŞ |
ESRA YOLCU ESEN |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
25.04.2023
|
15:00 |
3EA2559 |
22. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
76 - 64 |
AYKANAT SPOR |
Son 16 Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
FATİH ERDOĞAN |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
KADİR GİRAY ESEN |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
BURHAN DEMİR |
MURAT ÖZKAN |
KÜBRA TOPAL |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
25.04.2023
|
15:00 |
3EA2560 |
22. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
87 - 72 |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
Son 16 Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
AHMET BASRİ YILDIZ |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ATAKAN KAYMAK |
EMİN FAZIL KESERATAR |
MEHMET KAPUCU |
CEYDA KAPKAÇ |
TUĞÇE KAYA |
ERMAN YÜCEL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.04.2023
|
16:00 |
3EA2556 |
22. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
89 - 82 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
CANER BAHADIR |
TEOMAN ALTAR AKIN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
ÖZLEM DELİCE |
DERYA GÖROĞLU |
MÜJDE ÖNGEL |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
25.04.2023
|
17:00 |
3EA2563 |
22. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
79 - 75 |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
Son 16 Turu Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
BURAK PEHLİVAN |
ALİ RIZA PİNAT |
EREN AKPULAT |
MELİH ERGENE |
AHMET ERSÖZ |
FECRİYE GÜDER |
GÜLCAN AYRIK |
NAZMİYE ATAMAN |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
25.04.2023
|
18:00 |
3EA2562 |
22. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
71 - 67 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
SONER ÖZAYDOĞAN |
AYGÜN AKGÜL |
REŞAT ATAY |
HÜLYA KOZAN |
GÖKHAN KILIÇ |
YİĞİT KANDEMİR |
YONCA DEMİRBİLEK |
Nazilli Spor Salonu |
|
25.04.2023
|
18:30 |
3EA2557 |
22. Hafta |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
72 - 76 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
Son 16 Turu Müsabakaları |
UŞAK |
Uşak Universitesi
| |
MURAT GENÇ |
SEDEF YARICI |
AHMET KÖSE |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
SAMET ALTINAY |
ADEM DELİAVCI |
DENİZ DEMİREL |
ALİ ÇELİK |
Uşak Universitesi |
|
25.04.2023
|
19:00 |
3EA2558 |
22. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
87 - 83 |
RINO SERAMİK PORSELEN |
Son 16 Turu Müsabakaları |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SALİH ARDA UNUL |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
CANSU ŞEFKATLİ |
ERAY CİVELEK |
GİZEM ŞAHİN |
TARIK ERDOĞAN |
Çayırova Spor Salonu |
|
25.04.2023
|
19:00 |
3EA2561 |
22. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
92 - 81 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
HASAN MESUT DEMİR |
TARIK ARAZ |
EMİN FAZIL KESERATAR |
MURAT ÖZKAN |
EMRECAN ÇAKIRCA |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
MEHMET KAPUCU |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
28.04.2023
|
14:00 |
3EA2564 |
23. Hafta |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
92 - 80 |
KAPAKLI SPOR |
Son 16 Turu Müsabakaları |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
SONER TÜRKER |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
CANSIN BERK KÖSEOĞLU |
MİNE KARAMAN |
RESUL GEÇER |
AYSU İNALTUN |
MUSTAFA KAYA |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
28.04.2023
|
16:00 |
3EA2569 |
23. Hafta |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
94 - 87 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
Son 16 Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi
| |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
HALUK YAKIN |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
ERSİN YILDIZ |
ZEHRA AKAN |
GÜLTEKİN KABAŞ |
ESER FIRIL |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Merkezi |
|
28.04.2023
|
16:00 |
3EA2567 |
23. Hafta |
AYKANAT SPOR |
82 - 85 |
ESENLER EROKSPOR |
Son 16 Turu Müsabakaları |
MERSİN |
Edip Buran Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
EMRE YELDAŞ |
EMRE BÜLENT ÖĞRAŞ |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
MERVE YAĞMA |
MELDA KÖKLÜER |
BERK MERT |
Edip Buran Spor Salonu |
|
28.04.2023
|
16:30 |
3EA2568 |
23. Hafta |
SEMT77 YALOVA ACARSPOR |
61 - 88 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SEYHAN TOPALOĞLU |
SAMİ İREK |
RAMAZAN ÖYLEK |
ZELİHA DEMİR |
GÜLEN SÖNMEZ |
NURSEVİL AKYOL |
İBRAHİM HALİL SİVİL |
90. Yıl Spor Salonu |
|
28.04.2023
|
17:00 |
3EA2566 |
23. Hafta |
RINO SERAMİK PORSELEN |
66 - 73 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
ANKARA |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
LEVENT KANTAR |
AZRA ÖZKAN |
SAMET CAN ALICI |
FİLİZ UYGUN |
EREN UYGUN |
Sinan Şamil Sam Spor Salonu |
|
28.04.2023
|
18:00 |
3EA2565 |
23. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
60 - 43 |
İLKLER ŞEHRİ UŞAK |
Son 16 Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
ORÇUN AKGÜL |
DERYA ÇELİK |
TUĞBA EŞKİL |
AYGÜN SEVGİL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
MURAT ÖZKAN |
PINAR ŞAHİN |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
28.04.2023
|
18:30 |
3EA2570 |
23. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
84 - 68 |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
Son 16 Turu Müsabakaları |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BATUHAN MERT GÜL |
DEYER AKÇAY |
KARDELEN ERDAŞ |
BEYZA MERYEM BOLAT |
SERCAN YILDIRIM |
VOLKAN DARCAN |
YUNUS KAHRAMAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
30.04.2023
|
16:00 |
3EA2571 |
23. Hafta |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
62 - 64 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
KONYA |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
CELAL GÖRMÜŞ |
ÖZER SAMİ KART |
SEYİT İŞ |
ÖMER FARUK SARI |
HEDİYE BALIKCI |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
Konya Teknik Üniversitesi Spor Salonu |
|
1.05.2023
|
15:00 |
3EA2573 |
24. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
76 - 62 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
SİBEL KOÇ |
EMRE YELDAŞ |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
ERKAN URASLI |
ZEHRA ABLAK |
BARIŞ AKSAKAL |
BİROL ŞİMŞEK |
FATİH DEMİR |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
1.05.2023
|
16:00 |
3EA2572 |
24. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
80 - 70 |
ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
UYGAR KURT |
MURAT GENÇ |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
YAŞAR SİNAN ÇELİKOĞLU |
BİLGİNAR KARABIYIK |
MÜJDE ÖNGEL |
DERYA GÖROĞLU |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
1.05.2023
|
18:00 |
3EA2574 |
24. Hafta |
NAZİLLİ BELEDİYESPOR |
58 - 73 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
Son 16 Turu Müsabakaları |
AYDIN |
Nazilli Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SEYHAN TOPALOĞLU |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
BORA HAZIR |
MEHMET KARADENİZ |
SÜLEYMAN DURMUŞ |
LÜTFİYE ÖZDÖVENCİ |
ŞERİF ÇAKIN |
Nazilli Spor Salonu |
|
5.05.2023
|
15:00 |
3EA2575 |
25. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
69 - 57 |
PİZZA BULLS CO BASKET |
Çeyrek Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
MURAT AMAÇ |
BURAK PEHLİVAN |
ALİ RIZA PİNAT |
ERKAN URASLI |
GÖKHAN BAŞARAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
CEYDA KAPKAÇ |
YEŞİM AKAN |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.05.2023
|
15:00 |
3EA2576 |
25. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
70 - 63 |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
Çeyrek Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
NİHAT KARA |
KADİR GİRAY ESEN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
REMZİ KILIÇ |
NEŞE KIRAN |
KÜBRA TOPAL |
MEHMET KAPUCU |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
6.05.2023
|
16:00 |
3EA2577 |
25. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
87 - 70 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
Çeyrek Final Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
AHMET BASRİ YILDIZ |
AHMET KÖSE |
MEHMET İSMET BAYRİ |
DERYA GÜLBAHAR |
BİLGİNAR KARABIYIK |
ŞULE AYLANÇ |
DERYA GÖROĞLU |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
6.05.2023
|
18:00 |
3EA2578 |
25. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
70 - 59 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
Çeyrek Final Müsabakaları |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UYGAR KURT |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
FATİH ERDOĞAN |
SAVAŞ BAYRAM ERTÜRK |
ERDEM ERGÜN |
AYCAN PEKER |
EBRU ÖZMEN |
ERAY CİVELEK |
Çayırova Spor Salonu |
|
8.05.2023
|
18:30 |
3EA2579 |
26. Hafta |
PİZZA BULLS CO BASKET |
51 - 70 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
Çeyrek Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
İZEL DENİZ PEHLİVAN ÇAKICI |
CANER BAHADIR |
ALPEREN BAŞER |
TUĞBA EŞKİL |
AYGÜN SEVGİL |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
BARIŞ AKSAKAL |
MURAT SEVGİL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
8.05.2023
|
18:30 |
3EA2580 |
26. Hafta |
ETİMESGUT BELEDİYESİ |
60 - 68 |
ESENLER EROKSPOR |
Çeyrek Final Müsabakaları |
ANKARA |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi
| |
MURAT GENÇ |
SİBEL KOÇ |
MUSTAFA ÇELTİKER |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
UMUT AYBULUT |
VOLKAN DARCAN |
EMRULLAH ŞİMŞEK |
FİKRET MERCAN |
Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi |
|
9.05.2023
|
18:00 |
3EA2581 |
26. Hafta |
İSTANBUL ANKA SPOR |
83 - 76 |
KAPAKLI SPOR |
Çeyrek Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BATUHAN MERT GÜL |
DEYER AKÇAY |
MAHMUT TAN |
MEHMET KAPUCU |
TUĞÇE KAYA |
FATİH DEMİR |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
9.05.2023
|
19:00 |
3EA2582 |
26. Hafta |
ÇORLU BELEDİYESİ |
61 - 60 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
Çeyrek Final Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu
| |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
SERHAT DÜLGER |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
AHMET ERSÖZ |
NAZMİYE ATAMAN |
NASIF ÇELİK |
GÜLCAN AYRIK |
Çorlu Belediyesi Spor Salonu |
|
12.05.2023
|
16:00 |
3EA2583 |
27. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
81 - 70 |
İSTANBUL ANKA SPOR |
Çeyrek Final Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
NİHAT KARA |
KADİR GİRAY ESEN |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
ÖZLEM DELİCE |
MÜJDE ÖNGEL |
ENGİN KARABIYIK |
ATA UĞUR ÖNGEL |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
12.05.2023
|
19:00 |
3EA2584 |
27. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
90 - 62 |
ÇORLU BELEDİYESİ |
Çeyrek Final Müsabakaları |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
AHMET BASRİ YILDIZ |
SALİH SERKAN KOÇAK |
EMİN FAZIL KESERATAR |
SUDENUR DUMAN |
ÖZER COŞKUN |
TARIK ERDOĞAN |
ERAY CİVELEK |
Çayırova Spor Salonu |
|
17.05.2023
|
17:00 |
3EA2585 |
28. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
65 - 60 |
ESENLER EROKSPOR |
Yarı Final Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
ABDULLAH UYANIK |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
MAHMUT TAN |
BİLGİNAR KARABIYIK |
HİLAL TARIER |
ÖZLEM DELİCE |
SERAP MAVİSU |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
17.05.2023
|
19:00 |
3EA2586 |
28. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
65 - 81 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
Yarı Final Müsabakaları |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
NİHAT KARA |
AHMET KÖSE |
GÜNAY YAYLI |
ERDEM ERGÜN |
ÖZER COŞKUN |
TARIK ERDOĞAN |
MUSTAFA SALMAN |
Çayırova Spor Salonu |
|
19.05.2023
|
17:00 |
3EA2587 |
29. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
75 - 73 |
ESENLER EROKSPOR |
Yarı Final Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
FATİH ŞAFAK |
UMUT GEDİK |
DERYA GÖROĞLU |
HİLAL TARIER |
ÖZLEM DELİCE |
SERAP MAVİSU |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
19.05.2023
|
19:00 |
3EA2588 |
29. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
60 - 67 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
Yarı Final Müsabakaları |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN KÜMÜKOĞLU |
BATUHAN MERT GÜL |
HAKKI ÜNVER |
RAMAZAN ÖYLEK |
ÖZGE ERÇETİN |
ERAY CİVELEK |
SUDENUR DUMAN |
TÜRKER YILMAZ |
Çayırova Spor Salonu |
|
22.05.2023
|
14:00 |
3EA2589 |
30. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
73 - 83 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
Yarı Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
SEYHAN TOPALOĞLU |
MURAT GENÇ |
MAHSUN ALANKO |
MELİH ERGENE |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
TUĞÇE KAYA |
YEŞİM AKAN |
MURAT SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.05.2023
|
18:00 |
3EA2590 |
30. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
64 - 60 |
KAPAKLI SPOR |
Yarı Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
MUSTAFA CANDEMİR TABAK |
AHMET BASRİ YILDIZ |
FATİH ERDOĞAN |
HAKAN BEŞTEPE |
KÜBRA TOPAL |
ERMAN YÜCEL |
BİROL ÖZDAL |
BURHAN DEMİR |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
24.05.2023
|
14:00 |
3EA2591 |
31. Hafta |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
70 - 77 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
Yarı Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
SERHAT DÜLGER |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
KADİR GİRAY ESEN |
UMUT GEDİK |
GÜL URASLI |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
BİROL ŞİMŞEK |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
24.05.2023
|
18:00 |
3EA2592 |
31. Hafta |
ESENLER EROKSPOR |
59 - 48 |
KAPAKLI SPOR |
Yarı Final Müsabakaları |
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SİBEL KOÇ |
SALİH SERKAN KOÇAK |
MUSTAFA ÇELTİKER |
MACİT ZEREN |
KÜBRA TOPAL |
BURHAN DEMİR |
AYBERK PARALI |
MURAT SEVGİL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
27.05.2023
|
16:00 |
3EA2594 |
32. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
67 - 58 |
ESENLER EROKSPOR |
Yarı Final Müsabakaları |
TEKİRDAĞ |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu
| |
ORKUN YURTTAŞ |
DUHAN KÖYİÇİ |
TOLGA AKKUŞOĞLU |
HAKAN ŞAHİN |
DERYA GÖROĞLU |
ÖZLEM DELİCE |
BARIŞ TIRAŞÇI |
SERAP MAVİSU |
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonu |
|
27.05.2023
|
18:00 |
3EA2593 |
32. Hafta |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
96 - 69 |
İSTANBUL EFENDİLERİ |
Yarı Final Müsabakaları |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İBRAHİM ALTINTAŞ |
ÖNDER YILMAZ |
YİĞİT EMRE ŞİMŞEK |
HAKAN BEŞTEPE |
DİDEM ŞENGEL |
TÜRKER YILMAZ |
SUDENUR DUMAN |
TARIK ERDOĞAN |
Çayırova Spor Salonu |
|
31.05.2023
|
18:00 |
3EA2595 |
33. Hafta |
KAPAKLI SPOR |
84 - 85 |
ÇAYIROVA BELEDİYESİ |
Final Müsabakası |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK PEHLİVAN |
ALİ RIZA PİNAT |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
ERSİN ÇELİK |
MURAT ÖZKAN |
NEŞE KIRAN |
BURHAN DEMİR |
NAZLI YENER |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|