Ankara’nın ev sahipliğini yaptığı Erkekler Federasyon Kupası'nda ilk gün maçları tamamlandı.
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu ile Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor
Salonu'nda düzenlenen Erkekler Federasyon Kupası’nda Akhisar Belediye
Basketbol, Antalya Güneşi, Balıkesir BŞB, Beysu Konyaspor Basket, Bornova
Belediyespor, Budo Gemlik, Fethiye Belediyespor, Final Spor, Kocaeli BŞB
Kağıtspor, Mamak Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Mersin Büyükşehir
Belediyesi, OGM Ormanspor, Samsunspor, Sigortam.net ve TED Ankara Kolejliler
ekipleri mücadele ediyor.
Erkekler Federasyon Kupası'nda puan durumuna ulaşmak için tıklayınız.
TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Erkekler Federasyon
Kupası'nın maç programı ve alınan sonuçlar şu şekildedir:
Erkekler Federasyon Kupası Programı
|
18 Eylül Cumartesi
|
Grup
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
C
|
13.00
|
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Antalya Güneşi
|
67-53 |
D
|
13.30
|
Fethiye Belediye Spor - Final Spor
|
79-89 |
C
|
15.15
|
Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Bornova Belediyespor
|
76-60 |
D
|
15.45
|
Sigortam.Net – Samsunspor
|
61-63 |
A
|
17.30
|
Mersin Büyükşehir Belediyesi - Beysu
Konyaspor Basketbol
|
81-89 |
B
|
18.00
|
Mamak Belediyesi - Akhisar Belediye
Basketbol
|
77-69 |
A
|
19.45
|
Budo Gemlik - OGM Ormanspor
|
61-76 |
B
|
20.15
|
TED Ankara Kolejliler - Kocaeli BŞB
Kağıtspor
|
81-76 |
19 Eylül Pazar
|
Grup
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
D
|
13.00
|
Final Spor - Sigortam.Net
|
|
C
|
13.30
|
Antalya Güneşi - Manisa Büyükşehir
Belediye Spor
|
|
D
|
15.15
|
Samsunspor - Fethiye Belediye Spor
|
|
C
|
15.45
|
Bornova Belediyespor - Balıkesir
Büyükşehir Belediyespor
|
|
B
|
17.30
|
Akhisar Belediye Basketbol - TED Ankara Kolejliler
|
|
A
|
18.00
|
Beysu Konyaspor Basketbol - Budo
Gemlik
|
|
B
|
19.45
|
Kocaeli BŞB Kağıtspor - Mamak Belediyesi
|
|
A
|
20.15
|
OGM Ormanspor - Mersin Büyükşehir
Belediyesi
|
|
20 Eylül Pazartesi
|
Grup
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
C
|
13.00
|
Manisa Büyükşehir Belediye Spor -
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
|
|
D
|
13.30
|
Sigortam.Net - Fethiye Belediye Spor
|
|
C
|
15.15
|
Antalya Güneşi - Bornova Belediyespor
|
|
D
|
15.45
|
Final Spor – Samsunspor
|
|
A
|
17.30
|
Budo Gemlik - Mersin Büyükşehir
Belediyesi
|
|
B
|
18.00
|
Akhisar Belediye Basketbol - Kocaeli
BŞB Kağıtspor
|
|
A
|
19.45
|
Beysu Konyaspor Basketbol - OGM
Ormanspor
|
|
B
|
20.15
|
TED Ankara Kolejliler - Mamak
Belediyesi
|
|
Çeyrek Final Eşleşmeleri
|
22 Eylül Çarşamba
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
|
A1-B2
|
|
|
C1-D2
|
|
|
B1-A2
|
|
|
D1-C2
|
|
Yarı Final Eşleşmeleri
|
23 Eylül Perşembe
|
|
Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç
Galibi
|
|
|
Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç
Galibi
|
|
Final
|
25 Eylül Cumartesi
|
|
Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç
Galibi
|
|