8.10.2021
|
14:00 |
2BA3768 |
01. Hafta |
BODRUM KARYA |
58 - 79 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
FATİH ERDOĞAN |
EMRE BAŞA |
SEVGİ ÖZKAN |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
BEYZA GÜLŞEN |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
8.10.2021
|
17:00 |
2BA3765 |
01. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
52 - 70 |
EMLAK KONUT |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
FURKAN KESERATAR |
BURAK ERKAN |
BURAK PEHLİVAN |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
GÜLTEKİN KABAŞ |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
TİMUR TOPUZ |
TOLGAY ÖZCAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
8.10.2021
|
18:00 |
2BA3766 |
01. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
55 - 58 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEYHAN TOPALOĞLU |
SONER ÖZAYDOĞAN |
BARIŞ ÖZTÜRK |
ELA ONAT |
MEHMET AKINCI |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
FATMA DÖNMEZ |
12 Eylül Spor Salonu |
|
9.10.2021
|
13:00 |
2BA3767 |
01. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
92 - 31 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
RAMAZAN SEZER BARAN |
ALPER TACETTİN |
CELAL GÖRMÜŞ |
ZELİHA BAYRAKTAR |
BİLAL AKYILDIZ |
MİRAÇ ASLANKAYA |
CELAL KAL |
ERKAN CAN BİROL |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
9.10.2021
|
14:00 |
2BA3769 |
01. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
51 - 60 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
UMUT MEMİŞ |
BEYHAN ERBİLGİN |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
SABAHİTTİN KAZAN |
FATMA ITIR ÖNCEL |
LEVENT YORULMAZ |
Tarsus Spor Salonu |
|
9.10.2021
|
15:00 |
2BA3770 |
01. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
61 - 58 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ESRA YILDIZ |
ALPEREN BAŞER |
HÜSEYİN ÇAMCI |
ATİF AL |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
IŞIL ÖZKAN |
GÜRBÜZ KOÇOĞLU |
GAMZE ATİLA |
Edremit Spor Salonu |
|
9.10.2021
|
15:00 |
2BA3771 |
01. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
79 - 65 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
ALİ RIZA PİNAT |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
KEZİBAN KARTCA |
PELİN TOPCU |
HALİL ERDOĞAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
10.10.2021
|
18:00 |
2BA3772 |
01. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
68 - 75 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
AHMET KÖSE |
AYGÜN AKGÜL |
HAKAN YİĞİT |
SERKAN İNCE |
EBRU DIVRAK |
GÖZDE ONAN |
MUSTAFA MESCİ |
ELİF ÖZDALYAN |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
15.10.2021
|
14:00 |
2BA3773 |
02. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
103 - 49 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
EREN KILINÇ |
DEYER AKÇAY |
AHMET ÖZKAN |
MELDA KÖKLÜER |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
BETÜL ÖZCAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
15.10.2021
|
18:00 |
2BA3777 |
02. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
66 - 46 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH ARDA UNUL |
SONER TÜRKER |
MERİÇ BAYAZIT |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
ULVİYE DEMİRÖRS |
SİBEL FAZLIOĞLU |
PELİN KUZU |
TUNCER ULUŞEKER |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
16.10.2021
|
14:00 |
2BA3778 |
02. Hafta |
EMLAK KONUT |
76 - 48 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ELİF İNCİ |
OKAN BERK TUNÇEL |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
ÖMER KESKİN |
TUĞÇE KAYA |
ERMAN YÜCEL |
VİLDAN ÇAKAL |
YÜCEL FIRAT |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
16.10.2021
|
14:00 |
2BA3774 |
02. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
76 - 77 |
URLA BELEDİYESİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
HALUK YAKIN |
ATİF AL |
EMİNE AK |
MERVE ÖNADIM |
YELDA KARAHASAN |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
16.10.2021
|
14:00 |
2BA3776 |
02. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
73 - 42 |
BODRUM KARYA |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
CANER BAHADIR |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
METEHAN ALAÇAM |
OKAN KAHRAMAN |
MEHMET AKINCI |
DİLEK DOĞAN KARACA |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
YEŞİM DİLEK |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
16.10.2021
|
14:30 |
2BA3775 |
02. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
54 - 69 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
GÖZDE KAFADAR |
KUBİLAY SERDAR DURAN |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
SALİH KARAKURT |
ÜMİT KONCA |
ABDULLAH KURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
16.10.2021
|
18:00 |
2BA3779 |
02. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
67 - 69 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
ALPER CAN BOZYEL |
TUĞBA YURTSEVEN |
NEŞE KIRAN |
BİROL ÖZDAL |
YEŞİM AKAN |
BERK MERT |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
17.10.2021
|
14:00 |
2BA3780 |
02. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
47 - 90 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ÖMER USLU |
FATİH OĞUZHAN |
CUMHUR ARSLAN |
TAYFUN KARAKUM |
AHMET BARIŞ YAZICI |
SEDA ÖZDEMİR |
ÇAĞRI TEMUR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
22.10.2021
|
17:00 |
2BA3781 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
51 - 61 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
CAN YANAR |
MUSTAFA BAŞTÜRK |
ALİ OSMAN KANIK |
ENİS GÜREL |
EDA ELFİDAN |
ESER FIRIL |
BEKİR BAHÇE |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
22.10.2021
|
18:00 |
2BA3782 |
03. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
60 - 67 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAKAN GEREY |
BATUHAN MERT GÜL |
YILDIZ TURAN |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
EMİNE KALKAN |
MESUT KARABULUT |
İBRAHİM SERT |
ÖZGÜR TOPCU |
12 Eylül Spor Salonu |
|
23.10.2021
|
13:00 |
2BA3783 |
03. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
74 - 64 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
METİN SARIOĞLU |
BERK BEŞGEN |
SEMAHATTİN YILDIZ |
MİRAÇ ASLANKAYA |
BİLAL AKYILDIZ |
ERKAN CAN BİROL |
SEHER BEKAR |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
23.10.2021
|
14:00 |
2BA3785 |
03. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
50 - 73 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HİKMET FEN |
HASAN MESUT DEMİR |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
BESTAMİ GÜL |
FATMA ITIR ÖNCEL |
SELÇUK TEMÜR |
BETÜL ÖZCAN |
SABAHİTTİN KAZAN |
Tarsus Spor Salonu |
|
23.10.2021
|
14:30 |
2BA3786 |
03. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
57 - 78 |
EMLAK KONUT |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SERAY AK |
SÜLEYMAN TEPE |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
ESRA HOZANLI |
SEZEN ÇATIKKAŞ |
İSMAİL ATAR |
ABDULLAH KURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
23.10.2021
|
15:00 |
2BA3787 |
03. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
54 - 69 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
FIRAT ATAR |
ÖMER KALAYDIN |
SEYİT AHMET BECAN |
IŞIL ÖZKAN |
GAMZE ATİLA |
YAĞMUR CEREN KARAGÖZ |
MUSA ÇALIŞKAN |
Edremit Spor Salonu |
|
23.10.2021
|
16:00 |
2BA3784 |
03. Hafta |
BODRUM KARYA |
101 - 49 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
GÖRKEM SÜZEN |
NUR AKÇA |
CAN ÜTKÜR |
MURAT MISIRLI |
ALİ BEŞİROĞLU |
NEVİN YAVAŞ ERTUĞRUL |
BEYZA GÜLŞEN |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
24.10.2021
|
18:00 |
2BA3788 |
03. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
75 - 64 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FURKAN OZAN ÇÖVEN |
ECEM BOZKURT |
YUSUF SARPER DAĞLI |
SERKAN İNCE |
YEŞİM DİLEK |
ELİF ÖZDALYAN |
HALİME ULUDAĞ |
DİLEK KESGİN |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
29.10.2021
|
14:00 |
2BA3789 |
04. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
56 - 38 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ORÇUN AKGÜL |
ABDURRAHMAN İNAL |
HÜSEYİN EMRE EROL |
SERKAN SU |
SİNEM DENİZ |
MELDA KÖKLÜER |
BETÜL ÖZCAN |
LEVENT YORULMAZ |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
29.10.2021
|
14:00 |
2BA3795 |
04. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
47 - 66 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
GÖNENÇ ÇETİN |
MUSTAFA ÇELTİKER |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
MEHMET İSMET BAYRİ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
NİLAY YILMAZ |
EROL TAHTAKESEN |
CEYDA KAPKAÇ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
29.10.2021
|
18:00 |
2BA3794 |
04. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
67 - 57 |
BODRUM KARYA |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH ACAR |
MUSTAFA SELÇUK |
YASİN AK |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
ŞERİFE YILMAZ |
ONUR YEŞİLBAĞ |
MURATCAN KOLÇAK |
SİMAY ÇAKMAK |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
30.10.2021
|
14:00 |
2BA3793 |
04. Hafta |
EMLAK KONUT |
68 - 56 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
RABİHA TANK |
MUSTAFA GÜRHAN SOYSAL |
ALPER ERİN |
AYBERK PARALI |
ERMAN YÜCEL |
FATİH DEMİR |
EMRAH RİFAİ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
30.10.2021
|
14:00 |
2BA3790 |
04. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
65 - 64 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FATMA ÖZTÜRK |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
ERCAN BOZDOĞAN |
GÜLŞEN ÖZTÜRK |
EMİNE AK |
AYSEL GÜNER |
HANİFE CELEPOĞLU |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
30.10.2021
|
14:00 |
2BA3791 |
04. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
72 - 44 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEYHAN TOPALOĞLU |
NURİ DİLMEN |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
YEŞİM DİLEK |
GİZEM ÖZAYDIN |
MESUT KARABULUT |
CANSU ÇOBAN |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
30.10.2021
|
16:00 |
2BA3792 |
04. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
57 - 82 |
URLA BELEDİYESİ |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAMET ERDOĞAN |
MERT KAYALI |
METİN ÜSTER |
MUSTAFA BİÇER |
SEVCAN CELİL |
KORAY ASAL |
NEŞE KARTAL |
NASUH ÜZER |
Antalya Spor Salonu |
|
31.10.2021
|
14:00 |
2BA3796 |
04. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
37 - 89 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
KÜBRA KENDİRLİ |
AHMET MUHAMMET KURT |
ZELİHA BAYRAKTAR |
SEDA ÖZDEMİR |
AHMET BARIŞ YAZICI |
GÖZDE GÜLSEVİM KARANFİL |
EBRU YILDIZ |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
5.11.2021
|
14:00 |
2BA3797 |
05. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
53 - 64 |
EMLAK KONUT |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
AYŞE AR |
MELDA KÖKLÜER |
FATMA ITIR ÖNCEL |
LEVENT YORULMAZ |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
5.11.2021
|
14:00 |
2BA3798 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
98 - 28 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
SABRİ GÜNDÜZ |
FATİH ERDOĞAN |
MEHMET İSMET BAYRİ |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
EBRU ULUDOĞAN |
EDA ELFİDAN |
ESER FIRIL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
5.11.2021
|
18:00 |
2BA3799 |
05. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
72 - 73 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SONER ÖZAYDOĞAN |
SALİH ARDA UNUL |
AYGÜN AKGÜL |
OKAN KAHRAMAN |
HALDUN TAŞKAVAK |
ALİ DEVECİ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
ONUR BURAK |
12 Eylül Spor Salonu |
|
6.11.2021
|
13:00 |
2BA3800 |
05. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
82 - 51 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
UMUT MEMİŞ |
CELAL GÖRMÜŞ |
KAYA EREZ |
ERKAN CAN BİROL |
YAREN TARAKÇI |
BİLAL AKYILDIZ |
CANBERK AYGÜN |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
6.11.2021
|
14:00 |
2BA3801 |
05. Hafta |
BODRUM KARYA |
40 - 56 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
AHMET KÖSE |
BURAK AKTAŞ |
MEHMET KANER |
ALİ BEŞİROĞLU |
SÜLEYMAN ALPER YILDIZ |
EVREN ERTOY |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
6.11.2021
|
14:30 |
2BA3803 |
05. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
85 - 71 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
HALUK YAKIN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
ATİF AL |
ESRA GÜLSUYU |
ABDULLAH KURT |
SEVGİ SELVİ |
TUĞBERK ŞENGÜLDÜREN |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
6.11.2021
|
15:00 |
2BA3802 |
05. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
81 - 71 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ESRA YILDIZ |
UĞUR YÜKSEL |
ALPEREN BAŞER |
SEYİT AHMET BECAN |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
ALEV GÜLAÇTI |
METİN IŞIK |
Edremit Spor Salonu |
|
7.11.2021
|
18:00 |
2BA3804 |
05. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
73 - 76 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
CAN ÜTKÜR |
ECEM BOZKURT |
GÜLŞEN ÖZTÜRK |
EBRU DIVRAK |
CANSU ÇOBAN |
CEM ÖZALP |
KEMAL AYPARS |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
12.11.2021
|
17:00 |
2BA3805 |
06. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
78 - 65 |
BODRUM KARYA |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
SABRİ GÜNDÜZ |
METİN EROL |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
BERK MERT |
ALPER LAÇİNKAYA |
ÖZLEM TUNA |
MELDA ÇAKIRCA |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
12.11.2021
|
18:00 |
2BA3810 |
06. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
67 - 53 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
GÖZDE KAFADAR |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
DERYA ANTAŞ |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
FATİH ŞEN |
NİHAN ÜNSAL |
SİMAY ÇAKMAK |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
13.11.2021
|
14:00 |
2BA3811 |
06. Hafta |
EMLAK KONUT |
68 - 38 |
URLA BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
GÖZDE ERSÖZ |
FATİH DEMİR |
DİNÇER ADİLLER |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
13.11.2021
|
14:00 |
2BA3807 |
06. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
75 - 53 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
UĞUR YÜKSEL |
ABDURRAHMAN İNAL |
MUSTAFA DURGUT |
ZELİHA DEMİR |
AYSEL GÜNER |
GÜLEN SÖNMEZ |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
13.11.2021
|
14:00 |
2BA3808 |
06. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
77 - 57 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
HALUK YAKIN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
TURGAY KÖROĞLU |
AYŞE AR |
SABAHİTTİN KAZAN |
SELÇUK TEMÜR |
ŞÜKRÜ SITKI |
Tarsus Spor Salonu |
|
13.11.2021
|
14:00 |
2BA3809 |
06. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
56 - 69 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
SALİH ARDA UNUL |
CAN ÜTKÜR |
ÖZGÜR NALBANT |
KEZİBAN KARTCA |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
İLKAY ERDOĞAN |
NASUH ÜZER |
Antalya Spor Salonu |
|
14.11.2021
|
14:00 |
2BA3812 |
06. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
42 - 79 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
ECEM BOZKURT |
ALPEREN BAŞER |
ZELİHA BAYRAKTAR |
CEMRE YILMAZ |
DAMLA GÖRKEM AKTEKİN |
SEDA ÖZDEMİR |
ÇAĞRI TEMUR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
24.11.2021
|
14:00 |
2BA3806 |
06. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
65 - 62 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
AHMET KÖSE |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
HALİL VOLKAN ÇENELİ |
HALDUN TAŞKAVAK |
MEHMET AKINCI |
ALİ DEVECİ |
SİNEM BİRTÜRK |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
16.11.2021
|
14:00 |
2BA3813 |
07. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
60 - 66 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
CELAL GÖRMÜŞ |
BURCU KOCAOĞLU SANCAR |
FATMA GÖK |
ESER FIRIL |
GÜLTEKİN KABAŞ |
ALTAN CANDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
13:00 |
2BA3814 |
07. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
83 - 87 |
URLA BELEDİYESİ |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH ARDA UNUL |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
MERİÇ BAYAZIT |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
YAREN TARAKÇI |
CANBERK AYGÜN |
YAREN ÖZDENİZ |
ERKAN CAN BİROL |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
14:00 |
2BA3815 |
07. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
75 - 33 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HİKMET FEN |
MUSTAFA AKSOY |
ENES DURAN |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
MELDA KÖKLÜER |
LEVENT YORULMAZ |
ZİYA ERTAŞ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
14:00 |
2BA3816 |
07. Hafta |
BODRUM KARYA |
63 - 72 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
UĞUR YÜKSEL |
FATİH ERDOĞAN |
MEHMET KANER |
DİLARA BAYIR |
ALİ BEŞİROĞLU |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
14:00 |
2BA3817 |
07. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
71 - 77 |
EMLAK KONUT |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAMET ERDOĞAN |
AYGÜN AKGÜL |
BARIŞ ÖZTÜRK |
MURAT MISIRLI |
İLAYDA DİNÇEL |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
ARZU AKINCI |
FATMA DÖNMEZ |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
18:00 |
2BA3818 |
07. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
72 - 68 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
ÖZKAN TALO |
SADETTİN BAYCAN |
ATİF AL |
IŞIL ÖZKAN |
MUSA ÇALIŞKAN |
GAMZE ATİLA |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Edremit Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
18:00 |
2BA3819 |
07. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
58 - 69 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
SONER ÖZAYDOĞAN |
OZAN GÜNDÜZ |
ELA ONAT |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ÜMİT KONCA |
ÖZCAN PAMUK |
TUĞBERK ŞENGÜLDÜREN |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
17.11.2021
|
18:00 |
2BA3820 |
07. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
62 - 83 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
BURAK AKTAŞ |
MEHMET BOZKURT |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
MUSTAFA MESCİ |
KEMAL AYPARS |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
ONUR BURAK |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
20.11.2021
|
13:00 |
2BA3824 |
08. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
48 - 76 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH ARDA UNUL |
SONER ÖZAYDOĞAN |
AYGÜN AKGÜL |
MERT ELMA |
MERYEM PEHLİVAN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
NASUH ÜZER |
Antalya Spor Salonu |
|
20.11.2021
|
14:00 |
2BA3822 |
08. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
64 - 55 |
BODRUM KARYA |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK AKTAŞ |
BARIŞ ÖZTÜRK |
MERİÇ BAYAZIT |
TURGAY KÖROĞLU |
AYŞE AR |
SABAHİTTİN KAZAN |
FATMA ITIR ÖNCEL |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
Tarsus Spor Salonu |
|
20.11.2021
|
14:00 |
2BA3828 |
08. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
32 - 84 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
MUSTAFA BAŞTÜRK |
CELAL GÖRMÜŞ |
NAZLI AYYILDIZ TURAN |
DAMLA CAN ASAN |
CEMRE YILMAZ |
ESRA BAYZAT |
MERVE SERDAR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
20.11.2021
|
18:00 |
2BA3827 |
08. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
70 - 82 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
ECEM BOZKURT |
MURAT MISIRLI |
ERKAN TURAN |
ALİ DEVECİ |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
ŞAHİN ŞANLI |
12 Eylül Spor Salonu |
|
20.11.2021
|
18:00 |
2BA3823 |
08. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
52 - 55 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SALİH SERKAN KOÇAK |
FATİH ERDOĞAN |
FİLİZ ÖGET |
ATAKAN EFE DEVECİ |
ONUR YEŞİLBAĞ |
DOĞUKAN TOPRAK |
ALİ MURAT SUNGUR |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
20.11.2021
|
19:00 |
2BA3826 |
08. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
67 - 84 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ESRA YILDIZ |
ALPEREN BAŞER |
METİN ÜSTER |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
BERK MERT |
ALİ MALÇOK |
YEŞİM AKAN |
YÜCEL FIRAT |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
21.11.2021
|
13:00 |
2BA3825 |
08. Hafta |
EMLAK KONUT |
70 - 66 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
NİHAT KARA |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
FERHAT SUNA |
AYBERK PARALI |
BEKİR SEVİMLİ |
PINAR ŞAHİN |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
21.11.2021
|
14:00 |
2BA3821 |
08. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
72 - 52 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
HALUK YAKIN |
SABRİ GÜNDÜZ |
UĞUR AYDEMİR |
ZELİHA DEMİR |
HANİFE CELEPOĞLU |
HÜLYA DOĞAN |
AYSEL GÜNER |
90. Yıl Spor Salonu |
|
26.11.2021
|
18:00 |
2BA3829 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
77 - 53 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
UMUT MEMİŞ |
BARIŞ ÖZTÜRK |
EMİN FAZIL KESERATAR |
TUĞBA DURNAOĞLU |
ECE DİKMENLİ |
DEMET ÇAKAR |
ZEHRA AKAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
27.11.2021
|
14:00 |
2BA3830 |
09. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
58 - 56 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK AKTAŞ |
NİHAT KARA |
ECEM BOZKURT |
SERKAN SU |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
LEVENT YORULMAZ |
BETÜL ÖZCAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
27.11.2021
|
14:00 |
2BA3831 |
09. Hafta |
BODRUM KARYA |
79 - 83 |
URLA BELEDİYESİ |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
HALUK YAKIN |
METİN EROL |
MEHMET DURU |
BEYZA GÜLŞEN |
ALİ BEŞİROĞLU |
HÜSEYİN EŞKİ |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
27.11.2021
|
14:00 |
2BA3832 |
09. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
53 - 65 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ESRA YILDIZ |
SALİH ARDA UNUL |
ALPEREN BAŞER |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
HALDUN TAŞKAVAK |
CANSU ÇOBAN |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
KEMAL AYPARS |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
27.11.2021
|
14:30 |
2BA3834 |
09. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
49 - 52 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
CELAL GÖRMÜŞ |
OKAN KAHRAMAN |
MERVE GÜNER |
İSMAİL ATAR |
ABDULLAH EMİN KAYA |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
27.11.2021
|
15:00 |
2BA3833 |
09. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
69 - 65 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
SABRİ GÜNDÜZ |
CAN ÜTKÜR |
MURAT KARTAL |
MUSA ÇALIŞKAN |
MAHMUT DEMİR |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
Edremit Spor Salonu |
|
28.11.2021
|
14:00 |
2BA3835 |
09. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
42 - 80 |
EMLAK KONUT |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
MERİÇ BAYAZIT |
SEMİH KAYA |
CEMRE YILMAZ |
ESRA BAYZAT |
GÖZDE GÜLSEVİM KARANFİL |
BATUHAN BERK DEMİR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
28.11.2021
|
18:00 |
2BA3836 |
09. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
65 - 73 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
MUSTAFA BAŞTÜRK |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
MUSTAFA FIRAT |
DİLEK KESGİN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
MUSTAFA MESCİ |
ELİF ÖZDALYAN |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
3.12.2021
|
14:00 |
2BA3844 |
10. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
51 - 73 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
GÖNENÇ ÇETİN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
SERDAR ÇELİK |
TUĞÇE KAYA |
GÜL URASLI |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
CEYDA KAPKAÇ |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
3.12.2021
|
16:00 |
2BA3842 |
10. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
66 - 62 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
CANER BAHADIR |
ENES DURAN |
METE BULUT |
BURHAN ÇİÇEK |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEDA AYDIN |
HALİL ERDOĞAN |
Antalya Spor Salonu |
|
3.12.2021
|
18:00 |
2BA3837 |
10. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
64 - 75 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FATİH ERDOĞAN |
YUSUF SARPER DAĞLI |
GÖZDE KAFADAR |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
EMİNE KALKAN |
CUMHUR AĞCAHAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
ONUR BURAK |
12 Eylül Spor Salonu |
|
4.12.2021
|
12:00 |
2BA3838 |
10. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
65 - 57 |
BODRUM KARYA |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
UMUT MEMİŞ |
SONER TÜRKER |
ZELİHA BAYRAKTAR |
SEHER BEKAR |
MİRAÇ ASLANKAYA |
CANBERK AYGÜN |
BİLAL AKYILDIZ |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
4.12.2021
|
14:00 |
2BA3839 |
10. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
59 - 60 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
SEDEF YARICI |
BURAK ERKAN |
HAKAN AK |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
NURAY SORUŞ |
HANİFE CELEPOĞLU |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
4.12.2021
|
14:00 |
2BA3840 |
10. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
50 - 52 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT GENÇ |
HİKMET FEN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
SABAHİTTİN KAZAN |
BETÜL ÖZCAN |
LEVENT YORULMAZ |
Tarsus Spor Salonu |
|
4.12.2021
|
16:00 |
2BA3843 |
10. Hafta |
EMLAK KONUT |
85 - 71 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
SAMET ERDOĞAN |
ESRA YILDIZ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
ERKAN URASLI |
VİLDAN ÇAKAL |
BİROL ÖZDAL |
FATİH DEMİR |
EMRAH RİFAİ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
4.12.2021
|
18:00 |
2BA3841 |
10. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
83 - 47 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK AKTAŞ |
MAHSUN ALANKO |
AHMET OĞUZHAN CİRİT |
VEYSEL PEKDOĞAN |
YENER SALMAN |
NİHAN ÜNSAL |
FİKRET MERCAN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
10.12.2021
|
14:00 |
2BA3845 |
11. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
104 - 56 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
SERKAN SU |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
LEVENT YORULMAZ |
BETÜL ÖZCAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
10.12.2021
|
17:00 |
2BA3846 |
11. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
68 - 62 |
URLA BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
CELAL GÖRMÜŞ |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
MURAT GÜRKAN |
ESER FIRIL |
EYLÜL DEDE |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
10.12.2021
|
18:00 |
2BA3849 |
11. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
52 - 75 |
EMLAK KONUT |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
BARIŞ ÖZTÜRK |
OZAN GÜNDÜZ |
MEHMET KAŞİF BATTAL |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
SİBEL FAZLIOĞLU |
HÜSEYİN ÖKMEN |
NİHAN ÜNSAL |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
11.12.2021
|
12:00 |
2BA3851 |
11. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
48 - 77 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
ECEM BOZKURT |
METİN ÜSTER |
SEMİH KAYA |
SEDA ÖZDEMİR |
BUSE BEYZA ÖZÇELİK |
GÖZDE GÜLSEVİM KARANFİL |
BATUHAN BERK DEMİR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
11.12.2021
|
14:00 |
2BA3847 |
11. Hafta |
BODRUM KARYA |
56 - 59 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ÖMER KALAYDIN |
MEHMET DURU |
YAŞAR TOPUZ |
BERNA ŞEVVAL NAR |
YÜKSEL BÜYÜKADA |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
11.12.2021
|
14:00 |
2BA3848 |
11. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
67 - 73 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAMET ERDOĞAN |
DERYA ÇELİK |
BURAK AKTAŞ |
MUSTAFA FIRAT |
ELİF ÖZDALYAN |
MESUT KARABULUT |
HAKAN DÖNMEZ |
CANSU ÇOBAN |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
11.12.2021
|
14:30 |
2BA3850 |
11. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
71 - 62 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
SABRİ GÜNDÜZ |
FATİH ERDOĞAN |
OKAN KAHRAMAN |
ESRA GÜLSUYU |
SEVGİ SELVİ |
ÜMİT KONCA |
ABDULLAH KURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
12.12.2021
|
18:00 |
2BA3852 |
11. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
58 - 73 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
HALUK YAKIN |
ELİF İNCİ |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
HALİME ULUDAĞ |
HALİDE KAYA |
MUSTAFA MESCİ |
ÖZGÜR TOPCU |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
14.12.2021
|
14:00 |
2BA3859 |
12. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
93 - 45 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
HALUK YAKIN |
HASAN OK |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
AYBERK PARALI |
BİROL ŞİMŞEK |
ERMAN YÜCEL |
MURAT ÖZKAN |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
15.12.2021
|
14:00 |
2BA3855 |
12. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
52 - 62 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
METİN EROL |
UĞUR AYDEMİR |
ZELİHA DEMİR |
SİNEM GÜL |
GÜLEN SÖNMEZ |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
14:00 |
2BA3856 |
12. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
46 - 66 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
RABİHA TANK |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
TURGAY KÖROĞLU |
MELDA KÖKLÜER |
LEVENT YORULMAZ |
ZİYA ERTAŞ |
ŞÜKRÜ SITKI |
Tarsus Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
15:30 |
2BA3857 |
12. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
65 - 98 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
ÖMER SARI |
OZAN GÜNDÜZ |
MERT ELMA |
İLKAY ERDOĞAN |
MERYEM PEHLİVAN |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
16:00 |
2BA3858 |
12. Hafta |
EMLAK KONUT |
70 - 35 |
BODRUM KARYA |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
FATİH ERDOĞAN |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
MURAT SEVGİL |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
MEHMET KAPUCU |
BİROL ŞİMŞEK |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
15.12.2021
|
16:00 |
2BA3854 |
12. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
87 - 70 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAMET ERDOĞAN |
ALPER TACETTİN |
METİN SARIOĞLU |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
MİRAÇ ASLANKAYA |
CANBERK AYGÜN |
ERKAN CAN BİROL |
BİLAL AKYILDIZ |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
18:00 |
2BA3853 |
12. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
57 - 70 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
SONER ÖZAYDOĞAN |
ÖMER KALAYDIN |
BÜLENT GÖKÇE |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
ŞAHİN ŞANLI |
FATMA DÖNMEZ |
ALİ DEVECİ |
12 Eylül Spor Salonu |
|
15.12.2021
|
18:00 |
2BA3860 |
12. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
20 - 0 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SALİH ARDA UNUL |
SABRİ GÜNDÜZ |
ELA ONAT |
IŞIL ÖZKAN |
MUSA ÇALIŞKAN |
ECE DAĞLIOĞLU |
GAMZE ATİLA |
Edremit Spor Salonu |
|
18.12.2021
|
13:00 |
2BA3864 |
13. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
59 - 66 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ESRA YILDIZ |
YUSUF SARPER DAĞLI |
SAFA HALİT ÇAKIR |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
ESRA HOZANLI |
ESRA GÜLSUYU |
ABDULLAH EMİN KAYA |
GÜL YILDIRIM |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
18.12.2021
|
14:00 |
2BA3861 |
13. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
78 - 58 |
URLA BELEDİYESİ |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
BURAK AKTAŞ |
OZAN GÜNDÜZ |
YEŞİM ATUŞ KARAGÖZ |
AYŞE AR |
CANER SERTEL |
FATMA ITIR ÖNCEL |
SABAHİTTİN KAZAN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
18.12.2021
|
14:00 |
2BA3862 |
13. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
68 - 67 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
SEZER BOR |
HAKAN YİĞİT |
MURAT MISIRLI |
MUSTAFA MESCİ |
DENİZ TAN |
YEŞİM DİLEK |
ÖZGÜR TOPCU |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
18.12.2021
|
14:00 |
2BA3863 |
13. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
62 - 79 |
EMLAK KONUT |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
BURAK KAAN TAN |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
VEDAT DURGUT |
EMİNE AK |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
HANİFE CELEPOĞLU |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
18.12.2021
|
18:00 |
2BA3865 |
13. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
73 - 71 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
SALİH SERKAN KOÇAK |
AYGÜN AKGÜL |
DERYA ANTAŞ |
DOĞUKAN TOPRAK |
SİBEL FAZLIOĞLU |
HÜSEYİN ÖKMEN |
FUNDA KONCA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
18.12.2021
|
18:00 |
2BA3868 |
13. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
71 - 69 |
BODRUM KARYA |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ELİF İNCİ |
GÖRKEM SÜZEN |
BARIŞ TURGUT |
OKAN KAHRAMAN |
BETÜL AKDOĞAN |
GÖZDE ONAN |
ARZU AKINCI |
SİNEM YENİ |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
19.12.2021
|
14:00 |
2BA3866 |
13. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
50 - 77 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
ÖMER USLU |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
ÖMER KESKİN |
BEGÜM SAVAŞ |
DEMET ÇAKAR |
BÜŞRA ERKAN |
ZEHRA AKAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
19.12.2021
|
14:00 |
2BA3867 |
13. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
39 - 67 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ALİHAN CİVELEK |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
DERYA ÇELİK |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
DAMLA CAN ASAN |
SEDA ÖZDEMİR |
GÖZDE GÜLSEVİM KARANFİL |
MERVE SERDAR |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
24.12.2021
|
14:00 |
2BA3876 |
14. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
71 - 80 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
BATUHAN MERT GÜL |
CELAL GÖRMÜŞ |
YAŞAR TERZİOĞLU |
TUĞÇE KAYA |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
BERK MERT |
GÜL URASLI |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
24.12.2021
|
16:00 |
2BA3873 |
14. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
52 - 84 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
UMUT MEMİŞ |
MEHMET BARUT |
MEHMET KANER |
SEDA DİKER |
ERKAN BÜDÜN |
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
KORAY ASAL |
Antalya Spor Salonu |
|
24.12.2021
|
18:00 |
2BA3875 |
14. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
79 - 77 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
FATİH ERDOĞAN |
SERAY AK |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
HALDUN TAŞKAVAK |
EBRU AYDIN |
CUMHUR AĞCAHAN |
ONUR BURAK |
12 Eylül Spor Salonu |
|
25.12.2021
|
14:00 |
2BA3870 |
14. Hafta |
BODRUM KARYA |
61 - 64 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
AHMET KÖSE |
NUR AKÇA |
EMRE BAŞA |
SEVGİ ÖZKAN |
SÜLEYMAN ALPER YILDIZ |
YAŞAR TOPUZ |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
25.12.2021
|
14:00 |
2BA3871 |
14. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
100 - 44 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
EREN KILINÇ |
MUSTAFA AKSOY |
SÜLEYMAN TEPE |
AHMET ÖZKAN |
MELDA KÖKLÜER |
LEVENT YORULMAZ |
SİNEM DENİZ |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
Tarsus Spor Salonu |
|
25.12.2021
|
15:00 |
2BA3872 |
14. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
79 - 58 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEZER BOR |
BURAK AKTAŞ |
SADETTİN BAYCAN |
ATİF AL |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
MEHMET GÖKAY SEVİNÇ |
METİN IŞIK |
Edremit Spor Salonu |
|
25.12.2021
|
16:00 |
2BA3869 |
14. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
61 - 56 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
NİHAT KARA |
MUHAMMET CAN MERİÇ |
KAYA EREZ |
MİRAÇ ASLANKAYA |
BİLAL AKYILDIZ |
CANBERK AYGÜN |
ERKAN CAN BİROL |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
25.12.2021
|
16:00 |
2BA3874 |
14. Hafta |
EMLAK KONUT |
79 - 49 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
ALİHAN CİVELEK |
SALİH ACAR |
RAMAZAN ÖYLEK |
MEHMET KAPUCU |
BİROL ÖZDAL |
REMZİ KILIÇ |
EMRAH RİFAİ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
31.12.2021
|
13:00 |
2BA3877 |
15. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
72 - 70 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HİKMET FEN |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
AHMET MALİK ŞAN |
VEYSİ ORUK |
MELDA KÖKLÜER |
LEVENT YORULMAZ |
SABAHİTTİN KAZAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
31.12.2021
|
14:00 |
2BA3878 |
15. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
65 - 76 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAMET ERDOĞAN |
ÖMER SARI |
OZAN GÜNDÜZ |
ALPER ERİN |
FATMA GÖK |
EBRU ULUDOĞAN |
MURAT GÜRKAN |
ALTAN CANDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
2.01.2022
|
13:30 |
2BA3879 |
15. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
45 - 68 |
URLA BELEDİYESİ |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UMUT MEMİŞ |
KAMİL ALOK |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
CUMHUR ARSLAN |
SEDA ÖZDEMİR |
ESRA BAYZAT |
MERVE SERDAR |
HAKAN ÖNEN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
2.01.2022
|
14:00 |
2BA3880 |
15. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
67 - 72 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ALİ RIZA PİNAT |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
OKAN MUHAMMET ANLATICI |
OKAN KAHRAMAN |
CANSU ÇOBAN |
MESUT KARABULUT |
EBRU AYDIN |
GÜLTEKİN DAĞDEVİREN |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
2.01.2022
|
14:00 |
2BA3881 |
15. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
87 - 34 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
METİN EROL |
METEHAN ALAÇAM |
ERKAN URASLI |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
ZELİHA DEMİR |
GÜLEN SÖNMEZ |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
2.01.2022
|
14:00 |
2BA3882 |
15. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
81 - 64 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
MURAT GENÇ |
SEDEF YARICI |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
ATAKAN EFE DEVECİ |
SİBEL FAZLIOĞLU |
FATMA ÇELİK |
FATİH ŞEN |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
2.01.2022
|
14:00 |
2BA3884 |
15. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
67 - 76 |
EMLAK KONUT |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
SEZER BOR |
UĞUR YÜKSEL |
FERHAT SUNA |
NİLAY YILMAZ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
BİROL ÖZDAL |
PINAR ŞAHİN |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
2.01.2022
|
14:30 |
2BA3883 |
15. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
61 - 59 |
BODRUM KARYA |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
FATİH ERDOĞAN |
GÜLŞEN ÖZTÜRK |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ABDULLAH KURT |
SEVGİ SELVİ |
GÜL YILDIRIM |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
7.01.2022
|
13:00 |
2BA3885 |
16. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
86 - 42 |
BODRUM KARYA |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAMET ERDOĞAN |
BATUHAN MERT GÜL |
ÖMER KALAYDIN |
BESTAMİ GÜL |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
CANER SERTEL |
ÖZNUR ELMAS |
LEVENT YORULMAZ |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
7.01.2022
|
14:00 |
2BA3891 |
16. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
65 - 90 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BARIŞ ÖZTÜRK |
TAYFUN AY |
NEŞE KIRAN |
GÜL URASLI |
YEŞİM AKAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
7.01.2022
|
17:30 |
2BA3892 |
16. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
43 - 89 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN SARIOĞLU |
FATİH OĞUZHAN |
MERİÇ BAYAZIT |
KAYA EREZ |
GÖZDE GÜLSEVİM KARANFİL |
ESRA BAYZAT |
OĞUZHAN KARAMAN |
HAKAN ÖNEN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
7.01.2022
|
18:00 |
2BA3888 |
16. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
78 - 64 |
URLA BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET KÖSE |
SEZER BOR |
CELAL GÖRMÜŞ |
ÖNDER ŞENEL |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
SİMAY ÇAKMAK |
SAMET CAN ALICI |
MURATCAN KOLÇAK |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
8.01.2022
|
14:00 |
2BA3886 |
16. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
53 - 55 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
ESRA YILDIZ |
METİN ÜSTER |
EMRE BAŞA |
MUSTAFA MESCİ |
HAKAN DÖNMEZ |
HALİL TEPEBAĞ |
KEMAL AYPARS |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
8.01.2022
|
14:00 |
2BA3887 |
16. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
61 - 57 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK AKTAŞ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
SAFA HALİT ÇAKIR |
HAKAN BEŞTEPE |
EMİNE AK |
AYSEL GÜNER |
YELDA KARAHASAN |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
8.01.2022
|
14:00 |
2BA3890 |
16. Hafta |
EMLAK KONUT |
74 - 47 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ALPEREN BAŞER |
SADETTİN BAYCAN |
NUSRET BİLALOĞLU |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
MEHMET KAPUCU |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
HAKAN ÜNAL |
REMZİ KILIÇ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
8.01.2022
|
14:30 |
2BA3889 |
16. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
72 - 70 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
BARAN AVŞAR |
AYGÜN AKGÜL |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
ESRA HOZANLI |
SEZEN ÇATIKKAŞ |
İSMAİL ATAR |
TUĞBERK ŞENGÜLDÜREN |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
14.01.2022
|
16:00 |
2BA3899 |
17. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
46 - 76 |
EMLAK KONUT |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
BURAK AKTAŞ |
BARIŞ TURGUT |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
BURHAN ÇİÇEK |
DERYA YILDIZ |
ELAY ARICAN |
Antalya Spor Salonu |
|
14.01.2022
|
17:00 |
2BA3893 |
17. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
49 - 51 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
GÖZDE KAFADAR |
BARIŞ ÖZTÜRK |
MEHMET İSMET BAYRİ |
EDA ELFİDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
ALTAN CANDAN |
GÜLTEKİN KABAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
14.01.2022
|
18:00 |
2BA3894 |
17. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
65 - 69 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH ARDA UNUL |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
HASAN OK |
OKAN KAHRAMAN |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
CUMHUR AĞCAHAN |
EBRU DIVRAK |
ALİ DEVECİ |
12 Eylül Spor Salonu |
|
15.01.2022
|
14:00 |
2BA3895 |
17. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
70 - 72 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
RAMAZAN SEZER BARAN |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
SEMİH KAYA |
BİLAL AKYILDIZ |
ERKAN CAN BİROL |
MİRAÇ ASLANKAYA |
CANBERK AYGÜN |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
15.01.2022
|
14:00 |
2BA3896 |
17. Hafta |
BODRUM KARYA |
73 - 67 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
MURAT AMAÇ |
UĞUR YÜKSEL |
MEHMET KANER |
BERNA ŞEVVAL NAR |
EVREN ERTOY |
ORHAN SELÇUK |
SÜLEYMAN ALPER YILDIZ |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
15.01.2022
|
14:00 |
2BA3897 |
17. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
71 - 78 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
AYGÜN AKGÜL |
SÜLEYMAN TEPE |
VEYSİ ORUK |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
SABAHİTTİN KAZAN |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
ŞÜKRÜ SITKI |
Tarsus Spor Salonu |
|
15.01.2022
|
15:00 |
2BA3898 |
17. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
81 - 54 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
GÖNENÇ ÇETİN |
CAN ÜTKÜR |
NUSRET BİLALOĞLU |
ATİF AL |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
MEHMET GÖKAY SEVİNÇ |
METİN IŞIK |
Edremit Spor Salonu |
|
15.01.2022
|
15:00 |
2BA3900 |
17. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
49 - 68 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
HALUK YAKIN |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
MEHMET DURU |
KEMAL AYPARS |
ONUR BURAK |
ZEYNEP GÖRÜMLÜ |
ÖZGÜR TOPCU |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
14:00 |
2BA3901 |
18. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
76 - 55 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
HÜSEYİN EMRE EROL |
MUSTAFA AKSOY |
AHMET ÖZKAN |
BERK MERT |
MELDA KÖKLÜER |
CANER SERTEL |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
14:00 |
2BA3902 |
18. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
71 - 60 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SERAY AK |
YUSUF SARPER DAĞLI |
GÖZDE KAFADAR |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
ŞAHİN ŞANLI |
ALİ DEVECİ |
CUMHUR AĞCAHAN |
ONUR BURAK |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
14:00 |
2BA3905 |
18. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
98 - 97 |
URLA BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SALİH ACAR |
MAHSUN ALANKO |
BURAK DEMİR |
NEŞE KIRAN |
CEYDA KAPKAÇ |
ÖZLEM TUNA |
GÜL URASLI |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
21.01.2022
|
14:00 |
2BA3906 |
18. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
56 - 70 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
FATİH ERDOĞAN |
ATAKAN KOLCU |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
MERYEM PEHLİVAN |
SEVCAN CELİL |
İRFAN YAŞAR |
ERKAN BÜDÜN |
Antalya Spor Salonu |
|
21.01.2022
|
18:30 |
2BA3908 |
18. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
49 - 98 |
BODRUM KARYA |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
CELAL GÖRMÜŞ |
ALPER TACETTİN |
ALİ BARAN TECİRLİ |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
SEDA ÖZDEMİR |
OĞUZHAN KARAMAN |
MELİSA YAMAN |
HAKAN ÖNEN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
22.01.2022
|
14:00 |
2BA3907 |
18. Hafta |
EMLAK KONUT |
84 - 42 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ELİF İNCİ |
SEDEF YARICI |
RAMAZAN SEZER BARAN |
YAŞAR TERZİOĞLU |
MURAT SEVGİL |
YUSUF YELESDAĞ |
MEHMET KAPUCU |
AYGÜN SEVGİL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
22.01.2022
|
14:00 |
2BA3903 |
18. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
46 - 71 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
SAFA HALİT ÇAKIR |
EMİN FAZIL KESERATAR |
ZELİHA DEMİR |
AYSEL GÜNER |
NURAY SORUŞ |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
22.01.2022
|
14:00 |
2BA3904 |
18. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
71 - 68 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
UĞUR YÜKSEL |
METEHAN ALAÇAM |
EREN KÜÇÜKSOLAKOĞLU |
EMRULLAH ŞİMŞEK |
SİBEL FAZLIOĞLU |
ALPER KESEN |
GÖZDE ÖZBEK |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
28.01.2022
|
15:00 |
2BA3909 |
19. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
94 - 64 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
BARIŞ TURGUT |
HAKAN YİĞİT |
ÇETİN ŞİMŞEK |
EYLÜL DEDE |
TİMUR TOPUZ |
OSMAN OKUDAN |
ECE DİKMENLİ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
28.01.2022
|
18:00 |
2BA3910 |
19. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
63 - 66 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
UĞUR YÜKSEL |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
EMRE BAŞA |
YELİZ SEZEN |
MESUT KARABULUT |
OKAN ÇETİNBAŞ |
ŞAHİN ŞANLI |
12 Eylül Spor Salonu |
|
29.01.2022
|
14:00 |
2BA3912 |
19. Hafta |
BODRUM KARYA |
58 - 69 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
SALİH ARDA UNUL |
FATİH ERDOĞAN |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
YÜKSEL BÜYÜKADA |
HÜSEYİN EŞKİ |
HASAN ERDİ COŞKUN |
SEVDA KÖSE |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
29.01.2022
|
14:00 |
2BA3913 |
19. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
42 - 69 |
EMLAK KONUT |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK KAAN TAN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
EMRE YELDAŞ |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
FATMA ITIR ÖNCEL |
SABAHİTTİN KAZAN |
YELİZ KAZAN |
BERK MERT |
Tarsus Spor Salonu |
|
29.01.2022
|
14:30 |
2BA3915 |
19. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
52 - 84 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FATMA ÖZTÜRK |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
NİHAT KARA |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
ESRA GÜLSUYU |
ÜMİT KONCA |
SEVGİ SELVİ |
ABDULLAH KURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
29.01.2022
|
15:00 |
2BA3914 |
19. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
70 - 78 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
ECEM BOZKURT |
RAMAZAN ÖYLEK |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
MEHMET GÖKAY SEVİNÇ |
METİN IŞIK |
Edremit Spor Salonu |
|
29.01.2022
|
16:00 |
2BA3911 |
19. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
61 - 49 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
KAMİL ALOK |
OZAN GÜNDÜZ |
CUMHUR ARSLAN |
ERKAN CAN BİROL |
CANBERK AYGÜN |
MİRAÇ ASLANKAYA |
BİLAL AKYILDIZ |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
30.01.2022
|
18:00 |
2BA3916 |
19. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
108 - 47 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
ÖMER KALAYDIN |
METİN ÜSTER |
MURAT KARTAL |
BETÜL AKDOĞAN |
ALİ DEVECİ |
CANSU ÇOBAN |
GÖZDE ONAN |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
4.02.2022
|
14:00 |
2BA3917 |
20. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
58 - 81 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
UĞUR YÜKSEL |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
EBRU AYDIN |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
EMİNE KALKAN |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
4.02.2022
|
16:00 |
2BA3921 |
20. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
63 - 70 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
YUSUF SARPER DAĞLI |
BARIŞ TURGUT |
METE BULUT |
MERYEM PEHLİVAN |
HALİL ERDOĞAN |
NERMİN İKİZ |
KORAY ASAL |
Antalya Spor Salonu |
|
4.02.2022
|
16:00 |
2BA3923 |
20. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
59 - 62 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
HİKMET FEN |
ENES DURAN |
UĞUR AYDEMİR |
TUĞÇE KAYA |
CEYDA KAPKAÇ |
GÖKHAN BAŞARAN |
BİROL ÖZDAL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
5.02.2022
|
14:00 |
2BA3922 |
20. Hafta |
EMLAK KONUT |
84 - 75 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
CAN ÜTKÜR |
RAMAZAN ÖYLEK |
VİLDAN ÇAKAL |
EMRAH RİFAİ |
DİLEK ELİF ALBAYRAK |
AYGÜN SEVGİL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
5.02.2022
|
14:00 |
2BA3918 |
20. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
79 - 57 |
BODRUM KARYA |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
BURAK KAAN TAN |
SAFA HALİT ÇAKIR |
EBRU ÖZTAŞKIRAN |
SİNEM GÜL |
HANİFE CELEPOĞLU |
NURSEVİL AKYOL |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
5.02.2022
|
14:00 |
2BA3919 |
20. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
55 - 53 |
URLA BELEDİYESİ |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FATMA ÖZTÜRK |
ÖMER SARI |
ÖMER KALAYDIN |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
MELDA KÖKLÜER |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
SABAHİTTİN KAZAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Tarsus Spor Salonu |
|
7.02.2022
|
18:00 |
2BA3920 |
20. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
86 - 51 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
OZAN GÜNDÜZ |
ERDEM DEMİRSOY |
KAMİL TOSUN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
FATİH DEMİRCİ |
BİLAL UZGÖREN |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
8.02.2022
|
15:00 |
2BA3924 |
20. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
49 - 104 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
SAMSUN |
Bahattin Ekinci Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
KAMİL ALOK |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
SADETTİN BAYCAN |
SEMİH KAYA |
SEDA ÖZDEMİR |
AYŞE DİLŞAD BAYRAKLI |
GÖZDE GÜLSEVİM KARANFİL |
OĞUZHAN KARAMAN |
Bahattin Ekinci Spor Salonu |
|
18.02.2022
|
14:00 |
2BA3925 |
21. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
93 - 48 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
BARAN AVŞAR |
ÖMER KALAYDIN |
VEYSİ ORUK |
RAMAZAN ÖZYİĞİT |
SABAHİTTİN KAZAN |
BETÜL ÖZCAN |
MELDA KÖKLÜER |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
18.02.2022
|
17:00 |
2BA3930 |
21. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
49 - 56 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BARIŞ TURGUT |
GÜNDOĞAN ALİ BALABAN |
SERDAR ÇELİK |
ALTAN CANDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
FATMA GÖK |
TİMUR TOPUZ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
18.02.2022
|
18:00 |
2BA3928 |
21. Hafta |
BODRUM KARYA |
64 - 72 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
SALİH SERKAN KOÇAK |
METİN EROL |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
YÜKSEL BÜYÜKADA |
HÜSEYİN EŞKİ |
HASAN ERDİ COŞKUN |
SEVDA KÖSE |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
18.02.2022
|
18:00 |
2BA3926 |
21. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
68 - 89 |
EMLAK KONUT |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
BARIŞ ÖZTÜRK |
NUR AKÇA |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
HALDUN TAŞKAVAK |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
EMİNE KALKAN |
ONUR BURAK |
12 Eylül Spor Salonu |
|
19.02.2022
|
14:30 |
2BA3929 |
21. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
98 - 41 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SAFA HALİT ÇAKIR |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
ECEM BOZKURT |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
SEVGİ SELVİ |
ÖZCAN PAMUK |
SALİH KARAKURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
19.02.2022
|
15:00 |
2BA3931 |
21. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
101 - 50 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
ESRA YILDIZ |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
BURAK DEMİR |
GAMZE ATİLA |
IŞIL ÖZKAN |
MERVE TELLİBAYRAKTAR |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Edremit Spor Salonu |
|
19.02.2022
|
16:00 |
2BA3927 |
21. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
79 - 69 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK KAAN TAN |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
KAMİL ALOK |
ZELİHA BAYRAKTAR |
SEHER BEKAR |
CANBERK AYGÜN |
MİRAÇ ASLANKAYA |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
19.02.2022
|
17:00 |
2BA3932 |
21. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
72 - 74 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
FATMA ÖZTÜRK |
ALPEREN BAŞER |
SERKAN İNCE |
MUSTAFA MESCİ |
HALİL TEPEBAĞ |
ERKAN TURAN |
GÖZDE ONAN |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
22.02.2022
|
16:00 |
2BA3937 |
22. Hafta |
EMLAK KONUT |
93 - 47 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
CAN YANAR |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
MURAT SEVGİL |
BİROL ŞİMŞEK |
MEHMET KAPUCU |
SEMRA AKDUMAN |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
23.02.2022
|
12:00 |
2BA3939 |
22. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
25 - 88 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HASAN OK |
KÜBRA KENDİRLİ |
METİN ÜSTER |
NAZLI AYYILDIZ TURAN |
ŞÜKRİYE NUR KIZIL |
SEDA ÖZDEMİR |
BUSE BEYZA ÖZÇELİK |
TAYFUN KARAKUM |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
14:00 |
2BA3933 |
22. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
69 - 90 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
HAKAN YİĞİT |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
YELİZ SEZEN |
ONUR BURAK |
CUMHUR AĞCAHAN |
ŞAHİN ŞANLI |
12 Eylül Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
14:00 |
2BA3934 |
22. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
72 - 67 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
AHMET BASRİ YILDIZ |
ALİ BARAN TECİRLİ |
HAKAN BEŞTEPE |
EMİNE AK |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
AYSEL GÜNER |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
14:00 |
2BA3935 |
22. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
50 - 77 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ORÇUN AKGÜL |
OZAN GÜNDÜZ |
TAYLAN KAYA |
MUHAMMED DİYAÜDDİN SAĞIR |
MELDA KÖKLÜER |
SABAHİTTİN KAZAN |
BERK MERT |
CANER SERTEL |
Tarsus Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
16:00 |
2BA3936 |
22. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
61 - 72 |
BODRUM KARYA |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
UĞUR YÜKSEL |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
MUSTAFA BİÇER |
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
MERYEM PEHLİVAN |
İRFAN YAŞAR |
NESLİHAN SÜTLÜ |
Antalya Spor Salonu |
|
23.02.2022
|
18:00 |
2BA3940 |
22. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
57 - 54 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
EMRE YELDAŞ |
SERAY AK |
FİLİZ ÖGET |
SENA NUR ÖKSÜZ |
SİMAY ÇAKMAK |
BİLAL UZGÖREN |
NİHAN ÜNSAL |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
24.02.2022
|
13:00 |
2BA3938 |
22. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
59 - 68 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
CAN ÜTKÜR |
ASLI KOÇAK |
EMİN FAZIL KESERATAR |
MURAT ÖZKAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
GÜL URASLI |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
26.02.2022
|
14:00 |
2BA3942 |
23. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
79 - 49 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
EMRE YELDAŞ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
YELİZ KAZAN |
LEVENT YORULMAZ |
FATMA ITIR ÖNCEL |
CANER SERTEL |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
26.02.2022
|
14:00 |
2BA3943 |
23. Hafta |
BODRUM KARYA |
57 - 65 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FATMA ÖZTÜRK |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
TOLGA CAN AYDAŞ |
DUYGU ÇİMEN |
SEVGİ ÖZKAN |
SEVDA KÖSE |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
26.02.2022
|
14:00 |
2BA3944 |
23. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
83 - 49 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
HAKAN YİĞİT |
ERKMEN KAYA |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
ŞAHİN ŞANLI |
ALİ DEVECİ |
SADIK ERGÜL |
MESUT KARABULUT |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
26.02.2022
|
14:30 |
2BA3946 |
23. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
62 - 61 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
ÖMER SARI |
NİHAT KARA |
GÜLŞEN ÖZTÜRK |
ESRA GÜLSUYU |
SALİH KARAKURT |
ABDULLAH KURT |
GÜL YILDIRIM |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
26.02.2022
|
15:00 |
2BA3945 |
23. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
87 - 73 |
URLA BELEDİYESİ |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ALPEREN BAŞER |
GÜNAY YAYLI |
GAMZE ATİLA |
IŞIL ÖZKAN |
MERVE TELLİBAYRAKTAR |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Edremit Spor Salonu |
|
26.02.2022
|
16:00 |
2BA3941 |
23. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
48 - 60 |
EMLAK KONUT |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
ALİHAN CİVELEK |
MUHAMMET CAN MERİÇ |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
MİRAÇ ASLANKAYA |
ERKAN CAN BİROL |
CANBERK AYGÜN |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
27.02.2022
|
18:30 |
2BA3947 |
23. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
72 - 76 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BARAN AVŞAR |
FATİH ERDOĞAN |
TARIK ARAZ |
BURAK DEMİR |
BEGÜM SAVAŞ |
SERHAT LEVENT |
RAMAZAN KOÇ |
ARZU KÖRKEN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
28.02.2022
|
18:00 |
2BA3948 |
23. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
80 - 57 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK AKTAŞ |
METİN AKSOYAK |
ÖMER KALAYDIN |
MURAT KARTAL |
YEŞİM DİLEK |
DENİZ TAN |
HALİME ULUDAĞ |
FATMA DÖNMEZ |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
4.03.2022
|
14:00 |
2BA3950 |
24. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
69 - 59 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
UMUT MEMİŞ |
BARIŞ TURGUT |
CUMHUR ARSLAN |
MİRAÇ ASLANKAYA |
ERKAN CAN BİROL |
CANBERK AYGÜN |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
4.03.2022
|
16:00 |
2BA3954 |
24. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
54 - 85 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK KAAN TAN |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
GÜNEY BİRLİK |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
KEZİBAN KARTCA |
KORAY ASAL |
BURHAN ÇİÇEK |
HAMDİ ÇAKIROSMANAKİ |
Antalya Spor Salonu |
|
4.03.2022
|
16:00 |
2BA3956 |
24. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
59 - 56 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
ALİ OSMAN KANIK |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
MELİH ERGENE |
DİLEK ELİF ALBAYRAK |
YEŞİM AKAN |
BİROL ÖZDAL |
ERMAN YÜCEL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
4.03.2022
|
18:00 |
2BA3953 |
24. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
67 - 54 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ALİ RIZA PİNAT |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
KAMİL TOSUN |
FATİH ŞEN |
ALPER KESEN |
FATİH DEMİRCİ |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
4.03.2022
|
18:00 |
2BA3949 |
24. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
60 - 93 |
BODRUM KARYA |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAKAN GEREY |
AHMET TUNCA EVCİL |
SABRİ GÜNDÜZ |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
ARZU AKINCI |
MEHMET AKINCI |
EMİNE KALKAN |
YELİZ SEZEN |
12 Eylül Spor Salonu |
|
5.03.2022
|
14:00 |
2BA3955 |
24. Hafta |
EMLAK KONUT |
98 - 34 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ECEM BOZKURT |
SALİH ACAR |
İSMAİL BALPETEK |
FERHAT SUNA |
MURAT SEVGİL |
YUSUF YELESDAĞ |
REMZİ KILIÇ |
AYGÜN SEVGİL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
5.03.2022
|
14:00 |
2BA3951 |
24. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
69 - 74 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
ESRA YILDIZ |
VEDAT DURGUT |
EMİNE AK |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
GÜLEN SÖNMEZ |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
5.03.2022
|
14:00 |
2BA3952 |
24. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
64 - 66 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AYGÜN AKGÜL |
EMRE YELDAŞ |
ERSEL BÜYÜKKARA |
YUSUF BÜYÜKFİDAN |
FATMA ITIR ÖNCEL |
SABAHİTTİN KAZAN |
RAMAZAN ÖZYİĞİT |
BERK MERT |
Tarsus Spor Salonu |
|
11.03.2022
|
13:00 |
2BA3958 |
25. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
69 - 40 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
CAN YANAR |
ÖMER USLU |
HAKAN YİĞİT |
SEVGİNAZ DIRAHOR |
FATMA GÖK |
ESER FIRIL |
EDA ELFİDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
11.03.2022
|
14:00 |
2BA3960 |
25. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
61 - 64 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SERHAT DÜLKER |
ALPER TACETTİN |
MAHSUN ALANKO |
BÜLENT GÖKÇE |
ARZU AKINCI |
MEHMET AKINCI |
HALDUN TAŞKAVAK |
ALİ DEVECİ |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
11.03.2022
|
14:00 |
2BA3963 |
25. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
22 - 92 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
EMRE YELDAŞ |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
NAZLI AYYILDIZ TURAN |
HAKAN ÖNEN |
SEFER ZİNNUR YİRMİBEŞOĞLU |
BEYZA GÜNEŞ |
MURAT ŞENDERE |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
11.03.2022
|
14:00 |
2BA3957 |
25. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
75 - 67 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
ÖMER SARI |
HASAN MESUT DEMİR |
AHMET ÖZKAN |
FATMA ITIR ÖNCEL |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
BETÜL ÖZCAN |
CANER SERTEL |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
14.03.2022
|
16:00 |
2BA3961 |
25. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
52 - 62 |
EMLAK KONUT |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET BİLAL ÖZTÜRK |
METİN EROL |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
SEYİT AHMET BECAN |
GAMZE ATİLA |
MEHMET GÖKAY SEVİNÇ |
IŞIL ÖZKAN |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Edremit Spor Salonu |
|
15.03.2022
|
14:00 |
2BA3959 |
25. Hafta |
BODRUM KARYA |
66 - 68 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BURAK KAAN TAN |
HAKAN YİĞİT |
REŞAT ATAY |
TOLGA CAN AYDAŞ |
DUYGU ÇİMEN |
HASAN ERDİ COŞKUN |
ALİ BEŞİROĞLU |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
15.03.2022
|
14:00 |
2BA3964 |
25. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
91 - 92 |
URLA BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Serdar Yereli Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
BARIŞ TURGUT |
SERAY AK |
MURAT MISIRLI |
DİLEK DOĞAN KARACA |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
EBRU AYDIN |
KEMAL AYPARS |
Serdar Yereli Spor Salonu |
|
15.03.2022
|
18:00 |
2BA3962 |
25. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
76 - 62 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
YUSUF SARPER DAĞLI |
SONER ÖZAYDOĞAN |
HALİL VOLKAN ÇENELİ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
ESRA GÜLSUYU |
ÖZCAN PAMUK |
SALİH KARAKURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
18.03.2022
|
16:00 |
2BA3972 |
26. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
77 - 58 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
METİN SARIOĞLU |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
GÜL URASLI |
CEYDA KAPKAÇ |
ÖZLEM TUNA |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
18.03.2022
|
16:00 |
2BA3970 |
26. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
53 - 93 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
FATİH ERDOĞAN |
ÖMER KALAYDIN |
METE BULUT |
HAMDİ ÇAKIROSMANAKİ |
İLKAY ERDOĞAN |
DERYA YILDIZ |
BURHAN ÇİÇEK |
Antalya Spor Salonu |
|
18.03.2022
|
18:00 |
2BA3965 |
26. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
77 - 80 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
EMRE YELDAŞ |
DERYA ÇELİK |
BÜLENT GÖKÇE |
HALDUN TAŞKAVAK |
EMİNE KALKAN |
SADIK ERGÜL |
OKAN ÇETİNBAŞ |
12 Eylül Spor Salonu |
|
19.03.2022
|
14:00 |
2BA3971 |
26. Hafta |
EMLAK KONUT |
66 - 75 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
HAKAN GEREY |
CELAL GÖRMÜŞ |
ADNAN KIVANÇ |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
YUSUF YELESDAĞ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
DİNÇER ADİLLER |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
19.03.2022
|
14:00 |
2BA3967 |
26. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
80 - 52 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BARIŞ TURGUT |
KÜBRA KENDİRLİ |
SADETTİN BAYCAN |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
ZELİHA DEMİR |
NURAY SORUŞ |
NURSEVİL AKYOL |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
19.03.2022
|
14:00 |
2BA3968 |
26. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
58 - 75 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ELİF İNCİ |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
UĞUR YÜKSEL |
TURGAY KÖROĞLU |
GAMZE AHMED |
RAMAZAN ÖZYİĞİT |
BEDİRHAN NAZLI |
BERK MERT |
Tarsus Spor Salonu |
|
19.03.2022
|
15:00 |
2BA3969 |
26. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
83 - 56 |
BODRUM KARYA |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
SALİH SERKAN KOÇAK |
ECEM BOZKURT |
HAKAN ŞAHİN |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
MEHMET GÖKAY SEVİNÇ |
METİN IŞIK |
Edremit Spor Salonu |
|
20.03.2022
|
16:00 |
2BA3966 |
26. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
89 - 67 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ALİHAN CİVELEK |
KAYA EREZ |
SEHER BEKAR |
CANBERK AYGÜN |
ERKAN CAN BİROL |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
22.03.2022
|
14:00 |
2BA3976 |
27. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
64 - 70 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
BARAN AVŞAR |
UĞUR YÜKSEL |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
ARZU AKINCI |
MEHMET AKINCI |
OKAN ÇETİNBAŞ |
HALDUN TAŞKAVAK |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
22.03.2022
|
14:00 |
2BA3977 |
27. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
40 - 88 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
SAMSUN |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
ALİ BARAN TECİRLİ |
FATİH OĞUZHAN |
RAHMAN CANGÜL |
HAKAN ÖNEN |
SEFER ZİNNUR YİRMİBEŞOĞLU |
BEYZA GÜNEŞ |
MURAT ŞENDERE |
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
|
23.03.2022
|
14:00 |
2BA3973 |
27. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
84 - 49 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ALMİNA KOCABAŞ |
DEYER AKÇAY |
YALÇIN DEDE |
MERVE YAĞMA |
ZİYA ERTAŞ |
BETÜL ÖZCAN |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
23.03.2022
|
14:00 |
2BA3975 |
27. Hafta |
BODRUM KARYA |
58 - 81 |
EMLAK KONUT |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
ÖMER SARI |
GÖZDE KAFADAR |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
TOLGA CAN AYDAŞ |
SEVDA KÖSE |
YÜKSEL BÜYÜKADA |
HÜSEYİN EŞKİ |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
23.03.2022
|
14:30 |
2BA3978 |
27. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
75 - 66 |
URLA BELEDİYESİ |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
SALİH SERKAN KOÇAK |
YUNUS EMRE ALICI |
ÇETİN ŞİMŞEK |
GÜL YILDIRIM |
SEVGİ SELVİ |
HİLAL TÜRKMEN |
SALİH KARAKURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
23.03.2022
|
17:00 |
2BA3979 |
27. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
77 - 90 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH ARDA UNUL |
BARIŞ TURGUT |
ALİ RIZA PİNAT |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
EBRU DIVRAK |
YEŞİM DİLEK |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
ÖZGÜR TOPCU |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
23.03.2022
|
17:00 |
2BA3974 |
27. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
57 - 64 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAKAN GEREY |
CAN ÜTKÜR |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
TAYFUN AY |
ZEHRA AKAN |
ESER FIRIL |
GÜLTEKİN KABAŞ |
AREZU KARAKAŞ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
23.03.2022
|
19:00 |
2BA3980 |
27. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
61 - 80 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
SONER ÖZAYDOĞAN |
UMUT MEMİŞ |
MÜBERRA ÖZTÜRK |
SİMAY ÇAKMAK |
FATİH DEMİRCİ |
EZGİ KILIÇ |
ATAKAN EFE DEVECİ |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
26.03.2022
|
13:00 |
2BA3981 |
28. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
63 - 44 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
RAMAZAN SEZER BARAN |
ALPEREN BAŞER |
ZELİHA BAYRAKTAR |
SEHER BEKAR |
CANBERK AYGÜN |
ERKAN CAN BİROL |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
26.03.2022
|
14:00 |
2BA3982 |
28. Hafta |
BODRUM KARYA |
100 - 71 |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
BURAK ERKAN |
EMRE BAŞA |
SEVGİ ÖZKAN |
SEVDA KÖSE |
YAŞAR TOPUZ |
SÜLEYMAN ALPER YILDIZ |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
26.03.2022
|
14:00 |
2BA3983 |
28. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
72 - 52 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
AYGÜN AKGÜL |
EMRE YELDAŞ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
EMİNE ŞİMŞEK |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
BEDİRHAN NAZLI |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
Tarsus Spor Salonu |
|
26.03.2022
|
14:00 |
2BA3987 |
28. Hafta |
EMLAK KONUT |
85 - 62 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
SABRİ GÜNDÜZ |
OSMAN CAN GÜNDOĞDU |
SERDAR ÇELİK |
HAKAN ÜNAL |
BİROL ÖZDAL |
MEHMET KAPUCU |
EMRAH RİFAİ |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
26.03.2022
|
14:00 |
2BA3988 |
28. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
49 - 59 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
UĞUR YÜKSEL |
OKAN KAHRAMAN |
HALİDE KAYA |
ALİ DEVECİ |
CANSU ÇOBAN |
ONUR BURAK |
12 Eylül Spor Salonu |
|
26.03.2022
|
15:00 |
2BA3984 |
28. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
86 - 67 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK KAAN TAN |
FATMA ÖZTÜRK |
OZAN GÜNDÜZ |
İBRAHİM EMRE AYDEMİR |
MUSA ÇALIŞKAN |
EYLEM KAYA |
GÜRBÜZ KOÇOĞLU |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Edremit Spor Salonu |
|
27.03.2022
|
14:00 |
2BA3985 |
28. Hafta |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
61 - 65 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
BARIŞ TURGUT |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
ENES HİKMET ERMANER |
EROL TAHTAKESEN |
GÖKHAN BAŞARAN |
YEŞİM AKAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
27.03.2022
|
14:00 |
2BA3986 |
28. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
115 - 45 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
TARIK ARAZ |
ÖZGÜR NALBANT |
ELAY ARICAN |
FATMA MAFACAN |
NEŞE KARTAL |
HALİL ERDOĞAN |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3989 |
29. Hafta |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
59 - 46 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
EREN KILINÇ |
MAHSUN ALANKO |
SERKAN SU |
MERVE YAĞMA |
CANER SERTEL |
ZİYA ERTAŞ |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3990 |
29. Hafta |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
57 - 70 |
BODRUM KARYA |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ALPER TACETTİN |
BARIŞ BURAK DURMUŞ |
CELAL GÖRMÜŞ |
ÖMER KESKİN |
TİMUR TOPUZ |
ZEHRA AKAN |
OSMAN OKUDAN |
FATMA GÖK |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3991 |
29. Hafta |
ÇEŞME BASKETBOL |
59 - 121 |
URLA BELEDİYESİ |
|
İZMİR |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
FATİH ERDOĞAN |
SERAY AK |
GÖZDE KAFADAR |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
HALDUN TAŞKAVAK |
İLAYDA DİNÇEL |
SADIK ERGÜL |
ŞAHİN ŞANLI |
Atatürk Çeşme Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3992 |
29. Hafta |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
60 - 66 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
ASLI KOÇAK |
BARIŞ ÖZTÜRK |
HAKAN AK |
EMİNE AK |
HANİFE CELEPOĞLU |
NURSEVİL AKYOL |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3993 |
29. Hafta |
BOTAŞ GELİŞİM |
93 - 52 |
ANTALYA GÜNEŞİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK AKTAŞ |
SEZER BOR |
METİN SARIOĞLU |
ERDEM EFE |
FATMA ÇELİK |
ONUR YEŞİLBAĞ |
MUHSİNE AYDIN |
GÖZDE ÖZBEK |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3994 |
29. Hafta |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
64 - 68 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BARAN AVŞAR |
DERYA ÇELİK |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
GÜL YILDIRIM |
BÜŞRA KORKUT |
HİLAL TÜRKMEN |
SALİH KARAKURT |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3995 |
29. Hafta |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
38 - 77 |
TARSUS BELEDİYESİ |
|
SAMSUN |
Samsun Atatürk Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ALMİNA KOCABAŞ |
KÜBRA KENDİRLİ |
HAMZA ÇALIŞKAN |
SEMİH KAYA |
ŞÜKRİYE NUR KIZIL |
HAKAN ÖNEN |
BEYZA GÜNEŞ |
MURAT ŞENDERE |
Samsun Atatürk Spor Salonu |
|
1.04.2022
|
14:00 |
2BA3996 |
29. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
51 - 93 |
EMLAK KONUT |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
SONER ÖZAYDOĞAN |
HAKAN YİĞİT |
BÜLENT GÖKÇE |
TUĞBA ERTE |
SİNEM BİRTÜRK |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
KEMAL AYPARS |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA3997 |
30. Hafta |
URLA BELEDİYESİ |
101 - 53 |
SAMSUN BASKETBOL İHTİSAS |
|
İZMİR |
12 Eylül Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
NİHAT KARA |
BURAK AKTAŞ |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
BÜLENT GÖKÇE |
ARZU AKINCI |
MEHMET AKINCI |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
OKAN ÇETİNBAŞ |
12 Eylül Spor Salonu |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA3998 |
30. Hafta |
RİZE BELEDİYESİ |
96 - 39 |
ÇEŞME BASKETBOL |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
ALİHAN CİVELEK |
BARIŞ TURGUT |
MEHMET SERDAR ÇÖZELİ |
SEHER BEKAR |
CELAL KAL |
ERKAN CAN BİROL |
NİLAY ALTUNTAŞ |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA3999 |
30. Hafta |
BODRUM KARYA |
73 - 68 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
MUĞLA |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SEDEF YARICI |
OKAN BERK TUNÇEL |
YUNUS EMRE ALICI |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
SEVGİ ÖZKAN |
HÜSEYİN EŞKİ |
EMRE TURAN |
ORHAN SELÇUK |
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA4000 |
30. Hafta |
TARSUS BELEDİYESİ |
54 - 65 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
MERSİN |
Tarsus Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
ERSEL BÜYÜKKARA |
HASAN MESUT DEMİR |
TURGAY KÖROĞLU |
MELDA KÖKLÜER |
SABAHİTTİN KAZAN |
YELİZ KAZAN |
BERK MERT |
Tarsus Spor Salonu |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA4001 |
30. Hafta |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
62 - 65 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
ÖMER SARI |
SALİH SERKAN KOÇAK |
HALİL VOLKAN ÇENELİ |
ERCAN ÇAVUŞOĞLU |
MERT TELLİBAYRAKTAR |
MEHMET GÖKAY SEVİNÇ |
METİN IŞIK |
Edremit Spor Salonu |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA4002 |
30. Hafta |
ANTALYA GÜNEŞİ |
43 - 100 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
AHMET TUNCA EVCİL |
ESRA YILDIZ |
AHMET MÜNİR GÖKMEN |
DERYA YILDIZ |
FATMA MAFACAN |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
KEZİBAN KARTCA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA4003 |
30. Hafta |
EMLAK KONUT |
74 - 48 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
İSTANBUL |
Başakşehir Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
SALİH ARDA UNUL |
FATMA ÖZTÜRK |
MELİH SABRİ KAZMAZ |
KÜBRA TOPAL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
FATİH DEMİR |
MEHMET KAPUCU |
Başakşehir Spor Kompleksi |
|
9.04.2022
|
14:00 |
2BA4004 |
30. Hafta |
KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ |
75 - 74 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
İZMİR |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER USLU |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
REŞAT ATAY |
MUSTAFA MESCİ |
EMİNE KALKAN |
MEHMET AYDIN |
SİNEM YENİ |
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
15:30 |
2BA4005 |
Playoff Çeyrek Final |
RİZE BELEDİYESİ |
60 - 53 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
BUĞRA ÇAĞATAY SAVAŞ |
ÖMER USLU |
ZELİHA BAYRAKTAR |
ERKAN CAN BİROL |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
CANBERK AYGÜN |
MİRAÇ ASLANKAYA |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
17:00 |
2BA4006 |
Playoff Çeyrek Final |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
80 - 63 |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN ÇAĞLAYAN |
NİHAT KARA |
ALMİNA KOCABAŞ |
MEYMİNE MİNE YAZGÖNÜL |
NİL KİFAYET GÜRLÜ |
LEVENT YORULMAZ |
BETÜL ÖZCAN |
SABAHİTTİN KAZAN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
17:30 |
2BA4007 |
Playoff Çeyrek Final |
BOTAŞ GELİŞİM |
74 - 63 |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BARIŞ TURGUT |
GÖKHAN EĞLENOĞLU |
İHSAN KÜÇÜKAYCAN |
NİHAN ÜNSAL |
TUNCER ULUŞEKER |
FATİH ŞEN |
SİBEL FAZLIOĞLU |
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu |
|
13.04.2022
|
18:00 |
2BA4008 |
Playoff Çeyrek Final |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
74 - 77 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
BALIKESİR |
Edremit Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAVVA MİRHAN ATEŞER |
BURAK ERKAN |
CANER BAHADIR |
SEYİT AHMET BECAN |
GAMZE ATİLA |
MEHMET GÖKAY SEVİNÇ |
IŞIL ÖZKAN |
ESİN ÖZSÜRMELİ |
Edremit Spor Salonu |
|
16.04.2022
|
12:30 |
2BA4009 |
Playoff Çeyrek Final |
FENERBAHÇE GELİŞİM |
61 - 66 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
ORÇUN AKGÜL |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
ALPER ERİN |
BEGÜM SAVAŞ |
ZEHRA AKAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
BÜŞRA ERKAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
16.04.2022
|
15:00 |
2BA4010 |
Playoff Çeyrek Final |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
79 - 56 |
FERHATOĞLU EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖMER SARI |
FURKAN KESERATAR |
SAFA HALİT ÇAKIR |
ÇETİN ŞİMŞEK |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
AYSEL GÜNER |
NURSEVİL AKYOL |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
16.04.2022
|
16:00 |
2BA4011 |
Playoff Çeyrek Final |
TURGUTLU BELEDİYESPOR |
63 - 67 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
MANİSA |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
UĞUR YÜKSEL |
FATMA ÖZTÜRK |
GÖNENÇ ÇETİN |
TURAN CAN OCAKOĞLU |
ESRA GÜLSUYU |
ÖZCAN PAMUK |
BÜŞRA KORKUT |
TUĞBERK ŞENGÜLDÜREN |
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu |
|
16.04.2022
|
17:00 |
2BA4012 |
Playoff Çeyrek Final |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
57 - 53 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
İSTANBUL |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
BURAK AKTAŞ |
AYGÜN AKGÜL |
VEDAT DURGUT |
NİLAY YILMAZ |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
MURAT ÖZKAN |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi |
|
19.04.2022
|
15:30 |
2BA4013 |
Playoff Çeyrek Final |
RİZE BELEDİYESİ |
74 - 65 |
ULUDAĞ BASKET NBSD |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HAKAN GEREY |
ALİ OSMAN KANIK |
SONER TÜRKER |
ZELİHA BAYRAKTAR |
ERKAN CAN BİROL |
CANBERK AYGÜN |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
NİLAY ALTUNTAŞ |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
22.04.2022
|
14:00 |
2BA4014 |
Playoff Yarı Final |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
77 - 84 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET BASRİ YILDIZ |
MURAT GENÇ |
FATMA ÖZTÜRK |
SİBEL KANIK |
MELDA KÖKLÜER |
CANER SERTEL |
LEVENT YORULMAZ |
ŞÜKRÜ SITKI |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
22.04.2022
|
18:00 |
2BA4015 |
Playoff Yarı Final |
BOTAŞ GELİŞİM |
62 - 79 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MURAT AMAÇ |
SAMET FIRAT SAVAŞ |
FURKAN KESERATAR |
VEYSEL PEKDOĞAN |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
MUHSİNE AYDIN |
FATMA ÇELİK |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
24.04.2022
|
14:00 |
2BA4016 |
Playoff Yarı Final |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
71 - 64 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
MERSİN |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
HİKMET FEN |
ORÇUN AKGÜL |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
AHMET ÖZKAN |
VİLDAN KÖROĞLU EZER |
RABİA YILDIZ ÖZTÜRK |
SABAHİTTİN KAZAN |
LEVENT YORULMAZ |
Mersin Üniversitesi Spor Salonu |
|
24.04.2022
|
14:30 |
2BA4017 |
Playoff Yarı Final |
BOTAŞ GELİŞİM |
49 - 65 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
ANKARA |
Ankara Dsi Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
AHMET TUNCA EVCİL |
SABRİ GÜNDÜZ |
BURAK PEHLİVAN |
EFKAN ASLAN |
GÖZDE ÖZBEK |
TUNCER ULUŞEKER |
SERCAN YILDIRIM |
İSMAİL FULSER |
Ankara Dsi Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
15:30 |
2BA4019 |
Playoff Yarı Final |
RİZE BELEDİYESİ |
63 - 41 |
BOTAŞ GELİŞİM |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
BURAK ERKAN |
ALİHAN CİVELEK |
ÖMER USLU |
KAYA EREZ |
CANBERK AYGÜN |
HÜSEYİN CAN KADIOĞLU |
MİRAÇ ASLANKAYA |
NİLAY ALTUNTAŞ |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
27.04.2022
|
17:30 |
2BA4018 |
Playoff Yarı Final |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
74 - 69 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ABDULLAH UYANIK |
UĞUR YÜKSEL |
HÜSEYİN ÇAMCI |
RAMAZAN ÖYLEK |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
SİNEM GÜL |
TAYFUN CAN DEMİR |
ANIL BIYIKOĞLU |
90. Yıl Spor Salonu |
|
29.04.2022
|
17:30 |
2BA4020 |
Playoff Yarı Final |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
60 - 41 |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
MUSTAFA TOPALOĞLU |
SALİH SERKAN KOÇAK |
BURAK AKTAŞ |
MACİT ZEREN |
EMİNE AK |
NAZMİYE BIYIKOĞLU |
GÜLEN SÖNMEZ |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|
2.05.2022
|
16:00 |
2BA4021 |
Playoff Final |
RİZE BELEDİYESİ |
75 - 56 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÖZKAN TALO |
ÖMER SARI |
UMUT MEMİŞ |
ZELİHA BAYRAKTAR |
ERKAN CAN BİROL |
NİLAY ALTUNTAŞ |
CANBERK AYGÜN |
MİRAÇ ASLANKAYA |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
4.05.2022
|
16:00 |
2BA4022 |
Playoff Final |
RİZE BELEDİYESİ |
76 - 48 |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
|
RİZE |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
ÇETİN ARTAN |
NİHAT KARA |
ERDOĞAN ÇELEBİ |
KAYA EREZ |
CANBERK AYGÜN |
ERKAN CAN BİROL |
MİRAÇ ASLANKAYA |
NİLAY ALTUNTAŞ |
Rize Yenişehir Spor Salonu |
|
7.05.2022
|
16:00 |
2BA4023 |
Playoff Final |
HDI SİGORTA YALOVA VIP |
62 - 70 |
RİZE BELEDİYESİ |
|
YALOVA |
90. Yıl Spor Salonu |
Youtube / TBF TV |
METİN AKSOYAK |
SEZER BOR |
HÜSEYİN ÇAMCI |
EMİN FAZIL KESERATAR |
ELMAS DEMİREL AYDEMİR |
SİNEM GÜL |
HANİFE CELEPOĞLU |
TAYFUN CAN DEMİR |
90. Yıl Spor Salonu |
|