Federasyon Kupası
Maç Tarihi Takım A vs. Takım B
30.09.2014Adanaspor - Yeşilgiresun BLD
23.09.2014Melikşah Üni 73 - 61 Pertevniyal
23.09.2014Gelişim K. 77 - 66 İstanbul DSİ
23.09.2014Adanaspor 74 - 69 A.Karahisar
23.09.2014Yeşilgiresun 91 - 58 Socar Spor
23.09.2014Best Balıkesir 77 - 76 Tüyap
23.09.2014Mersin BŞB 88 - 71 Mamak BLD Ankara DSİ
24.09.2014Pertervniyal Gençlik 56 - 75 Denizli Basket
24.09.2014İstanbul DSİ 58 - 71 Sakarya BŞB
24.09.2014Socar Spor 70 - 72 Akhisar BLD
24.09.2014Tüyap Büyükçekmece 85 - 70 Orkide Gediz Üni
24.09.2014Afyonkarahisar 85 - 92 Final Gençlik
24.09.2014Mamak BDL Ankara DSİ 79 - 66 İTÜ
25.09.2014Denizli Basket 78 - 51 Melikşah Üni
25.09.2014Akhisar BLD 71 - 76 Yeşilgiresun BLD
25.09.2014Sakarya BŞB 79 - 73 Gelişim Koleji
25.09.2014Orkide Gediz Üni 65 - 84 Best Balıkesir
25.09.2014Final Gençlik - Adanaspor
25.09.2014İTÜ 71 - 80 Mersin BŞB
28.09.2014Sakarya BŞB 72 - 78 Best Balıkesir
28.09.2014Yeşilgiresun BLD 63 - 70 Sinpaş Denizli Basket
29.09.2014Mersin BŞB 56 - 59 Best Balıkesir
29.09.2014Adanaspor 70 - 82 Sinpaş Denizli Basket
30.09.2014Mersin BŞB 61 - 79 Sakarya BŞB
01.10.2014Sinpaş Denizli Basket - Best Balıkesir
Kadınlar Dünya Şampiyonası
Maç Tarihi Takım A vs. Takım B
27.09.2014Türkiye 50 - 48 Fransa
28.09.2014Kanada 44 - 55 Türkiye
30.09.2014Mozambik 54 - 64 Türkiye
Erkekler Türkiye Kupası
Maç Tarihi Takım A vs. Takım B
02.10.2014Pınar Karşıyaka - Edirne Basket
02.10.2014Banvit - Trabzonspor Medical Park
02.10.2014Fenerbahçe Ülker - Rönesans TED Ankara Kolej.
02.10.2014İstanbul BŞB - Tofaş
03.10.2014Rönesans TED Ank. Klj. - İstanbul BŞB
03.10.2014Tofaş - Fenerbahçe Ülker
03.10.2014Trabzonspor Medical Park - Pınar Karşıyaka
03.10.2014Edirne Basket - Banvit
04.10.2014İstanbul BŞB - Fenerbahçe Ülker
04.10.2014Rönesans TED Ank Klj - Tofaş
04.10.2014Pınar Karşıyaka - Banvit
04.10.2014Trabzonspor Medical Park - Edirne Basket
05.10.2014Royal Halı Gaziantep - Uşak Sportif
05.10.2014Darüşşafaka Doğuş - Beşiktaş İntegral Forex
05.10.2014Türk Telekom - Anadolu Efes
05.10.2014Torku Konya Selçuk Üni - Galatasaray Liv Hospital
06.10.2014Uşak Sportif - Torku Konya Selçuk Üni
06.10.2014Galatasaray Liv Hospital - Royal Halı Gaziantep
06.10.2014Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş
06.10.2014Beşiktaş İntegral Forex - Türk Telekom
07.10.2014Torku Konya Selçuk Üni - Royal Halı Gaziantep
07.10.2014Uşak Sportif - Galatasaray Liv Hospital
07.10.2014Darüşşafaka Doğuş - Türk Telekom
07.10.2014Anadolu Efes - Beşiktaş İntegral Forex
  • Yaklaşan Etkinlikler
  • 23.09.2014 - 02.10.2014
    TB2L Federasyon Kupası

    Federasyon Kupası’na 2014-2015 sezonunda TB2L’de mücadele edecek takımlar katılacak ve ilk tur maçlarını Afyon, final müsabakalarını ise Bursa’da oynayacak.

  • 27.09.2014 - 05.10.2014
    2014 FIBA Kadınlar Dünya Şampiyonası

    2014 FIBA Kadınlar Basketbol Şampiyonası 27 Eylül - 5 Ekim tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da düzenlenecek.

  • 02.10.2014 - 07.10.2014
    Erkekler Türkiye Kupası Grup Karşılaşmaları

    Türkiye Kupası grup karşılaşmalarında maçlar, Eskişehir, Kayseri, Sakarya ve Samsun’da oynanacak.

Son Haberler

Tüm Haberler