Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Yurt İçi Faaliyetleri programı kapsamında düzenlediği U18 (Kız-Erkek) Bölge Şampiyonaları’nın kuraları çekildi ve fikstürler belli oldu.
6 bölgede Kırmızı ve Beyaz olmak üzere iki farklı grupta düzenlenecek U18 Bölge Şampiyonaları 5-6-7Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
U18 Bölge Şampiyonalarında çevrimiçi olarak gerçekleştirilen kura sonucunda fikstür belli oldu. Fikstüre ulaşmak için tıklayınız.
Katılımcı takımların birer temsilcisinin, 4 Mart Pazartesi günü saat 16.00’da şampiyona evraklarını federasyon temsilcisine teslim etmesi gerekmektedir. Evrakların teslim edileceği yerler ise şöyle;
ERKEKLER KATEGORİSİ
|
KIRMIZI GRUP
|
Bölgeler
|
İL
|
SAAT
|
Evrakların Teslim Alınacağı Yer
|
1. Bölge
|
KIRKLARELİ
|
16:00
|
ATATÜRK S.S. TOPLANTI ODASI
|
2. Bölge
|
DENİZLİ
|
16:00
|
HASAN GÜNGÖR S.S. TOPLANTI ODASI
|
3.Bölge
|
SAKARYA
|
16:00
|
ATATÜRK S.S. TOPLANTI ODASI
|
4. Bölge
|
GAZİANTEP
|
16:00
|
HASAN KALYONCU S.S. TOPLANTI ODASI
|
5. Bölge
|
ELAZIĞ
|
16:00
|
YAKUP KILIÇ S.S. TOPLANTI ODASI
|
6. Bölge
|
SİVAS
|
16:00
|
4 EYLÜL S.S. TOPLANTI ODASI
|
BEYAZ GRUP
|
Bölgeler
|
İL
|
SAAT
|
Evrakların Teslim Edileceği Yer
|
1. Bölge
|
EDİRNE
|
16:00
|
MİMAR SİNAN S.S. TOPLANTI ODASI
|
2. Bölge
|
A.KARAHİSAR
|
16:00
|
VEYSEL EROĞLU S.S. TOPLANTI ODASI
|
4. Bölge
|
KAYSERİ
|
16:00
|
ATATÜRK S.S. TOPLANTI ODASI
|
5. Bölge
|
DİYARBAKIR
|
16:00
|
SEYRANTEPE S.S. TOPLANTI ODASI
|
6. Bölge
|
SAMSUN
|
16:00
|
YENİ YAŞAR DOĞU S.S. TOPLANTI ODASI
|
KIZLAR KATEGORİSİ
|
KIRMIZI GRUP
|
Bölgeler
|
İL
|
SAAT
|
Evrakların Teslim Alınacağı Yer
|
1. Bölge
|
BALIKESİR
|
Saat
|
KURTDERELİ S.S. TOPLANTI ODASI
|
2. Bölge
|
KÜTAHYA
|
16:00
|
YENİ S.S. TOPLANTI ODASI
|
4. Bölge
|
MERSİN
|
16:00
|
SERVET TAZEGÜL S.S. TOPLANTI ODASI
|
5. Bölge
|
TUNCELİ
|
16:00
|
ATATÜRK S.S. TOPLANTI ODASI
|
6. Bölge
|
RİZE
|
16:00
|
YENİŞEHİR S.S. TOPLANTI ODASI
|
BEYAZ GRUP
|
Bölgeler
|
İL
|
SAAT
|
Evrakların Teslim Edileceği Yer
|
1. Bölge
|
YALOVA
|
16:00
|
90. YIL S.S. TOPLANTI ODASI
|
2. Bölge
|
UŞAK
|
16:00
|
YENİ S.S. TOPLANTI ODASI
|
4. Bölge
|
NİĞDE
|
16:00
|
MERKEZ S.S. TOPLANTI ODASI
|