Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Basketbol İl Temsilcileri Toplantısı

07.04.2018

İl Temsilcileri Bilgilendirme Toplantısı İstanbul’da Düzenleniyor


İl Temsilcileri Bilgilendirme Toplantısına Katıldık

Türkiye Basketbol Federasyonu, 81 ilde görev yapan İl Temsilcileri ile İstanbul’da bir araya geldi.İstanbul Ataşehir Silence Otel’deki Basketbol İl Temsilcileri toplantısında Türkiye Basketbol Federasyonu yetkilileri, 81 ilin temsilcilerinin yaşadıkları sorunlarla ilgili raporlara geniş yer verdi. Ayrıca; basketbolun yaygınlaşması konusunda temsilcilere düşen görevler, lisanslı sporcu ve antrenör sayılarının artırılması, illerdeki faaliyetler ve projeler de gündemde değerlendirildi.

İl Temsilcileri toplantısında, TBF Sağlık Kurulu, TBF Eğitim Kurulu, TBF Disiplin Kurulu ve Merkez Hakem Kurulu’nun sunumlarının yanı sıra; Türkiye Basketbol Federasyonu’nun yapısı, sicil lisans işleyişi, operasyon yapısı ve organizasyon örnek uygulamaları, medya işleyişi, pazarlama ve etkinlik analizi, altyapılar ve basketbol geliştirme direktörlüğünün faaliyetleriyle ilgili değerlendirmeler de yapılacak. 81 ilden katılan İl Temsilcileri ayrıca, grup çalışmalarında da yer alacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE