TARİH |
GÜN |
SAAT |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SALON |
KTG |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ |
TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 ERK -B LİGİ H GR 33 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U11 ERK B LİGİ E GR 30 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U10 KIZ B GR 24 |
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
GÜZELBAHÇE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
CUMHURİYET SS. |
U10 KIZ A GR 34 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 34 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 115 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ B GR 33 |
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS. |
U10 ERK -B LİGİ D GR 42 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 34 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS. |
U10 ERK -B LİGİ D GR 43 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 36 |
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
KONAK BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
EGE FAST SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 KIZ A GR 31 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B |
BASKETKÖY SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 36 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ C GR 45 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
16:00 |
İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
MARSHH ACADEMY SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U10 ERK -B LİGİ H GR 34 |
|
|
|
|
|
|
|
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
10:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 32 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
12:00 |
BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ |
DİKİLİ LODOS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U10 ERK -B LİGİ E GR 45 |
4.05.2024 |
CUMARTESİ |
14:00 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 36 |
|
|
|
|
|
|
|
5.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 31 |
5.05.2024 |
PAZAR |
12:00 |
GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-B |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ D GR 29 |
5.05.2024 |
PAZAR |
14:00 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK -B LİGİ E GR 41 |
5.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ D GR 32 |
|
|
|
|
|
|
|
5.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
YELKİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U11 ERK B LİGİ C GR 32 |
5.05.2024 |
PAZAR |
12:00 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ G GR 35 |
5.05.2024 |
PAZAR |
14:00 |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK -B LİGİ E GR 44 |
5.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 KIZ B GR 28 |
|
|
|
|
|
|
|
5.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-A |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
GAZİEMİR SS. |
U11 ERK B LİGİ C GR 30 |
5.05.2024 |
PAZAR |
12:00 |
ALTAY SPOR KULÜBÜ |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
GAZİEMİR SS. |
U10 ERK -B LİGİ F GR 33 |
5.05.2024 |
PAZAR |
14:00 |
BATI SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR GENÇLİK VE SK |
GAZİEMİR SS. |
U11 ERK B LİGİ B GR 32 |
5.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
GAZİEMİR SS. |
U10 ERK -B LİGİ H GR 35 |
|
|
|
|
|
|
|
5.05.2024 |
PAZAR |
10:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
MENEMEN SS. |
U12 KIZ A GR 30 |
5.05.2024 |
PAZAR |
12:00 |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 107 |
5.05.2024 |
PAZAR |
14:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U11 ERKEK -A LİGİ.38 |
5.05.2024 |
PAZAR |
16:00 |
MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL |
TAKEV SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U10 ERK -B LİGİ H GR 36 |
|
|
|
|
|
|
|
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U10 ERK.-A LİGİ 23 |
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ- B |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.ALT FİN 19/1 |
|
|
|
|
|
|
|
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.ALT FİN 17/1 |
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
PETKİM SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U10 ERK.-A LİGİ 24 |
|
|
|
|
|
|
|
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U10 KIZ B GR 23 |
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U11 ERK B LİGİ D GR 31 |
|
|
|
|
|
|
|
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U11 ERKEK -A LİGİ.37 |
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-38 |
|
|
|
|
|
|
|
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U16 KIZ B LİG 100 |
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERK B LİGİ C GR 31 |
|
|
|
|
|
|
|
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
18:30 |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ -A |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.ALT FİN 20/1 |
6.05.2024 |
PAZARTESİ |
20:00 |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.ALT FİN 24/1 |
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024 |
SALI |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 ERK -A LİGİ 51 |
7.05.2024 |
SALI |
20:00 |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U16 ERK.ALT FİN 18/1 |
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024 |
SALI |
18:30 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.ALT FİN 21/1 |
7.05.2024 |
SALI |
20:00 |
SİBA SPOR KULÜBÜ |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SK |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.ALT FİN 22/1 |
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024 |
SALI |
18:30 |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.ALT FİN 23/1 |
7.05.2024 |
SALI |
20:00 |
YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 36 |
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024 |
SALI |
18:30 |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U16 KIZ B LİG 99 |
7.05.2024 |
SALI |
20:00 |
ALTAY SPOR KULÜBÜ |
EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ |
GAZİEMİR SS. |
U11 ERK B LİGİ A GR 35 |
|
|
|
|
|
|
|
7.05.2024 |
SALI |
18:30 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERK B LİGİ B GR 34 |
7.05.2024 |
SALI |
20:00 |
BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ |
TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERK B LİGİ E GR 29 |
|
|
|
|
|
|
|
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B |
KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 101 |
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U18 KIZ B LİG-44 |
|
|
|
|
|
|
|
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ |
MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U12 ERK -A LİGİ 52 |
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
PETKİM SPOR KULÜBÜ-A |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERKEK -A LİGİ.39 |
|
|
|
|
|
|
|
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B |
SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERK B LİGİ C GR 34 |
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERKEK -A LİGİ.40 |
|
|
|
|
|
|
|
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U12 ERK -A LİGİ 49 |
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK |
İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U21 ERKEK B LİGİ 26 |
|
|
|
|
|
|
|
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ |
MENEMEN SS. |
U12 KIZ A GR 29 |
8.05.2024 |
ÇARŞAMBA |
20:00 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) |
MENEMEN SS. |
U21 ERK -A LİGİ -28 |
|
|
|
|
|
|
|
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) |
İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U11 ERK B LİGİ D GR 33 |
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U21 ERK -A LİGİ -27 |
|
|
|
|
|
|
|
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.ALT FİN 17/2 |
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A |
AMİRALLER SPOR KULÜBÜ -A |
CUMHURİYET SS. |
U16 ERK.ALT FİN 20/2 |
|
|
|
|
|
|
|
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B |
9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U16 ERK.ALT FİN 24/2 |
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR BÜYÜK SS. |
U14 KIZ -B LİGİ 111 |
|
|
|
|
|
|
|
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI SPOR KUL |
GÜZELYALI SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U11 ERK B LİGİ E GR 33 |
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A |
TAKEV SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U12 ERK -A LİGİ 50 |
|
|
|
|
|
|
|
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
18:30 |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ- B |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.ALT FİN 19/2 |
9.05.2024 |
PERŞEMBE |
20:00 |
İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U10 KIZ A GR 33 |
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -B |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
U16 ERK.ALT FİN 21/2 |
10.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
ANKA BASK SPOR KULÜBÜ |
İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ |
VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS |
BÜYÜK ERK -B LİGİ-36 |
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B |
FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ D GR 35 |
10.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B |
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ |
CUMHURİYET SS. |
U11 ERK B LİGİ C GR 29 |
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
İZMİR YEŞİLAY SPOR KULÜBÜ |
BATI SPORTİF SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U11 ERK B LİGİ B GR 36 |
10.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ |
BOSSAN SPOR KULÜBÜ |
HALKAPINAR KÜÇÜK SS. |
U16 KIZ B LİG 89 |
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B |
BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.ALT FİN 23/2 |
10.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SK |
SİBA SPOR KULÜBÜ |
BALÇOVA SS. |
U16 ERK.ALT FİN 22/2 |
|
|
|
|
|
|
|
10.05.2024 |
CUMA |
18:30 |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ |
EGE ELİT SPOR KULÜBÜ-A |
SERDAR YERELİ SS |
U16 ERK.ALT FİN 18/2 |
10.05.2024 |
CUMA |
20:00 |
İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ |
EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B |
SERDAR YERELİ SS |
U11 ERK B LİGİ C GR 36 |