Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Kızlar Kategorisinde 1. Aşama Tamamlandı

14.01.2022


Potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına başlatılan TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı kızlar kategorisinde ilk antrenmanlar tamamlandı.

A Kadın Milli Takım Menajeri Yasemin Horasan, A Kadın Milli Takım Başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu koordinasyonu ve altyapı milli takım antrenörlerinin katılımıyla gerçekleşen tarama programları TBF Sağlık Kurulu iş birliğiyle takip edildi.

Adana, Antalya, Bolu, Çanakkale, Diyarbakır, Kırklareli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van şehirlerinde düzenlenen antrenmanlara genç kız basketbolcular büyük ilgi gösterdi. TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı’na 19 şehirde toplam 915 basketbolcu katıldı.

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı kızlar kategorisinde 2007, 2008, 2009 ve 2010 doğumlu, lisanslı basketbolcular yer aldı.

Programın İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa etap tarihleri daha sonra açıklanacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE