Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TBF Akademi

Eğitim Hakkında

Bu eğitim, antrenörlere güncel ve geniş kapsamlı içeriğiyle hizmet vermek amacıyla basketbol kütüphanesi formatında hazırlanmıştır.

TBF Akademi’de yer alan antrenör eğitimleri; Uluslararası Basketbol Antrenör Seminerleri, Bölgesel Antrenör Gelişim Semineri, Bireysel Gelişim Antrenörlüğü Sertifika Programı ve Kondisyoner Sertifika Eğitim Programlarının yanı sıra FIBA Video Kütüphanesi ve FIBA Altyapı Gelişim Projesi Webinarlarının videolarından oluşmaktadır.

Eğitimlerde; Ahmet Çakı, Çetin Yılmaz, Don Showalter, Dusko Ivanovic, Ergin Ataman, Fikret Doğan, Francesco Cuzzolin,Hakan Yavuz, John Townsend, Menderes Gümüşdal, Metin Ağırbaşoğlu, Orhun Ene, Pablo Laso, Peter Lonergan, Ufuk Sarıca ve Zeljko Obradovic gibi NBA, FIBA ligleri ve EuroLeague gibi birçok farklı kategoride çalışan değerli antrenörlerin anlatımları yer almaktadır.

Eğitimin Amacı

Eğitim; antrenör alanında gerçekleşmiş olan seminer ve eğitimlere katılamayan ya da katılmış olup bilgilerini tazelemek isteyen antrenörlere bu programları izleme fırsatı sunmaktır.

Eğitime Kimler Başvurmalı?

Liglerde ve altyapılarda yer alan basketbol kulüplerinin antrenörleri bu eğitimleri almalıdır.

TBF Akademi Antrenör Eğitimi'ne ulaşmak için tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE