Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı Kızlar Kategorisinde 2. Aşama Başlıyor

18.01.2022


Potansiyel sahibi genç basketbolcuların bilgilerinin kayıt altında tutulması ve gelişimlerinin düzenli olarak takip edilmesi adına başlatılan TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı kızlar kategorisinde ikinci aşamaya geçiliyor.

A Kadın Milli Takım Menajeri Yasemin Horasan, A Kadın Milli Takım Başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu koordinasyonu ve altyapı milli takım antrenörlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek tarama programları TBF Sağlık Kurulu iş birliğiyle takip edilecek.

TBF Basketbolcu Havuzu Tarama Programı’nın ikinci aşaması Ankara, İzmir ve Bursa şehirlerinde 24-25 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek. İstanbul'da gerçekleştirilecek tarama programı ise hava muhalefeti nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Programın kızlar kategorisinde 2007, 2008, 2009 ve 2010 doğumlu, lisanslı basketbolcular yer alacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen program daha önce Adana, Antalya, Bolu, Çanakkale, Diyarbakır, Kırklareli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van şehirlerinde düzenlenirken, 19 şehirde toplam 915 basketbolcu katılım gösterdi.

BAŞVURU / KAYIT
Basketbolcu Havuzu Tarama Programı tarama kayıtları çevrim içi olarak alınacak olup, taramalar için özel olarak hazırlanmış web sitesi https://mtt.tbf.org.tr/ aktif hale getirilmiştir. Kayıtlar aşağıda belirtilen tarihlere kadar yapılabilecektir.


TARAMA MERKEZ İLLERİ VE SALON BİLGİLERİ

ANKARA

24-25 OCAK 2022

ANKARA SPOR SALONU

BURSA

24-25 OCAK 2022

ŞAHİN BAŞOL SPOR SALONU

İSTANBUL

 

HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR

İZMİR

24-25 OCAK 2022

EGE ÜNİVERSİTESİ

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE