Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

12 DABO Yıldızlar Şöleni’nde İkinci Gün Geride Kaldı

22.11.2019


Ankara’da devam eden 12 Dev Adam Basketbol Okulları 16. Yıldızlar Şöleni’nde ikinci gün geride kaldı.

Garanti BBVA sponsorluğunda organize edilen 12 Dev Adam Basketbol Okulları’nda yılın son etkinliği olan Yıldızlar Şöleni’nde ikinci gün müsabakalar ve eğitim programlarıyla devam etti. İlk günün heyecanını üzerlerinden atan sporcular ikinci gün müsabakalarında yeteneklerini rahatça sergilediler. 3x3 basketbola adapte oldukları gözlenen sporcular heyecanla maç saatlerini beklediler.

Sabah seansından sonra çocuklar dinlenmeye çekilirken, antrenörler de eğitim programına katıldılar. TBF Eğitim Kurulu tarafından görevlendirilen Cengiz Kuru “Antrenman Bilgisi ve Antrenman Programlaması” konusunda eğitim verdi. Saat 16:00’da ise organizasyonda ikinci seans başladı. Son maçların oynanmasıyla birlikte ikinci gün sporcular için sona ererken, antrenörlerin eğitim seansı başladı. Günün son etkinliğinde kondisyoner Aydın Demirözü “Altyapılarda Kondisyon Bilgisi,  Atletik Performans Koçluğu, Altyapılarda Performans Testleri” konu başlıklarında eğitimler verdi ve ikinci gün tamamlandı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul