Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

A Erkek Milli Takımımızın FIBA 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri Akreditasyon Başvuruları Açıldı

22.01.2024


A Erkek Milli Takımımızın FIBA 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde İtalya ve İzlanda ile karşılaşacağı müsabakaların akreditasyon süreci başladı.

Ay-yıldızlılarımızın 22 Şubat Perşembe günü deplasmanda İtalya ve 25 Şubat Pazar günü evinde İzlanda ile oynayacağı maçlarda görev almak isteyen medya temsilcileri başvurularını, 20 Şubat 2024 tarihine kadar FIBA Medya Portalı üzerinden gerçekleştirebilir.

A Erkek Milli Takımımızın oynayacağı tüm karşılaşmaların akreditasyon süreci yalnızca FIBA Medya Portalı üzerinden yürütülecektir. Türkiye – İzlanda karşılaşmasının akreditasyon dağıtım süreci maç günü Sinan Erdem Spor Salonu – 7 numaralı kapıdan (medya girişi) sağlanacaktır.

Daha önce portala kaydolmamış medya temsilcilerinin, başvurularını tamamlamadan önce bir profil oluşturmaları ve kayıt adımlarını izleyerek belirtilen tüm alanları doldurmaları gerekmektedir.

FIBA Medya Portalı'na ulaşmak için tıklayınız.
 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE